4,9



Na podstawie 24 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Gniazdo wielokrotne 3-krotne, 3m, zabezpieczenie przed dziećmi, biały
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
125,01 zł
+ 10,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Gniazda wielowyjściowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Rozgałęźnik Sieciowy Do Gniazdka Złodziejka Trójnik 3 Gniazda20,28 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
jak Schwabe 35011 Gniazdo wielokrotne z wyłącznikiem Biały styk uziemiający (35011)67,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej informacji o reklamie
Allocacoc PowerCube Original USB, Wewnętrzna, Typu F, Type F (CEE 7/4), Szary, Biały, CE, 4 x gniazdo sieciowe92,50 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Więcej informacji o reklamie
Przedłużacz Vayox VA0307-3 | 3M | 4 gniazda | wyłącznik | 10A | IP20 | biały21,90 zł
Sprzedawca: Vayox

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

EMOS 3-drożna listwa gniazdowa Schuko BEZ KABLA, z przełącznikiem, wymienna listwa gniazdowa do wnętrz, P1320
29,90 zł
Sprzedawca: TR8

Gniazdo wielokrotne z przełącznikiem | Schuko biały 3-drożny
82,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Rozdzielacz 3M 5 Gniazd Emos I Klucz 16A
78,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Brennenstuhl 1153120100, 2 m, Wewnętrzna, Biały, 4 x gniazdo sieciowe, 320 mm, Biały
68,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Meister Listwa zasilająca 3-gniazdkowa, zestaw 3 sztuki, kabel 1,4 m, kolor czarny, IP20, do użytku wewnętrznego, listwa zasilająca
98,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Brennenstuhl 1550620413 Steckdosenleiste BAT 3fach 1,4m weiß mit Schalter
67,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Listwa wielogniazdowa z włącznikiem/wyłącznikiem Schuko z zabezpieczeniem przed dziećmi 4-kierunkowa 3m
47,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Adapter podwójnego gniazda 2x Schuko 230V szaro-biały
77,99 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

kabel przedłużający 3 m Kabel 2x0,75 mm² Złącze wtykowe Euro Kabel zasilający
4,90 zł/1m
15,31 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,70 zł
Sprzedawca: Katomix

Brennenstuhl 1152320400, 3 m, Biały, 3 x gniazdo sieciowe, Biały, 280 mm, 90 mm
79,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Gniazdo wielogniazdowe EMOS z USB, 2-drożne gniazdo wielogniazdowe, przedłużacz 1,5 m, 2x USB-A + 1x USB-C, maks. 3,4 A, do użytku w pomieszczeniach, P0221U
139,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

listwa zasilająca 3m Kabel 4-krotny Listwa zasilająca 3x1,5mm², zabezpieczenie przed dziećmi, biała
104,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Voomy Power Cube S5, 2 m, Wewnętrzna, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC), Czarny, CE, 5 x gniazdo sieciowe
264,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

EMOS - Przedłużacz 1,5 m - wtyczka i złącze Euro - 250 V, 2,5 A, 575 W - zwiększona ochrona przed dotykiem - do użytku wewnątrz pomieszczeń - biały, P01301
13,08 zł
Sprzedawca: JOGISEsvietidla

Hama 00030535, 3 x gniazdo sieciowe, 3500 W, Biały, 3 m, 257 mm, 86 mm
43,17 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- 3-gniazdkowa listwa z gniazdkami z uziemieniem i kablem o długości 3 m w nowym opakowaniu ekologicznym
- Z podwyższonym zabezpieczeniem przed dotknięciem
- Praktyczne gniazda obrócone o 45° oraz otwory ułatwiające montaż na ścianie
- Maksymalne obciążenie: 3680 W / 250 V~/16 A maks.
- Długość kabla 3 metry (od wtyczki do pierwszego gniazdka)
- Rodzaj izolacji: PVC / przewód: H5VV-F3G 1,5 mm2
Potrójna listwa zasilająca Schuko o długości 3 m na 250 V~ służy do przedłużenia sieci elektrycznej w pomieszczeniach w miejscach, do których nie dociera stała listwa wielogniazdowa. Wszystkie gniazda mają podwyższoną ochronę przed dotknięciem. Gniazda są obrócone o 45 stopni dla wygodnej obsługi.
• Długość: 3 m
• Liczba gniazdek: 3× 2P + PE GERMAN
• Napięcie/prąd: 250 V~/16 A maks.
• Maks. obciążenie: 3 680 W
• Rodzaj izolacji: PVC
• Kolor: biały
• Przewód: H05VV-F3G 1,5 mm²
• Podwyższona ochrona przed porażeniem prądem
• Materiał gniazdka i wtyczki: tworzywo sztuczne
• Opakowanie: 1 szt., zawieszka
- Wymiary
- 8,5 cm x 6 cm x 24 cm
- Długość
- 0.05 m
- Waga
- 0.4 kg
- Rodzaj wtyczki
- F
- Kolor
- Biały
- Liczba sztuk
- 1
- Liczba gniazdek
- 3
- EAN
- 8592920016336
- Numer producenta
- P0323R
- Producent
- Wymiary
- 8,5 cm x 6 cm x 24 cm
- Długość
- 0.05 m
- Waga
- 0.4 kg
- Rodzaj wtyczki
- F
- Kolor
- Biały
- Liczba sztuk
- 1
- Liczba gniazdek
- 3
- EAN
- 8592920016336
- Numer producenta
- P0323R
- Producent
Pasuje również do tego

Emos ZQ7E23 Classic R50 / E14 / 42 W (40 W) / 470 lm / neutrální bílá
12,07 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: DomoDomo

Faber-Castell 114815, Pomarańczowy
14,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g
50,00 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pelikan 943167, Niebieski, Srebrny, 0,4 mm, Drobny, Metal
13,55 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pelikan® 943191 Fineliner 96 - grün
5,95 zł
Sprzedawca: Katomix

Suwaki do zasłon 7 mm (50 sztuk) do szyn zasłonowych, uniwersalne rolki do zasłon, rolki wewnętrzne do wszystkich popularnych szyn zasłonowych
8,49 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Faber-Castell 114863, Zielony
19,53 zł
Sprzedawca: VISO

Faber-Castell 114807, Żółty, 1 szt.
5,42 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Szybka ładowarka Samsung USB-C 25 W z kablem ładującym USB-C 1,2 m - biała
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Kostka do gry "Szczęście", czarna, zestaw 2 sztuk: 1 kostka zafałszowana - 1 kostka niezafałszowana
40,96 zł
Sprzedawca: M_plus_L

15x KUM® 208.19.29 Trójkąt geometryczny 16 cm 4 otwory, różne
289,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Wedo 52 5, Plastik, Półprzezroczysty, 16 cm, 1 szt.
34,12 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Soehnle Style Sense Comfort 100
159,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Cukierki lukrecjowe Rheila, 50 g cukierków
255,80 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: apohealth

STAEDTLER® 157-33, ołówek automatyczny ergosoft, kolor kobaltowy, certyfikat 100%
338,99 zł
-83,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
255,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Pelikan Fineliner 96, Strichst„rke: 0,4 mm, rot
9,70 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Schneider 102298 8 Schneider Kugelschreiber Vizz M farbsortiert Schreibfarbe farbsortiert
625,67 zł/1l
37,54 zł
Sprzedawca: M_plus_L

EMOS 5-drożna listwa gniazdowa Schuko BEZ KABLA, z przełącznikiem, wymienna listwa gniazdowa do wnętrz, zabezpieczenie przed dziećmi, P1520
60,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
124,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Hitschies kolorowe smyczki owocowe smyczki z czterema owocami 125g
125,84 zł/1kg
15,73 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Schneider Schreibgeräte Slider Edge
54,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Esperanza EKK013R, 1,8 l, 1800 W, Czarny, Czerwony, Plastik, Stal nierdzewna
38,22 zł
Sprzedawca: FANEO

Zestaw 2 stolików kawowych SoBuy - oszczędzające miejsce okrągłe stoliki boczne, stolik do salonu mały i duży, biały, FBT75-W
287,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

EBERHARD FABER 511800 Ołówek EBERHARD FABER 1 x 1, z gumką, B
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Stelaż listwowy do łóżka pojedynczego (stelaż rolowany) - Stelaż listwowy do łóżka pojedynczego (stelaż rolowany)
274,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Inna nazwa
271,55 zł/1kg
59,74 zł
Sprzedawca: PP-Trading

Varta 4922121412, Jednorazowa bateria, Dwutlenek cynku i manganu (Zn/MnO2), 9 V, 2 szt., Wielobarwny, 48,5 mm
26,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Staedtler Textsurfer Dry, Różowy, 12 szt.
72,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Długość 3 m
Potrzebowałem go ze względu na długość 3 metrów. Jestem w pełni zadowolony.
Oceniono dnia 19 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gniazdo wielokrotne
Szybka dostawa, rozsądna cena i dobra jakość.
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Długi przedłużacz
Oceniono dnia 28 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku
Działa idealnie
Oceniono dnia 11 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gniazdo wielokrotne
Jak opisano, góra
Oceniono dnia 7 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Praktyczny
Praktyczne.
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
TOP
robi to, co powinien, oszczędność miejsca
Oceniono dnia 14 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Świetny produkt, szybka dostawa, chętnie jeszcze raz :)
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Przedłużacz o mocy 1500 W z 3 gniazdkami i ładowarką USB, przedłużacz z regulowanym kątem obrotu o 180 stopni – FLEXSOCKET



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
164,03 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
155,83 zł
Sprzedawca: Mormark

Gniazdo kuchenne Evoline Port z USB A, gniazdo zintegrowane z blatem roboczym
708,01 zł
Sprzedawca: livingpoint24

Gniazdko kuchenne Riva, 4-gniazdkowe, narożne, 46–58 cm, do kuchni i biura, USB A/C
598,08 zł
Sprzedawca: livingpoint24

Gniazdo narożne, gniazdo kuchenne Riva z wyłącznikiem, gniazdo 3-kierunkowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
581,23 zł
Sprzedawca: livingpoint24

Gniazdo narożne, gniazdo kuchenne Riva, listwa zasilająca teleskopowa 4-kierunkowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
498,17 zł
Sprzedawca: livingpoint24

Gniazdo szynowe niemieckie typ F – srebrne – do kuchni i biura
65,00 zł
Sprzedawca: IBB-elektro

Gniazdo szynowe niemieckie typ F – szare – do kuchni i biura
65,00 zł
Sprzedawca: IBB-elektro

Gniazdo szynowe niemieckie typ F – złote – do kuchni i biura
65,00 zł
Sprzedawca: IBB-elektro

Gniazdo szynowe niemieckie typ F – czarne – do kuchni i biura
65,00 zł
Sprzedawca: IBB-elektro

Gniazdo szynowe francuskie typ E – złote – do kuchni i biura
65,00 zł
Sprzedawca: IBB-elektro

Gniazdo szynowe francuskie typ E – czarne – do kuchni i biura
65,00 zł
Sprzedawca: IBB-elektro

DEWENWILS Listwa zasilająca 8 w 1 z indywidualnymi przełącznikami, 3680 W, 2 m, wielokrotna listwa zasilająca z 2 portami USB C + 2 portami USB A, zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym i zabezpieczeniem przed dziećmi



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
136,32 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS 3M listwa gniazdowa Indywidualnie przełączana, 6-komorowa listwa gniazdowa, czarna



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
136,32 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS Listwa zasilająca 2M z indywidualnymi przełącznikami, wielokrotna listwa zasilająca 6 gniazd, 3680 W



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
119,27 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS 3M Listwa zasilająca cz 2 portami USB, listwa zasilająca z przełącznikiem, czarna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
144,84 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

DEWENWILS 2M 6-gniazdkowa listwa zasilającaz 2 portami USB, 3680 W, z indywidualnym wyłącznikiem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
132,06 zł
Sprzedawca: Dewenwils-Direct

Listwa wielogniazdowa BEARWARE Gniazdo wielogniazdowe 3680W, 6-drożne



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
219,95 zł
-43,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
176,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Kostka zasilająca 9w1 z USB i Typ-C – 8 gniazd, 4000 W, kabel 1,8 m, czarna – rozdzielacz prądu z wyłącznikiem i szybkim ładowaniem
340,00 zł
Sprzedawca: Baskany

Listwa wielogniazdowa Arendo Gniazdo wielogniazdowe 3680W, 6-drożne



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
176,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Cubenest PowerCube Original USB C+C PD 35 W szary - 2x porty USB-C - 4x gniazda - technologia Power Delivery



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
119,90 zł
Sprzedawca: CubeNest