4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(201)Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
Odkurzacz do kłaczków 3 stalowe ostrza Różne tkaniny Przenośna golarka do kłaczków Kompaktowa golarka do kłaczków Elektryczna golarka do kłaczków 230V Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(298)Liczba wystawionych ocen: 298
63,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(249)Liczba wystawionych ocen: 249
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Mokra karma dla dorosłych kotów w sosie Whiskas Tasty Mix Wybór Szefa Kuchni 2x(24x85g)
34,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
118,00 zł
Sprzedawca: TR8
Trójwymiarowa sizalowa piłka do drapania dla kota Odporna na zużycie deska do drapania z pazurami Drapak dla kota z litego drewna Samoprzylepna zabawka dla kota
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
zestaw 6 elastycznych pokrowców na krzesła do jadalni elastyczny pokrowiec na krzesło zmywalny elastyczny pokrowiec na krzesła do jadalni pokrowiec na wesele biuro bankiety imprezy dekoracja, szary
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
148,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Monopoly Classic
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
161,58 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Yarro/Moderna Transporter Pratiko Mały - kolor mix [Y2510]
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
80,41 zł
Sprzedawca: kk-shopping
Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
Recenzje klientów
Średnia ocena: 5,0
5,0Na podstawie 4 opinii
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%
Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%
Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%
Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%
Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 12 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
NOWOŚĆ CARLOS Bezwonny silikonowy żwirek dla kota 16 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
209,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,45 zł/1l
CARLOS Silikonowy bezwonny żwirek dla kota 8 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny i chłonny
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dolmoshop
3,62 zł/1l
Żwirek Dla Kota Silikonowy Do Kuwety 3,8 L Niezbrylający Bezpyłowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
31,36 zł
Sprzedawca: EDANTI
8,25 zł/1l
CARLOS Silikonowy żwirek dla kota bezzapachowy 6 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
79,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,51 zł/1l
CARLOS Silikonowy bezwonny żwirek dla kotów 4 x 3,8 litra Bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
69,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
4,60 zł/1l
Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 16
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
216,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
3,57 zł/1l
PETKIT 5 w 1 Tofu żwirek dla kota 2 worki 7,2 kg - węgiel aktywny, spłukiwalny
472,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
65,57 zł/1l
Silikonowy żwirek dla kotów o zapachu lawendy Caitti Crystals Lavender 3,8L x 16
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
217,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
3,59 zł/1l
CARLOS Silikonowy bezzapachowy żwirek dla kota 3 x 3,8 litra bezpyłowy i bezwonny, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
37,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,33 zł/1l
Golden Grey Master bentonitowy żwirek dla kota 14 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
12,86 zł/1l
Złoty Szary Biały żwirek bentonitowy dla kota 14kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
87,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
87,99 zł/1kg
Super Benek Corn Cat zbrylający i naturalny żwirek kukurydziany dla kotów do kuwety o naturalnym zapachu 25l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
3,64 zł/1l
Certech Super Benek Economic żwirek dla kota zbrylający 25 litrów
72,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
2,92 zł/1l
Skuteczny żwirek dla kotów zapewniający maksymalną neutralizację zapachów, 30 l
80,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
2,70 zł/1l
Wielozadaniowa żwirka dla kotów (5 w 1): nadaje się do spłukiwania, neutralizuje zapachy, zawiera węgiel aktywny, wyjątkowo dobrze wchłania wilgoć. Opakowanie zawiera 4 worki po 3,6 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
521,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
34,33 zł/1kg
Naturalny Żwirek Dla Kota Bentonitowy 5L Lawendowy Zbrylający Do Kuwet
19,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis
3,98 zł/1l
STOLMAK Żwirek drewniany dla kota 15 kg 30 l, Pellet Sosnowy, Chłonny
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Stolmak_pl
4,67 zł/1kg
5x Kuweta jednorazowa, żwirek bentonitowy dla kota PH CONTROL z tacką 5x2,7l + 5x szufelka
99,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10,00 zł
89,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
6,73 zł/1kg
Żwirek dla kota ekologiczny Tofu zbrylający DIAMENTIQ 4 kg NATURALNY
31,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
7,90 zł/1kg
Żwirek silikonowy dla kota Mersjo Neutral 8x3,8L
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22