TWOJE DRZEWKO BONSAI - Idealne drzewko bonsai potrzebuje dużo czasu, odpoczynku i właściwej pielęgnacji. Odpowiedni sprzęt jest ważny dla wyglądu i dobrego samopoczucia małych drzewek.
PERFEKCYJNY SPRZĘT - 13-częściowy zestaw startowy jest idealny dla początkujących i małych drzewek bonsai. Precyzyjne, czyste cięcia można łatwo wykonać na gałęziach, liściach i korzeniach.
UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE - Oprócz pielęgnacji bonsai, zestaw może być również do przesadzania małych sadzonek, ogrodu ziołowego oraz pracy z młodymi roślinami i wszelkiego rodzaju roślinami domowymi.
ZAKRES DOSTAWY - Zestaw zawiera 1x podnośnik do sadzonek, 1x patyczek do nakłuwania, 3x łopatę, 2x nożyczki, 2x pęsetę, 1x grabie i 1x szczotkę. Torba zapewnia praktyczne przechowywanie narzędzi.
W takim razie otrzymasz zwrot pieniędzy bez żadnych zastrzeżeń. Stawiamy na jakość i jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony! Siedziba firmy w Niemczech.
13-częściowy zestaw narzędzi HappySeed do bonsai z praktyczną torbą do przechowywania - mini narzędzia ogrodnicze do roślin domowych i profesjonalnej uprawy bonsai
Zestaw ogrodniczy z zielonymi zabawkami ogrodowymi
40,21 zł
Sprzedawca: VISO
Zestaw Narzędzi Ogrodowych Dla Dzieci
14,99 zł
Sprzedawca: PcSelekt
Formy budowlane w torbie, 138 szt.
81,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
TWOJE DRZEWKO BONSAI - Idealne drzewko bonsai potrzebuje dużo czasu, odpoczynku i właściwej pielęgnacji. Odpowiedni sprzęt jest ważny dla wyglądu i dobrego samopoczucia małych drzewek.
PERFEKCYJNY SPRZĘT - 13-częściowy zestaw startowy jest idealny dla początkujących i małych drzewek bonsai. Precyzyjne, czyste cięcia można łatwo wykonać na gałęziach, liściach i korzeniach.
UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE - Oprócz pielęgnacji bonsai, zestaw może być również do przesadzania małych sadzonek, ogrodu ziołowego oraz pracy z młodymi roślinami i wszelkiego rodzaju roślinami domowymi.
ZAKRES DOSTAWY - Zestaw zawiera 1x podnośnik do sadzonek, 1x patyczek do nakłuwania, 3x łopatę, 2x nożyczki, 2x pęsetę, 1x grabie i 1x szczotkę. Torba zapewnia praktyczne przechowywanie narzędzi.
W takim razie otrzymasz zwrot pieniędzy bez żadnych zastrzeżeń. Stawiamy na jakość i jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony! Siedziba firmy w Niemczech.
Niezwykłe nasiona bonsai o wysokim wskaźniku kiełkowania – zestaw nasion roślin do samodzielnego wyhodowania drzewka bonsai (zestaw 5 sztuk wraz z BEZPŁATNYM ebookiem)
7 298,75 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
291,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bonsai wiaz chinski - Ulmus parviflora - ok. 6 lat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
120,65 zł
Sprzedawca: Exotenherz
Bonsai wiaz chinski - Ulmus parviflora - ok. 6 lat - ksztalt kulisty
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
103,41 zł
Sprzedawca: Exotenherz
Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(335)Liczba wystawionych ocen: 335
739,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-94,99 zł
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,34 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
55,82 zł
Sprzedawca: somnia24
Doniczka Zestaw 6 plastikowych doniczek ze spodkiem Duża prostokątna doniczka bonsai z narzędziami ogrodniczymi Doniczki ogrodowe do wnętrz i na zewnątrz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
87,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
Zestaw startowy Bonsai z DARMOWYM eBookiem - zestaw doniczek kokosowych, nasion i ziemi (afrykański niebieski deszcz + sosna australijska)
2 589,38 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Plantop – ziemia doniczkowa 70 l
6,24 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rotho Kuweta BONNIE Eco green dla kota
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
127,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zestaw startowy GROW2GO Bonsai wraz z DARMOWYM eBookiem - Sosna australijska
2 298,11 zł/1kg
206,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zestaw startowy Bonsai z DARMOWYM eBookiem - zestaw doniczek kokosowych, nasion i ziemi (róża pustynna + sekwoja górska)
2 592,75 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
BALDUR, roślina ogrodowa, 1 sztuka. Wiecznie zielona saskia (Ceanothus), w doniczce o średnicy 13 cm. Odmiana 'Blue Mound', kalifornijski florek, odporny na mróz, toleruje suszę, łatwy w uprawie, wymaga niewielkiej ilości wody, kwitnący
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Pyramis E 860 860x435
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
205,00 zł
Sprzedawca: Teshop
Bestseller
Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(370)Liczba wystawionych ocen: 370
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
PINI drewno opałowe gotowe do pieca buk 20 kg ok. 25 cm do kominka grilla misa paleniskowa piec do pizzy wędzarnia
22,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
448,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
SAVIC ASEO Kuweta dla kota biało-szary 2E(rant)
60,96 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
44,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zestaw upominkowy bonsai "Carmona" - Fukientee - ok. 6 lat - zestaw dla poczatkujacych
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
150,82 zł
Sprzedawca: Exotenherz
Einhell TE-CS 18/150 Li - Solo, Drewno, Czarny, Czerwony, Aluminium, 15 cm, 4200 RPM, 4,8 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
309,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH
Bonsai wiaz chinski - Ulmus parviflora - ok. 10 lat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
284,45 zł
Sprzedawca: Exotenherz
Żwirek dla kota 18L (15,6Kg) zapachowy żwirek zbrylający się żwirek dla kota żwirek dla kota
26,94 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
484,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Dzbanek z miarką Dzbanek z miarką 1,1 litra przezroczysty skala 4 w 1 Mąka w płynie Ryż i cukier
32,26 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Apple Watch Series 8 45mm (A2771) Midnight Alu Sport Band Midnight GPS Wie Neu
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
3 629,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zestaw startowy roslin miesozernych - 5 roslin
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(105)Liczba wystawionych ocen: 105
137,89 zł
Sprzedawca: Exotenherz
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
Recenzje klientów
Średnia ocena: 4,9
4,9Na podstawie 7 opinii
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%
Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%
Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%
Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%
Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Dokładnie to, czego potrzebowałem. Oszczędność miejsca
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.