Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Lavazza Qualità Rossa, 500 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., Torba
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
83,65 zł
167,30 zł / 1kg
+ 19,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(46)Liczba wystawionych ocen: 46




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12

Więcej informacji o reklamie
Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.109,99 zł/1kg
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Crema e Gusto Forte Espresso Grani, 1Kg94,99 zł/1kg
94,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

Więcej informacji o reklamie
Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g136,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
92,51 zł/1kg
92,51 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
98,04 zł/1kg
98,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Rossa 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, 1 szt., 1 kg
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza 8000070038974, 1 kg, Caffe creme, Espresso, Ciemna palona, 1 szt.
103,16 zł/1kg
103,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
107,75 zł/1kg
109,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
114,99 zł/1kg
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, Włochy, 1 szt.
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza 4720034002 Kawa Crema e Gusto - 1000 g
156,00 zł/1kg
156,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Kawa, Espresso, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Papierowa torba
92,21 zł/1kg
94,05 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
119,84 zł/1kg
59,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,94 zł/1kg
99,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza - Kawa ziarnista Lavazza Crema Aroma 1000gr | Torebka A 1000 gramów | 6 sztuk
172,09 zł/1kg
1 032,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Lavazza 8000070036383, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 1 szt.
203,97 zł/1kg
203,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro 250 g
225,19 zł/1kg
58,55 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lavazza Crema e Aroma, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona
105,96 zł/1kg
105,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Classico | całe ziarna | 1000g
100,20 zł/1kg
100,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 500 g
- Rodzaje napojów:
- Kawa
- Poziomy parzenia kawy:
- Średnie palona
- Poziom intensywności:
- 5
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Torba
Słynna odmiana Qualità Rossa, gotowa do mielenia w domu.
Mieszanka o wyjątkowym aromacie i pełnym body, z niezwykłą krągłością, składająca się głównie z Arabiki z Brazylii i Robusty z Afryki.
- Nuty aromatyczne: czekolada i suszone owoce
- Moc: 5 Delicate
- Palenie: Średnie
- Charakterystyka
- Opis
- Ziarna kawy
- Intensywność
- 5
- Ilość netto
- 500 g
- Wielkość opakowania
- Opakowanie 500 g
Czerwona jakość to kawa, która uosabia pasję rodziny roasterów przez ponad 120 lat. Mieszanka unikalnego aromatu i pełnego ciała, bogata w niezwykłą okrągłość składającą się głównie z brazylijskiej Arabiki i afrykańskiej Robusta. Czerwona jakość jest przyjemnością dobrej kawy, która zawsze towarzyszyła przerwie włoskich rodzin. Unikalny aromat do ładowania z dobrym nastroju i dzielić przyjemne chwile. Czerwona jakość, idealny do ekspresu. Zaleca się przygotowanie tej mieszanki za pomocą maszyny do espresso: profesjonalnej maszyny, która nadaje espresso unikalny smak i aromat, dzięki swojemu specyficznemu procesowi ekstrakcji. Mix Każda mieszanina jest wybierana, tosty i grunt do sztuki, zgodnie z naszymi standardami jakości.
Kawa Lavazza Qualità Rossa to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów palarni Luigi Lavazza S.p.A., ceniony na całym świecie za swój charakterystyczny, łagodnie słodki smak oraz intensywny aromat. To kompozycja, która od lat cieszy się zaufaniem wielbicieli kawy.
- Lista składników
- Kawa palona pełnoziarnista
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Lavazza
- Nazwa handlowa
- Kawa palona pełnoziarnista
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1650701
- EAN
- 8000070036321
- Lista składników
- Kawa palona pełnoziarnista
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Lavazza
- Nazwa handlowa
- Kawa palona pełnoziarnista
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1650701
- EAN
- 8000070036321
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
92,51 zł/1kg
92,51 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Kawa, Espresso, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Papierowa torba
92,21 zł/1kg
94,05 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

COSTWAY 225 cm sztuczna choinka ze śniegiem, w tym 1010 igieł z PVC, 450 ciepłych białych światełek LED i metalowy stojak, jodła, choinka, biała
46,97 zł/1kg
512,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FDSGmbH

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
98,04 zł/1kg
98,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

Kalendarz adwentowy Sephora 2025 - 24 produkty kosmetyczne
1 790,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
149,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs - Kawa mielona Krönung - 12x 500g
195,33 zł/1kg
1 171,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kuchnia BIANCA I 240 + 160 cm – zestaw kuchenny w kolorze białym z wykończeniem na wysoki połysk – moduł kuchenny – kuchnia do zabudowy
9 929,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sztuczna choinka COSTWAY 180 cm ze śniegiem, w tym 600 igieł z PVC, 250 ciepłych białych światełek LED i metalowy stojak, choinka, choinka, biała
58,45 zł/1kg
Używany
338,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Hermia Concept, MOD24Y2730P02, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), cynamon, porcelana, 27 x 27 x 2,5 cm
448,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Selsey Galhad – Komoda RTV Wotan, dąb matowy, z białym oświetleniem LED, szerokość 175 cm
1 480,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biały, Analogowa/Cyfrowa, Przycisk Home, Przycisk zasilania, Przyciski
1 695,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Średnie palona, Kawa, Torba
88,52 zł/1kg
26,04 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,13 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Qualità Rossa 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, 1 szt., 1 kg
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza 8000070038974, 1 kg, Caffe creme, Espresso, Ciemna palona, 1 szt.
103,16 zł/1kg
103,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
107,75 zł/1kg
109,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
114,99 zł/1kg
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, Włochy, 1 szt.
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza 4720034002 Kawa Crema e Gusto - 1000 g
156,00 zł/1kg
156,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
119,84 zł/1kg
59,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza - Kawa ziarnista Lavazza Crema Aroma 1000gr | Torebka A 1000 gramów | 6 sztuk
172,09 zł/1kg
1 032,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica, Robusta, Brazylia, 1 szt.
88,65 zł/1kg
88,65 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,94 zł/1kg
99,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
89,40 zł/1kg
89,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg
116,39 zł/1kg
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro

Ekspres ciśnieniowy Philips EP2230/10 (kolor czarny)
1 696,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePC

Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro 250 g
225,19 zł/1kg
58,55 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kawa mielona Qualita Rossa 2x250g - Lavazza
109,98 zł/1kg
54,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

Dallmayr prodomo kawa ziarnista premium 500g opakowanie 12 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
757,93 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Mövenpick Espresso całe ziarna Arabica Robusta 1000g 4-pak
596,06 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 4 szt
492,43 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 4 sztuk)



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
303,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
75,98 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
-6,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,74 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
144,74 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
-5,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,65 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
142,65 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg