CLEANMAXX środek do czyszczenia tapicerki i dywanów 360W

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
10%zniżki
Kupon jest już aktywny
11%
Tylko do 26 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 26 października
11%
Rabat udzielony przez DS_e-Sales_GmbH
Rabat udzielony przez DS_e-Sales_GmbH
Cena bez zniżki: 305,40 zł

274,86 zł

+ 19,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – śr. 7 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Odkurzacze do pracy na mokro i sucho i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra odkurzacz bezprzewodowy 2w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, 180° antysplątanie, 50 min pracy Flashdry 85℃
Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra odkurzacz bezprzewodowy 2w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, 180° antysplątanie, 50 min pracy Flashdry 85℃
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
2 099,00 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tineco
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 386
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla CLEANmaxx Odkurzacz do dywanów Odkurzacz do podłóg twardych Odkurzacz piorący Odkurzacz do tapicerki Szczotki wibracyjne i boczne oraz szczotka zapasowa Odświeżanie mebli
CLEANmaxx Odkurzacz do dywanów Odkurzacz do podłóg twardych Odkurzacz piorący Odkurzacz do tapicerki Szczotki wibracyjne i boczne oraz szczotka zapasowa Odświeżanie mebli
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
698,11 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla CLEANmaxx Pro Steam Touch 15078 Odkurzacz piorący 3w1 1,5l 2000W
CLEANmaxx Pro Steam Touch 15078 Odkurzacz piorący 3w1 1,5l 2000W
737,38 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 449
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Achaté Mocny Odplamiacz - Dywany - Materace - Kanapy - Podłogi
Achaté Mocny Odplamiacz - Dywany - Materace - Kanapy - Podłogi
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
467,75 zł
-126,96 zł
340,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Achateshop
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz do prania tapicerki i dywanów HYDRO 7500 - odkurzacz 4w1 do pracy na mokro i sucho - moc 1200 W - pojemność 20 l - siła ssania 22 kPa - odkurzacz do prania tapicerki - odkurzacz do prania dywanów - urządzenie czyszczące Profesjonalne przetwarzanie
Odkurzacz do prania tapicerki i dywanów HYDRO 7500 - odkurzacz 4w1 do pracy na mokro i sucho - moc 1200 W - pojemność 20 l - siła ssania 22 kPa - odkurzacz do prania tapicerki - odkurzacz do prania dywanów - urządzenie czyszczące Profesjonalne przetwarzanie
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
1 028,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla N8WERK Przenośny odkurzacz do czyszczenia tapicerki i dywanów Lekki kompaktowy odplamiacz Zbiornik na świeżą i brudną wodę W zestawie środek czyszczący
N8WERK Przenośny odkurzacz do czyszczenia tapicerki i dywanów Lekki kompaktowy odplamiacz Zbiornik na świeżą i brudną wodę W zestawie środek czyszczący
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
453,45 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla UWANT B100-S, Do jazdy, 1800 l, 1600 l, 450 W, Biały, 4,7 kg
UWANT B100-S, Do jazdy, 1800 l, 1600 l, 450 W, Biały, 4,7 kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
569,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Twopoint
Zdjęcie produktu dla Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, 12 l, 80 dB, Czarny, Czerwony, Srebrny
Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, 12 l, 80 dB, Czarny, Czerwony, Srebrny
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
253,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla Clatronic BSS 1309, 1200 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, Bez worka, Woda, Filtrowanie wody
Clatronic BSS 1309, 1200 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, Bez worka, Woda, Filtrowanie wody
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
704,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Akumulatorowy odkurzacz do pracy na sucho i mokro BOSCH AdvancedVac 18V-8, Car Edition, 06033E1001, Solo
Akumulatorowy odkurzacz do pracy na sucho i mokro BOSCH AdvancedVac 18V-8, Car Edition, 06033E1001, Solo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
992,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Bissell SpotClean Pet Plus, Suchy i Mokry, Dywan, Podłoga, Tapicerka, 330 W, 74 dB, Czarny, Przezroczysty, 5 m
Bissell SpotClean Pet Plus, Suchy i Mokry, Dywan, Podłoga, Tapicerka, 330 W, 74 dB, Czarny, Przezroczysty, 5 m
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
738,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla UWANT B200 SE, Ręczny, Głęboki, 12000 Pa, Tapicerka, 1,2 l, 1,3 l
UWANT B200 SE, Ręczny, Głęboki, 12000 Pa, Tapicerka, 1,2 l, 1,3 l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
498,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Twopoint
Zdjęcie produktu dla Einhell TE-VC 18/10 Li-Solo, 10 l, Torba, Czarny, Czerwony, Plastik, 2 m, Plastik
Einhell TE-VC 18/10 Li-Solo, 10 l, Torba, Czarny, Czerwony, Plastik, 2 m, Plastik
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
264,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla CLEANmaxx środek do czyszczenia tapicerki i dywanów Pro Power - 3 w 1: spray, szczotka, odkurzacz
CLEANmaxx środek do czyszczenia tapicerki i dywanów Pro Power - 3 w 1: spray, szczotka, odkurzacz
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
797,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla VEVOR Odkurzacz na mokro/sucho 4w1 1200W Odkurzacz piorący Odkurzacz do dywanów 20L Odkurzacz przemysłowy
VEVOR Odkurzacz na mokro/sucho 4w1 1200W Odkurzacz piorący Odkurzacz do dywanów 20L Odkurzacz przemysłowy
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
645,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Kärcher SE 4002, Do jazdy, Suchy i Mokry, 70 L/s, 210 mbar, 4 l, 4 l
Kärcher SE 4002, Do jazdy, Suchy i Mokry, 70 L/s, 210 mbar, 4 l, 4 l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
1 898,50 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz do tapicerki i dywanów Pro 400W
Odkurzacz do tapicerki i dywanów Pro 400W
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
283,58 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Scheppach Odkurzacz 20L 1600W  5In1 Sprayvac20
Scheppach Odkurzacz 20L 1600W 5In1 Sprayvac20
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
417,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Urządzenie CLEANmaxx Kompakt Plus do czyszczenia tapicerki | Kompaktowy odkurzacz piorący z 2 dyszami i podwójnym zbiornikiem | 400 W, 9000 Pa | Anthrazit/Czerwony

Przeznaczony do skutecznego usuwania plam i uporczywych zabrudzeń z tapicerki, dywanów i siedzeń samochodowych. Odkurzacz piorący charakteryzuje się dużą mocą ssania wynoszącą 9 kPa.

Odkurzacz piorący z systemem podwójnego zbiornika rozpyla świeżą wodę głęboko w włókna, rozpuszczając brud. Jednocześnie, w jednym cyklu, odsysa rozpuszczony brud.

Dzięki elastycznemu wężowi ssącemu o długości 1,2 m, można utrzymać czystość nawet w trudno ch miejscach w domu lub samochodzie.

Odkurzacz piorący posiada dwie specjalne końcówki czyszczące (1 x dysza z szczotką i 1 x dysza) do uporczywych plam, aby usunąć nawet najmniejszy brud z trudno ch zakamarków.

Idealnie nadaje się również do odświeżania mebli tapicerowanych, dywanów, wykładzin i mat podłogowych.

CECHY GŁÓWNE
· Idealny do domów z zwierzętami i dziećmi
· Usuwa nawet najtrudniejsze plamy
· Wymiary zewnętrzne: (S) 28,5 x (G) 15,2 x (W) 26,5 cm
· System podwójnego zbiornika: do oddzielania brudnej i czystej wody
· Moc ssania: 9000 Pa
· Moc: 400 W
· Pojemność zbiornika na czystą wodę: 1,1 litra
· Pojemność zbiornika na brudną wodę: 0,5 litra
· W zestawie: końcówka do tapicerki i końcówka do dywanów
· Elastyczny wąż: 120 cm
· Długość kabla: 300 cm
· Waga: 4 kg
· Kolor: Anthrazit/Czerwony
· Zawartość opakowania: 1 x urządzenie czyszczące, 1 x końcówka do tapicerki, 1 x końcówka do dywanów, 1 x uchwyt na wąż, 1 x nasadka uszczelniająca zbiornik na wodę

Czyszczenie tapicerki i dywanów jeszcze nigdy nie było tak proste: dzięki kompaktowej konstrukcji odkurzacz do tapicerki i dywanów CLEANmaxx jest bardziej elastyczny niż inne urządzenia czyszczące, a także posiada pełną moc odplamiania. Dzięki sprytnemu systemowi podwójnego zbiornika, który oddziela brudną i świeżą wodę, jest idealny do zoptymalizowanych procesów czyszczenia w domu. Niezależnie od tego, czy czyścisz sofę, fotele samochodowe czy dywany, odkurzacz do tapicerki i dywanów CLEANmaxx jest wyposażony w dwie dysze, z których jedna ma nasadkę szczotkową, oraz praktyczną funkcję spryskiwania, dzięki czemu nie pozostawia plam. Zachowaj spokój w przyszłości, jeśli coś pójdzie nie tak, ponieważ czerwone wino, czekolada i wiele innych plam nie ma już szans! Łatwy do przechowywania, o mocy ssania 9 kPa. Z elastycznym wężem o długości 1,2 m. Zakres dostawy: 1 x jednostka czyszcząca, 1 x dysza ze szczotką, 1 x dysza, 1 x uchwyt na wąż, 1 x nasadka uszczelniająca zbiornik na wodę. Dane techniczne: 220-240 V, 50/60 Hz, 400 W. Siła ssania: 9 kPa. Wymiary (szer. x wys. x gł.): 28,5 x 15,2 x 26,5 cm

Szczegóły artykułu
ZastosowanieOdkurzanie, czyszczenie, odsysanie
Obszar zastosowaniaDywan
Typ artykułuOdkurzacz
ModelOdkurzacz do pracy na mokro/sucho
Szerokość15.szerokość 2 cm
Waga4.0 kg
Długość28.5 cm
Tryb pracyZasilanie sieciowe
Obszar zastosowaniaWewnątrz pomieszczeń
Zakres dostawy obejmuje1 x dysza ze szczotkami, 1 x dysza, 1 x zbiornik świeżej wody, 1 x uchwyt rękojeści, 1 x jednostka silnikowa z wężem ssącym i rękojeścią, 1 x zbiornik brudnej wody z pokrywą, 1 x korek zbiornika świeżej wody
Wysokość26.5 cm
Długość kabla3.0 m
Nominalny pobór mocy400.0 W
Napięcie sieciowe230.0 V
Pojemność akumulatora-
Typ napęduElektryczny


Osłona zderzaka Weyer wykonana z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej zapewnia nie tylko świetny wygląd pojazdu, ale także długotrwałą ochronę - gwarantowaną w jakości OEM!

Jest rzeczą oczywistą, że ochrona zderzaka nie ma ostrych krawędzi i zakrywa istniejące zadrapania, zarysowania i wgniecenia bez większych kosztów malowania. Precyzyjne wykonanie jest gwarantowane.

Typowy Weyer: osłona zderzaka ze stali nierdzewnej jest specjalnie zaprojektowana dla wielu typów pojazdów i modeli samochodów i zawsze dostosowana do wyglądu pojazdu - czy to Audi, BMW, Citroën, Mercedes, Mazda, Peugeot, Toyota, Volvo czy VW.

Instalacja jest bardzo łatwa i odbywa się za pomocą wysokiej jakości taśmy samoprzylepnej 3M, która jest już przymocowana z tyłu.

Cechy

  • Najwyższa jakość: wyprodukowano w Europie
  • Wysokiej jakości stal nierdzewna
  • Jakość OEM z miękkimi, gratowanymi krawędziami
  • Grubość materiału 0,5 mm, dzięki czemu zawsze zapewnione jest swobodne otwieranie i zamykanie pokrywy bagażnika
  • Precyzyjnie dopasowany do kształtu niezabezpieczonego progu załadunkowego danego pojazdu
  • Szlachetny, elegancki wygląd upiększa pojazd
  • Istniejące rysy i zadrapania mogą być zakryte i ukryte w ekonomiczny sposób - brak wysokich kosztów lakierowania istniejących uszkodzeń!
  • Łatwy montaż
Wysokość
26.5 cm
Szerokość
15.2 cm
Długość
28.5 cm
Waga
4 kg
Moc
400 W
Zakres dostawy
1 x jednostka czyszcząca, 1 x dysza ze szczotką, 1 x dysza, 1 x uchwyt węża, 1 x nasadka uszczelniająca zbiornik wody
EAN
4052926049829
Producent
Cleanmaxx

Wysokość
26.5 cm
Szerokość
15.2 cm
Długość
28.5 cm
Waga
4 kg
Moc
400 W
Zakres dostawy
1 x jednostka czyszcząca, 1 x dysza ze szczotką, 1 x dysza, 1 x uchwyt węża, 1 x nasadka uszczelniająca zbiornik wody
EAN
4052926049829
Producent
Cleanmaxx
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 249
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 335
739,99 zł
-94,99 zł
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder
Zdjęcie produktu dla Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy   Moc szczytowa 4000 W
Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 655
659,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 528
99,89 zł
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 225
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH
Zdjęcie produktu dla ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 189
113,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
678,00 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ajax, Płyn uniwersalny, cytryna, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
Ajax, Płyn uniwersalny, cytryna, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
14,41 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
72,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Łóżko tapicerowane Merax 140x200 cm z zagłówkiem o regulowanej wysokości i 4 szufladami, funkcjonalne łóżko podwójne z aksamitu ze stelażem z listew dla dorosłych i młodzieży
Łóżko tapicerowane Merax 140x200 cm z zagłówkiem o regulowanej wysokości i 4 szufladami, funkcjonalne łóżko podwójne z aksamitu ze stelażem z listew dla dorosłych i młodzieży
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 175
1 148,99 zł
-134,00 zł
1 014,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Zdjęcie produktu dla Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 161
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 221
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN
Zdjęcie produktu dla Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 180
150,00 zł
-24,76 zł
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone 15 128 GB czarny
Apple iPhone 15 128 GB czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1158
3 343,27 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE
Zdjęcie produktu dla ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 118
335,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Chłodziarko- zamrażarka GORENJE RK4182PS4
Chłodziarko- zamrażarka GORENJE RK4182PS4
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 509
1 529,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
176,80 zł
-3,54 zł
173,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Zestaw boosterów Pokemon Mega Ewolucje, wersja niemiecka (ME01)
Zestaw boosterów Pokemon Mega Ewolucje, wersja niemiecka (ME01)
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
1 492,69 zł
Sprzedawca: TCC-SHOP
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania dywanów i tapicerki Karcher RM Carpetpro 760 0,8l do Puzzi
Proszek do prania dywanów i tapicerki Karcher RM Carpetpro 760 0,8l do Puzzi
105,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
94,95 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Pioneer SPH-10BT, Czarny, Srebrny, 1 DIN, 200 W, 4.0 kan., 50 W, Android, iOS
Pioneer SPH-10BT, Czarny, Srebrny, 1 DIN, 200 W, 4.0 kan., 50 W, Android, iOS
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
662,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 234
49,82 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
476,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
112,66 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Zdjęcie produktu dla Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE
Zdjęcie produktu dla Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 337
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Recenzje klientów

Na podstawie 33 opinii
Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Urządzenie nie może się przewrócić, a zbiornik na ścieki nie może być zbyt pełny. W przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia silnika. Jeśli wiesz o tym, nic nie może pójść źle. k
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Z przyjemnością kupię ponownie
Oceniono dnia 29 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardziej jak odkurzacz piorący
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Praktyczny
Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
CLEANMAXX środek do czyszczenia tapicerki i dywanów 360W
Oceniono dnia 14 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mały, ale ładny
Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Oceniono dnia 21 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Czyszczenie tapicerki i materacy
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 386
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Tineco Floor ONE Switch S7 Stretch odkurzacz 5w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, płaska konstrukcja 180°, antysplątanie
Tineco Floor ONE Switch S7 Stretch odkurzacz 5w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, płaska konstrukcja 180°, antysplątanie
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
3 279,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Tineco
Zdjęcie produktu dla Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra odkurzacz bezprzewodowy 2w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, 180° antysplątanie, 50 min pracy Flashdry 85℃
Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra odkurzacz bezprzewodowy 2w1 na mokro i sucho, FlashDry 85°C, 180° antysplątanie, 50 min pracy Flashdry 85℃
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
2 099,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Tineco
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz przemysłowy Maxblast 90L 3000W
Odkurzacz przemysłowy Maxblast 90L 3000W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 877,04 zł
Sprzedawca: MonsterShop
Zdjęcie produktu dla odkurzacz przemysłowy 80L na mokro i sucho
odkurzacz przemysłowy 80L na mokro i sucho
2 085,60 zł
Sprzedawca: MonsterShop
Zdjęcie produktu dla Klarstein Reinraum Odkurzacz przemysłowy - Odkurzacz na mokro, Odkurzacz na sucho, 60 litrów, 2000 W, Wyłącznik ochronny, Filtr HEPA, Zintegrowane gniazdko, Pojemnik ze stali, IP44, srebrno-czerwony
Klarstein Reinraum Odkurzacz przemysłowy - Odkurzacz na mokro, Odkurzacz na sucho, 60 litrów, 2000 W, Wyłącznik ochronny, Filtr HEPA, Zintegrowane gniazdko, Pojemnik ze stali, IP44, srebrno-czerwony
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 195,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Kärcher NT 30/1 Tact L, 1380 W, 30 l, 69 dB, Czarny, Szary, Żółty
Kärcher NT 30/1 Tact L, 1380 W, 30 l, 69 dB, Czarny, Szary, Żółty
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
2 018,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla Profesjonalny odkurzacz uniwersalny Karcher NT 30/1 Ap Te M
Profesjonalny odkurzacz uniwersalny Karcher NT 30/1 Ap Te M
1 968,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz przemysłowy Maxblast 80 l, 4 nasadki i 3 worki do odkurzania
Odkurzacz przemysłowy Maxblast 80 l, 4 nasadki i 3 worki do odkurzania
1 459,91 zł
Sprzedawca: MonsterShop
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 449
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz profesjonalny KARCHER NT 30/1 Ap Te L
Odkurzacz profesjonalny KARCHER NT 30/1 Ap Te L
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 827,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla VACUUM WD 6 P S V-30/8/35/T | Karcher
VACUUM WD 6 P S V-30/8/35/T | Karcher
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
1 282,16 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący do dywanów i tapicerki Cecotec Conga 7000 Carpet&Spot Clean, zasilany kablem, moc maksymalna 1700W, funkcja pary
Odkurzacz piorący do dywanów i tapicerki Cecotec Conga 7000 Carpet&Spot Clean, zasilany kablem, moc maksymalna 1700W, funkcja pary
1 182,02 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Kärcher WD 4-18 S Podwójny zestaw akumulatorów V-20/22 1.628-626.0 Akumulatorowy odkurzacz do pracy na mokro/sucho 20 litrów
Kärcher WD 4-18 S Podwójny zestaw akumulatorów V-20/22 1.628-626.0 Akumulatorowy odkurzacz do pracy na mokro/sucho 20 litrów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 463,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla Dreame H15 Mix, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, 0,78 l, 0,7 l, Suchy i Mokry
Dreame H15 Mix, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, 0,78 l, 0,7 l, Suchy i Mokry
2 528,90 zł
-178,90 zł
2 350,00 zł
Sprzedawca: EVELATUS
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do czyszczenia dywanów Lubluelu X3, 19 kPa, 1200 W, odkurzacz piorący z końcówką do węża, system podwójnych zbiorników, do czyszczenia tapicerki sof, dywanów i siedzeń samochodowych
Urządzenie do czyszczenia dywanów Lubluelu X3, 19 kPa, 1200 W, odkurzacz piorący z końcówką do węża, system podwójnych zbiorników, do czyszczenia tapicerki sof, dywanów i siedzeń samochodowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
653,99 zł
-19,00 zł
634,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Lubluelu-DE
Zdjęcie produktu dla KlarsteinReinraum 3-in-1, odkurzacz przemysłowy, 1800 W, 30 l, stal nierdzewna
KlarsteinReinraum 3-in-1, odkurzacz przemysłowy, 1800 W, 30 l, stal nierdzewna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
584,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz przemysłowy Wiltec 1600 W i 30-litrowy zbiornik, odkurzacz do pracy na mokro i sucho z 3-krotnym systemem filtracji i funkcją nadmuchu, wielofunkcyjny odkurzacz z akcesoriami
Odkurzacz przemysłowy Wiltec 1600 W i 30-litrowy zbiornik, odkurzacz do pracy na mokro i sucho z 3-krotnym systemem filtracji i funkcją nadmuchu, wielofunkcyjny odkurzacz z akcesoriami
1 134,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Lubluelu A6, urządzenie 3 w 1: odkurzacz piorący, odkurzacz i czyścik do tapicerki, moc 15000Pa, 600W, podwójny zbiornik 1,75L + 1L, usuwacz plam do sof, tapicerki i samochodów, kolor szary
Lubluelu A6, urządzenie 3 w 1: odkurzacz piorący, odkurzacz i czyścik do tapicerki, moc 15000Pa, 600W, podwójny zbiornik 1,75L + 1L, usuwacz plam do sof, tapicerki i samochodów, kolor szary
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
315,99 zł
-9,00 zł
306,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Lubluelu-DE
Zdjęcie produktu dla Klarstein Reinraum 2G Odkurzacz na mokro/sucho, Pranie dywanów szamponem, stabilny zbiornik 20 litrów, 1250 W moc ssania, Automatyczne wyłączanie, Wiele akcesoriów, czarno-niebieski
Klarstein Reinraum 2G Odkurzacz na mokro/sucho, Pranie dywanów szamponem, stabilny zbiornik 20 litrów, 1250 W moc ssania, Automatyczne wyłączanie, Wiele akcesoriów, czarno-niebieski
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
514,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein