5,0



Na podstawie 1 opinii
Młynek do przypraw Carmencita Śródziemnomorska mieszanka przypraw 216g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
106,99 zł
495,32 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka przypraw do sałatek Cannamela 90 g116,56 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Przyprawa do shoarmy 200g Brat.pl33,29 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Sumak grabarski mielony - 200g45,00 zł/1l
9,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Więcej informacji o reklamie
PIEPRZ ZIOŁOWY 500g Swojska Piwniczka23,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sabita Garam Masala, mieszanka przypraw
458,50 zł/1l
9,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Verstegen – mieszanka przypraw cajun mielonych z solą (2300 g)
118,24 zł/1kg
278,36 zł
-6,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
271,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Mieszanka Ziół i Przypraw Bez Soli Caber 320 g
118,75 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Cukier i Cynamon Młynek Kotányi 37 g
50,08 zł/1kg
19,11 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,52 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mieszanka przypraw do bruschetty z pomidorami, 80 g
218,75 zł/1l
17,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Mieszanka przypraw - Przyprawa do jajecznicy 100g
174,10 zł/1kg
17,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Kokki Djawa Boemboe Besengeh 100g – Autentyczna indonezyjska mieszanka przypraw
121,00 zł/1kg
12,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

GARAM MASALA SPICE ORGANIC 40 g - LEBENSBAUM
242,50 zł/1kg
14,96 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,70 zł
Sprzedawca: taleoo

GoTan Nasikruiden – torebka 1000 g (mieszanka ziół do Nasi Goreng)
136,79 zł/1kg
136,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mieszanka Przypraw Harissa Kotányi 20 g
16,64 zł/1kg
4,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kurkuma mielona 40 g La Drogheria
247,25 zł/1l
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hayfene | Mieszanka ostrych przypraw 125g
198,15 zł/1l
25,76 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Mieszanka przypraw do penne all'arrabbiata, 80 g
218,75 zł/1l
17,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Kamis Sól Ziołowa 35 G
122,75 zł/1kg
4,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przyprawa do hummusu 20g - Prymat
139,50 zł/1l
2,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pieprz cytrynowy Kamis 16 g
234,00 zł/1kg
9,55 zł
-50%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Młynek do przypraw Carmencita Mieszanka przypraw śródziemnomorskich
Mieszanka przypraw śródziemnomorskich
Waga netto: 216g
Opis produktu spożywczego: Przyprawa
Składniki: Sól morska, czosnek, rozmaryn, pieprz różowy, pieprz biały, natka pietruszki, olej słonecznikowy
Wartości odżywcze (na 100g):
Kalorie: 194Kcal/812KJ
Tłuszcze: 3,0g
w tym kwasy nasycone: 1,0g
Węglowodany: 28,0g
w tym cukier: 1,3g
Błonnik: 9,0g
Białko: 9,2g
Sól: 38,7g
Instrukcje dotyczące przechowywania i stosowania: Przechowywać opakowanie w chłodnym, suchym miejscu. Tlen rozkłada smak, dlatego otwarte opakowania należy szczelnie zamykać.
Podmiot odpowiedzialny: Jesus Navarro S.A. c/Isaac Peral, 46 03660 Novelda Hiszpania
Kraj pochodzenia: Hiszpania
- Przechowywanie i użytkowanie
- Opakowanie należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Tlen niszczy smak, dlatego otwarte opakowania należy szczelnie zamykać.
- Lista składników
- Sól morska, czosnek, rozmaryn, pieprz różowy, pieprz biały, pietruszka, olej słonecznikowy
- Waga
- 216 g
- Firma spożywcza
- Jesus Navarro S.A. c/Isaac Peral, 46 03660 Novelda Spain
- Nazwa handlowa
- Mieszanka przypraw
- Producent
- Carmencita
- EAN
- 8413700648281
- Przechowywanie i użytkowanie
- Opakowanie należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Tlen niszczy smak, dlatego otwarte opakowania należy szczelnie zamykać.
- Lista składników
- Sól morska, czosnek, rozmaryn, pieprz różowy, pieprz biały, pietruszka, olej słonecznikowy
- Waga
- 216 g
- Firma spożywcza
- Jesus Navarro S.A. c/Isaac Peral, 46 03660 Novelda Spain
- Nazwa handlowa
- Mieszanka przypraw
- Producent
- Carmencita
- EAN
- 8413700648281
Pasuje również do tego

Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
1 053,63 zł/1kg
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

tellofix Classic Klare Brühe 900g
107,77 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Ubena mieszanka przypraw do pieczonych ziemniaków pikantny aromatyczny smak 600g
77,75 zł/1kg
46,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czarny kminek 1 kg – całe nasiona Nigella sativa – przyprawa do wypieków – naturalna – wegańska – GiDeli
43,11 zł/1kg
43,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
104,22 zł/1kg
104,22 zł
Sprzedawca: somnia24

CYNAMON CEJLOŃSKI MIELONY50 g - LEBENSBAUM
267,80 zł/1kg
13,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Knorr mieszanka przypraw do potraw z grilla i smażonych na patelni 500g
141,14 zł/1kg
70,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pieczone mięso
124,20 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Pieprz różowy suszony w całości o łagodnym smaku opakowanie 160g
567,06 zł/1l
90,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOZIERADKA ZIARNO 1Kg Swojska Piwniczka
10,45 zł/1kg
11,18 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sonnentor 465028, Przyprawy w proszku, 35 g, Ziele angielskie, Kardamon, Cynamon, Goździki, Imbir, Wanilia, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
588,57 zł/1kg
20,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Szarena Sól Tradycyjna Bułgarska przyprawa z ziołami górskimi 40 g
158,25 zł/1kg
6,33 zł
Sprzedawca: BulgarianShop

Feinschmecker Germany - Pumpkin King 90g
489,11 zł/1kg
44,02 zł
Sprzedawca: taleoo

Przygotowanie przypraw Al Amier CousCous
287,00 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kostki rosołowe Dado per Brodo al Funghi 10szt 100g - Star
73,90 zł/1l
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kozieradka mielona 1kg
15,09 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
245,17 zł/1kg
85,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bio kardamon, w całości zielony, 100g
878,20 zł/1kg
87,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

DoraLife | Manisa Egyptian Paste 400g
127,92 zł/1l
51,17 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Caber Solanka Bolońska Sól z Dodatkiem Ziół 1 kg
29,99 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

La Carmencita El único paellero Hiszpańska mieszanka przypraw 20g
690,00 zł/1kg
13,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.
72,60 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przyprawa do kurczaka i dań z drobiu złocista skórka 36g - Prymat
44,50 zł/1l
1,87 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cape Herb and Spice Rub Portugalska sól przyprawowa Peri Peri 100g
78,20 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
123,00 zł/1kg
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional przyprawa do przetworów monastery mix opakowanie zbiorcze 1000g
44,24 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g
15,18 zł/1kg
15,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cenofix płyn uniwersalny 85ml
160,19 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
144,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
120,67 zł/1kg

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 zł/1kg

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,84 zł/1kg

Mieszanka przypraw do pieczeni z rożna i grilla Fuchs Foodservice 1500 g
105,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,33 zł/1kg

Fuchs BBQ Pork przyprawa do wieprzowiny opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
94,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,51 zł/1kg

Płatki czerwonego i zielonego pieprzu Fuchs Foodservice, opakowanie 800 g
108,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
135,94 zł/1kg

Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Wiberg Hendl Knuspri sól przyprawowa pikantna mieszanka opakowanie 1250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
74,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,33 zł/1l

Młynek do przypraw Carmencita Śródziemnomorska mieszanka przypraw 216g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
495,32 zł/1kg

Pasta Harissa 135g - Le Phare Du



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,67 zł/1l

Magenrebell Rumtopf mieszanka do likierów ziołowych 420g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l