Haribo Quaxi Żelki Żaby 175 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

6,79 zł

37,72 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
6h 21m 06s
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10044697 HARIBO Herzbeben 330 St.
HARIBO 10044697 HARIBO Herzbeben 330 St.
35,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
37,72 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries Żelki 175 g
Haribo Happy Cherries Żelki 175 g
37,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Brzoskwinie 175g
Haribo Brzoskwinie 175g
36,21 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
383,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
58,31 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Haribo Żelki Saure Pommes 100 g
Haribo Żelki Saure Pommes 100 g
49,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,21 zł
-4%
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo 980235 Guma owocowa Pico-Balla 160g Vegan
Haribo 980235 Guma owocowa Pico-Balla 160g Vegan
51,69 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
262,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,93 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
53,31 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Primavera Erdbeeren Żelki 175 g
Haribo Primavera Erdbeeren Żelki 175 g
38,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Żelki żaby Quaxi 175g - Haribo

Delikatne, wyjątkowo smaczne żelki w kształcie żab od renomowanej marki Haribo to doskonała propozycja dla miłośników słodkości. Opakowanie o wadze 175g kryje w sobie miękkie, intensywnie owocowe żelki, które z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Haribo Quaxi to nie tylko wyjątkowa konsystencja, ale także bogaty, owocowy smak, który każdego wprawi w dobry nastrój. Idealne na przekąskę w ciągu dnia, na imprezę czy jako dodatek do prezentu. Dzięki kompaktowemu opakowaniu możesz je mieć zawsze przy sobie i cieszyć się ich smakiem gdziekolwiek jesteś. Odkryj przyjemność płynącą z każdej żelki i pozwól się przenieść w świat owocowej słodyczy!

Składniki: Syrop glukozowy Cukier Dekstroza Żelatyna Koncentraty roślinne i owocowe (szpinak, spirulina, krokosz barwierski, jabłko) Aromaty naturalne Kwasy: kwas cytrynowy Substancje powlekające: wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba Wartości odżywcze w 100 g: Wartość energetyczna: 1402 kJ / 330 kcal Tłuszcz:

Haribo Quaxi Fröschli gumy owocowe żaby z pianką na bazie cukru 175g

Haribo Quaxi Frogs można oczywiście również pocałować - rzadko kryje się za nimi książę, ale czeka na nie nieporównywalnie słodki przysmak! Te popularne klasyki łączą owocowe gumy do żucia z miękką piankową bazą cukrową i oferują wyjątkowe doznania smakowe. Pyszny smak brzoskwini i marakui sprawia, że są one nieodzowną atrakcją w asortymencie Haribo.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Smak brzoskwinia-marakuja: Słodki, owocowy i po prostu nie można mu się oprzeć.
  • Guma owocowa w połączeniu z cukrem piankowym: idealne połączenie miękkości i owocowego smaku.
  • Klasyczny zwierzęcy kształt: Popularne żabki, które nie tylko sprawiają, że serca dzieci biją szybciej.
  • Na każdą okazję: Idealne do przekąsek, na przyjęcia lub jako słodka niespodzianka w międzyczasie.

Spróbuj żabek Haribo Quaxi i przekonaj się, dlaczego od lat są jednym z ulubionych klasyków Haribo. Ugryź i ciesz się!


HARIBO GmbH & Co KG Dr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 153501 Grafschaft, Niemcy


Haribo Quaxi

Klasyk w asortymencie Haribo od lat. Mieszanka gum owocowych i spienionego cukru zamienia żaby w pyszną, owocową przekąskę.

Wskazówki dotyczące przechowywania: Chronić przed ciepłem i wilgocią.

Zawartość: 175 g

Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy



Quaxi to klasyk w asortymencie HARIBO od lat! Pianki cukrowe z gumy owocowej mają wyjątkowo aromatyczny smak brzoskwini i marakui.



Nie bądź żabą... Obudź swojego wewnętrznego księcia i zaskocz swoich ulubionych kolegów popularnymi, owocowymi i pysznymi gumowymi żabkami HARIBO QUAXI. ze smakiem!"Dzięki gumom owocowym QUAXI, HARIBO ma w swojej ofercie prawdziwy klasyk! Nie jest to zaskakujące, ponieważ produkty są zawsze wysokiej i nienagannej jakości. A te żabki z gumy owocowej QUAXI są również: "Czy Ty też lubisz żabki HARIBO? Popularność żabek pozostaje niezachwiana zarówno wśród młodych, jak i starszych. Wiele osób zna mieszankę gum owocowych i cukru piankowego od dzieciństwa i nadal ją uwielbia! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 1466/345 kJ/kcalTłuszcz 0,5 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 79,0 gw tym cukry 53,0 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 5,8 gsól 0,02 gWitaminy i minerały -

Haribo Quaxi to połączenie soczystych gum owocowych z delikatną pianką. Odkryj wyjątkowe smaki i konsystencje, które sprawią, że każdy kęs będzie prawdziwą eksplozją radości. Waga: 175 g.
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Zawartość
0.175 l
Lista składników
Składniki: Syrop glukozowy Cukier Dekstroza Żelatyna Koncentraty roślinne i owocowe (szpinak, spirulina, krokosz barwierski, jabłko) Aromaty naturalne Kwasy: kwas cytrynowy Substancje powlekające: wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba Wartości odżywcze w 100 g: Wartość energetyczna: 1402 kJ / 330 kcal Tłuszcz: <0,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g Węglowodany: 76 g w tym cukry: 55 g Białko: 5,6 g Sól: 0,07 g Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Alergeny
Brak alergenów
Waga
180 g
Firma spożywcza
Haribo
Nazwa handlowa
Żelki żaby Quaxi 175g - Haribo
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
OR45737
EAN
4001686322536

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Zawartość
0.175 l
Lista składników
Składniki: Syrop glukozowy Cukier Dekstroza Żelatyna Koncentraty roślinne i owocowe (szpinak, spirulina, krokosz barwierski, jabłko) Aromaty naturalne Kwasy: kwas cytrynowy Substancje powlekające: wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba Wartości odżywcze w 100 g: Wartość energetyczna: 1402 kJ / 330 kcal Tłuszcz: <0,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g Węglowodany: 76 g w tym cukry: 55 g Białko: 5,6 g Sól: 0,07 g Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Alergeny
Brak alergenów
Waga
180 g
Firma spożywcza
Haribo
Nazwa handlowa
Żelki żaby Quaxi 175g - Haribo
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
OR45737
EAN
4001686322536
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
37,72 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinder bueno 12 batonów waflowych z nadzieniem opakowanie ekonomiczne 258g
Kinder bueno 12 batonów waflowych z nadzieniem opakowanie ekonomiczne 258g
106,09 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries Żelki 175 g
Haribo Happy Cherries Żelki 175 g
37,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Brzoskwinie 175g
Haribo Brzoskwinie 175g
36,21 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
262,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,93 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
383,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Haribo 980235 Guma owocowa Pico-Balla 160g Vegan
Haribo 980235 Guma owocowa Pico-Balla 160g Vegan
51,69 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cola, Żelki, 175 g, Cola, Morski, Półprzezroczysty, 110 kcal, 25 g
Haribo Happy Cola, Żelki, 175 g, Cola, Morski, Półprzezroczysty, 110 kcal, 25 g
48,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Żelki, 160 g, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
58,31 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Haribo Balla Stixx Raspberry and Blackberry Veggie Fruit Gum 200g
Haribo Balla Stixx Raspberry and Blackberry Veggie Fruit Gum 200g
299,75 zł/1kg
59,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10051167 HARIBO Kinder Schnuller Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051167 HARIBO Kinder Schnuller Fruchtgummi 175,0 g
350,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Haribo Melony trójkolorowe 3cm duże gumy owocowe do żucia trójkolorowe 160g
Haribo Melony trójkolorowe 3cm duże gumy owocowe do żucia trójkolorowe 160g
39,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10046008 HARIBO fruitmania BERRY Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10046008 HARIBO fruitmania BERRY Fruchtgummi 160,0 g
42,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Kirsch Cola butelki wegetariańskie o smaku Kirsch Cola 175g
Haribo Kirsch Cola butelki wegetariańskie o smaku Kirsch Cola 175g
38,74 zł/1kg
6,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Żelki Saure Pommes 100 g
Haribo Żelki Saure Pommes 100 g
49,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,21 zł
-4%
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Open Food 8426617119324, D, e100, e141, e141ii, e296, e330, e471, 354 kcal, 59 g, 1,1 g, 1,1 g
Open Food 8426617119324, D, e100, e141, e141ii, e296, e330, e471, 354 kcal, 59 g, 1,1 g, 1,1 g
33,45 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
43,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
34,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Fruity Bussi guma owocowa z piankowym nadzieniem owocowym 175g
Haribo Fruity Bussi guma owocowa z piankowym nadzieniem owocowym 175g
45,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Haribo Fruity Fruits z kombinacją słodkich i kwaśnych owoców saszetka 160g
Haribo Fruity Fruits z kombinacją słodkich i kwaśnych owoców saszetka 160g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Primavera Erdbeeren Żelki 175 g
Haribo Primavera Erdbeeren Żelki 175 g
38,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g
Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg