Quaker Havermout z Cynamonem 330 g – płatki owsiane bogate w błonnik śniadaniowy

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

31,40 zł

95,15 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g
Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g
103,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
78,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
66,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis mniej słodkie chrupki z suszonymi owocami 500g
Dr Oetker Vitalis mniej słodkie chrupki z suszonymi owocami 500g
50,32 zł/1kg
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE  375 g, 1 St.
Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
197,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
171,92 zł/1kg
42,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
193,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
96,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
101,54 zł/1kg
50,77 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla OWSIANKA Z OWOCAMI LEŚNYMI BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA DEMETER400 g - BAUCK HOF
OWSIANKA Z OWOCAMI LEŚNYMI BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA DEMETER400 g - BAUCK HOF
35,12 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,01 zł
-21%
14,05 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
131,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA BIO 350 g - TURTLE
GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA350 g - TURTLE
87,31 zł/1kg
30,56 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla PŁATKI OWSIANE GÓRSKIE600 g -PLANET
PŁATKI OWSIANE GÓRSKIE600 g -PLANET
17,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Kölln 2891697 Kölln Chrunchy Choc Choc Hafer Müsli 400,0 g
Kölln 2891697 Kölln Chrunchy Choc Choc Hafer Müsli 400,0 g
186,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Chocolate 65g
RUF Porridge Chocolate 65g
64,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kellogg Crunchy Nut Granola Classic pyszna mieszanka 380g
Kellogg Crunchy Nut Granola Classic pyszna mieszanka 380g
139,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
53,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla CRUNCHY JOGURTOWO - CYTRYNOWE Z MALINAMI400 g - BOHLSENER MUEHLE
CRUNCHY JOGURTOWO - CYTRYNOWE Z MALINAMI400 g - BOHLSENER MUEHLE
48,12 zł/1kg
19,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Płatki owsiane bezglutenowe, drobno zmielone, 1 kg | BAUCKHOF
Płatki owsiane bezglutenowe, drobno zmielone, 1 kg | BAUCKHOF
18,62 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,62 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Otręby owsiane 300g
Otręby owsiane 300g
43,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla 3Bears 7000629 3Bears Granola - Erdnuss-Kakao Sarah Harrison Müsli 325,0 g
3Bears 7000629 3Bears Granola - Erdnuss-Kakao Sarah Harrison Müsli 325,0 g
2 333,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
758,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Quaker - Cruesli czekoladowe - 900 g
Quaker - Cruesli czekoladowe - 900 g
62,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Quaker Płatki owsiane z cynamonem 330 g - Bogate w składniki odżywcze i błonnik śniadanie na bazie 100% pełnoziarnistych płatków owsianych o naturalnym smaku cynamonowym. Idealny na zdrowy początek dnia. Zawiera 10 wygodnych porcji do szybkiego i łatwego przygotowania w ciągu zaledwie 2 minut w kuchence mikrofalowej lub w garnku. Bogaty w błonnik i beta-glukany, bez dodatku soli. Składniki: Pełnoziarniste płatki owsiane (81%), cukier, naturalne aromaty. Może zawierać śladowe ilości soi, jęczmienia i pszenicy (gluten). Wartości odżywcze na 100 g: 1587 kJ (379 kcal), 6,6 g tłuszczów (1,2 g nasyconych), 67 g węglowodanów (19 g cukru), 7,4 g błonnika, 9 g białka.
Lista składników
Volkoren HAVERMOUT (81%), cukier, naturalne aromaty. Może zawierać soję, jęczmień i pszenicę (gluten).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1587 kJ (379 kcal) Tłuszcz: 6,6 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,2 g Węglowodany: 67g w tym cukier: 19 g Błonnik: 7,4 g Białko: 9g Sól: 0g Betaglukany: 3 g
Waga
330 g
Firma spożywcza
PepsiCo Nederland BV, Stadsplateau 22-23, 3521AZ Utrecht, NL
Nazwa handlowa
Quaker Płatki owsiane Cynamon
Producent
Quaker
Liczba sztuk
1
EAN
8710398170507

Lista składników
Volkoren HAVERMOUT (81%), cukier, naturalne aromaty. Może zawierać soję, jęczmień i pszenicę (gluten).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1587 kJ (379 kcal) Tłuszcz: 6,6 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,2 g Węglowodany: 67g w tym cukier: 19 g Błonnik: 7,4 g Białko: 9g Sól: 0g Betaglukany: 3 g
Waga
330 g
Firma spożywcza
PepsiCo Nederland BV, Stadsplateau 22-23, 3521AZ Utrecht, NL
Nazwa handlowa
Quaker Płatki owsiane Cynamon
Producent
Quaker
Liczba sztuk
1
EAN
8710398170507
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
64,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE  375 g, 1 St.
Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
197,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla ORYGINALNY - Blacha do pieczenia Bosch / Siemens / Neff 00662999 - oryginał - 465 x 375 x 29 - emalia
ORYGINALNY - Blacha do pieczenia Bosch / Siemens / Neff 00662999 - oryginał - 465 x 375 x 29 - emalia
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 133
145,74 zł
Sprzedawca: SUM24
Zdjęcie produktu dla Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wtyczka podróżna Brennenstuhl ze stykiem uziemiającym => GB, 1508533
Wtyczka podróżna Brennenstuhl ze stykiem uziemiającym => GB, 1508533
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
39,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 366
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis mniej słodkie chrupki z suszonymi owocami 500g
Dr Oetker Vitalis mniej słodkie chrupki z suszonymi owocami 500g
50,32 zł/1kg
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie
Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie
32,13 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 249
434,26 zł
-8,69 zł
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH
Zdjęcie produktu dla Steviola® Tabs 300 sztuk | niskokaloryczne | praktyczne w podróży | wegańskie | przyjazne dla zębów | zamiennik cukru
Steviola® Tabs 300 sztuk | niskokaloryczne | praktyczne w podróży | wegańskie | przyjazne dla zębów | zamiennik cukru
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
20,12 zł
Sprzedawca: BioCare
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 zasłon nieprzezroczystych, matowych, przepuszczających światło „PALERMO” z oczkami i uchwytami do marszczenia Dekoracyjna zasłona wys. x szer. 145 x 140 cm Szara, 10000265-2
Zestaw 2 zasłon nieprzezroczystych, matowych, przepuszczających światło „PALERMO” z oczkami i uchwytami do marszczenia Dekoracyjna zasłona wys. x szer. 145 x 140 cm Szara, 10000265-2
460,89 zł/1m
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
161,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla tillvex altana 3x3m antracyt wodoodporna | składana altana pop-up z regulacją wysokości | namiot ogrodowy ochrona UV 50+ | namiot imprezowy z torbą do ogrodu
tillvex altana 3x3m antracyt wodoodporna | składana altana pop-up z regulacją wysokości | namiot ogrodowy ochrona UV 50+ | namiot imprezowy z torbą do ogrodu
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 392
383,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla Indomie Chicken Instant Noodles 350g – Szybki, pyszny makaron z kurczakiem
Indomie Chicken Instant Noodles 350g – Szybki, pyszny makaron z kurczakiem
88,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Zupa instant warzywna 75g - Indomie
Zupa instant warzywna 75g - Indomie
3,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
2,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
91,33 zł
Sprzedawca: Di-Life
Zdjęcie produktu dla Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g
Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g
102,39 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
42,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rotho Twist, 50 l, Prostokątny, Polipropylen (PP), Czarny, Ręczny, 298 mm
Rotho Twist, 50 l, Prostokątny, Polipropylen (PP), Czarny, Ręczny, 298 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
73,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Ansmann 1600-0525, Tylne oświetlenie, Czarny, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), LED, Bateria, 4 h
Ansmann 1600-0525, Tylne oświetlenie, Czarny, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), LED, Bateria, 4 h
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
64,98 zł
-9%
59,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech
Zdjęcie produktu dla Zestaw R5 5600Gt 32Gb Rx Vega7 Ssd 1Tb Wifi Win11 24"
Zestaw R5 5600Gt 32Gb Rx Vega7 Ssd 1Tb Wifi Win11 24"
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
3 904,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vist
Zdjęcie produktu dla SONGMICS Stołek do siedzenia, 37 l, składana skrzynia do siedzenia, schowek, jasnoszary
SONGMICS Stołek do siedzenia, 37 l, składana skrzynia do siedzenia, schowek, jasnoszary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 104
209,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Brennenstuhl Quality Cable, 5 m
Brennenstuhl Quality Cable, 5 m
19,81 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Mówiąca pluszowa zabawka Chomik Powtórzenia Elektroniczna zabawka dla niemowląt Dzieci Powtórzenia Funkcja Mówiący pluszowy chomik Prezenty Retoo
Mówiąca pluszowa zabawka Chomik Powtórzenia Elektroniczna zabawka dla niemowląt Dzieci Powtórzenia Funkcja Mówiący pluszowy chomik Prezenty Retoo
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 182
19,89 zł
-20%
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G SM-N986B, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 108 MP, Android 10, Brąz
Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G SM-N986B, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 108 MP, Android 10, Brąz
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 185
Odnowiony
1 697,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Saupiquet tuna naturale bez oleju tuńczyk w kawałkach puszka 185g
Saupiquet tuna naturale bez oleju tuńczyk w kawałkach puszka 185g
104,86 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
19,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wózek na zakupy VOUNOT® z funkcją pokonywania schodów, wózek na zakupy typu „hak” z 3 kołami, wodoodporny, pojemność 32 l, kolor czarny
Wózek na zakupy VOUNOT® z funkcją pokonywania schodów, wózek na zakupy typu „hak” z 3 kołami, wodoodporny, pojemność 32 l, kolor czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
240,40 zł
-18,14 zł
222,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla nasiona chia - 500g | RAAB VITALFOOD
nasiona chia - 500g | RAAB VITALFOOD
73,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
36,78 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 300
67,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g
Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g
Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg
Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg
Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg
Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g
Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
117,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Chocolate 65g
RUF Porridge Chocolate 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RUF Owsianka Chia Mandel 65g
RUF Owsianka Chia Mandel 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g
Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg
Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g
NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,12 zł/1kg