3,5



Na podstawie 2 opinii
SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
228,62 zł
415,67 zł / 1l
+ 17,39 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B18,39 zł/1kg
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary203 219,99 zł/1l
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
zestaw 3 pisaków do fug w kolorze szarym, wodoodporny marker do fug, do odświeżania i naprawy fug, szybkoschnący, idealny do łazienki, kuchni i WC, H01266 932,00 zł/1l
59,97 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,99 zł
Sprzedawca: Trendhaus-Hamburg

Remmers KIESOL C Krem iniekcyjny do suchych ścian Bariera pozioma 550ML
484,13 zł/1kg
266,27 zł
Sprzedawca: ARO

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 665,18 zł/1m
444,99 zł
-261,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Folia w płynie do wnętrz LEVEL+ Hydroizolacja łazienki 20Kg elastyczna izolacja L+08
9,40 zł/1kg
188,00 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + strzykawka Hydroizolacja piwnicy bariera pozioma
416,96 zł/1l
1 375,98 zł
Sprzedawca: MasterBau

Wodoodporny środek uszczelniający 300 g – niewidoczne uszczelnienie, szybkoschnący i nadający się do malowania, do łazienki, kuchni, ogrodu i na zewnątrz, odporny na wysokie temperatury
143,33 zł/1l
43,00 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Ultrament Power Dicht 5L – elastyczny uniwersalny środek uszczelniający do zastosowań zewnętrznych, bitumu, membran dachowych, betonu i innych materiałów – odporny na promieniowanie UV, szybkoschnący, rozpuszczalny
36,73 zł/1l
183,67 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Zestaw Dryzone Horizontalsperre (18 m) – krem do iniekcji przeciw wilgoci w ścianach i wilgoci podciąganej kapilarnie – bariera przeciwwilgociowa do murów
114,53 zł/1m
2 061,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SOUDAL Wodoodporna masa uszczelniająca Wasserstopp – impregnacja wodoodporna 0,75 l
124,13 zł/1l
93,10 zł
Sprzedawca: MasterBau

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Bahamabeige
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

SIKA SikaCem – płynna zaprawa uszczelniająca do betonu i zapraw – 5 l
69,58 zł/1l
347,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Soudal Silirub S – uszczelniacz sanitarny, 310 ml, biały
10 795,00 zł/1m
120,95 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Zaprawa uszczelniająca Level+ BALKONABDICHTUNG 2K L+10 - 60 kg
10,25 zł/1kg
614,91 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zaprawa uszczelniająca Level+ BALKONABDICHTUNG 2K L+10 - 10 kg
11,99 zł/1kg
119,90 zł
Sprzedawca: Izosklep

Klej + uszczelniacz 11FC Sikaflex, szary
203,93 zł/1l
61,18 zł
Sprzedawca: SABTRADE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
AQUAFIN®-i380
Krem iniekcyjny do kolejnych barier poziomych
- gotowy do użycia
- bezrozpuszczalnikowy
- hydrofobowy
- wysoka głębokość penetracji
- zapobiega kapilarnemu transportowi wody
- Bardzo wysoka zawartość składników aktywnych
- prosta i bezpieczna aplikacja
- niskie zużycie
- wtrysk bezciśnieniowy
Obszary zastosowania:
Do tworzenia kolejnych barier poziomych zgodnie z arkuszem danych WTA 4-4 w przypadku wilgoci podciąganej do 95% penetracji wilgoci w murze wykonanym np. z cegły, klinkieru, cegły wapienno-piaskowej, kamienia naturalnego, w tym zaprawy spoinowej. Iniekcję przeprowadza się bezciśnieniowo lub alternatywnie za pomocą odpowiednich systemów niskociśnieniowych (< 10 barów).
Dane techniczne:
Baza: silan
Konsystencja: kremowa
Kolor: biały, przezroczysty po wyschnięciu
Ciężar właściwy: ok. 0,9 g/cm³
Zawartość substancji aktywnej: ok. 80% wagowo
Temperatura przetwarzania/podłoża: od +5°C do +30°C
Przechowywanie: bez mrozu, co najmniej 12 miesięcy, w oryginalnie zamkniętym opakowaniu
- Długość
- 0.55 m
- Waga
- 600 g
- Zawartość
- 0.55 l
- Model
- Aquafin i380
- EAN
- 4035854039452
- Numer producenta
- 204610004
- Producent
- Schomburg
- Długość
- 0.55 m
- Waga
- 600 g
- Zawartość
- 0.55 l
- Model
- Aquafin i380
- EAN
- 4035854039452
- Numer producenta
- 204610004
- Producent
- Schomburg
Uwaga!
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
EUH 208: Zawiera substancje uczulające. Może powodować reakcje alergiczne.
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8





3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1


Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²
95,45 zł/1kg
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B
18,39 zł/1kg
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau

Fuga Mapei Kerapoxy Easy Design 700 transparentna 3 kg
114,85 zł/1kg
344,55 zł
Sprzedawca: Eoshop

1 kg wodoodpornego uszczelniacza 1000 g – niewidoczne uszczelnienie, szybkoschnący i nadający się do pomalowania, do łazienki, kuchni, ogrodu i na zewnątrz, odporny na wysokie temperatury
106,03 zł/1l
106,03 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 20kg Taśma uszczelniająca 20mb Grunt 5L Mata 2mb Level+ SET45
77,78 zł/1l
388,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Remmers KIESOL C Krem iniekcyjny do suchych ścian Bariera pozioma 550ML
484,13 zł/1kg
266,27 zł
Sprzedawca: ARO

CERESIT CR 65 – powłoka hydroizolacyjna 25 kg
4,57 zł/1kg
114,31 zł
Sprzedawca: MasterBau

Dewepro 314860
8,47 zł/1kg
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Taśma Hydroizolacyjna Ceresit Cl 152
428,80 zł/1kg
128,64 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Sikaflex-521 UV czarny wkład 300ml
85,71 zł/1l
77,14 zł
Sprzedawca: SABTRADE

zestaw 3 pisaków do fug w kolorze szarym, wodoodporny marker do fug, do odświeżania i naprawy fug, szybkoschnący, idealny do łazienki, kuchni i WC, H0126
6 932,00 zł/1l
59,97 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,99 zł
Sprzedawca: Trendhaus-Hamburg

Utrwalacz do fug 5 litrów, impregnat do fug, środek do ochrony fug
82,04 zł/1l
410,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Ultrament Power Dicht 5L – elastyczny uniwersalny środek uszczelniający do zastosowań zewnętrznych, bitumu, membran dachowych, betonu i innych materiałów – odporny na promieniowanie UV, szybkoschnący, rozpuszczalny
36,73 zł/1l
183,67 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Klej do zgrzewania na zimno dwuskładnikowy klej do metalu, tworzyw sztucznych i ceramiki, bardzo mocny klej naprawczy 150 °C, 2 tubki – GlueStar
249,95 zł/1kg
52,02 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll

Uszczelniacz Wasser Stop Szary 750 Ml
131,24 zł/1kg
98,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufpoliuretan Basis
732,33 zł/1l
219,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
96,45 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Masa szpachlowa, krem do naprawy ścian, pasta do naprawy ścian
508,20 zł/1l
53,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Klej bitumiczny do gontów dachowych
511,55 zł/1kg
102,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof

Zestaw Dryzone Horizontalsperre (18 m) – krem do iniekcji przeciw wilgoci w ścianach i wilgoci podciąganej kapilarnie – bariera przeciwwilgociowa do murów
114,53 zł/1m
2 061,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MEM Bitumen Primer Podkład 5l
645,24 zł/1m
161,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Anthrazit
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

DEKAseal 8936
1 082,74 zł/1l
335,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw do naprawy przedniej szyby samochodowej Verk 24060
163,64 zł/1kg
18,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Baufan wypełniacz do otworów i pęknięć biały 350g 101421
186,09 zł/1kg
65,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Permacon 1 litr – 4 m² – izolacja pozioma chroniąca przed wilgocią podciąganą z gruntu – trwałe uszczelnianie betonu i murów
127,09 zł/1l
127,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ecoformeurope

fischer Pistolenschaum 1K PUP S 750 750ml
94,17 zł/1kg
84,75 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Sikaflex 291i White 300 ml Klej do łodzi
203,93 zł/1l
61,18 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Polyuretanový tmel Den Bravenpoliuretan 50 FC kartuše 300 ml, bílá
114,67 zł/1l
34,40 zł
Sprzedawca: VISO

Pistolet do klejenia na gorąco Döllken HKP 2.0 z walizką
107 412,50 zł/1m
171,86 zł
Sprzedawca: Parkettboerse
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
50%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
Zawartość 0,55 lWaga 0,6 kg
został dostarczony szybko, nawet z akcesoriami, mogłem natychmiast zacząć, dziękuję
Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uszkodzony wkład
Zawartość 0,55 lWaga 0,6 kg
Pomimo starannego opakowania wkład był uszkodzony i lekko wyciekł. Podejrzewam, że zapakowano już uszkodzony wkład. Biorąc pod uwagę staranne opakowanie, uważam za mało prawdopodobne, aby uszkodzenie powstało podczas transportu. Prawdopodobnie będę mógł go mimo wszystko użyć, ale obsługa tego wiąże się z niemałym bałaganem. Poza tym dostawa była szybka. Korzystałem już z tego produktu w przeszłości i moim zdaniem spełnia on swoje zadanie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

Fuga Ceresit 43 wodoodporna Grand´Elit 5 kg odcień bahama
156,65 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,33 zł/1kg

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Fuga Ceresit CE-43 Grand Elit, kolor czekoladowy, waga 5 kg
156,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
31,39 zł/1kg

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Uszczelniacz poliuretanowy, 300 ml, kolor szary betonowy
869,38 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

50 metrów kwadratowych siatki elewacyjnej wzmacniającej
347,62 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
203 219,99 zł/1l

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
196,44 zł
-17,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,66 zł
Sprzedawca: MasterBau
35,73 zł/1l

Uniwersalna uszczelka do zastosowań zewnętrznych (przezroczysta, 5 litrów)
308,49 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
852,18 zł/1kg

Płynna, wodoodporna membrana, 1 litr, kolor czarny
308,49 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
308,49 zł/1l