5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Truskawki liofilizowane w mlecznej czekoladzie 1 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
176,33 zł
176,33 zł / 1kg
+ 104,84 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Orzechy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Orzechy arachidowe w mlecznej czekoladzie 1kg201,59 zł/1kg
201,59 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Orzechy nerkowca naturalne 1kg151,07 zł/1kg
151,07 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Chipsy bananowe prażone, słodzone 1kg78,31 zł/1kg
78,31 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Orzechy nerkowca 1kg - Schronisko Bukowina59,61 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pistacje prażone solone 1 kg
57,99 zł/1kg
57,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Migdały Kalifornijskie 1 kg
49,99 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Pistacje Prażone Niesolone 1 kg
58,89 zł/1kg
58,89 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Orzechy Nerkowca w Mlecznej Czekoladzie 500 g
84,98 zł/1kg
42,49 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Migdały w Mlecznej Czekoladzie 200 g
97,40 zł/1kg
19,48 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Liofilizowana ananas - 45g | MORGENLAND
697,11 zł/1kg
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo

MARYLAND Orzechy solone 18403 275 g
251,82 zł/1kg
69,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Winogrona (sułtanki) w ciemnej czekoladzie 1kg
156,12 zł/1kg
156,12 zł
Sprzedawca: DryFruit

Migdały w Białej Czekoladzie w Pudrem z Malin Liofilizowanych 500 g
101,78 zł/1kg
50,89 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Migdały - blanszowane 100g
167,10 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Bakalland Mieszanka Orzechów 100 G
183,20 zł/1kg
25,47 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,32 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Liofilizowane jagody 35 g
639,71 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

ORZECHY PEKAN W CZEKOLADZIE MLECZNEJ I KAKAO100 g - TERRASANA
246,10 zł/1kg
32,08 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,61 zł
Sprzedawca: taleoo

PISTACJE PRAŻONE I SOLONE100 g - NATURAVENA
197,40 zł/1kg
19,74 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Truskawki liofilizowane w mlecznej czekoladzie
Wszyscy je kochamy - truskawki! Słodka i liofilizowana truskawka łączy się z delikatną mleczną czekoladą - marzenie wszystkich miłośników nightcapsów i czekolady! Liofilizacja jagód prawie nie zmienia składników ani intensywnego smaku. Słodki smak truskawek podkreśla subtelna nuta kakao. Podaruj swojemu podniebieniu cudownie aromatyczną i pełną czekoladę!
Składniki:
93 % czekolada mleczna (cukier, pełne mleko w proszku (laktoza), masa kakaowa, masło kakaowe, serwatka w proszku (laktoza, mleko), emulgator: lecytyna sojowa; naturalny aromat waniliowy,
5 % truskawki liofilizowane (truskawki, olej słonecznikowy), substancja glazurująca: syrop glukozowy, szelak; emulgator: Gummi arabicum / 93 % czekolada mleczna (cukier, mleko pełne
w proszku (laktoza), masa kakaowa, masło kakaowe, serwatka w proszku (laktoza, mleko), emulgator: lecytyna sojowa;, naturalny aromat waniliowy), 5 % truskawki liofilizowane (truskawki, olej słonecznikowy ), substancje glazurujące: syrop glukozowy, szelak; emulgator:
gummi arabicum
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- 93% czekolada mleczna (cukier, pełne mleko w proszku (laktoza), masa kakaowa, masło kakaowe, serwatka w proszku (laktoza, mleko), emulgator: lecytyna sojowa; naturalny aromat waniliowy), 5% liofilizowane truskawki (truskawki, olej słonecznikowy), substancja glazurująca: syrop glukozowy, szelak; emulgator: guma arabska
- Informacja o wartościach odżywczych
- [BALLASTSTOFFE, 3,4] [DAVON_GESÄTTIGTE_FETTSÄUREN, 15,3] [DAVON_ZUCKER, 56,8] [EIWEIß, 6,5] [ENERGIE_in_kcal, 500] [ENERGIE_in_kJ, 2094] [FETT, 25,6] [KOHLENHYDRATE, 58,8] [SALZ, 0,25]
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Dry-Fruit
- Nazwa handlowa
- Truskawki liofilizowane w mlecznej czekoladzie 1 kg
- Producent
- dry-fruit
- Numer producenta
- 1303230
- EAN
- 4251923904555
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- 93% czekolada mleczna (cukier, pełne mleko w proszku (laktoza), masa kakaowa, masło kakaowe, serwatka w proszku (laktoza, mleko), emulgator: lecytyna sojowa; naturalny aromat waniliowy), 5% liofilizowane truskawki (truskawki, olej słonecznikowy), substancja glazurująca: syrop glukozowy, szelak; emulgator: guma arabska
- Informacja o wartościach odżywczych
- [BALLASTSTOFFE, 3,4] [DAVON_GESÄTTIGTE_FETTSÄUREN, 15,3] [DAVON_ZUCKER, 56,8] [EIWEIß, 6,5] [ENERGIE_in_kcal, 500] [ENERGIE_in_kJ, 2094] [FETT, 25,6] [KOHLENHYDRATE, 58,8] [SALZ, 0,25]
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Dry-Fruit
- Nazwa handlowa
- Truskawki liofilizowane w mlecznej czekoladzie 1 kg
- Producent
- dry-fruit
- Numer producenta
- 1303230
- EAN
- 4251923904555
Pasuje również do tego

Truskawki liofilizowane w mlecznej czekoladzie 500 g
251,60 zł/1kg
125,80 zł
Sprzedawca: DryFruit

Truskawki w czekoladzie mlecznej, 50g | LANDGARTEN
187,60 zł/1kg
9,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Truskawki liofilizowane w mlecznej czekoladzie 250 g
301,12 zł/1kg
75,28 zł
Sprzedawca: DryFruit

Truskawki liofilizowane w białej czekoladzie 1 kg
176,33 zł/1kg
176,33 zł
Sprzedawca: DryFruit

Truskawki liofilizowane w białej czekoladzie 250 g
242,52 zł/1kg
60,63 zł
Sprzedawca: DryFruit

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Kalendarz adwentowy RITUALS Classic 2025 – 24 kosmetyczne niespodzianki
582,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Truskawki liofilizowane w mlecznej czekoladzie 2 kg
189,22 zł/1kg
378,43 zł
Sprzedawca: DryFruit

Truskawki liofilizowane w białej czekoladzie 500 g
251,60 zł/1kg
125,80 zł
Sprzedawca: DryFruit

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
![Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f034aeca05ec75b7d9275bcd3026f340.webp)
[150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska
432,20 zł/1kg
64,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Pościel mako-satynowa Bureau Artistique 135 x 200 cm, motyw lwa
148,31 zł
Sprzedawca: kk-shopping

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Czekoladki Maitre Truffout z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku cappuccino
191,99 zł/1kg
191,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

nimm2® 388220 nimm2® Lachgummi FunFari Fruchtgummi 225,0 g
273,16 zł/1kg
61,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Cantuccini migdałowe, 300 g - Tradycyjne słodycze z Sieny
179,40 zł/1kg
53,82 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1350 W, Stal nierdzewna, Biały
569,60 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Sycylijski krem migdałowy 45%, 190 g
0,14 zł/1kg
26,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Miękki pluszowy dywan włochacz szary 160x220 cm xxl
108,00 zł
Sprzedawca: Living-Essence

Bamboo House Podwójne nadzienie Mochi Mango Milk 180g
106,83 zł/1kg
19,23 zł
Sprzedawca: LAVONIO

PALUSZKI ORKISZOWE PEŁNOZIARNISTE Z SEZAMEM150 g - ENVOY
84,53 zł/1kg
12,68 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

PALUSZKI ORKISZOWE PEŁNOZIARNISTE NATURALNE Z TOPINAMBUREM150 g - ENVOY
88,40 zł/1kg
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
1 174,23 zł
Sprzedawca: TCC-SHOP
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pistacje łuskane 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
147,98 zł/1kg

Orzechy pinii 500g Brat.pl
85,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
164,98 zł/1kg

Pistacje prażone niesolone 1kg
74,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,07 zł/1kg

Pistacje prażone 1kg Brat.pl
70,69 zł
-2,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
67,44 zł/1kg

Migdały prażone solone 1kg Brat.pl
63,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
62,96 zł/1kg

Orzechy macadamia 500g Brat.pl
60,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
104,79 zł/1kg

Orzechy włoskie POLSKIE 1kg Brat.pl
55,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
54,14 zł/1kg

ORZECHY MACADAMIA200 g -PLANET
38,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
191,95 zł/1kg

MĄKA MIGDAŁOWA400 g -PLANET
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
113,47 zł/1kg

Pistacje łuskane 200g Brat.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
161,86 zł/1kg

Orzechy włoskie 1kg Brat.pl



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
34,77 zł/1kg

KASZTANY JADALNE CAŁE (GOTOWANE)320 g - DANIVAL
53,33 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
166,66 zł/1kg

Pestki z dyni łuskane - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,34 zł/1kg

Orzeszki piniowe100g BIOPLANET
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
275,36 zł/1kg

Mieszanka studencka 1kg (2x500g)
25,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
24,84 zł/1kg

Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g
75,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Goldpack Świeżo drobno starte orzechy włoskie najwyższej jakości 200g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

XOX Orzeszki ziemne solone 85004 1.000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
41,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,41 zł/1kg

XOX Orzeszki ziemne solone 85019 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,82 zł/1kg

XOX Orzeszki ziemne naturalne 85022 900g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
41,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,01 zł/1kg