Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Mieszanka cukierków Chupa Chups, 12 gramów, 120 sztuk, opakowanie w kształcie okrągłej tacy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
231,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,48 zł-105,30zł
9 034,29 zł / 1kg
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Lizaki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lolly Master Mini Serce (36x25g) Lizaki w kształcie serca507,46 zł/1kg
457,42 zł
-26,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
431,34 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Chupa Chups Lizaki puszka 100 sztuk różne smaki 1200g60,87 zł/1kg
73,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chupa Chups – koło z lizakami „Stranger Things”, opakowanie 200 sztuk, 2400 g72,74 zł/1kg
174,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Küfa okrągłe lizaki owocowe o smaku owocowym 100 sztuk 1800g70,91 zł/1kg
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups The Best Of, Jabłko, Cola, Kremowy, Truskawka, Lollipop, Wielobarwny, 12 g, Nakrętka, Soja, 100 szt.
8 700,83 zł/1kg
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips Strawberrypoliuretan (opakowanie 24x14g)
278,87 zł/1kg
137,76 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Chupa Chups Sour torebka 10x12g
94,50 zł/1kg
13,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chupa Chups Lizaki Owocowe 12 G X 120 Sztuk
62,65 zł/1kg
90,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Minis kolorowe lizaki o smaku owocowym 500 sztuk 1500g
71,18 zł/1kg
108,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips, smak cola. Waga: 14g
116,43 zł/1kg
1,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crazy Dips Cola 24 sztuki Chupa Chups
274,80 zł/1kg
137,40 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of – lizaki, puszka 50 sztuk (600 g)
7 473,00 zł/1kg
74,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Holland Foodz – lizaki w kształcie serca, opakowanie 75 sztuk
113,92 zł/1kg
68,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
46,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Bubblicious guma do żucia lizak, 165 g - owocowa przekąska
141,52 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Chupa Chups Crazy Dips Truskawkowe lizaki 24 x 14 g
242,47 zł/1kg
81,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
117,14 zł/1kg
1,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Fruity Lollies w opakowaniu 50 display 600g
67,58 zł/1kg
40,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Lizaki The Best of Torebka 10x12g
13,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Candyman – lizaki o smaku salmiaku – opakowanie 100 sztuk
147,10 zł/1kg
147,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chupa Chups – mieszanka smaków lizaków, 12 g, 120 sztuk, okrągła ekspozycja.
Szczegółowy opis
Okrągła ekspozycja zawierająca 120 lizaków Chupa Chups.
Parametry produktu
| Typ | Lizaki |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowe |
| Smak | Wieloowocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 1,44 kg |
| Składniki | Składniki (dla lizaków o smaku truskawkowym, jabłkowym i wiśniowym): cukier, syrop glukozowy, puree owocowe (3%) (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi), kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwniki (e100, e162). Składniki (dla lizaków o smaku coli): cukier, syrop glukozowy, kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwnik (e150d). Składniki (dla lizaków o smaku truskawkowo-śmietankowym i malinowo-waniliowym): cukier, syrop glukozowy, serwatka w proszku, puree owocowe (3%) (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi), pełnotłuste mleko w proszku (1,6%), kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), tłuszcz kakaowy, aromaty, barwniki (e100, e162, e163). |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 40 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergie
| Alergen | Informacja |
|---|---|
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierające gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (w tym laktoza) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Informacja |
|---|---|
| Temperatura | Przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Jednostka | g/100 g |
| Wartość energetyczna (kcal) | 388 kcal |
| Wartość energetyczna (kJ) | 1646 kJ |
| Wielkość porcji | 12 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 78 g |
| Zawartość węglowodanów | 95 g |
Okrągły ekspozytor na 120 lizaków Chupa Chups
Okrągły ekspozytor na 120 lizaków Chupa Chups.Parametry
- Typ: Lizaki
- Rodzaj: Owocowe
- Smak: Wielowocowy
- Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w: Hiszpania
- Zawartość netto: 1,44 kg
- Składniki:Składniki (dla lizaków o smaku truskawkowym, jabłkowym i wiśniowym): cukier, syrop glukozowy, puree owocowe (3%) (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi), kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwniki (e100, e162). Składniki (dla lizaków o smaku coli): cukier, syrop glukozowy, kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwnik (e150d). Składniki (dla lizaków o smaku truskawkowo-śmietankowym i malinowo-waniliowym): cukier, syrop glukozowy, serwatka w proszku, puree owocowe (3%) (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi), pełnotłuste mleko w proszku (1,6%), kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), tłuszcz kakaowy, aromaty, barwniki (e100, e162, e163).
- Temperatura przechowywania min - max: poniżej 40 °C
- Waga jednostkowa brutto: 2,08 kg
- Producent:Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Krakowiaków 50Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL
Alergeny
- Orzechy: Nie
- Ryby i produkty pochodne: Nie
- Seler i produkty pochodne: Nie
- Skorupiaki i produkty pochodne: Nie
- Soja i produkty pochodne: Nie
- Zboża zawierające gluten: Nie
- Dwutlenek siarki i siarczyny: Nie
- Gorczyca i produkty pochodne: Nie
- Jaja i produkty pochodne: Nie
- Łubin i produkty pochodne: Nie
- Mięczaki i produkty pochodne: Nie
- Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą): Tak
- Nasiona sezamu i produkty pochodne: Nie
Przechowywanie
- Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej
Wartość odżywcza
- Jednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 g
- Wartość energetyczna kcal: 388 kcal
- Wartość energetyczna kJ: 1646 kJ
- Wielkość porcji: 12 g
- Zawartość białek: 0 g
- Zawartość soli: 0,13 g
- Kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g
- Zawartość tłuszczów (ogólnie): 0,3 g
- Cukry: 78 g
- Zawartość węglowodanów: 95 g
- Lista składników
- Składniki (lizaków o smaku truskawkowym, jabłkowym i wiśniowym): cukier, syrop glukozowy, puree owocowe (3%) (z jabłek, wiśni, malin, ananasa, limonki, cytryny, truskawek, brzoskwiń, bananów, pomarańczy, jagód, jeżyn, mango, arbuza, kiwi), regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwniki (E100, E162). Składniki (lizaków o smaku coli): cukier, syrop glukozowy, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwnik (E150d). Składniki (lizaków o smaku truskawkowo-kremowym i malinowo-waniliowym): cukier, syrop glukozowy, proszek mleczny, puree owocowe (3%) (z jabłek, wiśni, malin, ananasa, limonki, cytryny, truskawek, brzoskwiń, bananów, pomarańczy, jagód, jeżyn, mango, arbuza, kiwi), pełnotłusty proszek mleczny (1,6%), regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), masło kakaowe, aromaty, barwniki (E100, E162, E163).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych nie jest dostępna
- Waga
- 14 g
- Firma spożywcza
- Perfetti Van Melle Polska sp. z o.o.
- Nazwa handlowa
- Mieszanka słodyczy Chupa Chups, owocowe, 12 g, 120 sztuk
- Producent
- EAN
- 8410031938807
- Lista składników
- Składniki (lizaków o smaku truskawkowym, jabłkowym i wiśniowym): cukier, syrop glukozowy, puree owocowe (3%) (z jabłek, wiśni, malin, ananasa, limonki, cytryny, truskawek, brzoskwiń, bananów, pomarańczy, jagód, jeżyn, mango, arbuza, kiwi), regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwniki (E100, E162). Składniki (lizaków o smaku coli): cukier, syrop glukozowy, regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwnik (E150d). Składniki (lizaków o smaku truskawkowo-kremowym i malinowo-waniliowym): cukier, syrop glukozowy, proszek mleczny, puree owocowe (3%) (z jabłek, wiśni, malin, ananasa, limonki, cytryny, truskawek, brzoskwiń, bananów, pomarańczy, jagód, jeżyn, mango, arbuza, kiwi), pełnotłusty proszek mleczny (1,6%), regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), masło kakaowe, aromaty, barwniki (E100, E162, E163).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych nie jest dostępna
- Waga
- 14 g
- Firma spożywcza
- Perfetti Van Melle Polska sp. z o.o.
- Nazwa handlowa
- Mieszanka słodyczy Chupa Chups, owocowe, 12 g, 120 sztuk
- Producent
- EAN
- 8410031938807
Pasuje również do tego

Chupa Chups The Best Of, Jabłko, Cola, Kremowy, Truskawka, Lollipop, Wielobarwny, 12 g, Nakrętka, Soja, 100 szt.
8 700,83 zł/1kg
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of – lizaki, puszka 50 sztuk (600 g)
7 473,00 zł/1kg
74,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
85,45 zł/1kg
205,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LEGO® DUPLO® Kolejka parowa, 10874
634,81 zł
Sprzedawca: Brickcomplete_com

Szafka łazienkowa COSTWAY z 2 szufladami i 4 drzwiczkami, szafka łazienkowa z regulowanymi półkami, komoda łazienkowa do łazienki, kuchni, salonu (szara)
405,00 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
392,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Szybka szafa z drzwiami przesuwnymi 125 cm biała
2 635,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Supersonic Shape Meal Koktajl Białkowy Wanilia 600 g – 26 witamin
162,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
270,00 zł/1kg

Supersonic Matcha Latte Collagen Marakuja 280 g z kolagenem rybim Peptan
159,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
565,84 zł/1kg

Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,62 zł/1kg

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
205,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,45 zł/1kg

Chupa Chups – koło z lizakami „Stranger Things”, opakowanie 200 sztuk, 2400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
174,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 zł/1kg

Serduszko lizak czerwony biały różowy lizak miłości w kształcie serca 45g display



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,79 zł/1kg

Chupa Chups Best of lollipops owocowe kremowe worek uzupełniający 3000g
174,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,05 zł/1kg

Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,59 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
60,98 zł/1kg

Chupa Chups Tongue Painter owocowe lizaki 250 saszetek 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
149,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,68 zł/1kg

COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
46,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,39 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
253,25 zł/1kg

100Pcs Union Jack Mini Flagi Ręcznie trzymane Brytyjskie Wykałaczki Flagi Cupcake Toppers Flagi Wielkiej Brytanii Patyczki owocowe Dekoracje imprezowe
124,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Display Complete Sweet Flash Strawnana Candy Spray o smaku truskawkowo-bananowym 15 cm 12 szt
31,40 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
78,50 zł/1kg

Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
99,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3 121,87 zł/1kg

Chupa Chups The Best Of, Jabłko, Cola, Kremowy, Truskawka, Lollipop, Wielobarwny, 12 g, Nakrętka, Soja, 100 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8 700,83 zł/1kg

Küfa okrągłe lizaki owocowe o smaku owocowym 100 sztuk 1800g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,91 zł/1kg

Lizaki Holland Foodz Twistzzz kolorowe tęczowe patyczki 50 sztuk
80,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,52 zł/1kg

Küfa cream nougat lolly lizak z nadzieniem z kremu nugatowego 100 sztuk 1700g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,08 zł/1kg

Küfa czekoladowy lizak kulkowy z miętą czekoladową 100 sztuk 1800g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1,28 zł/1kg