5,0



Na podstawie 1 opinii
HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
4,56 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Teekanne Tee Sternenleuchten 7504 20St.372,80 zł/1kg
18,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Czajniczek multiwitamina z 10 witaminami z wybranych owoców 60g261,67 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Czajniczek leśna jagoda mocna jeżyna i owocowa jagoda 50g268,40 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.398,44 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HERBA 7669 Pfefferminze - 25 Btl. à 1,5g
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tea house brzoskwinia marakuja egzotyczna słodka herbata owocowa 38 torebek 76g
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lipton Infusion Nettle & Mango 20tb
298,00 zł/1kg
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

12 sztuk: TEEKANNE 6167, herbata owocowa "Früchte-Genuss"
845,33 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek Princess Lillifee Truskawka Malina Herbata owocowa 55g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257156003 Herbata Meßmer „Mieszanka owocowa”, opakowanie 25 sztuk
991,87 zł/1kg
74,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czajniczek Cheeky Flirt owocowy granat z jeżyną 45g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot 7502 Szwedzka herbata jagodowa - 20 torebek
1 165,33 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot 7503 Włoska herbata czereśniowa - 20 torebek
1 212,00 zł/1kg
54,54 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 6546 Premium Organic Fruit Tea - 20 torebek po 3,0 g każda
54,60 zł
Sprzedawca: somnia24

Pumpkin Chai - 17 torebek 32,3 g
554,18 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Teekanne Tee Pfefferminze 7028 100 St./Pack.
91,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne Tee Kamille 7030 100 St./Pack.
393,50 zł/1kg
47,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
223,67 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee Österreichischer Apfel 108498 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Ingwer Lemon 7034 80St
1 309,00 zł/1kg
157,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Herba fruit blend orzeźwiająco-aromatyczna herbata owocowa 50g
Aromatyczna eksplozja herbaty. Mieszanka owocowa Herba to orzeźwiająco-aromatyczna herbata owocowa na wyjątkowe chwile przyjemności.
Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23
40549 Düsseldorf
HERBA Tee Früchte-Mischung 25 Btl./Pack.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Hibiskus, jabłka, owoce dzikiej róży, skórka pomarańczy, owoce czarnego bzu, mięta pieprzowa.
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Herbata owocowa
- Producent
- Liczba sztuk
- 1000
- Numer producenta
- 7673
- EAN
- 4009300018148
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Hibiskus, jabłka, owoce dzikiej róży, skórka pomarańczy, owoce czarnego bzu, mięta pieprzowa.
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Herbata owocowa
- Producent
- Liczba sztuk
- 1000
- Numer producenta
- 7673
- EAN
- 4009300018148
Pasuje również do tego

HERBA 7669 Pfefferminze - 25 Btl. à 1,5g
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lipton Infusion Nettle & Mango 20tb
298,00 zł/1kg
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czajniczek multiwitamina z 10 witaminami z wybranych owoców 60g
261,67 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HERBA 7670 Kamille - 25 Btl. à 1,25g
46,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czajniczek Princess Lillifee Truskawka Malina Herbata owocowa 55g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4306188358855, 389 kcal, 95 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,068 g, 0,5 g
13,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tea house brzoskwinia marakuja egzotyczna słodka herbata owocowa 38 torebek 76g
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Esmeyer 156-120 Kaffeelöffel "Sylvia" 12er Set aus Chrom-Edelstahl
926,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czajniczek leśna jagoda mocna jeżyna i owocowa jagoda 50g
268,40 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 073635 Ingwer Orange Tee 18 Portionen
1 505,25 zł/1kg
48,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
1 048,80 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata instant o smaku cytrynowym 300 g
31,64 zł/1kg
10,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata owocowa Meßmer Zimtschnecke o smaku cynamonowym 45 g
395,78 zł/1kg
17,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
1 165,33 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Bautzen musztarda średnio ostra kremowa pikantna zrównoważona łagodna 1000ml
12,52 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TASSIMO Jacobs Latte Macchiato caramel, T DISC
125,78 zł/1kg
33,71 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Czajniczek do herbaty 6576 Turkish Apple 20 szt./opak.
953,45 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zapalniczka JET – zapalniczka burzowa – bezpieczne zapalanie nawet przy wietrze – wraz z wkładem do ponownego napełniania
9 219,44 zł/1l
165,95 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Tormino

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active -poliuretan Erh - Herbata czerwona o smaku cytrynowym (40tb x1,8g)
135,70 zł/1kg
13,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nesquik saszetka uzupełniająca 400g
50,95 zł/1kg
20,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257156003 Herbata Meßmer „Mieszanka owocowa”, opakowanie 25 sztuk
991,87 zł/1kg
74,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
1 585,00 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 7675 HERBA Engl. Schwarztee-Mischung
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 3w1 kawa rozpuszczalna typu Café Latte 16 pudełek po 10 paluszków x 125g / opakowanie do przechowywania kawy rozpuszczalnej
185,48 zł/1kg
380,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
370,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kaba the original napój w proszku truskawkowy opakowanie 400g
17,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg