Quaker Oats Express Havermout Naturel 324g – Szybkie, bogate w błonnik płatki owsiane

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

31,40 zł

96,91 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,85 zł/1kg
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
66,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kölln– płatki do rozpuszczania, 5-zbożowa kaszka pełnoziarnista, opakowanie 250 g
Kölln– płatki do rozpuszczania, 5-zbożowa kaszka pełnoziarnista, opakowanie 250 g
65,20 zł/1kg
16,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ekologiczne pełnoziarniste płatki orkiszowe Rinatura
Ekologiczne pełnoziarniste płatki orkiszowe Rinatura
31,82 zł/1kg
15,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Quaker Cruesli Protein Pistacje i pestki dyni, 400 g – Musli bogate w białko
Quaker Cruesli Protein Pistacje i pestki dyni, 400 g – Musli bogate w białko
102,70 zł/1kg
41,08 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Brinta Obudź się! Drinkontbijt 115g – szybkie, pożywne śniadanie do wypicia
Brinta Obudź się! Drinkontbijt 115g – szybkie, pożywne śniadanie do wypicia
162,26 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sante Otręby Pszenne 150 G
Sante Otręby Pszenne 150 G
19,80 zł/1kg
2,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla OneDayMore | Owsianka proteinowa o smaku czekoladowym | Płatki owsiane z białkiem serwatkowym, 97 g białka, bogate w błonnik, szybkie w przygotowaniu, 450 g
OneDayMore | Owsianka proteinowa o smaku czekoladowym | Płatki owsiane z białkiem serwatkowym, 97 g białka, bogate w błonnik, szybkie w przygotowaniu, 450 g
47,24 zł/1kg
22,09 zł
-3%
21,26 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Quaker Cruesli Airy Naturel Muesli 375g – Chrupiące, lekkie śniadanie
Quaker Cruesli Airy Naturel Muesli 375g – Chrupiące, lekkie śniadanie
99,76 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Spielberger Mühle płatki owsiane drobnoziarniste razowe demeter 475g
Spielberger Mühle płatki owsiane drobnoziarniste razowe demeter 475g
29,31 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Amarantus - płatki, 350g | GOVINDA
Amarantus - płatki, 350g | GOVINDA
63,97 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Holie's Granola Protein Crunch 350g – bogate w białko, wegańskie musli
Holie's Granola Protein Crunch 350g – bogate w białko, wegańskie musli
106,89 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Bauckhof płatki gryczane demeter 250g
Bauckhof płatki gryczane demeter 250g
59,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Smaakt Chickpea Couscous 340 g - kuskus bogaty w białko, uniwersalny
Smaakt Chickpea Couscous 340 g - kuskus bogaty w białko, uniwersalny
110,03 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Spielberger - Pszenica Demeter - 1kg
Spielberger - Pszenica Demeter - 1kg
10,66 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo
Płatki ryżowo-kukurydziane BEZGL. BIO 300 g
Płatki ryżowo-kukurydziane BEZGL.300 g
74,63 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Express Porridge - Superfruits 350g
Express Porridge - Superfruits 350g
63,97 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Hammermühle Bircher Overnight Oats organic 300g
Hammermühle Bircher Overnight Oats organic 300g
61,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla PŁATKI OWSIANE BEZGLUTENOWE500 g - PROBIO
PŁATKI OWSIANE BEZGLUTENOWE500 g - PROBIO
44,74 zł/1kg
22,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Spielberger Mühle płatki owsiane delikatne pełnoziarniste demeter 375g
Spielberger Mühle płatki owsiane delikatne pełnoziarniste demeter 375g
28,32 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Quaker Oats Express Oat Flakes Naturel 324 g - Szybkie i zdrowe płatki owsiane na śniadanie i do pieczenia. 12 praktycznych opakowań porcjowanych do wyjątkowo szybkiego i łatwego przygotowania. Gotowe w zaledwie 2 minuty w kuchence mikrofalowej lub w garnku. Wykonane w 100% z pełnych ziaren, bogate w błonnik i wszechstronne. Składniki: Pełnoziarniste płatki owsiane. Może zawierać śladowe ilości soi, jęczmienia i pszenicy (gluten). Wartości odżywcze na 100 g: Wartość energetyczna 1557 kJ (370 kcal), tłuszcze 7,7 g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,3 g), węglowodany 59 g (w tym cukier 1 g), błonnik 9 g, białko 11 g, sól 0 g, beta-glukany 3,6 g.
Lista składników
Volkoren HAVERMOUT. Może zawierać soję, jęczmień i pszenicę (gluten).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1557 kJ (370 kcal) Tłuszcz: 7,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,3 g Węglowodany: 59g w tym cukier: 1 g Błonnik: 9g Białko: 11g Sól: 0g Betaglukany: 3,6 g
Waga
324 g
Firma spożywcza
PepsiCo Nederland BV, Stadsplateau 22-23, 3521AZ Utrecht, NL
Nazwa handlowa
Quaker Oats ekspresowe płatki owsiane naturalne
Producent
Quaker
Liczba sztuk
1
EAN
8710398168764

Lista składników
Volkoren HAVERMOUT. Może zawierać soję, jęczmień i pszenicę (gluten).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1557 kJ (370 kcal) Tłuszcz: 7,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,3 g Węglowodany: 59g w tym cukier: 1 g Błonnik: 9g Białko: 11g Sól: 0g Betaglukany: 3,6 g
Waga
324 g
Firma spożywcza
PepsiCo Nederland BV, Stadsplateau 22-23, 3521AZ Utrecht, NL
Nazwa handlowa
Quaker Oats ekspresowe płatki owsiane naturalne
Producent
Quaker
Liczba sztuk
1
EAN
8710398168764
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
64,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Quaker Havermout z Cynamonem 330 g – płatki owsiane bogate w błonnik śniadaniowy
Quaker Havermout z Cynamonem 330 g – płatki owsiane bogate w błonnik śniadaniowy
95,15 zł/1kg
31,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Quaker Oats Express Banana Oat Flakes 348g – Szybka, pyszna owsianka
Quaker Oats Express Banana Oat Flakes 348g – Szybka, pyszna owsianka
107,50 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis mniej słodkie chrupki z suszonymi owocami 500g
Dr Oetker Vitalis mniej słodkie chrupki z suszonymi owocami 500g
50,32 zł/1kg
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Quaker Havermout 375g – Drobne płatki owsiane, bogate w błonnik, idealne na śniadanie, do gotowania i pieczenia
Quaker Havermout 375g – Drobne płatki owsiane, bogate w błonnik, idealne na śniadanie, do gotowania i pieczenia
44,77 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
78,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Ciasto Milka Melo - beza biszkoptowa : 1 opakowanie
Ciasto Milka Melo - beza biszkoptowa : 1 opakowanie
137,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Pinata Sos serowy z serem cheddar – kremowy, pikantny, klasyczny – 3000 g
Pinata Sos serowy z serem cheddar – kremowy, pikantny, klasyczny – 3000 g
48,69 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
146,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 149
1 408,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
45,59 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
77,51 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla TABWEE T20 Tablet z Androidem 16, 10,1 cala, 24+256 GB z akcesoriami, Tablet PC, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8 MP + 5 MP, GPS
TABWEE T20 Tablet z Androidem 16, 10,1 cala, 24+256 GB z akcesoriami, Tablet PC, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8 MP + 5 MP, GPS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 294
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy Tab A (2019) SM-T510N, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 3 GB, Android 9.0, Czarny
Samsung Galaxy Tab A (2019) SM-T510N, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 3 GB, Android 9.0, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
1 500,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Ulli łóżko pojedyncze 90x200 łóżko zawiera stelaż, 3 małe i 1 dużą szufladę/łóżko dla gości, biały.
Ulli łóżko pojedyncze 90x200 łóżko zawiera stelaż, 3 małe i 1 dużą szufladę/łóżko dla gości, biały.
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
1 818,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE  375 g, 1 St.
Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
197,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Młody groszek Bonduelle delikatny i bardzo delikatny w smaku 400g
Młody groszek Bonduelle delikatny i bardzo delikatny w smaku 400g
138,66 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
58,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Pasta pomidorowa Oro di Parma podwójnie skoncentrowana w puszce 70g
Pasta pomidorowa Oro di Parma podwójnie skoncentrowana w puszce 70g
77,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla iGlobal Łóżeczko dziecięce 2 w 1 Łóżeczko z regulacją wysokości materaca z możliwością przekształcenia w łóżko młodzieżowe Szuflada pod łóżkiem Biały 120x60 cm
iGlobal Łóżeczko dziecięce 2 w 1 Łóżeczko z regulacją wysokości materaca z możliwością przekształcenia w łóżko młodzieżowe Szuflada pod łóżkiem Biały 120x60 cm
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
849,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alinco
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
253,49 zł
-35,72 zł
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy A13 (SM-A137FZWKEUE) 128 GB biały Android 12 Smartfon 6,6" z dwiema kartami SIM - bez umowy dla wszystkich sieci
Samsung Galaxy A13 (SM-A137FZWKEUE) 128 GB biały Android 12 Smartfon 6,6" z dwiema kartami SIM - bez umowy dla wszystkich sieci
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
1 948,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Lionelo Ida torba do wózka z przewijakiem Wielofunkcyjny organizer dla dziecka TOP Grey
Lionelo Ida torba do wózka z przewijakiem Wielofunkcyjny organizer dla dziecka TOP Grey
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
276,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla DL Cocktail Sauce belgijski kremowy delikatny z łagodnymi przyprawami 2000ml
DL Cocktail Sauce belgijski kremowy delikatny z łagodnymi przyprawami 2000ml
76,83 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
153,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Siemens KF96RSBEA, Wolnostojący, Drzwi francuskie, Czarny, 572 l, SN-T, C
Siemens KF96RSBEA, Wolnostojący, Drzwi francuskie, Czarny, 572 l, SN-T, C
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
13 599,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Gastromark
Zdjęcie produktu dla Samsung EP-TA800NWEGEU, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Biały
Samsung EP-TA800NWEGEU, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1405
46,96 zł
Sprzedawca: Mobileking
Zdjęcie produktu dla Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop
Zdjęcie produktu dla Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 523
99,89 zł
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Holland Foodz Łańcuchy cukierków z koncentratu cukru dekstrozowego 1126g
Holland Foodz Łańcuchy cukierków z koncentratu cukru dekstrozowego 1126g
90,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g
Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g
Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg
Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg
Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg
Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g
Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
117,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Chocolate 65g
RUF Porridge Chocolate 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RUF Owsianka Chia Mandel 65g
RUF Owsianka Chia Mandel 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g
Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg
Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g
NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,12 zł/1kg