5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Haribo Happy Cola, Żelki, 175 g, Cola, Morski, Półprzezroczysty, 110 kcal, 25 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,53 zł
48,74 zł / 1kg
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy Cherries 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal48,77 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Melony trójkolorowe 3cm duże gumy owocowe do żucia trójkolorowe 160g39,94 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
37,72 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy Cherries Żelki 175 g
37,17 zł/1kg
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
48,30 zł/1kg
4,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Haribo Happy-Cola 100g Zelki
41,70 zł/1kg
4,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Brzoskwinie 175g
36,21 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 980235 Guma owocowa Pico-Balla 160g Vegan
51,69 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo Quaxi Żelki Żaby 175 g
37,72 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
262,06 zł/1kg
41,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Kirsch Cola butelki wegetariańskie o smaku Kirsch Cola 175g
38,74 zł/1kg
6,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10046327 HARIBO Happy-Cola Sauer Fruchtgummi 175,0 g
356,97 zł/1kg
62,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4001686726013, Olej palmowy, 250 g, D, e330, e901, e903, 342 kcal, 47 g
202,64 zł/1kg
50,66 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Haribo Happy Cola owocowe gumy w butelkach o smaku coli 175g
Od ponad 50 lat butelki HARIBO Cola są idealnym towarzyszem dla każdego, kto jest spragniony przygód - czy to w podróży, na imprezach, czy po prostu w międzyczasie. Dzięki unikalnemu , pikantnemu smakowi coli w poręcznym, kieszonkowym rozmiarze, zapewniają zabawę przekąskami dla młodszych i starszych.
Zalety produktu:
- Legendarny smak: pikantny, mocny i niepowtarzalny - czysta cola w formie gumy owocowej.
- Mały format, świetna zabawa: Idealne w podróży i na imprezach.
- Doskonała przyjemność: Miękka konsystencja zapewnia przyjemne doznania podczas żucia.
- Kultowy produkt: ulubiona przekąska fanów coli od ponad 50 lat.
Butelki HARIBO Cola - W każdej butelce kryje się mała przygoda. Na zdrowie i smacznego!
HARIBO GmbH & Co KG Dr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 153501 Grafschaft, Niemcy
- Typ produktu:
- Żelki
- Pojemność:
- 175 g
- Smak:
- Cola
- Kolor produktu:
- Morski, Półprzezroczysty
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 110 kcal
- Zawartość węglowodanów (na porcję):
- 25 g
- Rodzaj opakowania:
- Torba
Klasyk HARIBO o modnym smaku jest bardzo popularny wśród młodych i starszych: HARIBO Happy Cola w oryginale!
Opis produktu: Guma owocowaWzór
: Happy ColaZawartość opakowania
: 175 g
:
:
| Składniki | |
|---|---|
| Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; aromat; olej słonecznikowy; środek powlekający: wosk pszczeli biały i żółty. | |
| Wartości odżywcze na 100g | |
| Wartość kaloryczna | 343,00 kilokalorii (kcal) / 1 459,00 kilodżuli (kJ) |
| Tłuszcz | 0,50 g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,10 g |
| Węglowodany | 77,00g, w tym cukier: 46,00g |
| Białko | 6,90g |
| Sól | 0,07g |
| Informacje dla alergików | |
| Może zawierać śladowe ilości: Zbóż zawierających gluten i produktów zbożowych zawierających gluten, pszenicy i produktów pszennych (zboża zawierające gluten), mleka i produktów mlecznych (łącznie z laktozą) | |
Haribo Happy Cola
Ten klasyk jest częścią asortymentu Haribo od 1965 roku. Dwukolorowe gumy owocowe w butelkach o pikantnym smaku.
Instrukcje przechowywania: Chronić przed ciepłem i wilgocią.
Zawartość: 175 g
Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy
Haribo Happy Cola - Tradycja Smaku od 50 Lat
Haribo Happy Cola to ikona smaku, która towarzyszy nam już od ponad 50 lat. Te kieszonkowe butelki z klasyczną colą towarzyszą nam w podróży, na imprezach i w codziennym życiu. Dlaczego są tak popularne? Bo każda butelka kryje w sobie małą przygodę smakową.
Delikatna słodycz połączona z wyrazistym smakiem coli to mieszanka, która zawsze przynosi uśmiech na twarz. Konsystencja i intensywny smak sprawiają, że Happy Cola to doskonała przekąska w każdej sytuacji.
Tradycja smaku od 50 lat - teraz dostępna w zasięgu Twojej ręki. Nie pozwól, aby Cię ominęła ta wyjątkowa podróż po smaku!
Zamów teraz i ciesz się klasycznym smakiem z Haribo Happy Cola.
Masa netto: 175 g
Składniki: syrop glukozowy; Cukier; Żelatyna; Glukoza; Środek zakwaszający: kwas cytrynowy; Syrop karmelowy; Aromat; Substancje powlekające: wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba. Może zawierać śladowe ilości mleka i pszenicy.
| średnie wartości odżywcze | na 100g | |
|---|---|---|
| energia | 1459kJ / 343kcal | |
| tłuszcz | <0,5g | |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1g | |
| węglowodany | 77g | |
| z których cukrów | 46g | |
| białko | 6,9g | |
| Sól | 0,07g |
Kto je ma, jest szczęśliwy - HARIBO Happy Cola! Te pyszne gumy owocowe w kształcie butelki coli są po prostu kultowe! Ten klasyk jest bardzo popularny zarówno wśród młodych, jak i starszych, ponieważ jego pikantny smak coli pasuje każdemu. HARIBO smakuje dobrze zarówno w biurze, jak i w domu... Dzięki gumom owocowym Happy Cola możesz cieszyć się odrobiną orzeźwienia zawsze i wszędzie. Podziel się pysznymi gumami owocowymi HARIBO ze swoimi ulubionymi kolegami lub zaskocz nimi swoich bliskich - to sprawia, że jesteś szczęśliwy! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacje o wartościach odżywczych na 100 genergia 1459/343 kJ/kctłuszcz <0,5 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 77,0 gw tym cukry 46,0 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 6,9 gsól 0,07 gwitaminy i minerały -
Kultowe żelki Haribo Happy Cola o smaku coli. Tradycyjna receptura od ponad 50 lat. Kieszonkowe opakowanie 175 g, idealne na każdą okazję. Delikatna słodycz i wyrazisty smak coli.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; aromat; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 1459kJ / 343kcal, tłuszcz <0,5g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1g, węglowodany 77g, w tym cukier 46g, białko <6,9g, sól <0,07g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 175 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft, Deutschland
- Nazwa handlowa
- GUMA OWOCOWA O SMAKU COLI
- Producent
- Numer producenta
- OR45909
- EAN
- 4001686327517
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; aromat; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 1459kJ / 343kcal, tłuszcz <0,5g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1g, węglowodany 77g, w tym cukier 46g, białko <6,9g, sól <0,07g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 175 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft, Deutschland
- Nazwa handlowa
- GUMA OWOCOWA O SMAKU COLI
- Producent
- Numer producenta
- OR45909
- EAN
- 4001686327517
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Haribo Happy Cherries Żelki 175 g
37,17 zł/1kg
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Kirsch Cola butelki wegetariańskie o smaku Kirsch Cola 175g
38,74 zł/1kg
6,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola 100g Zelki
41,70 zł/1kg
4,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046327 HARIBO Happy-Cola Sauer Fruchtgummi 175,0 g
356,97 zł/1kg
62,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Quaxi Żelki Żaby 175 g
37,72 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Brzoskwinie 175g
36,21 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
37,72 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Żelki Saure Pommes 100 g
49,90 zł/1kg
5,21 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
58,31 zł/1kg
9,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
383,00 zł/1kg
61,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10046008 HARIBO fruitmania BERRY Fruchtgummi 160,0 g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 980235 Guma owocowa Pico-Balla 160g Vegan
51,69 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
48,30 zł/1kg
4,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Haribo Melony trójkolorowe 3cm duże gumy owocowe do żucia trójkolorowe 160g
39,94 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
262,06 zł/1kg
41,93 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10051175 HARIBO Starmix Fruchtgummi 175,0 g
320,57 zł/1kg
56,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Haribo Żelki Bunte Tute 100 g
48,80 zł/1kg
4,88 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
246,19 zł/1kg
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4001686405154, D, e100, e120, e160a, e160aii, e330, e428, 377 kcal, 77 g, 0,5 g, 0,1 g
530,40 zł/1kg
53,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
52,34 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051170 Weinland Fruchtgummi 175,0 g
338,23 zł/1kg
59,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo dark cone veggie mix guma owocowa z lukrecją 175g
57,03 zł/1kg
9,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Pistazie, Czekolada mleczna, 100 g, Pistacja, 1 szt., Mleko, Soja, 2252 kJ
141,90 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Haribo Fruity Fruits z kombinacją słodkich i kwaśnych owoców saszetka 160g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry smak
Jakość Haribo w niskiej cenie. Dziękujemy za zaufanie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg