4,9



Na podstawie 7 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
REAVET Olej z łososia w kapsułkach dla psów 200 kapsułek, olej z łososia Omega-3 dla psów i kotów I Wysoka dawka oleju rybnego w jakości spożywczej
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
497,99 zł
3 434,41 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia2,00 zł/1kg
620,07 zł
-20,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
599,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Więcej informacji o reklamie
POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość Italy.10,53 zł/1kg
105,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA

REAVET Olej z Łososia Psy, Konie 5 litrowy kanister - Bogaty w Omega 3 i 6, Olej Rybny Pies 5L I Prawdziwa jakość żywności bez dodatków I Świeżo butelkowane w Niemczech
130,60 zł/1l
652,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AniForte A10000276, Uniwersalne, Tabletka, Skóra i sierść, Dorosły, Słoiczek, 22%
484,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku 100g dla psów i kotów | ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku dla psów, wysoka dawka ekstraktu z omułka zielonowargowego po leczeniu zapalenia stawów
4 729,90 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AniForte A10000241, Uniwersalne, Płynny, Nasercowy, Biodro i stawy, Skóra i sierść, Dorosły, Butelka z pipetą, 500 ml
907,98 zł/1l
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Joint Tablets Dog Senior - 120 sztuk na 8 miesięcy - tabletki na stawy dla starszych psów z omułkiem zielonowargowym, MSM i diabelskim pazurem I po leczeniu artrozy, zapalenia stawów
3 077,72 zł/1kg
553,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pets Nature olej z łososia dla psów i kotów
419,56 zł/1l
113,22 zł
-8,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

AniForte MSM w proszku dla psów i kotów 300 g – metylosulfonylometan o wysokiej czystości, w wysokim stężeniu (99,94%), proszek na stawy dla psów i kotów
1 493,30 zł/1kg
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Akinu VITALITY Olej z łososia suplement diety dla psów i kotów 1 l
12 649,00 zł/1l
126,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ZYLKENE 450 mg kapsułki suplement dla psów i kotów, 100 kapsułek
1 228,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
1 920,71 zł/1kg
134,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA

Lapura olej z łososia dla psów/kotów/koni 1 litr
408,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

VETFOOD OMEGActiv kwasy Omega-3 w formie past i jako 60 kapsułek
6 916,50 zł/1l
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

VITAR Veterinae ArtiVit Forte 600 g proszek na stawy dla psów i kotów – chondroprotektor z glukozaminą, chondroityną, MSM, kolagenem i Boswellia
416,38 zł/1l
249,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VITARVet

Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Dolvit Biotyna 90 tabletek dla psów
309,90 zł/1kg
30,99 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy

Karma VetFood NefroActiv dla psów i kotów w 60 kapsułkach
7 849,83 zł/1l
470,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wsparcie dla zdrowia kości, skóry i sierści
Kapsułki z olejem z łososia Omega-3 dla psów i kotów
Kapsułki z olejem z łososia REAVET Omega-3 to kompleksowy dodatek do diety dla psów i kotów. Szczególne właściwości oleju z łososia wynikają z dostarczania niezbędnych kwasów tłuszczowych. Wspierają one stawy i układ krążenia, promują zdrową skórę i lśniącą sierść.
Nasze kapsułki z olejem z łososia są wyjątkowo dobrze tolerowane i charakteryzują się wysoką akceptacją przez zwierzęta. Dlatego są idealne do codziennego stosowania w odpowiedniej dawce. Jakość oleju z łososia wynika przede wszystkim z wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych Omega-3 – nasz olej z łososia REAVET zawiera ponad 17% tych kwasów.
Olej z łososia REAVET nie zawiera żadnych dodatków chemicznych, substancji pomocniczych w procesie produkcji oraz organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO) i jest wolny od metali ciężkich oraz pestycydów. Dobra jakość oleju z łososia charakteryzuje się wyraźnym, pomarańczowo-złotym kolorem oraz bardzo niskim stopniem utleniania (TOTOX) wynoszącym 3-5.
- Szczególnie bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3
- Wspiera funkcje stawów
- Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego
- Wzmacnia zdrową skórę i zapewnia lśniącą sierść
- Waga
- 145 g
- Zawartość wilgoci
- -
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy, koty
- Dodatki
- -
- Liczba sztuk
- 200
- EAN
- 4262352420059
- Numer producenta
- 210020-0200
- Producent
- REAVET
- Numer zezwolenia
- DE05166011413
- Waga
- 145 g
- Zawartość wilgoci
- -
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy, koty
- Dodatki
- -
- Liczba sztuk
- 200
- EAN
- 4262352420059
- Numer producenta
- 210020-0200
- Producent
- REAVET
- Numer zezwolenia
- DE05166011413
Pasuje również do tego

Kapsułki z olejem z łososia omega-3, 500 szt.
1 572,19 zł/1kg
565,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Olej z Łososia Psy, Konie 5 litrowy kanister - Bogaty w Omega 3 i 6, Olej Rybny Pies 5L I Prawdziwa jakość żywności bez dodatków I Świeżo butelkowane w Niemczech
130,60 zł/1l
652,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Joint Tablets Dog Senior - 120 sztuk na 8 miesięcy - tabletki na stawy dla starszych psów z omułkiem zielonowargowym, MSM i diabelskim pazurem I po leczeniu artrozy, zapalenia stawów
3 077,72 zł/1kg
553,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku 100g dla psów i kotów | ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku dla psów, wysoka dawka ekstraktu z omułka zielonowargowego po leczeniu zapalenia stawów
4 729,90 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AniForte A10000241, Uniwersalne, Płynny, Nasercowy, Biodro i stawy, Skóra i sierść, Dorosły, Butelka z pipetą, 500 ml
907,98 zł/1l
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Tabletki na stawy dla psa I 180 sztuk na 12 miesięcy I Tabletki na stawy dla psów z omułkiem zielonowargowym I Dla nowej radości ruchu I Tabletki na stawy dla psa
2 118,48 zł/1kg
571,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Kora śliskiego wiązu Plus silnie śluzowata bez gotowania dla psów i kotów 120g - naturalna jakość premium, trawienie, flora jelitowa, żołądek, kora śliskiego wiązu
4 149,92 zł/1kg
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Afrykański diabelski pazur dla psów i kotów 250g - Naturalna jakość premium - wspomaga mobilność + funkcje stawów I Diabelski pazur w proszku Proszek na stawy bez dodatków
1 919,96 zł/1kg
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Barf Complete Dog Powder 1,2kg - Barf dla psów, suplement Barf Complete, minerały i witaminy, Barf Dog
317,02 zł/1kg
380,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Care Denta Clean Proszek - 300 gramów
1 883,30 zł/1kg
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bicycle Gear wózek dla psa - max. 40 kg - składana przyczepka dla psa z osłoną przeciwdeszczową - łatwy montaż - niebieski
874,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice

WISFOR legowisko dla psa poduszka ortopedyczna dla psa sofa dla psa mata dla kota legowisko zmywalne wodoodporne - L: 92x56x8cm
193,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Bramka ochronna 0-180cm bramka dla psa bramka dla dziecka bramka schodowa chowana, czarna
176,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Legowisko dla psa Sheena 26593, ortopedyczne, zmywalne i antypoślizgowe, puszyste, XL, szare, 105 x 82 x 17 cm
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Olej z łososia Psy, Koty 500ml - Bogaty w Omega 3 i 6, olej rybny dla psów w wysokiej dawce I Oryginalna jakość żywności bez dodatków I Świeżo butelkowane w Niemczech
537,82 zł/1l
268,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

REAVET Worm Herb Liquid 50 ml - dla psów i kotów, z prawdziwym ziołem na robaki (Artemisia Absinthium) w recepturze roślinnej, odpowiedni dla wszystkich zwierząt domowych
8 719,80 zł/1l
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

REAVET 4w1 Complete dla kotów – codzienny suplement zapewniający witalność, zdrową sierść i prawidłowe trawienie, zawierający taurynę i witaminy dla kotów; wzmacnia mechanizmy obronne organizmu, wzmacnia układ odpornościowy oraz układ pokarmowy, 60 g
8 299,83 zł/1kg
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET błoto lecznicze dla psów 1,3kg - Poprawia stan kału, optymalne trawienie, układ odpornościowy, aktywność przewodu pokarmowego, pobudza apetyt I Naturalne błoto lecznicze dla psów
388,45 zł/1kg
504,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AniForte A10000276, Uniwersalne, Tabletka, Skóra i sierść, Dorosły, Słoiczek, 22%
484,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
84,89 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 2224/10
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

UNIWERSALNY stolik kawowy
789,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Classic Dog Jagnięcina z ryżem 15kg
37,67 zł/1kg
577,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Olympia Luna, Clamshell, Dual SIM, 6,1 cm (2.4"), Bluetooth, 600 mAh, Złoto
709,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Bardzo dobry, mogę tylko polecić
Oceniono dnia 11 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy towar!
Super jakość i szybka dostawa.
Oceniono dnia 3 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Do gładkiej sierści
Dobra cena za dobry produkt.
Oceniono dnia 18 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
104,95 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 457,64 zł/1kg

Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia
620,07 zł
-20,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
599,99 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2,00 zł/1kg

Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
344,61 zł
Sprzedawca: superbrandshop
1 740,45 zł/1kg

POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml
147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml
128,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
257,90 zł/1l

Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
134,45 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 920,71 zł/1kg

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów 



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
73 890,00 zł/1kg

Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów
99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość Italy.
105,33 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
10,53 zł/1kg

cdVet Propolis Herbal 20 g
64,68 zł
Sprzedawca: apohealth
3 234,00 zł/1kg

Olej łososiowy Animille 1000 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
39,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
39,99 zł/1l

Olej łososiowy Animille 100 ml dla kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, z aplikatorem, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
122,90 zł/1l

Olej łososiowy Animille 250 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
63,96 zł/1l

Olej łososiowy Animille 500 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
51,98 zł/1l

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com
25,60 zł/1l

BRIT Witaminy Probiotyk dla psów - suplement dla Twojego psa - 150 g
37,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
249,93 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l

KARMA DLA PSA - MOKRA KARMA BATON DRÓB 900g | TufTuf



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,47 zł
Sprzedawca: Teosmart
31,63 zł/1l

Canina V25 tabletki witaminowe 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
42,16 zł
Sprzedawca: apohealth
421,60 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l