3,5



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Aniforte Ectoprotex Spot-on dla kotów - 50 mililitrów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
459,99 zł
9 199,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Artykuły do pielęgnacji kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SCANVET UROCEUM Wspomaga układ moczowy psów i kotów 100 ml360,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
OTIFREE - roztwór do użytku zewnętrznego, Vetoquinol234,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
RUBENAL 75 mg - VETOQUINOL195,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Laboratorium DermaPharm Dr Seidel Spray Z Chlorheksydyną 100ml713,90 zł/1l
71,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

REAVET Ear Mite Oil Plus 50ml natychmiast skuteczny środek dla kotów - przeciw roztoczom z rumiankiem, delikatna pielęgnacja swędzących uszu, krople do uszu na roztocza, środek do czyszczenia uszu
9 479,80 zł/1l
473,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

TRIXIE 2908, 250 ml
85,28 zł/1l
21,32 zł
Sprzedawca: DomoDomo

1L zmywacz zapachów zwierząt przeciw kociemu moczowi i zapachom zwierząt enzymatyczny środek czyszczący wapno
441,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pasta odkłaczająca TrichoCat Anti-bezoar paste 50g
1 035,80 zł/1kg
51,79 zł
Sprzedawca: VISO

Trixie 4237
156,63 zł/1l
27,41 zł
Sprzedawca: VISO

Felisept – środek do pielęgnacji łapek kotów, 75 g
126,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

VETRAMIL OTO CLEAN, 50 ml
163 749,99 zł/1l
163,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wkład do pojemnika LitterLocker dla kotów, ośmioboczny, 2 sztuki
139,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Mama Pets – Środek odstraszający dla psów i kotów, 500 ml, spray do odstraszania moczem
278,74 zł/1l
139,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Cazomag 75
201,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

ardapcare Felisept Wkładki do uszu dla kotów - 50 sztuk (nieużywane)
572,53 zł/1kg
108,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Treatsy Probiotyki dla kotów – 120 przysmaków z probiotykami i prebiotykami na trawienie, odporność i wydalanie kul włosowych
1 457,78 zł/1l
401,30 zł
-270,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
131,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Treatsy

ardapcare Felisept Dental Care Finger Pads dla kotów - 50 (nieużywane)
546,58 zł/1kg
103,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ardapcare Felisept Eye Care Pads dla kotów - 100 (nieużywane)
660,45 zł/1kg
101,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ardapcare Felisept Family Comfort Set - Uspokajający zestaw dla wielu kotów - 0,045 litra
1 258,73 zł/1kg
207,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Środek do pielęgnacji ran Felisept® Spray do ran dla kotów, 75 ml. Spray do dezynfekcji ran, przeznaczony do oczyszczania i pielęgnacji obszarów z ranami
1 450,40 zł/1l
108,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Spot On dla kotów - Ectoprotex
Skuteczna ochrona przed kleszczami, pchłami i roztoczamiAniForte Ectoprotex jest stosowany w przypadku inwazji ektopasożytów lub jako środek zapobiegawczy. Zapewnia skuteczną ochronę przed pchłami, kleszczami i roztoczami.
- Skuteczny spot-on przeciwko pasożytom zewnętrznym
- Skuteczna formuła oparta na olejkach eterycznych i oleju kokosowym
- Dostosowany do specjalnych potrzeb kotów
- Odpowiedni również dla kociąt od 10 tygodnia życia
Gdy zimowe miesiące stają się łagodniejsze, ochrona przed niechcianymi owadami staje się całorocznym problemem, z którym muszą sobie radzić właściciele kotów. Zharmonizowane połączenie łagodnych olejków eterycznych i oleju kokosowego jest specjalnie dostosowane do wrażliwego metabolizmu kota, dzięki czemu aplikacja nie ma na niego negatywnego wpływu.
Aby uzyskać optymalny efekt, zalecamy stosowanie AniForte Ectoprotex przez cały rok.
Do długotrwałej ochrony przed ektopasożytami, zwłaszcza u psa, zalecamy spot-on dla psów.
Jeśli Twój kot ma już inwazję pcheł, zalecamy wcześniejsze zastosowanie bezkonkurencyjnej kombinacji AniForteFlea-EX Spray i AniForte Flea-EX Powder.
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 0.05 l
- Model
- Ectoprotex Spot On
- EAN
- 4260606714947
- Numer producenta
- Aniforte
- Producent
- AniForte GmbH
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 0.05 l
- Model
- Ectoprotex Spot On
- EAN
- 4260606714947
- Numer producenta
- Aniforte
- Producent
- AniForte GmbH
Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
baua-Reg.-Nr.: N-73092 | CAS-Nr.: 106-24-1
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
EUH 208: Zawiera substancje uczulające. Może powodować reakcje alergiczne.
Pasuje również do tego

REAVET Worm Herb Liquid 50 ml - dla psów i kotów, z prawdziwym ziołem na robaki (Artemisia Absinthium) w recepturze roślinnej, odpowiedni dla wszystkich zwierząt domowych
8 719,80 zł/1l
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Etui na telefon Samsung Galaxy A13 z klapką Bookcase Flip Cover Etui na telefon Kolor: Ciemnobrązowy
238,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JBL Tune 510BT, Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, 20 - 20000 Hz, 160 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
198,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SAVIC IRIZ Kuweta z rantem dla kota 42cm szara
78,21 zł/1kg
21,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Redisan Spot On dla kotów - przeciw kleszczom i pchłom, 5X2 ml AMP
87,24 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Hello Animal® granulat na robaki - kuracja odrobaczająca - dla psów, kotów, królików i drobiu - na inwazję robaków - odrobaczanie - na żołądek i jelita
7 552,86 zł/1kg
211,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pawlie's spray na swędzenie dla psów i kotów, środek na swędzenie u psów spowodowane przez roztocza, swędzący pies, roztocza w sprayu dla psów, pies przeciw swędzeniu
3 153,27 zł/1l
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
108,75 zł
-2,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,57 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: StarCommerce

COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
899,99 zł
-220,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER

Sporttrend 24® Opaska gimnastyczna 1,2–1,8 kg, szaro-różowa | Opaska fitness (1,2 kg)
434,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hello Animal® granulki przeciw swędzeniu dla psów i kotów - wsparcie w łagodzeniu swędzenia - ukojenie skóry
15 673,33 zł/1kg
235,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

M6 Malwa Komoda 140Cm 6 Szuflad Biała
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
158,61 zł
-3,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
155,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Karl szafa z drzwiami skrzydłowymi 120 cm biała
1 686,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Exquisit EBE 555-1.2 U, Średni, Kuchenka elektryczna, 58 l, 2900 W, 57 l, 50 - 250 °C
2 182,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Dealsupply

Intex 56475, 990 l, Basen nadmuchiwany, Dziecko i dorosły, 4 os., Niebieski, Biały, 11,7 kg
273,75 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

animal-design Okrągłe zastępcze słupki z sizalu Zastępczy pień do drapaków i drzewek dla kotów Część zamienna Słupek do drapania, długość: 17 cm, średnica: 8 cm
29,46 zł
Sprzedawca: animal-design

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kartonowy Drapak Dla Kota Tekturowy Prostokątny + Kocimiętka
30,72 zł
Sprzedawca: EDANTI

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Stół z kolumną Alice, rozkładany, wykończenie imitujące beton, 120–160 x 80 x 76 cm
1 524,99 zł
-43,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Happs, Krople na pchły i kleszcze dla dużych psów, 4 sztuki
833,00 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Kula dyskotekowa LED efekty świetlne sterowane muzyką 3 kolory RGB oświetlenie imprez dla dzieci efekty świetlne oświetlenie sceniczne 3W zdalne sterowanie dekoracja Klub Retoo
14,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Drapak „Natur” do wspinania się, chowania i spania – duży, z wymiennymi liśćmi – wielopoziomowy, łatwy w montażu – wykonany z materiałów bezpiecznych dla zwierząt, trwały i solidny, opatentowany drapak
1 148,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Czarny
769,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: ESSEBISHOP

Kärcher RM 500 koncentrat do mycia szyb o zapachu białej lilii 750 ml, 6.296-170.0
28,00 zł/1l
29,63 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,00 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
50%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Koty
Wyglądają dobrze
Oceniono dnia 8 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Elektryczna szlifierka do pazurów dla psów i kotów LCD LED 3 tryby 2000mAh
76,00 zł
Sprzedawca: Luminia
294,57 zł/1kg

Kępki rzęs, efekt "kocie oczy", 9-15 mm, zakrzywienie C, 7 par, model DY26
216,88 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
10 844,00 zł/1kg

Zestaw do usuwania kleszczy, zawierający lupę, 5 kart do usuwania kleszczy, pincetę ze stali nierdzewnej oraz haczyk, przeznaczony do użytku u ludzi i zwierząt
213,09 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 044,14 zł/1kg

Laboratorium DermaPharm Dr Seidel Spray Z Chlorheksydyną 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
71,39 zł
Sprzedawca: superbrandshop
713,90 zł/1l

Szufelka do żwiru dla kota, aluminium, średnia, czarny uchwyt, wymiary: 28x11x4 cm
200,88 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
913,09 zł/1kg

Obcinacz do pazurów + pilnik dla psa, kota S niebieski
16,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
212,38 zł/1kg