5,0



Na podstawie 2 opinii
Dr.Soil naturalne podłoże dla mięsożerców w worku o pojemności 1 litra
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
25,70 zł
25,70 zł / 1l
+ 55,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ziemia do kwiatów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28








4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(65)Liczba wystawionych ocen: 65



Więcej informacji o reklamie
COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO3,98 zł/1l
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox

Więcej informacji o reklamie
COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil naturalne podłoże dla storczyków cymbidium i pseudobulwiastych w worku o pojemności 1 litra25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil naturalne podłoże do storczyków Phalaenopsis w worku o pojemności 1 litra25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra
21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil

Dr.Soil naturalne podłoże do bonsai i innych roślin doniczkowych w worku o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Biochar Dr.Soil, węgiel aktywny dla ogrodnictwa w worku o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,31 zł/1kg
55,77 zł
Sprzedawca: somnia24

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Podłoże ziemia do storczyków 5 litrów Eko-Ziem
2,37 zł/1l
11,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kompost Dr.Soil do wzbogacania gleb ubogich w składniki odżywcze w worku o pojemności 1 litra
21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil

Podłoże Profesjonalne Substrat Mineralny - Lechuza PON 12 L
8,14 zł/1l
97,68 zł
Sprzedawca: ZADORA

Podłoże glebowe dla roślin cytrusowych w workach o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Podłoże Dr.Soil Natural w workach o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Glinka ekspandowana Dr.Soil do drenażu lub hydroponiki w worku o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Dr.Soil Wermikulit do mineralizacji gleb ubogich w składniki odżywcze w worku 1L
19,00 zł/1l
19,00 zł
Sprzedawca: DrSoil

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Podłoże roślinne z wermikompostem Rašelina Soběslav 50 l
1,23 zł/1l
61,33 zł
Sprzedawca: Eoshop

Plagron Batmix 25 litrów
9,10 zł/1kg
91,00 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

PRIMAFLORA Podłoże do pelargonii 10 l
1,33 zł/1l
13,32 zł
Sprzedawca: HammerArzt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj sekret uprawy zdrowych roślin mięsożernych z Dr Soil!
Pasjonujesz się roślinami mięsożernymi, ale czujesz, że nie wykorzystują one w pełni swojego potencjału? Podłoże Dr.Soil to rozwiązanie, którego szukałeś! Ta specjalna mieszanka jest wygodnie pakowana w worki o pojemności 1 litra i zapewnia roślinom mięsożernym idealne środowisko do rozwoju.
unikalne właściwości:
Specjalna formuła: Nasza unikalna mieszanka została opracowana tak, aby naśladować naturalne warunki życia roślin mięsożernych, zapewniając doskonały drenaż i utrzymując optymalny poziom wilgotności.
w 100% naturalny: Dr.Soil nie zawiera żadnych dodatków ani chemikaliów i jest wykonany z naturalnych składników, które są bezpieczne dla delikatnych roślin.
ŁATWY W UŻYCIU: 1-litrowy worek jest idealny do natychmiastowego użycia, niezależnie od tego, czy sadzisz nowe rośliny, czy po prostu odświeżasz istniejące podłoże.
? Korzyści dla roślin mięsożernych:
Intensywny wzrost: rośliny stają się silniejsze i zdrowsze, rozwijają bardziej żywe kolory i spektakularne kwiaty.
Zdrowe korzenie: Nasza formuła zapobiega zagęszczaniu gleby i zapewnia korzeniom tlen niezbędny do zdrowego wzrostu.
ŁATWA PIELĘGNACJA: Dzięki doskonałej zdolności zatrzymywania wody, musisz rzadziej podlewać, dzięki czemu pielęgnacja roślin mięsożernych jest prostym i przyjemnym procesem.
? Ekologiczne opakowanie:
Nasza 1-litrowa torba została zaprojektowana tak, aby można ją było łatwo poddać recyklingowi w celu promowania zrównoważonego stylu życia i jest świadoma swojego wpływu na planetę.
Spraw, by pielęgnacja roślin mięsożernych stała się łatwym i przyjemnym doświadczeniem z Dr.Soil! Wybierz podłoże, które zapewni Twoim roślinom wszystko, czego potrzebują, aby rozwijać się w całej okazałości. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ogrodnikiem, czy entuzjastycznym początkującym, Dr.Soil to idealny wybór, aby zapewnić sukces Twoim roślinom mięsożernym.
? Nie każ swoim mięsożernym roślinom czekać! Dodaj podłoże Dr.Soil do koszyka już teraz i zobacz różnicę!
- Wymiary
- 24
- Waga
- 0.42 kg
- Zawartość
- 1 l
- Model
- natürliches Substrat für Karnivoren
- Zakres dostawy
- komercyjne
- EAN
- 4260581680466
- Numer producenta
- Dr.Soil natürliches Substrat für Karnivoren
- Producent
- DrSoil
- Wymiary
- 24
- Waga
- 0.42 kg
- Zawartość
- 1 l
- Model
- natürliches Substrat für Karnivoren
- Zakres dostawy
- komercyjne
- EAN
- 4260581680466
- Numer producenta
- Dr.Soil natürliches Substrat für Karnivoren
- Producent
- DrSoil
Pasuje również do tego

Zestaw startowy roslin miesozernych - 3 rosliny
86,17 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Kołdra całoroczna 135 x 200 cm - poszwa na kołdrę kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biała
32,39 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Goldfruchtpalme 130-150 cm Areca Palme Chrysalidocarpus lutescens
135,52 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

SUBSTRAL® 17990 Kompaktowa ziemia doniczkowa 10,0 l
5,85 zł/1l
58,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Jaśmin gwiaździsty 30-50 cm - zimozielony, pachnący i odporny Trachelospermum jasminoides
20,11 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Alocasia Polly 35 cm - tropikalna roślina o liściach słonia, łatwa w pielęgnacji, dekoracja do domu i biura, idealna dla miłośników roślin domowych
41,96 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Monstera deliciosa, ok. 50 cm – Pyszna monstera, roślina pokojowa, zielona roślina idealna do salonu, biura, stylu "urban jungle" oraz do dekoracji wnętrz
41,53 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

1000 nasion lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia) - Pachnący ogród i magnes dla pszczół | Bylina, odporna i aromatyczna
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra
21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil

Dr.Soil naturalne podłoże do bonsai i innych roślin doniczkowych w worku o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Zestaw startowy roslin miesozernych - 5 roslin
137,89 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Gleba dla roslin miesozernych - gleba dla roslin miesozernych
30,13 zł/1l
30,13 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Biochar Dr.Soil, węgiel aktywny dla ogrodnictwa w worku o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,31 zł/1kg
55,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr.Soil naturalne podłoże dla storczyków cymbidium i pseudobulwiastych w worku o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Dr.Soil naturalne podłoże do storczyków Phalaenopsis w worku o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
12,02 zł/1l
60,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Miesozerna roslina - Nepenthes alata 14cm wiszacy kosz
116,34 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Podłoże ziemia do storczyków 5 litrów Eko-Ziem
2,37 zł/1l
11,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Maslanka - Pinguicula - odmiana niespodzianka - doniczka 9 cm
38,75 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Kompost Dr.Soil do wzbogacania gleb ubogich w składniki odżywcze w worku o pojemności 1 litra
21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil

Podłoże Dr.Soil Natural w workach o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Podłoże Profesjonalne Substrat Mineralny - Lechuza PON 12 L
8,14 zł/1l
97,68 zł
Sprzedawca: ZADORA

Miesozerna roslina - Dzbanecznik karlowaty - Cephalotus follicularis - Doniczka 9 cm - Rzadkosc
99,10 zł
Sprzedawca: Exotenherz

nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
30,31 zł
Sprzedawca: VISO

Bloomique - Sarracenia Juthatip Soper - dzbanecznik trąbkowy - roślina mięsożerna - rośliny doniczkowe - 10-20 cm wysokości - doniczka 12 cm
78,65 zł
Sprzedawca: Bloomique
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza ziemia z
bez dużych grudek i patyczków drewnianych.
Oceniono dnia 8 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niezawodny, jak zawsze!
Wszystko w porządku
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Naturalna i pozbawiona torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 6 x 500 g - 30 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,55 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
0,03 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 2 x 500 g - 10 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
73,47 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,35 zł/1l

Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(44)Liczba wystawionych ocen: 44
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
13,60 zł/1kg

Olej lniany 100% naturalny impregnat do drewna 2l ORYGINALNY + gratis
64,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
0,00 zł/1l

Ziemia podłoże do storczyków z korą naturalna 4L storczyk orchidea
33,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
8,25 zł/1l

Kulki nawadniające - 8 szt. Gardłowa 21043



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,48 zł
Sprzedawca: QIKtech
251,71 zł/1l

Ziemia do kwiatów i sadzonek 6L podłoże doniczkowe balkon ogród
25,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
4,17 zł/1l

Gleba hydrożelowa do kwiatów Kulki żelowe 25 000 szt
37,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
189,95 zł/1kg

Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,72 zł/1l

COMPO SANA Podłoże dla roślin zielonych i palm 20 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla kaktusów i sukulentów w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do bonsai 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla mięsożerców w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Podłoże glebowe dla storczyków i Orchidaceae 5 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
23,90 zł
Sprzedawca: Vayox
4,78 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże do bonsai i innych roślin doniczkowych w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l