Trolli Strawberry Stixi żelki o smaku truskawkowym 85g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5,07 zł
59,65 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.34,62 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Lasso Strawberry veggie nadzienie cukiernicze o smaku truskawkowym 3500g49,51 zł/1kg
173,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512013341, 85 g, B, e428, 1525 kJ, 359 kcal, 69 g
59,65 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Sour Strawberries kwaśne słodzone gumy owocowe truskawkowe 1200g
25,44 zł/1kg
32,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Halal Peach Rings, Miękkie cukierki, 100 g, Brzoskwinia, Pomarańczowy, Żółty, Torba, 1 szt.
45,60 zł/1kg
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
193,84 zł/1kg
24,23 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
122,88 zł
-22,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
383,00 zł/1kg
61,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
38,89 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Strawberry Kiss 150g
114,93 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: M_plus_L

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nimm2 Śmiejżelki Kwaśne Żelki Owocowe 100 g
56,00 zł/1kg
11,92 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Żelki Trolli Sour Worms 1000 g
62,60 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Trolli Strawberry Stixi żelki o smaku truskawkowym 85g
Trolli Strawberry Stixi to pyszne nadziewane gumy owocowe o owocowym, smacznym truskawkowym smaku, którymi można się delektować i przekąsić.
Trolli GmbHOststrasse 9490763 Fürth (D)- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowo-fruktozowy; 15% sok owocowy (jabłkowy, gruszkowy, winogronowy, ananasowy, brzoskwiniowy) z koncentratów soków owocowych; MĄKA PSZENNA; skrobia: żelatyna; zakwaszacze: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy; tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy); regulatory kwasowości: Cytryniany sodu, mleczan sodu; sól; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; aromaty; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; barwnik: karmin, ekstrakt z papryki. Może zawierać śladowe ilości MLEKA.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1525kJ/359kcal, tłuszcz: 1g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,6g, węglowodany: 86g, w tym cukier: 69g, białko: 1,5g, sól: 0,2g
- Waga
- 85 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Nazwa handlowa
- Cukierki żelki
- Producent
- Numer producenta
- 861497
- EAN
- 4000512013358
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowo-fruktozowy; 15% sok owocowy (jabłkowy, gruszkowy, winogronowy, ananasowy, brzoskwiniowy) z koncentratów soków owocowych; MĄKA PSZENNA; skrobia: żelatyna; zakwaszacze: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy; tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy); regulatory kwasowości: Cytryniany sodu, mleczan sodu; sól; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; aromaty; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; barwnik: karmin, ekstrakt z papryki. Może zawierać śladowe ilości MLEKA.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1525kJ/359kcal, tłuszcz: 1g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,6g, węglowodany: 86g, w tym cukier: 69g, białko: 1,5g, sól: 0,2g
- Waga
- 85 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Nazwa handlowa
- Cukierki żelki
- Producent
- Numer producenta
- 861497
- EAN
- 4000512013358
Pasuje również do tego

Trolli Peach Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g
62,13 zł/1kg
9,32 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli Strawberry Sour Strips guma owocowa w paskach 85g
59,65 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512013341, 85 g, B, e428, 1525 kJ, 359 kcal, 69 g
59,65 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Cola Sour Strips guma owocowa w paskach o smaku coli 85g
59,65 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Halal Peach Rings, Miękkie cukierki, 100 g, Brzoskwinia, Pomarańczowy, Żółty, Torba, 1 szt.
45,60 zł/1kg
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
383,00 zł/1kg
61,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Mallow Stars, Miękkie cukierki, 150 g, Jabłko, Bananowe, Brzoskwinia, Truskawka, Wielobarwny, 362 kcal, 85,2 g
134,33 zł/1kg
20,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Open Food 4000512013310, 85 g, D, 340 kcal, 54 g, 1 g, 0,6 g
59,65 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512992684, 975 g, B, e120, e133, e153, e270, e330, e420, e428, e901, e903, 1412 kJ, 53,7 g, 0,2 g
84,76 zł/1kg
82,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Open Food 4000512733065, Olej palmowy, 1 kg, B, e100, e120, e133, e270, e330, e640, e640i, e901, e903, 335 kcal, 46 g
62,76 zł/1kg
62,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Trolli Sour Strawberries kwaśne słodzone gumy owocowe truskawkowe 1200g
25,44 zł/1kg
32,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli czerwone krążki owocowe o smaku truskawkowym, malinowym i wiśniowym 150g
41,40 zł/1kg
6,21 zł
Sprzedawca: Katomix

Żelki Trolli Pop Eye 75 g
131,20 zł/1kg
17,46 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,84 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Open Food 4000512364580, 175 g, D, 335 kcal, 56 g, 4,9 g, 0,2 g
27,03 zł/1kg
4,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Choco Bananas, Miękkie cukierki, 150 g, Bananowe, Czekolada, Żółty, 379 kcal, 82 g
134,33 zł/1kg
20,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli Classic Bears Halal, Miękkie cukierki, 100 g, Wielobarwny, Torba, 1 szt.
36,40 zł/1kg
3,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Apple Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g
60,80 zł/1kg
9,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Brzoskwinie 175g
36,21 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Choco&Cake 175 g, 14 szt.
53,82 zł/1kg
11,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
122,88 zł
-22,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rogaliki KINDER KORNETTI CIOCCOLATTO, 270 g
76,57 zł/1kg
22,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
38,89 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Sour Strawbies torebka kwaśnych gum owocowych opakowanie 150g
29,67 zł/1kg
4,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg