HERBATA ENGLISH BREAKFASTPIRAMIDKI FAIR TRADE (15 x 3 g) 45 g - ENGLISH TEA SHOP
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,09 zł
1 024,22 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea – smak jabłkowy 40 g, 20 saszetek2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea- Schwarztee English Breakfast 40g, 20 Beutel2 374,75 zł/1kg
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Meßmer 5210844002 Meßmer Lovely RooibosTee 15 Portionen37,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea - Czarna herbata o smaku cynamonu 40g, 20 torebek2 449,75 zł/1kg
97,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

HERBATKA OWOCE LEŚNEPIRAMIDKI (15 x 2 g) 30 g - ENGLISH TEA SHOP
1 578,67 zł/1kg
47,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

English Tea Shop Tea Vanilla and Earl Grey, 20 torebek
593,25 zł/1kg
25,52 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,73 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Herbata Oolong (20x2)40 g
1 574,75 zł/1kg
62,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ETS - Intense Chai, BIO, 20 Teebeutel
1 961,43 zł/1kg
68,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ETS - Herbaciany prezent "Wellness", kolekcja herbat BIO, 12 torebek piramidek
2 527,08 zł/1kg
60,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

English Tea Shop Herbata z traw cytrynow, imbirem i cytrusami, 20 saszetek
791,00 zł/1kg
25,52 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,73 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

HERBATA CZARNA ENGLISH BREAKFAST FAIR TRADE(20 x 2,2 g) 44 g - CLIPPER
442,05 zł/1kg
19,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

HERBATA CZARNA ENGLISH BREAKFAST FAIR TRADE(250 x 2,2 g) 550 g - CLIPPER
401,07 zł/1kg
220,59 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

English Tea Shop Herbata rumiankowa 20 saszetek
1 186,50 zł/1kg
25,52 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,73 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

English No.1 Ahmad Tea 25tbx2g
216,14 zł/1kg
15,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

English Tea Shop Tea Mate, kakao i kokos, 20 torebek
23 730,00 zł/1kg
25,52 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,73 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

English Breakfast Ahmad Tea 100 torebek x2g
99,96 zł/1kg
37,39 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Basilur- English Breakfast - Herbata na poranne pobudzenie
1 072,90 zł/1kg
107,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teapot 6243 Herbata English-Breakfast - 20 torebek
1 509,71 zł/1kg
52,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata Chai Lipton 20 torebek
276,20 zł/1kg
13,81 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

HERBATA SENCHA - BIAŁA - MATCHA(20 x 1,75 g) 35 g - ENGLISH TEA SHOP
1 804,57 zł/1kg
63,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ekologiczna herbata czarna.
Czarna herbata English Breakfast w jakości organicznej od marki English T doda ci energii dzięki zawartej w niej teinie. Doskonały dodatek do śniadania z plasterkiem cytryny lub z mlekiem. English Breakfast ma bogaty, mocny smak. Dzięki zawartości kofeiny herbata poprawi nastrój, zmniejszy zmęczenie i pomoże się skoncentrować. Ciesz się tradycyjnym angielskim śniadaniem z tą tradycyjną herbatą. Składniki. Ich produkcja jest całkowicie wolna od dwutlenku węgla. Kraj pochodzenia
Czarna herbata English Breakfast w jakości organicznej od marki English T doda ci energii dzięki zawartej w niej teinie. Doskonały dodatek do śniadania z plasterkiem cytryny lub z mlekiem. English Breakfast ma bogaty, mocny smak. Dzięki zawartości kofeiny herbata poprawi nastrój, zmniejszy zmęczenie i pomoże się skoncentrować. Ciesz się tradycyjnym angielskim śniadaniem z tą tradycyjną herbatą. Składniki. Ich produkcja jest całkowicie wolna od dwutlenku węgla. Kraj pochodzenia
- Lista składników
- herbata czarna* (100 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 45 g
- Wymiary
- Wymiary przedmiotu: (wys. x szer. x dł.) 17,2 x 8,5 x 5 cm
- Firma spożywcza
- Amazon Trading (Pvt)Ltd, 257, Siri Dhamma Mawatha, Colombo 10, Sri Lanka / English Tea Shop(UK) LTD, Devonshire House,1 Devonshire Street, London,W1W 5DR, United Kingdom
- Nazwa handlowa
- HERBATA ENGLISH BREAKFAST PIRAMIDKI FAIR TRADE (15 x 3 g) 45 g - ENGLISH TEA SHOP
- Producent
- Liczba sztuk
- 15
- Numer producenta
- ETS-59448
- EAN
- 6802750594480680275059448
- Lista składników
- herbata czarna* (100 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 45 g
- Wymiary
- Wymiary przedmiotu: (wys. x szer. x dł.) 17,2 x 8,5 x 5 cm
- Firma spożywcza
- Amazon Trading (Pvt)Ltd, 257, Siri Dhamma Mawatha, Colombo 10, Sri Lanka / English Tea Shop(UK) LTD, Devonshire House,1 Devonshire Street, London,W1W 5DR, United Kingdom
- Nazwa handlowa
- HERBATA ENGLISH BREAKFAST PIRAMIDKI FAIR TRADE (15 x 3 g) 45 g - ENGLISH TEA SHOP
- Producent
- Liczba sztuk
- 15
- Numer producenta
- ETS-59448
- EAN
- 6802750594480680275059448
Pasuje również do tego

HERBATKA OWOCE LEŚNEPIRAMIDKI (15 x 2 g) 30 g - ENGLISH TEA SHOP
1 578,67 zł/1kg
47,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

English Tea Shop Tea Vanilla and Earl Grey, 20 torebek
593,25 zł/1kg
25,52 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,73 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Herbata Oolong (20x2)40 g
1 574,75 zł/1kg
62,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ETS - Czarna herbata bezkofeinowa, herbata bezkofeinowa, organiczna, 20 torebek
638,00 zł/1kg
25,52 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g
509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Basilur SPECIALITY CLASSICS GIFT herbata czarna zielona PREZENT - 50x2g, 10x1,5g
646,00 zł/1kg
96,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

English Tea Shop Herbata z traw cytrynow, imbirem i cytrusami, 20 saszetek
791,00 zł/1kg
25,52 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,73 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

English Breakfast Ahmad Tea 100tb*2g b/zawieszki
118,29 zł/1kg
36,76 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,39 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Organiczna mieszanka czarnej herbaty Chai, 37,4 g
34,17 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo

ETS - Herbaciany prezent "Wellness", kolekcja herbat BIO, 12 torebek piramidek
2 527,08 zł/1kg
60,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

HERBATA CZARNA ENGLISH BREAKFAST FAIR TRADE(250 x 2,2 g) 550 g - CLIPPER
401,07 zł/1kg
220,59 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Creano 072-e, Biała herbata, Jaśmin, Owoc dzikiej róży
414,61 zł/1kg
74,63 zł
Sprzedawca: BioCare

HERBA 7669 Pfefferminze - 25 Btl. à 1,5g
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot 65205 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek
604,46 zł/1kg
235,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot 6243 Herbata English-Breakfast - 20 torebek
1 509,71 zł/1kg
52,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Lipton - Herbata Lipton Yellow Label bez opakowania 100x1,5gr | pudełko 100 sztuk
407,30 zł/1kg
81,46 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Organiczna mieszanka zielonej herbaty energetycznej, 30,6 g
417 973,85 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbata czarna Ahmad Tea English Breakfast 500g - mocna pełna do mleka
64,78 zł/1kg
32,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Organic Dla zmysłów - Mieszanka herbat Sweet Dream, 35,7 g
347 750,01 zł/1kg
13,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Lipton Infusion Nettle & Mango 20tb
298,00 zł/1kg
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

LOVARÉ 1001 Nights 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata czarna Twinings Selection 20 torebek 40g
779,00 zł/1kg
32,32 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,16 zł
Sprzedawca: Katomix

Pure Tee Himbeere Hibiskus 509962 25St.
913,20 zł/1kg
68,49 zł
Sprzedawca: somnia24

KOLEKCJA HERBATEK OWOCOWO - ZIOŁOWYCHPIRAMIDKI (SUPER GOODNESS - 6 SMAKÓW) (12 x 2 g) 24 g - ENGLISH TEA SHOP ORGANIC
2 099,17 zł/1kg
50,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Herbata świąteczna - 17 torebek 35,7g
501,40 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bünting zielone złoto 175g
227,90 zł/1kg
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ETS - Prezent herbaciany z kokardą "Kolekcja zimowa, biała", BIO, 12 torebek piramidek
3 802,08 zł/1kg
91,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Herbata jaśminowa 40g (20x 2g) | Zielona herbata o smaku jaśminu | Herbata jaśminowa
1 274,25 zł/1kg
Używany
50,97 zł
Sprzedawca: KowaMusicStore
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg