5,0



Na podstawie 11 opinii
Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,18 zł
15,18 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Chmeli Suneli Oryginalna gruzińska przyprawa w słoiczku 240 G Fine509,60 zł/1l
25,48 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Professinonal mieszanka przypraw do ciemnych sosów 1000g134,50 zł/1kg
134,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Wiberg Cajun Creole preparat przyprawowy mocna mieszanka 280g256,43 zł/1l
71,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi WM nr 4 Chrupiące sałatki225,82 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Przyprawa Kucharek 200G Prymat
14,95 zł/1l
2,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Kucharek Przyprawa Uniwersalna do Potraw 1,5 kg
16,53 zł/1kg
26,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do zup Fuchs Professional do bulionów warzywnych i klarownych 400g
82,50 zł/1kg
33,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

tellofix Classic Klare Brühe 540g
155,48 zł/1kg
83,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Mieszanka przypraw Al Amier Ras el Hanout
431,00 zł/1kg
8,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fondor 200g
89,40 zł/1kg
17,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HIKARI Shinshu Miso Shiro Soup Paste, biała 400g | HELL Miso Paste | Miso Soup | Japonia
56,02 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Koření Sonnentor, Sbohem, soli! Zeleninová, směs místo soli, 55 g
245,45 zł/1kg
20,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,50 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawa do chleba - mielona 50g
184,80 zł/1kg
9,24 zł
Sprzedawca: taleoo

Kotanyi sól przyprawowa do chrupiącego pieczonego kurczaka 76g
123,75 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delikat Przyprawa do mięs Knorr 0,6kg
116,90 zł/1kg
70,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Vegeta Natur Przyprawa Warzywna Do Potraw 150 G
57,60 zł/1kg
8,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lebensbaum 1669, 50 g, mieszanka przypraw: czosnek, majeranek, gorczyca, natka pietruszki, rozmaryn, pomidory, kurkuma, szczypiorek, 52,1 g
254,00 zł/1kg
12,70 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nie czekaj, dodaj Kucharek do koszyka już dziś! Odkryj pełnię smaku w każdej potrawie.
mieszanka przypraw Kucharek - przyprawa, która inspiruje!
Szukasz tego czegoś do swoich potraw? Nasza mieszanka przypraw Kucharek wprowadzi do Twojej kuchni autentyczny polski smak - prosto, szybko i pysznie!
Czym jest Kucharek?
Doskonale zbilansowana mieszanka papryki, czosnku, cebuli, kurkumy, pietruszki i innych przypraw, która nadaje zupom, gulaszom, mięsu i warzywom doskonały smak.
idealnie nadaje się do:
- Zupy i gulasze
- Mięso i ryby
- Warzywa i sosy
- Dipy i przekąski
Dlaczego Kucharek?
Autentycznie polskie
Naturalne składniki - bez sztucznych dodatków
oszczędność czasu i uniwersalność
długi termin przydatności do spożycia i praktyczne opakowanie
Wskazówki dotyczące stosowania:
- 1-2 łyżeczki na litr zupy
- Dodaj bezpośrednio do warzyw lub marynat
- Dodaj pod koniec gotowania, aby uzyskać intensywny smak
Opis szczegółowy Przyprawa uniwersalna do potraw Kucharek. Niezastąpiony partner w kuchni jest z nami od 1995 roku. Sekret Kucharka tkwi w doborze starannie wyselekcjonowanych składników, które tworzą niepowtarzalną kompozycję smakową i aromatyczną. Kucharek to różnorodne przyprawy i suszone warzywa, dobrane w idealnej proporcji. Kucharek wzbogaca i urozmaica zupy, dania mięsne, rybne, sosy i sałatki. Gotowanie z Kucharkiem jest łatwe i przyjemne, a uzyskany efekt mile zaskoczy naszych domowników i gości. Do przygotowania jednego kilograma Przyprawy do potraw Kucharek potrzeba aż 1,5 kg świeżych warzyw. To dzięki wyjątkowej kompozycji, starannie opracowanej przez kulinarnych specjalistów powstała aromatyczna mieszanka o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale nadaje się jako baza do marynaty, czy doprawienie wykwintnej pasty do kanapek oraz aromatycznej sałatki. Dzięki dodatkowi marchwi, cebuli, pora, natki pietruszki, czosnku oraz słodkiej papryki dania z Przyprawą do potraw Kucharek nabierają pożądanego smaku, a ich przyjemny zapach zachęca domowników do wspólnego posiłku. Parametry produktu Typ Mieszanki przypraw Przeznaczenie Do mięs;Do sałatek;Do sosów;Do zup Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Zawartość netto 1 kg Składniki Składniki: sól, warzywa suszone (15,5%): marchew, pasternak, ziemniak, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, por, kapusta, korzeń pietruszki, pomidor, czosnek, papryka słodka; wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5’-rybonukleotydy disodowe; cukier, skrobia, pieprz czarny, barwnik: ryboflawina. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam. Waga jednostkowa brutto 1,05 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 40 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Tak Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Tak Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Tak Zboża zawierajace gluten Tak Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Tak Jaja i produkty pochodne Tak Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Tak Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Wartość odżywcza Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 144 kcal Wartość energetyczna kJ 608 kJ Wielkość porcji 100 g Zawartość białek 7,9 g Zawartość soli 58,9 g Kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 0,5 g Cukry 16 g Zawartość węglowodanów 25 g Inne informacje o zawartości Zawiera substancje konserwujące Nie Zawiera wzmacniacze smaku Tak Zawiera barwniki Tak Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5901135000017 Marka: KUCHAREK Kategoria: PRZYPRAWY,SÓL Podkategoria: PRZYPRAWY UNIWERSALNE Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL Waga jednostkowa brutto: 1.05 kg
Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g. Masa netto: 1000 g. Składniki: sól, warzywa suszone (15,5%): marchew, pasternak, ziemniak, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, por, kapusta, korzeń pietruszki, pomidor, czosnek, papryka słodka; wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, cukier, skrobia, pieprz czarny (0,2%), barwnik. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam. Producent: Prymat Pochodzenie: Polska Pojemność: 1kg.
- Lista składników
- sól, warzywa suszone (15,5%): marchew, pasternak, ziemniak, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, por, kapusta, korzeń pietruszki, pomidor, czosnek, papryka słodka; wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, cukier, skrobia, pieprz czarny (0,2%), barwnik. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam. Producent: Prymat Pochodzenie: Polska Pojemność: 1kg
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 144 kcalWartość energetyczna kJ: 608 kJWielkość porcji: 100 gZawartość białek: 7,9 gZawartość soli: 58,9 gKwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 0,5 gCukry: 16 gZawartość węglowodanów: 25 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- PrymatPochodzenie: PolskaPojemność: 1kg
- Nazwa handlowa
- Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g
- Producent
- DO&G
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 5%): marchew; 2%)
- EAN
- 5901135000017
- Lista składników
- sól, warzywa suszone (15,5%): marchew, pasternak, ziemniak, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, por, kapusta, korzeń pietruszki, pomidor, czosnek, papryka słodka; wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, cukier, skrobia, pieprz czarny (0,2%), barwnik. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam. Producent: Prymat Pochodzenie: Polska Pojemność: 1kg
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 144 kcalWartość energetyczna kJ: 608 kJWielkość porcji: 100 gZawartość białek: 7,9 gZawartość soli: 58,9 gKwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 0,5 gCukry: 16 gZawartość węglowodanów: 25 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- PrymatPochodzenie: PolskaPojemność: 1kg
- Nazwa handlowa
- Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g
- Producent
- DO&G
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 5%): marchew; 2%)
- EAN
- 5901135000017
Pasuje również do tego

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Springos® Regał piwniczny Regał metalowy 30 x 75 x 150 cm
108,84 zł
-14,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,02 zł
Sprzedawca: Eoshop

Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Cloer 261, Czarny, Biały, 15 cm, 0,93 m, 800 W, 230 V, 214 mm
254,99 zł
Sprzedawca: Di-Life

Bautzen musztarda średnio ostra kremowa pikantna zrównoważona łagodna 1000ml
12,52 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung INR18650-35E – ogniwo litowo-jonowe 3,7 V 3500 mAh (18650, płaski górny, bez zabezpieczenia)
21,32 zł
Sprzedawca: Akkuman

Ansmann HD70B, Latarka czołowa, Czarny, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik, IP44, LED, 1 lamp(y)
51,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Opiekacz do kanapek Bestron XL, nieprzywierający opiekacz do 2 kanapek, z uchwytem cool-touch z klipsem blokującym, 900 W, kolor: miedziany
278,65 zł
-100,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,40 zł
Sprzedawca: TR8

Płatki owsiane1kg BIOPLANET
13,79 zł/1kg
13,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Ankerkraut Magic Dust, Przyprawy w proszku, Smoked jalapeno, Czarny pieprz, Pieprz cayenne, Kmin rzymski, Czosnek, Ground mustard, Surowa..., Środek konserwujący, 230 g, Plastikowy słoik, 1 szt.
174,43 zł/1kg
40,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pojemnik Z Pokrywą Do Przechowywania Home Box 30L Uniwersalny Organizer
59,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Uchwyt do telefonu komórkowego imoshion do samochodu – regulowany – uniwersalny – karbonowy – kratka wentylacyjna – czarny
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

Taczka ogrodowa 21062, taczka, do 210 kg z oponami - z rękawicami, 100 l
287,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Automatyczny jajowar GreenBlue, moc 400 W, do 7 jaj, miarka, 220-240 V~, 50 Hz, GB573
55,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Kritharaki od Liakada Grecki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
17,24 zł/1kg
8,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grafschafter Goldsaft pasta do smarowania 134767 500g
38,02 zł/1kg
19,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Słoik Weck 12-częściowy/1szt. w kształcie mini tulipana 220 ml
131,34 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop

Relaxdays Patelnia do naleśników z odlewu aluminiowego 25 cm, patelnia żeliwna z powłoką nieprzywierającą do naleśników, łatwa w pielęgnacji, wyjątkowo płaska, czarna
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Półmaska klasy europejskiej FFP2 / i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
31,05 zł
Sprzedawca: Surtep

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Przyprawa Kucharek 200G Prymat
14,95 zł/1l
2,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Kucharek Przyprawa Uniwersalna do Potraw 1,5 kg
16,53 zł/1kg
26,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Winiary Majonez Dekoracyjny 400 Ml
32,87 zł/1l
13,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt jest dobry
Jestem bardzo zadowolony, polecam.
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Góra
Wszystko jest w porządku.
Oceniono dnia 14 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka wysyłka i dobry towar
Top !
Oceniono dnia 24 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko w porządku
wszystko w porządku
Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
142,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,82 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,42 zł/1kg

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,84 zł/1kg

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Pasta Harissa 135g - Le Phare Du



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,67 zł/1l

Magenrebell Rumtopf mieszanka do likierów ziołowych 420g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Magenrebell chocolate chilli liqueur blend likier ziołowy 430g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Likier ziołowy Magenrebell Strawberry Margarita 460g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,07 zł/1l

Aromax mieszanka przypraw do tajskiego czerwonego curry opakowanie 77g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,89 zł/1kg

Magenrebell Amaretto mieszanka do likierów ziołowych 460g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,07 zł/1l

Magenrebell Caipirinha mieszanka do likierów ziołowych 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,60 zł/1kg

Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
495,80 zł/1kg