5,0



Na podstawie 1 opinii
Lotus Bakeries 5410126006360, Ciastko, 150 g, Okrągły, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,66 zł
124,40 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Galletas Gullón 8410376055788, Ciasteczkowy, 330 g, Niebieski, Okrągły, 439 kcal, 1839 kJ30,76 zł/1kg
10,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mc Vities Digestive Original52,56 zł/1kg
13,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Lotus Biscoff biszkopty karmelowe 150 szt.
115,39 zł/1kg
108,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
93,53 zł/1kg
70,15 zł
Sprzedawca: Katomix

Lotus Bakeries Biscoff Classic, Ciastko, Prostokąt, 250 g, 1 szt.
46,20 zł/1kg
11,55 zł
Sprzedawca: Katomix

Ciastka Biscoff karmelizowane 124 g
82,42 zł/1kg
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24

DeBeukelaer 6646 DeBeukelaer Prinzen Rolle Kekse 400,0 g
40,00 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
304,10 zł/1kg
40,75 zł
Sprzedawca: somnia24

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
80,97 zł/1kg
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus - Lotus Biscoff nadziewane speculoos, display 16 sztuk z 5 herbatnikami, 50 g, wanilia
6,61 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Knoppers® 473100 Joghurt 8 St.
84,05 zł/1kg
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 774514 Lotus Luxe Assorti 3-Mix ciasto 160 szt.
158,05 zł/1kg
173,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Ciastka Nutella Biscuits 166 g Ferrero
77,82 zł/1kg
17,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lu - Bastogne Original - 6x 260g
495,81 zł/1kg
128,91 zł
Sprzedawca: Candyspot

Werther’s® Original 176056 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Cookie Bonbons 140,0 g
469,00 zł/1kg
65,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 5410471110774, e503, Cereal flour, Salt, Flour, Sugar, Dairy, E503, Butter, Disaccharide, Wheat, Oeufs de poule elevees..., 415 kcal, 5,1 g, 65 g, 36 g
137,20 zł/1kg
13,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Ciastko
- Pojemność:
- 150 g
- Kształt:
- Okrągły
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 522 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 2186 kJ
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 4,3 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 66 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 35 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 27 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 12 g
- Zawartość błonnika pokarmowego (na 100 g):
- 1,2 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,82 g
- Waga produktu:
- 150 g
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Lotus Biscoff Cream (9 x 150g)
- Lista składników
- Mąka pszenna, cukier, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy), syrop cukrowy, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), mąka sojowa, sól, cynamon, emulgator (lecytyna sojowa), *olej palmowy ze zrównoważonych i certyfikowanych upraw
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze: 522,00 kcal, 2185,00 kJ; Tłuszcz: 26,00 g; w tym tłuszcze nasycone: 15,00 g; Węglowodany: 66,00 g; w tym cukry: 34,00 g; Białko: 4,60 g; Sól: 0,81 g; Błonnik: 1,20 g
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Lotus Bakeries GmbH Roßstraße 92 40476 Düsseldorf Deutschland
- Nazwa handlowa
- Lotus Biscoff Cream
- Producent
- LOTUS BAKERIES
- Liczba sztuk
- 3
- Numer producenta
- 72636
- EAN
- 5410126006360
- Lista składników
- Mąka pszenna, cukier, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy), syrop cukrowy, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), mąka sojowa, sól, cynamon, emulgator (lecytyna sojowa), *olej palmowy ze zrównoważonych i certyfikowanych upraw
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze: 522,00 kcal, 2185,00 kJ; Tłuszcz: 26,00 g; w tym tłuszcze nasycone: 15,00 g; Węglowodany: 66,00 g; w tym cukry: 34,00 g; Białko: 4,60 g; Sól: 0,81 g; Błonnik: 1,20 g
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Lotus Bakeries GmbH Roßstraße 92 40476 Düsseldorf Deutschland
- Nazwa handlowa
- Lotus Biscoff Cream
- Producent
- LOTUS BAKERIES
- Liczba sztuk
- 3
- Numer producenta
- 72636
- EAN
- 5410126006360
Pasuje również do tego

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,37 zł/1kg
54,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
46,48 zł/1kg
28,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lotus Biscoff biszkopty karmelowe 150 szt.
115,39 zł/1kg
108,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
149,07 zł/1kg
149,07 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Poduszka pozycjonująca dla noworodków, poduszka korekcyjna, zapobiega częściowemu opadaniu główki, materac antypoślizgowy dla 0-10 miesięcy , opalanie
143,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Lotus Biscoff "Welcome" Gebäck 300 St.
69,33 zł/1kg
130,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
93,53 zł/1kg
70,15 zł
Sprzedawca: Katomix

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Krem ciasteczkowy Biscoff Creamy 400g - Lotus
40,27 zł/1kg
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciastka Nutella Biscuits 304 g
47,45 zł/1kg
22,12 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lotus Bakeries Biscoff Classic, Ciastko, Prostokąt, 250 g, 1 szt.
46,20 zł/1kg
11,55 zł
Sprzedawca: Katomix

Czekolada mleczna Lotus Biscoff Cream 180 g – oryginalna z Belgii
218,28 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Milka Bonbons Confetti Alpine mleczna czekolada z nadzieniem z mlecznego kremu 86g
187,10 zł/1kg
18,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
319,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

Delicje Szampańskie Jagodowe Ciemna Czekolada 147g
43,07 zł/1kg
6,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Apple MKN93FD/A Apple Watch S7 Alu 45mm Red (Bracelet Red) iOS
1 753,25 zł
-92,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 661,10 zł
Sprzedawca: Shop-Mediarado

Felce Azzurra 8001280032004, Odświeżacz powietrza w aerozolu, Czarny, Cyjan, Różowy, Sosna, 250 ml, 250 g, Spray w puszce
58,36 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 512 GB, 48 MP, iOS 18, Czarny
Odnowiony
3 933,17 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Alloccaz

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Syrop Monin o smaku białej czekolady z naturalnym aromatem, 250 mlJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płyta wibracyjna z cichym silnikiem - 250 poziomów - 9 wstępnie ustawionych trybów - Urządzenie fitness z pilotem zdalnego sterowania - Wyświetlacz LCD - Udźwig 150 kg - Czarny
349,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Urbanico-Stav

COSTWAY 12V 2-osobowy pojazd dla dzieci, 3-biegowy samochód elektryczny 2,5-4 km/h, od 3 lat (czarny)
1 020,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Pistacje Kluth prażone i lekko solone, jakość premium 150g
153,07 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
14,99 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Słuchawki APPLE AirPods (3. generacja)
557,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top!
Poszukałem, znalazłem, zamówiłem. Pyszne ciastka, których nie można kupić tutaj.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 5% od 2 szt.






Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Bestseller
Bestseller





Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg

Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg