5,0



Na podstawie 1 opinii
Tchibo *Coffee beans Barista Espresso 1000g, 1 kg, Americano, Caffe creme, Caffe latte, Cappuccino, Kardamon latte, Kawa, Espresso, Latte macchiato,..., Ciemna palona
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
122,39 zł
122,39 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg159,33 zł/1kg
478,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zyrafka

Więcej informacji o reklamie
KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE189,90 zł/1kg
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg94,99 zł/1kg
94,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Illy 7646, 250 g, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm, 91,2 mm159,96 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg
77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Tchibo Barista Espresso – ziarna kawy, 1 kg
149,91 zł/1kg
149,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Tchibo Barista Espresso Bohnenkaffee 500 g
113,98 zł/1kg
56,99 zł
Sprzedawca: Metler

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tchibo Espresso Sycylijskie całe ziarna, 1 kg
83,76 zł/1kg
112,08 zł
-28,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,76 zł
Sprzedawca: Katomix

008279 TCHIBO Espresso Milano Style Sure Pouch 1000g
66,41 zł/1kg
68,40 zł
Sprzedawca: Metler

Tchibo Exclusive Medium Roast, 1kg, kawa w ziarnach
0,07 zł/1kg
75,99 zł
Sprzedawca: Metler

Tchibo Coffee Cream Mild ganze Bohne, 1 kg
82,40 zł/1kg
82,40 zł
Sprzedawca: Katomix

Lavazza 5852, 250 g, Espresso, Torba
118,51 zł/1kg
118,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

008293 TCHIBO Espresso Sicilia Style Sure Pouch 1000g
87,07 zł/1kg
89,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
131,62 zł/1kg
131,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe creme, Caffe latte, Średnie palona
75,62 zł/1kg
89,39 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,62 zł
Sprzedawca: Katomix

008255 TCHIBO Caff Crema intense Sure Pouch 1000g
91,80 zł/1kg
91,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw mieszanek kawy ziarnistej 6x250g Los Gustos
99,33 zł/1kg
149,00 zł
Sprzedawca: LosGustos
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
KAWA TCHIBO BARISTA ESPRESSO 1000 G ZIARNISTA
Odkryj prawdziwą esencję kawy z Tchibo Barista Espresso - mieszanką stworzoną dla prawdziwych koneserów, którzy cenią sobie intensywny smak i aromat doskonałego espresso. Ta wyjątkowa kawa ziarnista to kwintesencja niemieckiej precyzji w łączeniu najlepszych ziaren Arabiki z różnych zakątków świata, starannie wyselekcjonowanych przez ekspertów Tchibo, aby każda filiżanka była prawdziwym doświadczeniem smakowym. Od pierwszego kontaktu z aromatem tej kawy poczujesz bogactwo nut tostowanego zboża, delikatnej czekolady i subtelnych owocowych akcentów, które razem tworzą niezapomniany profil smakowy. Tchibo Barista Espresso to propozycja dla tych, którzy nie uznają kompromisów w kwestii jakości kawy i szukają produktu, który sprosta ich wygórowanym oczekiwaniom.
Marka Tchibo od ponad siedemdziesięciu lat jest synonimem najwyższej jakości kawy w Niemczech i Europie. Firma założona w 1949 roku w Hamburgu zrewolucjonizowała sposób, w jaki Europejczycy postrzegają kawę, wprowadzając innowacyjne metody palenia i mieszania ziaren. Tchibo Barista Espresso to efekt wieloletnich badań i rozwoju, które pozwoliły stworzyć mieszankę idealnie zbalansowaną pod kątem intensywności smaku, kwasowości i gładkości. Każde ziarno jest starannie selekcjonowane, aby zapewnić spójność jakości od pierwszego do ostatniego opakowania. Proces produkcji Tchibo podlega najbardziej rygorystycznym standardom jakości, co gwarantuje, że kawa która trafia do Twojego domu spełnia najwyższe oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.
Kawa ziarnista Tchibo Barista Espresso została stworzona z myślą o ekspresach ciśnieniowych i automatycznych młynkach, które pozwalają na świeże mielenie ziaren bezpośrednio przed parzeniem. Świeżo zmielona kawa zachowuje znacznie więcej aromatycznych olejków eterycznych i naturalnych smaków niż kawa już zmielona, co przekłada się na głębszy i bardziej kompleksowy profil smakowy napoju. Proces mielenia tuż przed zaparzeniem jest kluczowy dla uzyskania espresso o cremowej, złocisto-brązowej piance Crema, która świadczy o prawidłowej ekstrakcji i doskonałej jakości zastosowanej mieszanki. Tchibo Barista Espresso charakteryzuje się optymalną twardością ziaren, która zapewnia równomierne mielenie i optymalną ekstrakcję w szerokiej gamie ekspresów ciśnieniowych ch na rynku.
Intensywny smak tej kawy Arabica sprawia, że jest ona idealna zarówno do klasycznego espresso, jak i jako baza do różnorodnych kaw mlecznych, takich jak cappuccino, latte macchiato czy flat white. Bogaty, pełny profil smakowy z nutami ciemnej czekolady i delikatną kwasowością doskonale komponuje się z mlekiem i spienionym mlekiem, tworząc harmonijne połączenie smaków. Espresso przygotowane z Tchibo Barista Espresso zachwyca głębią i złożonością, pozostawiając przyjemny, długo utrzymujący się posmak na podniebieniu. Dla miłośników kaw z mlekiem ta mieszanka oferuje idealną równowagę między intensywnością espresso a delikatnością spienionego mleka, tworząc kremowe i satysfakcjonujące napoje kawowe.
Opakowanie zawiera 1000 gramów kawy ziarnistej, co pozwala na przygotowanie około 140 filiżanek espresso standardowej wielkości, czyniąc tę kawę wyjątkowo ekonomicznym wyborem dla gospodarstw domowych i biur. Przechowuj kawę w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i silnych zapachów, aby zachować jej pełny aromat przez cały okres przydatności do spożycia wynoszący 600 dni od daty produkcji. Zalecamy przechowywanie kawy w szczelnie zamkniętym opakowaniu lub dedykowanym pojemniku na kawę, który ochroni ziarna przed wilgocią i utlenianiem. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy mielenie ziaren bezpośrednio przed parzeniem, używając świeżo zmielonej kawy w ciągu kilku minut od zmielenia.
Kawa Tchibo Barista Espresso nie zawiera żadnych dodatków, konserwantów ani sztucznych substancji aromatycznych - jej wyjątkowy smak i aromat pochodzi wyłącznie z naturalnych właściwości doskonale wyselekcjonowanych ziaren Arabiki. Wartość odżywcza w przeliczeniu na 100 g produktu oraz na typową porcję 9 g pozwala świadomie kontrolować spożycie kawy jako części zbilansowanej diety. Produkt nie zawiera żadnych alergenów wymienionych w przepisach UE, co czyni go odpowiednim dla osób z różnorodnymi wymaganiami dietetycznymi i alergiami pokarmowymi.
- 100% Arabika - najwyższej jakości gatunek kawy o delikatnym, kompleksowym smaku z nutami owocowymi i czekoladowymi
- 1000 g opakowanie - ekonomiczne opakowanie dla częstych użytkowników kawy, wystarczające na około 140 filiżanek espresso
- Intensywny aromat - bogaty, głęboki aromat z nutami ciemnej czekolady i delikatną kwasowością
- Idealna do espresso - doskonale sprawdza się w ekspresach ciśnieniowych, tworząc espresso z cremową pianką
- Uniwersalne zastosowanie - świetna baza do cappuccino, latte i innych kaw mlecznych
- 600 dni trwałość - długi okres przydatności do spozycia zachowując pełnię smaku i aromatu
- Marka Tchibo - niemiecka jakość i tradycja kawowa od 1949 roku z gwarancją spójności smaku
- Brak alergenów - produkt nie zawiera glutenu, mleka, orzechów ani innych powszechnych alergenów
Wybierając Tchibo Barista Espresso, wybierasz produkt stworzony przez jednego z największych europejskich ekspertów od kawy, który od ponad siedemdziesięciu lat nieustannie doskonali swoje mieszanki, wprowadzając innowacje i podnosząc standardy jakości w branży kawowej. Każda partia ziaren Tchibo Barista Espresso przechodzi rygorystyczne testy jakościowe, które obejmują analizę chemiczną, sensoryczną i wizualną, zapewniając, że produkt trafiający do Twojego domu spełnia najwyższe standardy jakości. Produkcja odbywa się w Niemczech, w nowoczesnych zakładach wyposażonych w zaawansowane technologie palenia i pakowania, które zachowują świeżość i aromat kawy przez długi czas. Wybierając Tchibo, wspierasz także zrównoważone praktyki rolnicze i sprawiedliwy handel z plantatorami kawy z krajów rozwijających się, przyczyniając się do poprawy warunków życia społeczności farmerskich.
Przygotowanie idealnego espresso z Tchibo Barista Espresso wymaga kilku prostych kroków, które pozwolą w pełni wydobyć potencjał smakowy tej wyjątkowej mieszanki. Zalecamy użycie około 9 gramów świeżo zmielonej kawy na pojedyncze espresso (30 ml), przy ciśnieniu ekstrakcji 9 barów i temperaturze wody 90-96 stopni Celsjusza. Czas ekstrakcji powinien wynosić około 25-30 sekund dla uzyskania optymalnej równowagi między intensywnością smaku a gładkością napoju. Jeśli kawa kapie zbyt szybko, zmiel ją drobniej; jeśli kapie zbyt wolno lub w ogóle nie przepływa, zmiel grubsze. Eksperymentowanie z ustawieniami młynka pozwoli Ci znaleźć idealne parametry dla Twojego ekspresu i uzyskać espresso o doskonałym smaku i cremowej piance. Pamiętaj, że świeżość mielenia ma kluczowe znaczenie - kawa zmielona bezpośrednio przed parzeniem zawsze smakuje lepiej niż kawa zmielona wcześniej, nawet jeśli była przechowywana w idealnych warunkach.
CARUNO-2026-07-27-02:38:17„Tchibo Barista Espresso” to mieszanka ziaren najwyższej jakości dla prawdziwych entuzjastów kawy. Składa się w 100% z arabiki z certyfikatem Fairtrade, pochodzących z najlepszych regionów uprawy kawy, w tym ze słynnych brazylijskich wyżyn. Uzyskany napar ma bogaty smak i pełne body. Idealnie nadaje się do automatycznych ekspresów do kawy.
CO WYRÓŻNIA „BARISTA ESPRESSO”?
Mieszanka charakteryzuje się intensywnym smakiem z orzechowymi nutami i wspaniałą warstwą złotej cremy na wierzchu. Rozkoszuj się doskonałą kawą, niezależnie od tego, czy preferujesz wyraziste espresso, kremowe cappuccino, aksamitną kawę flat white czy gładkie latte macchiato.
Kawa „Tchibo Barista Espresso” jest delikatnie wypalana metodą bębnową, co pozwala zachować naturalny smak i gwarantuje niezmiennie wysoką jakość naparu.
Składniki: palone ziarna kawy.
Warunki przechowywania: przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
- Pojemność:
- 1 kg
- Rodzaje napojów:
- Americano, Caffe creme, Caffe latte, Cappuccino, Kardamon latte, Kawa, Espresso, Latte macchiato, Mokka, Ristretto
- Poziomy parzenia kawy:
- Ciemna palona
Kawa jak od baristy! 100% pysznej, delikatnie palonej arabiki dla kremowego espresso, które uwielbiasz! Mocny, mocny i zrównoważony smak, a do tego certyfikat Fair Trade, dzięki któremu wiesz, że pijesz kawę, której plantatorzy są odpowiedzialni za środowisko i rolników.
Przygotuj się na głęboki, zmysłowo słodki smak bez rozpraszającej kwasowości. W posmaku wyczuwalne są stonowane nuty orzechów. Gęsta i trwała piana zapewnia prawdziwą przyjemność.
Opakowanie: 1 kg
Składniki: 100% arabika
Producent: Tchibo, Niemcy
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- „Tchibo Barista Espresso“ ist eine Premium-Mischung, die für wahre Kaffeeliebhaber entwickelt wurde. Sie stammt aus den besten Kaffeeanbaugebieten, darunter die renommierten brasilianischen Hochlagen, und besteht zu 100 % aus Fairtrade-zertifizierten Arabica-Bohnen. Diese Mischung liefert reichhaltige, vollmundige Aromen, die perfekt für Kaffeevollautomaten geeignet sind. WAS MACHT „BARISTA ESPRESSO“ BESONDERS? Diese Mischung bietet einen intensiven Geschmack mit nussigen Untertönen und einer herrlichen Schicht goldener Crema. Ob als kräftiger Espresso, cremiger Cappuccino, samtiger Flat White oder geschmeidiger Latte Macchiato – jede Tasse verspricht grenzenlosen Genuss, ganz wie bei deinem Lieblings-Barista! Sanft trommelgeröstet, um die natürlichen Aromen der Bohnen zu bewahren, garantiert „Tchibo Barista Espresso“ ein stets hochwertiges Kaffeeerlebnis. Zutaten: geröstete Kaffeebohnen. Lagerungsbedingungen: Kühl und fern von direktem Sonnenlicht aufbewahren.
- Waga
- 1000 g
- Zawartość arabiki
- 100 %
- Firma spożywcza
- Coffee Friend
- Nazwa handlowa
- TCHIBO 1KG BARISTA ESPRESSO Z /8
- Producent
- Liczba sztuk
- 10
- Numer producenta
- 492883
- EAN
- 4046234928822
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- „Tchibo Barista Espresso“ ist eine Premium-Mischung, die für wahre Kaffeeliebhaber entwickelt wurde. Sie stammt aus den besten Kaffeeanbaugebieten, darunter die renommierten brasilianischen Hochlagen, und besteht zu 100 % aus Fairtrade-zertifizierten Arabica-Bohnen. Diese Mischung liefert reichhaltige, vollmundige Aromen, die perfekt für Kaffeevollautomaten geeignet sind. WAS MACHT „BARISTA ESPRESSO“ BESONDERS? Diese Mischung bietet einen intensiven Geschmack mit nussigen Untertönen und einer herrlichen Schicht goldener Crema. Ob als kräftiger Espresso, cremiger Cappuccino, samtiger Flat White oder geschmeidiger Latte Macchiato – jede Tasse verspricht grenzenlosen Genuss, ganz wie bei deinem Lieblings-Barista! Sanft trommelgeröstet, um die natürlichen Aromen der Bohnen zu bewahren, garantiert „Tchibo Barista Espresso“ ein stets hochwertiges Kaffeeerlebnis. Zutaten: geröstete Kaffeebohnen. Lagerungsbedingungen: Kühl und fern von direktem Sonnenlicht aufbewahren.
- Waga
- 1000 g
- Zawartość arabiki
- 100 %
- Firma spożywcza
- Coffee Friend
- Nazwa handlowa
- TCHIBO 1KG BARISTA ESPRESSO Z /8
- Producent
- Liczba sztuk
- 10
- Numer producenta
- 492883
- EAN
- 4046234928822
Pasuje również do tego

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg
77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

Tchibo Espresso Sycylijskie całe ziarna, 1 kg
83,76 zł/1kg
112,08 zł
-28,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,76 zł
Sprzedawca: Katomix

Kawa mielona Tchibo Barista Crema 500 g
95,98 zł/1kg
48,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,99 zł
Sprzedawca: Metler

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tchibo Coffee Cream Mild ganze Bohne, 1 kg
82,40 zł/1kg
82,40 zł
Sprzedawca: Katomix

Tchibo Barista Espresso Bohnenkaffee 500 g
113,98 zł/1kg
56,99 zł
Sprzedawca: Metler

6x Tchibo Feine Milde Bohne 10002354 500g
256,35 zł/1kg
769,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

008279 TCHIBO Espresso Milano Style Sure Pouch 1000g
66,41 zł/1kg
68,40 zł
Sprzedawca: Metler

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe creme, Caffe latte, Średnie palona
75,62 zł/1kg
89,39 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,62 zł
Sprzedawca: Katomix

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
127,72 zł/1kg
127,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
131,62 zł/1kg
131,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

008293 TCHIBO Espresso Sicilia Style Sure Pouch 1000g
87,07 zł/1kg
89,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs Barista Editions Espresso, 1 kg, Cappuccino, Espresso, Latte macchiato, Ciemna palona
91,33 zł/1kg
91,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Eilles Gourmet Coffee Bean
242,10 zł/1kg
121,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Los Gustos Brasil Santos 1000g Kawa ziarnista świeżo palona
89,00 zł/1kg
89,00 zł
Sprzedawca: LosGustos

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,55 zł/1kg
88,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,05 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tchibo Exclusive Medium Roast, 1kg, kawa w ziarnach
0,07 zł/1kg
75,99 zł
Sprzedawca: Metler

Lavazza 5852, 250 g, Espresso, Torba
118,51 zł/1kg
118,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

008255 TCHIBO Caff Crema intense Sure Pouch 1000g
91,80 zł/1kg
91,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., 65 mm, 105 mm
149,92 zł/1kg
74,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
88,78 zł/1kg
88,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

MÖVENPICK 951830 Kawa Crema Gusto Italiano, całe ziarna, 1000g
87,00 zł/1kg
89,60 zł
-2,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Gran Riserva, kawa espresso ziarnista, wyprodukowana we Włoszech, palona ręcznie, w opakowaniu po 1 kg
146,09 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
146,09 zł/1kg