Lukier plastyczny różowy PICK.125 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

379,99 zł

3 039,92 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 13 – śr. 14 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Jadalne dekoracje i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
649,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
756,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
189,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lukier królewski Ghiaccia reale 500g Saracino włoski
Lukier królewski Ghiaccia reale 500g Saracino włoski
56,94 zł/1kg
28,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FunCakes Deco Melts Light Blue 250 g
FunCakes Deco Melts Light Blue 250 g
814,40 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
203,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker White Fondant Cover gotowe do użycia opakowanie 450 g
Dr Oetker White Fondant Cover gotowe do użycia opakowanie 450 g
62,69 zł/1kg
28,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
315,88 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Meggle Creme Decor Patisserie Wszechstronna alternatywa kremu 1000ml
Meggle Creme Decor Patisserie Wszechstronna alternatywa kremu 1000ml
19,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd Enchanting Sea World Zestaw 3 posypek cukrowych 70g
Pickerd Enchanting Sea World Zestaw 3 posypek cukrowych 70g
312,14 zł/1kg
21,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pisaki cukrowe Dr. Oetker, 4 kolory - niebieski, żółty, czerwony, zielony
Pisaki cukrowe Dr. Oetker, 4 kolory - niebieski, żółty, czerwony, zielony
126,40 zł/1kg
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lukier waniliowy PICKERD w foremce do ciasta bundt Lukier do ciasta 150g
Lukier waniliowy PICKERD w foremce do ciasta bundt Lukier do ciasta 150g
76,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
788,40 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
197,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla FunCakes Rollfondant Czarny Kruk 1 kg
FunCakes Rollfondant Czarny Kruk 1 kg
217,80 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
217,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Pickerd Cake Glaze Czekoladowe Marzenie w foremce Gugelhupf 125g
Pickerd Cake Glaze Czekoladowe Marzenie w foremce Gugelhupf 125g
115,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Glazura cytrynowa Pickerd uszlachetniona najlepszym olejem cytrynowym 150g
Glazura cytrynowa Pickerd uszlachetniona najlepszym olejem cytrynowym 150g
70,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
10,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Topper na tort Spiderman wykonany z jadalnego papieru
Topper na tort Spiderman wykonany z jadalnego papieru
1 853,00 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
185,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Pickerd cukrowe jednorożce i tęcze drobna dekoracja topper 15g
Pickerd cukrowe jednorożce i tęcze drobna dekoracja topper 15g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla DR. Oetkter Marzipan Blanket 300g
DR. Oetkter Marzipan Blanket 300g
107,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
32,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla RUF Cake Glaze Bourbon Vanilla mikrofalówka w torebce 100g
RUF Cake Glaze Bourbon Vanilla mikrofalówka w torebce 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Znane i lubiane od pokoleń – polewy do ciast PICKERD w charakterystycznych foremkach w kształcie babki, których historia sięga 1950 roku i jest związana z Heinrichem Pickerdem.

Tradycyjne polewy do ciast Pickerd są wytwarzane z najlepszych składników i od ponad 60 lat zdobią ciasta, torty i wypieki. Dzięki unikalnej końcówce dekoracyjnej możliwe jest również tworzenie filigranowych dekoracji.

Różowa polewa do ciast o owocowym smaku malinowym zachwyca swoim wyjątkowym odcieniem różu. Pokryj tą wyjątkową polewą muffinki, torty i ciasta i udekoruj je według własnego uznania.

Wskazówka:
Jak to zrobić w kuchence mikrofalowej:
Włóż woreczek do mikrofalówki w pozycji pionowej i podgrzewaj na najniższym poziomie mocy (maks. 250 W) przez około 3–4 minuty, aż zawartość całkowicie się rozpuści. Krótko ugniataj woreczek, odkręć nakrętkę i udekoruj ostygłe wypieki gorącą polewą. Jeśli pozostanie resztka, podgrzej ją zgodnie z opisem w kąpieli wodnej.

Jak to zrobić w kąpieli wodnej:
Włożyć lub umieścić woreczek na ok. 10 minut w wystarczająco gorącej wodzie. Za pomocą uchwytu do garnków wyjąć woreczek z wody, osuszyć (woda nie może dostać się do polewy), ugnieść i odkręcić nakrętkę. Ozdobić ostygłe wypieki gorącą polewą. Jeśli pozostała resztka, zamknąć woreczek, pozostawić polewę do ostygnięcia i zużyć w najbliższym czasie.
Jeśli chcesz po prostu polać lub zanurzyć w polewie, odetnij wzdłuż linii cięcia. 

Lista składników
Składniki: cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), laktoza, emulgator (E 472c), zakwaszacz (kwas cytrynowy), aromat, barwnik: koncentrat rzodkiewki | Może zawierać mleko i orzechy laskowe.
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje o wartościach odżywczych na 100 g: Wartość kaloryczna 2600 kJ / 625 kcal | Tłuszcze 46,0 g, w tym nasycone 37,0 g | Węglowodany 53,0 g, w tym cukry 52,0 g | Białka < 0,5 g | Sól 0,33 g
Waga
125 g
Firma spożywcza
H. PICKERD GmbH & Co. KG, Raiffeisenstraße 19, 30938 Burgwedel
Nazwa handlowa
Glazura z tłuszczu roślinnego o smaku malinowym
Producent
Pickerd
Numer producenta
1736
EAN
4022500140273

Lista składników
Składniki: cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), laktoza, emulgator (E 472c), zakwaszacz (kwas cytrynowy), aromat, barwnik: koncentrat rzodkiewki | Może zawierać mleko i orzechy laskowe.
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje o wartościach odżywczych na 100 g: Wartość kaloryczna 2600 kJ / 625 kcal | Tłuszcze 46,0 g, w tym nasycone 37,0 g | Węglowodany 53,0 g, w tym cukry 52,0 g | Białka < 0,5 g | Sól 0,33 g
Waga
125 g
Firma spożywcza
H. PICKERD GmbH & Co. KG, Raiffeisenstraße 19, 30938 Burgwedel
Nazwa handlowa
Glazura z tłuszczu roślinnego o smaku malinowym
Producent
Pickerd
Numer producenta
1736
EAN
4022500140273
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd – zielona polewa do ciast 125 g
Pickerd – zielona polewa do ciast 125 g
3 039,92 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Pickerd polewa do ciast, niebieska, 125 g
Pickerd polewa do ciast, niebieska, 125 g
3 039,92 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
756,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
189,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
315,88 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lukier waniliowy PICKERD w foremce do ciasta bundt Lukier do ciasta 150g
Lukier waniliowy PICKERD w foremce do ciasta bundt Lukier do ciasta 150g
76,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FunCakes Deco Melts Light Blue 250 g
FunCakes Deco Melts Light Blue 250 g
814,40 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
203,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Pickerd Enchanting Sea World Zestaw 3 posypek cukrowych 70g
Pickerd Enchanting Sea World Zestaw 3 posypek cukrowych 70g
312,14 zł/1kg
21,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd Crispy Donuts 65g
Pickerd Crispy Donuts 65g
195,23 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Funcakes Deco Melts - Zielone 250g
Funcakes Deco Melts - Zielone 250g
738,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
184,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker White Fondant Cover gotowe do użycia opakowanie 450 g
Dr Oetker White Fondant Cover gotowe do użycia opakowanie 450 g
62,69 zł/1kg
28,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Meggle Creme Decor Patisserie Wszechstronna alternatywa kremu 1000ml
Meggle Creme Decor Patisserie Wszechstronna alternatywa kremu 1000ml
19,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd Cake Glaze Czekoladowe Marzenie w foremce Gugelhupf 125g
Pickerd Cake Glaze Czekoladowe Marzenie w foremce Gugelhupf 125g
115,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
788,40 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
197,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Glazura cytrynowa Pickerd uszlachetniona najlepszym olejem cytrynowym 150g
Glazura cytrynowa Pickerd uszlachetniona najlepszym olejem cytrynowym 150g
70,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
10,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
649,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Frozen królowa lodu topper na tort z papieru waflowego 20cm urodziny ️
Frozen królowa lodu topper na tort z papieru waflowego 20cm urodziny ️
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla FunCakes Rollfondant Czarny Kruk 1 kg
FunCakes Rollfondant Czarny Kruk 1 kg
217,80 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
217,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla FunCakes Deco Melts - Yellow 250g
FunCakes Deco Melts - Yellow 250g
731,60 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
182,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla 12 sztuk rosyjskich dysz do wyciskania +1 profesjonalny worek do wyciskania 20 cm zestaw 27 sztuk do dekoracji ciast
12 sztuk rosyjskich dysz do wyciskania +1 profesjonalny worek do wyciskania 20 cm zestaw 27 sztuk do dekoracji ciast
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
62,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
438,89 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
197,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Pickerd cukrowe jednorożce i tęcze drobna dekoracja topper 15g
Pickerd cukrowe jednorożce i tęcze drobna dekoracja topper 15g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pickerd ulubiona posypka Shine lika a Star 110g
Pickerd ulubiona posypka Shine lika a Star 110g
168,55 zł/1kg
18,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Paw Patrol Cake Topper 30 szt. topperów do ciast, babeczek, ...
Paw Patrol Cake Topper 30 szt. topperów do ciast, babeczek, ...
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
151,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu Chery Red Colorgel Rosso Ciliegia 20g - Modecor
Barwnik w żelu Chery Red Colorgel Rosso Ciliegia 20g - Modecor
383,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
106,24 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
53,12 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla FunCakes Deco Melts - Malina 250g
FunCakes Deco Melts - Malina 250g
328,60 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
82,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 19 opinii
Oceniono dnia 2 grudnia 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super kolor
Oceniono dnia 1 listopada 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Glaze
Oceniono dnia 12 grudnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybko i dobrze
Oceniono dnia 15 grudnia 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Piękna forma
Oceniono dnia 14 listopada 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Praktyczny i smaczny, ale kolor jest trochę blady
Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
649,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suszone płatki kwiatów piwonii, 500 g, jadalne kwiaty piwonii
Suszone płatki kwiatów piwonii, 500 g, jadalne kwiaty piwonii
76,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
0,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tortilla Durum 35 cm - Anadolu (Dijo)
Tortilla Durum 35 cm - Anadolu (Dijo)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CHEF Vegan Beef Taste Koncentrat w płynie o smaku wołowiny 1000ml
CHEF Vegan Beef Taste Koncentrat w płynie o smaku wołowiny 1000ml
139,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
139,55 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 1kg - Saracino
Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 1kg - Saracino
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino
Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
42,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Biała masa cukrowa do modelowania White Model Paste 1kg - Saracino
Biała masa cukrowa do modelowania White Model Paste 1kg - Saracino
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
43,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Saracino roll fondant pasta top biały 1kg
Saracino roll fondant pasta top biały 1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Masa cukrowa Pasta Di Zucchero 1Kg Pop Bianco Candido - Modecor
Masa cukrowa Pasta Di Zucchero 1Kg Pop Bianco Candido - Modecor
36,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka tarta Leimer do wiązania i uszlachetniania bułki tartej 5000g opakowanie 2 szt
Bułka tarta Leimer do wiązania i uszlachetniania bułki tartej 5000g opakowanie 2 szt
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
136,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Koncentrat dziczyzny w płynie Oscar idealny do zup i sosów 1000ml
Koncentrat dziczyzny w płynie Oscar idealny do zup i sosów 1000ml
131,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
131,81 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Brokat dekoracyjny złoty Glitter Gold 3g - Saracino
Brokat dekoracyjny złoty Glitter Gold 3g - Saracino
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1 844,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Günthart róże marcepanowe czerwone z 33 g
Günthart róże marcepanowe czerwone z 33 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
213,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zwierzęta cukrowe Günthart, różne 18 g 1 szt
Zwierzęta cukrowe Günthart, różne 18 g 1 szt
16,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Günthart pomada zielona 250 g
Günthart pomada zielona 250 g
14,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,04 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Günthart posypka cukrowa nonpareils kolorowa 85g
Günthart posypka cukrowa nonpareils kolorowa 85g
8,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Posypka dekoracyjna Günthart, Black Glam 110 g
Posypka dekoracyjna Günthart, Black Glam 110 g
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
173,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Günthart roll fondant czarny
Günthart roll fondant czarny
17,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Srebrny brokat dekoracyjny Glitter Silver 3g - Saracino
Srebrny brokat dekoracyjny Glitter Silver 3g - Saracino
34,99 zł
-10%
31,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3 149,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lukier królewski Ghiaccia reale 500g Saracino włoski
Lukier królewski Ghiaccia reale 500g Saracino włoski
28,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,94 zł/1kg