5,0



Na podstawie 1 opinii
Dr.Oetker krem z czerwonego wina bez gotowania
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
106,31 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Desery i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr.Oetker Jelly Tropic147,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania134,53 zł/1kg
134,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Mus o smaku truskawkowo-rabarbarowym 1kg138,65 zł/1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr.Oetker krem jogurtowy cytrynowy134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker krem z czerwonego wina doznania smakowe 203g 7 opakowań
131,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130387004 Dr. Oetker Paradies Creme Sahne-Karamell 65,0 g
901,69 zł/1kg
58,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Oetker Mus czekoladowy 0,092 kg
126,20 zł/1kg
11,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Aranca deser jogurtowy morela i marakuja
65,80 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker krem w stylu męskim z kawałkami czekolady 62g
141,13 zł/1kg
8,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Galetta Pudding śmietankowy waniliowy 80g
98,38 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg
94,91 zł/1kg
94,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Puding .pulv.z.K.Vanillegeschmack.1kg
41,50 zł/1kg
41,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kasza manna Frischli smakuje jak domowej roboty 5000g
19,78 zł/1kg
98,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Tortencreme Pulver
74,80 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Mus Różowy Grejpfrut
138,65 zł/1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Quarkfein vanilla
126,67 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Galaretka owocowa Kühne Kirsch
55,39 zł/1kg
20,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker desery z kremem serowym 2 porcje 63g
136,51 zł/1kg
8,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker galaretka z marzanką, 100 g
77,80 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF galaretka z czerwonych owoców o smaku malinowym 1000g
28,13 zł/1kg
28,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dr Oetker Professional Product Range Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła Wino i wodę wlać do pojemnika do ubijania bez tłuszczu. Wmieszać odpowiednią ilość proszku deserowego i ubijać przez ok. 2 minuty na najwyższych obrotach miksera elektrycznego lub ubijaczki. Równomiernie wmieszać odpowiednią ilość bitej śmietany. Porcjować i schładzać przez co najmniej 1 godzinę. Do przygotowania można użyć dowolnego rodzaju wina. Zalecenie: Wina cierpkie. Polecamy bitą śmietanę Dr Oetker jako alternatywę dla śmietany. Dawkowanie: 100 g deseru w proszku + 150 ml wina + 90 ml wody + 75-150 g bitej śmietany. Deser w proszku o smaku wina 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać z dala od światła i w suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, modyfikowana skrobia ziemniaczana, żelatyna wołowa, proszek z białych jaj kurzych, aromat, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), proszek jagodowy, maltodekstryna, Podczas produkcji przetwarzane są również: (MLEKO/LAKTOZA, ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, ORZECHY), dlatego nie można wykluczyć technologicznie nieuniknionych śladów
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 820 kj Energia kcal 196 kcal Tłuszcz 9,7 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 5,8 gM Węglowodany 20 gM Węglowodany, w tym cukier 18 gM Białko 2 gM Sól 0,07 gM
- Firma spożywcza
- Dr. Oetker ProfessionalSortimentsbereich Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen
- Nazwa handlowa
- Deser w proszku o smaku wina
- Producent
- Mega-Paradies
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 34910
- EAN
- 4006733010695
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać z dala od światła i w suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, modyfikowana skrobia ziemniaczana, żelatyna wołowa, proszek z białych jaj kurzych, aromat, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), proszek jagodowy, maltodekstryna, Podczas produkcji przetwarzane są również: (MLEKO/LAKTOZA, ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, ORZECHY), dlatego nie można wykluczyć technologicznie nieuniknionych śladów
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 820 kj Energia kcal 196 kcal Tłuszcz 9,7 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 5,8 gM Węglowodany 20 gM Węglowodany, w tym cukier 18 gM Białko 2 gM Sól 0,07 gM
- Firma spożywcza
- Dr. Oetker ProfessionalSortimentsbereich Professional, Mörscher Str. 21, 76275 Ettlingen
- Nazwa handlowa
- Deser w proszku o smaku wina
- Producent
- Mega-Paradies
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 34910
- EAN
- 4006733010695
Pasuje również do tego

Dr.Oetker krem z białego wina bez gotowania
106,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker krem w stylu męskim z kawałkami czekolady 62g
141,13 zł/1kg
8,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker desery z kremem serowym 2 porcje 63g
136,51 zł/1kg
8,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130387004 Dr. Oetker Paradies Creme Sahne-Karamell 65,0 g
901,69 zł/1kg
58,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Dr. Oetker Aranca deser jogurtowy morela i marakuja
65,80 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker krem z czerwonego wina doznania smakowe 203g 7 opakowań
131,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker krem do tortów truskawkowy z kawałkami truskawek 70g
105,04 zł/1kg
11,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 713993002 Dr. Oetker Pistazien Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
45,33 zł/1kg
45,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

EISL Deska sedesowa, deska sedesowa z wkładką bidetową, deską prysznicową i mechanizmem cichego domykania, biała
458,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Oetker 130386001 Dr. Oetker Paradies Creme Schokolade 74,0 g
792,03 zł/1kg
58,61 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dr Oetker cynamonowa mieszanka do pieczenia ciast biszkoptowych opakowanie 610g
24,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg
94,91 zł/1kg
94,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania
134,53 zł/1kg
134,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
508,95 zł/1kg
101,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Czekolada dla dzieci mini bar Christmas Edition z pełnego mleka 150g
111,67 zł/1kg
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Miska Suszarka do naczyń z tacą szara 45 x 38 cm
50,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Grzebień do prostowania włosów Grzebień do prostowania włosów USB Objętość Proste Dwufunkcyjna prostownica do włosów Lokówka do włosów Big Wave Egg Curl
189,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

KuchenMeister Podkłady wiedeńskie light trzy pojedyncze podkłady przewiewne 400g
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TASSIMO Baileys Latte Macchiato, Podstawka pod kawę, Latte macchiato, T DISC, 8 kub., Baileys
127,65 zł/1kg
33,70 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MALIS

Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem z czerwonego wina
Tak
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(98)Liczba wystawionych ocen: 98
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,08 zł/1kg

Dr.Oetker Jelly Tropic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
147,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania
134,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,53 zł/1kg

Dr.Oetker krem jogurtowy cytrynowy
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mus o smaku orzechowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker mus o smaku jagodowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus o smaku truskawkowo-rabarbarowym 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus Noisette smak 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr.Oetker krem z czerwonego wina bez gotowania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Krem deserowy brzoskwinia



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,14 zł/1kg

Dr. Oetker Kasza manna – mniej słodka, słodki posiłek, 76 g, opakowanie 12 sztuk
104,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 368,82 zł/1kg

SANSEI galaretka malina 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Dr.Oetker Creme Caramel
82,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,44 zł/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Galaretka pomarańczowa 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów,



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Galaretka cytrynowa 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Jelly Cola 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Sansei
142,83 zł/1kg

Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
123,53 zł/1l