BAMBOO TREE Makaron ryżowy z Wietnamu 400 g | 3 mm Banh Pho | Makaron wstążkowy | Makaron ryżowy

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,29 zł

17,07 zł-6%

42,67 zł / 1kg

+ 21,60 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
37,46 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
384,62 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
50,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
34,70 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
19,92 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [ 400 g ] BAMBOO TREE Wietnamskie makarony ryżowe / Bun Tuoi / Makaron ryżowy typu vermicelli
[ 400 g ] BAMBOO TREE Wietnamskie makarony ryżowe / Bun Tuoi / Makaron ryżowy typu vermicelli
65,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Diamond - makaron szklany - 100g
Diamond - makaron szklany - 100g
34,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Acecook Oh ricey Banh Pho makaron ryżowy 500g
Acecook Oh ricey Banh Pho makaron ryżowy 500g
46,06 zł/1kg
24,78 zł
-7%
23,03 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
25,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
[400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
39,15 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
8,11 zł
-3%
7,83 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Nan Fen Zhuang klasyczny chiński makaron szklany Lungkow 100g
Nan Fen Zhuang klasyczny chiński makaron szklany Lungkow 100g
3,87 zł/1kg
3,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
70,17 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
45,61 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla [ 400 g ] DUY ANH FOODS Makaron ryżowy z brązowego ryżu / Makaron ryżowy / Brown Rice Vermicelli / Rice Noodles / Bun Gao Luc
[ 400 g ] DUY ANH FOODS Makaron ryżowy z brązowego ryżu / Makaron ryżowy / Brown Rice Vermicelli / Rice Noodles / Bun Gao Luc
46,15 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,96 zł
-7%
18,46 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla [ 400 g ] FARMER Makaron ryżowy 5 mm, prosty, Banh Pho / makaron wstążkowy / makaron ryżowy
[ 400 g ] FARMER Makaron ryżowy 5 mm, prosty, Banh Pho / makaron wstążkowy / makaron ryżowy
18,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ankara – makaron ryżowy – Arpa Sehriye (500 g)
Ankara – makaron ryżowy – Arpa Sehriye (500 g)
24,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla ACECOOK Makaron instant Hao Hao Kimchi 77 g
ACECOOK Makaron instant Hao Hao Kimchi 77 g
58,05 zł/1kg
4,47 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Makaron ryżowy Farmer Brand o szerokości 3 mm, 400 g
Makaron ryżowy Farmer Brand o szerokości 3 mm, 400 g
21,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,62 zł
-48%
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron ryżowy 5 mm Farmer 400 g
Makaron ryżowy 5 mm Farmer 400 g
24,97 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Vifon Pho Bo – makaron ryżowy instant o smaku wołowym, 60 g
Vifon Pho Bo – makaron ryżowy instant o smaku wołowym, 60 g
132,67 zł/1kg
7,96 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Nan Fen Zhuang klasyczny chiński makaron szklany Lungkow 250g
Nan Fen Zhuang klasyczny chiński makaron szklany Lungkow 250g
7,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
19,57 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Makaron ryżowy BANH PHO400 g
Makaron wstążkowy 3 mm
MAKARON RYŻOWY
Produkt z Wietnamu

BAMBOO TREE

Składniki: ryż (97%), woda, sól.

Warunki przechowywania: W chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym.

Zawartość: 400 g

Pochodzenie: Wietnam

Importer: ASIA EXPRESS FOOD, Kilbystraat 1, 8263 CJ Kampen (NL)

Średnia wartość odżywcza na 100 g / Average Nutritional Values per 100g:
Wartość energetyczna / Energy 1326 kJ / 312 kcal 
Tłuszcz / Fat 0 g
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone /
  z czego nasycone 0 g
Węglowodany / Carbohydrates 74 g
  w tym cukry / of which sugar 0 g
Białko / Protein 4 g
Sól / Salt 1 g
Lista składników
Zobacz opis
Informacja o wartościach odżywczych
zobacz opis
Alergeny
Brak alergenów
Waga
400 g
Firma spożywcza
Tufoco
Nazwa handlowa
Makaron ryżowy BANH PHO 400 g
Producent
Bamboo Tree
Zakres dostawy
400g
Numer producenta
9490
EAN
8936007820193

Lista składników
Zobacz opis
Informacja o wartościach odżywczych
zobacz opis
Alergeny
Brak alergenów
Waga
400 g
Firma spożywcza
Tufoco
Nazwa handlowa
Makaron ryżowy BANH PHO 400 g
Producent
Bamboo Tree
Zakres dostawy
400g
Numer producenta
9490
EAN
8936007820193
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla [ 400 g ] BAMBOO TREE Wietnamskie makarony ryżowe / Bun Tuoi / Makaron ryżowy typu vermicelli
[ 400 g ] BAMBOO TREE Wietnamskie makarony ryżowe / Bun Tuoi / Makaron ryżowy typu vermicelli
65,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (3 mm) 400 g - FARMER
38,60 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
15,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla [400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu
[400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu
70,10 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 217
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
36,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
34,22 zł
-47%
18,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [LOBO Tom Ka pasta przyprawowa w stylu tajskim / Tom Kha Paste / pasta przyprawowa
[LOBO Tom Ka pasta przyprawowa w stylu tajskim / Tom Kha Paste / pasta przyprawowa
55,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
23,00 zł
-3%
22,14 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Makaron instant Nong Shim Shin Ramyun ostry (5 x 120 g)
Makaron instant Nong Shim Shin Ramyun ostry (5 x 120 g)
110,15 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
66,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
87,57 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
18,39 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
19,92 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla [ROYAL TIGER Jasmin Duftreis / Ryż jaśminowy, cały / Ryż jaśminowy AAA
[ROYAL TIGER Jasmin Duftreis / Ryż jaśminowy, cały / Ryż jaśminowy AAA
10,76 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
55,83 zł
-3%
53,78 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
39,82 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SOS RYBNY BEZGLUTENOWY 300 ml - SQUID
SOS RYBNY BEZGLUTENOWY 300 ml - SQUID
31,30 zł/1l
9,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
201,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
55,75 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,51 zł
-5%
22,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Ziarna soi Edamame 400g - Ita-San
Ziarna soi Edamame 400g - Ita-San
21,87 zł/1kg
8,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ajinomoto Glutaminian sodu 454g | Wzmacniacz smaku E621 | Przyprawa Umami
Ajinomoto Glutaminian sodu 454g | Wzmacniacz smaku E621 | Przyprawa Umami
28,20 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Diamond - makaron szklany - 100g
Diamond - makaron szklany - 100g
34,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Okrągły papier ryżowy do sajgonek i pierogów Średnica 22 cm
Okrągły papier ryżowy do sajgonek i pierogów Średnica 22 cm
34,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
32,10 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang
Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang
23,52 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
[ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
62,60 zł/1l
15,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO
TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
17,42 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg