4,3



Na podstawie 3 opinii
RUF 1364571001 RUF Schlemmercreme Erdbeer 1,0 kg, 1 St.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
65,78 zł
65,78 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Desery i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.147,74 zł/1kg
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
SANSEI Jelly Strawberry 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów134,26 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei

Więcej informacji o reklamie
Dr. Oetker 709518006 Dr. Oetker Paradiescreme Zitrone 1,0 kg94,91 zł/1kg
94,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
975,83 zł/1kg
58,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ruf Tortencreme Pulver
74,80 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Aranca deser jogurtowy morela i marakuja
65,80 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Agartine (środek żelujący) 30g
229,33 zł/1kg
6,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker desery z kremem serowym 2 porcje 63g
136,51 zł/1kg
8,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 713993002 Dr. Oetker Pistazien Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
45,33 zł/1kg
45,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Erdbeer-Geschmack Puddingpulver
27,78 zł/1kg
27,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 3681221007 RUF Tortencreme Vanille 1,0 kg, 1 St.
77,09 zł/1kg
77,09 zł
Sprzedawca: somnia24

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
66,54 zł/1kg
66,54 zł
Sprzedawca: somnia24

RUF 216839003 RUF Vanille Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
57,10 zł/1kg
57,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

RUF galaretka z czerwonych owoców o smaku malinowym 1000g
28,13 zł/1kg
28,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Baking Firm Pudding Cream Vanilla
90,00 zł/1kg
3,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mus czekoladowy Ruf
77,80 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 766954001 RUF Mousse au Chocolat 1,0 kg, 1 St.
78,34 zł/1kg
78,34 zł
Sprzedawca: somnia24

RUF 6770596006 RUF Götterspeise Kirsch-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
102,08 zł/1kg
102,08 zł
Sprzedawca: somnia24

RUF 220266000 RUF Speisestärke, 2,5 kg
34,76 zł/1kg
86,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
RUF Lebensmittelwerk KG Oldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück Przygotowanie: 1. Wlej zimne mleko do pojemnika do ubijania zgodnie z tabelą ilości. 2. Dodać odpowiednią ilość proszku deserowego i wymieszać mikserem/ubijaczką na najniższych obrotach. 3. Następnie ubijać na najwyższych obrotach przez ok. 3 minuty. 4. Gotowy deser podzielić na porcje i schłodzić. Ilości:Proszek: 240 g | 480 g | 720 g | 1000 g, Zimne mleko: 1 litr | 2 litry | 3 litry | 4 litry, Porcje (po 75 g): 16 | 33 | 49 | 66. Zawartość opakowania wystarcza na 66 porcji po 75 g. Przygotowanie deseru śmietankowego o smaku truskawkowym 1 opakowanie
RUF 1364571001 RUF Schlemmercreme Erdbeer 1,0 kg, 1 St.
- Lista składników
- Cukier, skrobia modyfikowana, syrop glukozowy, olej palmowy, SKIMMED MILK POWDER, emulgatory (E 471, E 472b, E 472e), substancja zakwaszająca - kwas cytrynowy, BIAŁKO MLEKA, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa, sól sodowa karboksymetylocelulozy), barwnik - koncentrat buraka ćwikłowego, regulator kwasowości - cytryniany sodu, stabilizator - fosforany potasu, aromat, naturalny aromat, barwnik - kurkumina. Może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI, ZBÓŻ ZAWIERAJĄCYCH GLUTEN i ORZECHÓW DRZEWNYCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1869 kj Energia kcal 443 kcal Tłuszcz 2,7 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,1 gM Węglowodany 15 gM Węglowodany, w tym cukier 11 gM Białko 2,7 gM Sól 0,18 gM
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- RUF Lebensmittelwerk KGOldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück
- Nazwa handlowa
- Przygotowanie kremowego deseru o smaku truskawkowym
- Producent
- Numer producenta
- 24859
- EAN
- 4002809036125
- Lista składników
- Cukier, skrobia modyfikowana, syrop glukozowy, olej palmowy, SKIMMED MILK POWDER, emulgatory (E 471, E 472b, E 472e), substancja zakwaszająca - kwas cytrynowy, BIAŁKO MLEKA, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa, sól sodowa karboksymetylocelulozy), barwnik - koncentrat buraka ćwikłowego, regulator kwasowości - cytryniany sodu, stabilizator - fosforany potasu, aromat, naturalny aromat, barwnik - kurkumina. Może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI, ZBÓŻ ZAWIERAJĄCYCH GLUTEN i ORZECHÓW DRZEWNYCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1869 kj Energia kcal 443 kcal Tłuszcz 2,7 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,1 gM Węglowodany 15 gM Węglowodany, w tym cukier 11 gM Białko 2,7 gM Sól 0,18 gM
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- RUF Lebensmittelwerk KGOldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück
- Nazwa handlowa
- Przygotowanie kremowego deseru o smaku truskawkowym
- Producent
- Numer producenta
- 24859
- EAN
- 4002809036125
Pasuje również do tego

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Tortencreme Pulver
74,80 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Erdbeer-Geschmack Puddingpulver
27,78 zł/1kg
27,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
66,54 zł/1kg
66,54 zł
Sprzedawca: somnia24

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
756,00 zł/1kg
189,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
975,83 zł/1kg
58,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

WOLTU Zasłony z taśmą marszczącą przezroczysta zasłona o lnianym wyglądzie 140x245 cm biały
62,03 zł/1m
444,99 zł
-293,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,98 zł
Sprzedawca: TR8

Przygotowanie wody Ruf Mousse Chocolat
71,22 zł/1kg
71,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem serowy Dr.Oetker
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 713993002 Dr. Oetker Pistazien Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
45,33 zł/1kg
45,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker galaretka z marzanką, 100 g
77,80 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Aranca deser jogurtowy morela i marakuja
65,80 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
8,56 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: boni-shop

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
76,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Günthart zestaw cukru syrenka 16 g
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

RUF Agartine (środek żelujący) 30g
229,33 zł/1kg
6,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker krem do tortów truskawkowy z kawałkami truskawek 70g
105,04 zł/1kg
11,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker desery z kremem serowym 2 porcje 63g
136,51 zł/1kg
8,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Danie na zimno bez gotowania truskawek
58,93 zł/1kg
4,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Śmietanka bawarska przygotowana w prosty i szybki sposób bez gotowania 1000g
61,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 216839003 RUF Vanille Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
57,10 zł/1kg
57,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

RUF 3681221007 RUF Tortencreme Vanille 1,0 kg, 1 St.
77,09 zł/1kg
77,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr Oetker Krem do ciast waniliowy na pewno się uda i jest twardy do krojenia 140 g
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 2609461008 RUF Crème Brûlée 1,0 kg
67,00 zł/1kg
67,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr Oetker galaretka o smaku malinowym orzeźwiająca i pyszna 25g
311,20 zł/1kg
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Quarkfein vanilla
126,67 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 216841006 RUF Schokolade Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
37,78 zł/1kg
37,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Mousse au Citron - 93g
124,84 zł/1kg
11,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
33%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,08 zł/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
147,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,74 zł/1kg

Dr.Oetker Jelly Tropic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
147,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker krem jogurtowy cytrynowy
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Mus o smaku krwistej pomarańczy 1 opakowanie 1 x 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania
136,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,27 zł/1kg

Dr. Oetker mus o smaku jagodowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker Mus o smaku orzechowym 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus o smaku truskawkowo-rabarbarowym 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr Oetker Mus Noisette smak 1kg
138,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,65 zł/1kg

Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,91 zł/1kg

Dr. Oetker 709524001 Dr. Oetker Vanille Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.
102,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,98 zł/1kg

SANSEI galaretka malina 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Panna Cotta deser Cameo frutti di Bosco
11,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
75,13 zł/1kg

Deser karmelowy Creme Caramel 200g - Cameo



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,43 zł/1kg

SANSEI Jelly Cola 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Sansei
142,83 zł/1kg

SANSEI Galaretka pomarańczowa 350g do 50 porcji - ekologiczne opakowanie, bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów,



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

SANSEI Galaretka cytrynowa 350g do 50 porcji - bez cukru, bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów, ekoopakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg

Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
123,53 zł/1l