5,0



Na podstawie 1 opinii
Pieczywo chrupkie niskowęglowodanowe - rozmaryn 200g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,57 zł
92,85 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pieczywo chrupkie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wasa Crisp Original extra cienkie żytnie pieczywo chrupkie na zakwasie 200g53,95 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
PIECZYWO CHRUPKIE BŁONNIKOWE ŻYTNIE RAZOWE Z SEZAMEM250 g - BURGER59,08 zł/1kg
14,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Wasa Mohn & Meersalz 245g62,33 zł/1kg
15,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Wasa Delicate Crackers Pieczywo chrupkie z pomidorami i oregano 160g96,75 zł/1kg
15,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieczywo chrupkie Wasa Pełnoziarniste 260g
62,88 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wasa the Mild Owies i Sezam Bogaty w Błonnik 230g
52,74 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Finn Crisp Original Cienkie pełnoziarniste żytnie pieczywo chrupkie na zakwasie 200g
49,05 zł/1kg
9,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieczywo chrupkie pełnoziarniste - sezamowe Naturland 200g
50,95 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Pieczywo chrupkie - musli orkiszowe 200g
89,50 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Pełnoziarniste pieczywo chrupkie - sezam 250g
53,64 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

PIECZYWO CHRUPKIE BŁONNIKOWE OWSIANE BEZGLUTENOWE160 g - PURAL
87,00 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Rymut Pieczywo Ryżowe 125G
145,18 zł/1kg
15,97 zł
Sprzedawca: Katomix

Leksands Knäckebrod Oats 200g – Chrupiący chleb chrupki owsiany, bogaty w błonnik
112,05 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Szwedzkie pełnoziarniste pieczywo chrupkie 200g
69,60 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Grubsze pieczywo chrupkie - gryczane 230g
101 043,48 zł/1kg
23,24 zł
Sprzedawca: taleoo

Melvit Crispy Pieczywo Chrupkie Żytnie Z Pomidorami I Bazylią 130 G
644,31 zł/1kg
83,76 zł
Sprzedawca: Katomix

Chleb żytni z sezamem i pszenicą spelty, 200g | BOHLSENER MÜHLE
60,35 zł/1kg
12,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Melvit Crispy Pieczywo Chrupkie 5 Zbóż 130 G
709,62 zł/1kg
92,25 zł
Sprzedawca: Katomix

Pieczywo chrupkie Wasa Volkoren 260g – pełnoziarniste, bogate w błonnik, chrupiące
90,31 zł/1kg
23,48 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pyszne pieczywo chrupkie na krótką przerwę w podróży, dobry początek dnia lub na kolację. Doskonale radzi sobie bez śmieci: To pieczywo nie wymaga wzmacniaczy smaku ani innych niepożądanych dodatków.
Instrukcja obsługi i przechowywania
Suszyć w temperaturze pokojowej.
Pieczywo chrupkie niskowęglowodanowe Panifactum z rozmarynem można spożywać z pikantnym smarowidłem. Pieczywo chrupkie jest bezglutenowe i wegańskie oraz zawiera 94% mniej węglowodanów niż tradycyjne pieczywo chrupkie.
Zawartość: 200g
Właściwości:
| Składniki | Ziarna słonecznika* (rozdrobnione) 52%, złote siemię lniane*, mąka orzechowa* (częściowo odolejona), nasiona chia (Salvia hispanica) 4,9%*, łuski psyllium*, mąka kokosowa* (częściowo odolejona), tłuszcz kokosowy*. Sól kamienna, substancja zagęszczająca: guma guar*, rozmaryn* (mielony) 0,75%, substancja zakwaszająca: winian monopotasowy |
| Instrukcje dotyczące przechowywania | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. |
| odpowiedzialna firma spożywcza | Hofmann Lowcarb Food GmbH, Mühlwehrstr. 28, 74214 Schöntal, Niemcy |
| Centrum kontroli ÖKO | DE-ÖKO-007 (rolnictwo UE/spoza UE) |
| Wartości odżywcze na 100g | |
| Wartość opałowa | 2328 kJ / 564 kcal |
| Tłuszcz | 46,5 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 7,6 g |
| Węglowodany | 5,2 g |
| - w tym cukier | 3,0 g |
| Błonnik pokarmowy | 18,9 g |
| Białko | 20,8 g |
| Sól | 2,3 g |
- Lista składników
- Ziarna słonecznika* (rozdrobnione) (52%), złote siemię lniane*, mąka z orzechów włoskich* (częściowo odolejona), nasiona chia* (Salvia hispanica) (4,9%), łupiny babki płesznik*, mąka kokosowa* (częściowo odolejona), tłuszcz kokosowy*, sól kamienna, substancja zagęszczająca: guma guar, rozmaryn* (mielony) (0,75%), substancja zakwaszająca: kartoflany monopotasowy. * Z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ: 2328 kJ, wartość kaloryczna w kcal: 564 kcal, tłuszcz: 46,5 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 7,6 g, węglowodany: 5,2 g, w tym cukier: 3,0 g, białko: 20,8 g, sól: 2,3 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- PANIFACTUM
- Nazwa handlowa
- Pieczywo chrupkie niskowęglowodanowe - rozmaryn 200g
- Producent
- Panifactum
- Numer producenta
- 250100
- EAN
- 4260492951136
- Lista składników
- Ziarna słonecznika* (rozdrobnione) (52%), złote siemię lniane*, mąka z orzechów włoskich* (częściowo odolejona), nasiona chia* (Salvia hispanica) (4,9%), łupiny babki płesznik*, mąka kokosowa* (częściowo odolejona), tłuszcz kokosowy*, sól kamienna, substancja zagęszczająca: guma guar, rozmaryn* (mielony) (0,75%), substancja zakwaszająca: kartoflany monopotasowy. * Z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ: 2328 kJ, wartość kaloryczna w kcal: 564 kcal, tłuszcz: 46,5 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 7,6 g, węglowodany: 5,2 g, w tym cukier: 3,0 g, białko: 20,8 g, sól: 2,3 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- PANIFACTUM
- Nazwa handlowa
- Pieczywo chrupkie niskowęglowodanowe - rozmaryn 200g
- Producent
- Panifactum
- Numer producenta
- 250100
- EAN
- 4260492951136
Pasuje również do tego

Pieczywo chrupkie niskowęglowodanowe - ziarna słonecznika 200g
92,85 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb niskowęglowodanowy - Pure&Free 200g
92,85 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb niskowęglowodanowy - obfity 200 g
92,85 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Body Attack Flavour Drops 50ml
1 273,60 zł/1l
63,68 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Chleb niskowęglowodanowy - drobny 160g
116,06 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Ciasto orzechowe o niskiej zawartości węglowodanów 100g
195,00 zł/1kg
19,50 zł
Sprzedawca: taleoo

Pieczywo chrupkie Wasa Pełnoziarniste 260g
62,88 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Baton Warszawski - Brownie KETO 50g
178,91 zł/1kg
9,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Niskowęglowodanowe przekąski - Maliny, 100g | PANIFACTUM
215,60 zł/1kg
21,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Wasa the Mild Owies i Sezam Bogaty w Błonnik 230g
52,74 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niskowęglowodanowe przekąski - Kakao Nuss, 100g | PANIFACTUM
162,50 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

CIASTKA Z CYNAMONEM KETO80 g - DIET-FOOD
181,63 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Finn Crisp Original Cienkie pełnoziarniste żytnie pieczywo chrupkie na zakwasie 200g
49,05 zł/1kg
9,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Low Carb® Chrupiący Chleb 250g
75,52 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: CarbZone

Crusty - Chia, 200g | PURAL
74,25 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Coppenrath kruche ciasteczka maślane bez cukru 200g
64,50 zł/1kg
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 2 kg
97,00 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,20 zł
Sprzedawca: Kokiska

MAKARON (JAGLANY) NOODLE250 g - DIET-FOOD
55,28 zł/1kg
13,82 zł
Sprzedawca: Katomix

Schnitzer Bread Less organic 350g
55,71 zł/1kg
19,50 zł
Sprzedawca: taleoo

Krzesło do jadalni Flieks 6 tapicerowane krzesło obrotowe 360°, krzesło kuchenne do makijażu z aksamitnym pokryciem, krzesło do salonu z podłokietnikami i stalowymi nogami, beżowe
2 587,16 zł
-54,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 532,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Mulino Bianco Granetti Classici 280 g – Chrupiące włoskie chipsy z oliwą z oliwek
49,97 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka ryżowe z gorzką czekoladą 100g
165,60 zł/1kg
16,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Wentylator biurowy wykonany z ABS (zasilany przez USB), bezłopatkowy, cichy i przenośny, z dwoma poziomami prędkości – idealny do domu i sypialni
142,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

Low Carb® Chrupiący Chleb 250g (pakiet 2 sztuki)
84,06 zł/1kg
62,99 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,03 zł
Sprzedawca: CarbZone

Wasa Pieczywo chrupkie bezglutenowe i bez laktozy Classic duże wypiekane 240g
335,92 zł/1kg
80,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Low Carb® Chrupiący Chleb 250g (pakiet 5 sztuki)
80,74 zł/1kg
125,99 zł
-25,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,92 zł
Sprzedawca: CarbZone

Mąka migdałowa 200 g
269,07 zł/1kg
54,89 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa i przedmiot jest bardzo smaczny
Jakość super i dostawa bardzo szybka
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zwieback Golden Slices 630g - Mulino Bianco



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,73 zł/1kg

Low Carb® Chrupiący Chleb 250g (pakiet 2 sztuki)



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
62,99 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,03 zł
Sprzedawca: CarbZone
84,06 zł/1kg

Dr Karg's ser z pestkami dyni pełnoziarniste pieczywo chrupkie wegetariańskie 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
15,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,60 zł/1kg

Pełnoziarniste pieczywo chrupkie Dr Karg z pomidorami i mozzarellą 200 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
15,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,90 zł/1kg

Dr Kargs Organic Classic 3 Nasiona z Sezamem Siemię Lniane Nasiona Słonecznika 200g
15,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,10 zł/1kg

Żyto chrupkie Light&Cross



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,92 zł/1kg

Grissin Bon 8001405025300, Chrupki, 185,4 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,37 zł/1kg

PIECZYWO CHRUPKIE BŁONNIKOWE ŻYTNIE RAZOWE Z SEZAMEM250 g - BURGER
14,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
59,08 zł/1kg

Taralli pomidor i oregano 125 g Fiore di Puglia
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,21 zł/1kg

Low Carb® Chrupiący Chleb 250g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,88 zł
Sprzedawca: CarbZone
75,52 zł/1kg

Flint Grenki Czosnek 70 g
48,40 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
691,43 zł/1kg

Wasa the Mild Owies i Sezam Bogaty w Błonnik 230g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,74 zł/1kg

Mulino Bianco Fette Biscottate Integrali X72 630 G
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,96 zł/1kg

Ekologiczna chrupiąca soczewica z groszkiem



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,10 zł/1kg

Finn Crisp Original Cienkie pełnoziarniste żytnie pieczywo chrupkie na zakwasie 200g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
9,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,05 zł/1kg

Barilla Wasa Sandwich Pesto Flavour żytnie pieczywo chrupkie 3 opakowania 111g
13,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,32 zł/1kg

Barilla Wasa Sandwich Pizza Flavour Pieczywo chrupkie żytnie 3 opakowania 111g
13,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,00 zł/1kg

- Paluszki chlebowe Sgranocchi 220g - Mulino Bianco
14,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
65,68 zł/1kg