5,0



Na podstawie 1 opinii
KAWA Z TOPINAMBURU Z KORZENIEM MNISZKA LEKARSKIEGO200 g - DARY NATURY
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,43 zł
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Kawy mielone i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa Crema e Gusto 3x250g- Lavazza106,65 zł/1kg
79,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawa z mniszka z adaptogenami - ASHWAGANDA 150g185,21 zł/1kg
35,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Kawa mielona Peru Macinato Arabica 250g - Segafredo153,81 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
KAWA MIELONA BARISO O SMAKU ORZECHÓW 200G Bacówka125,00 zł/1kg
25,00 zł
Sprzedawca: BARISO

KAWA Z NASION KONOPI200 g - DARY NATURY
162,35 zł/1kg
32,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KAWA Z KORZENIA CYKORII200 g - DARY NATURY
90,05 zł/1kg
18,01 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

KAWA ZIOŁOWO - ZBOŻOWA200 g - DARY NATURY
408,90 zł/1kg
81,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Kawa z mniszka z ekstraktem z korzenia mniszka 150g
157,32 zł/1kg
29,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kawa z mniszka NATURALNA 150g POLSKI MNISZEK
24,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

KAWA ROZPUSZCZALNA LIOFILIZOWANA ARABICA GOURMET 100 %100 g - LEBENSBAUM
387,30 zł/1kg
38,73 zł
Sprzedawca: taleoo

Kawa z mniszka & kawa mielona bezkofeinowa 150g POLSKI MNISZEK
154,68 zł/1kg
29,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Dzika kawa Kaffa - łagodnie mielona 250g
179,32 zł/1kg
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Sifamix | Kawa z cykorii z propolisem – Hindiba Kahvesi 100 g
636,40 zł/1l
66,65 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,64 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Kawa - naturalna łagodna mielona 500g
78,56 zł/1kg
39,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Kawa z mniszka CZEKOLADOWA 150g POLSKI MNISZEK
143,11 zł/1kg
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Wiener Verführung - entkoff. gemahlen 500g
192,14 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: taleoo

KAWA MIELONA ARABICA 100 % KLASYCZNA500 g - LEBENSBAUM
104,76 zł/1kg
52,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Kawa - Plantacja mielona 250g
149,16 zł/1kg
37,29 zł
Sprzedawca: taleoo

Café Orgánico - Kawa Arabica bezkofeinowa mielona 250g
146,28 zł/1kg
36,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Kawa z mniszka z ostropestem, rutawicą i karczochem 150g POLSKI MNISZEK
172,05 zł/1kg
32,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
OPIS
Kłącze topinamburu zawiera inulinę, żelazo, potas i jest bogate w witaminę B1. Ma również bardzo niski indeks glikemiczny, a te właściwości sprawiają, że produkty z topinamburu są doskonałą pomocą dla diabetyków. Dodatek mniszka lekarskiego, który również często jest składnikiem mieszanek przeciwcukrzycowych, wzmacnia działanie topinamburu i karczocha jerozolimskiego
i sprawia, że nasz produkt działa pobudzająco i reguluje trawienie. Kawa, obok herbaty, jest podstawowym napojem spożywanym każdego dnia. W czasach starożytnych w Europie
kawa, którą pijemy dzisiaj, była nieznana w Europie i była wytwarzana z nasion drzewa kawowego. Do produkcji napoju kawowego
wykorzystywano różne dostępne surowce. Nasza firma oferuje kawę z
Topinambur z dodatkiem korzenia mniszka lekarskiego, dzięki czemu można cieszyć się zdrowym, smacznym napojem
zdrowym, smacznym napojem.
SPOSÓB UŻYCIA
Jedna łyżeczka kawy na 1 szklankę wody
Łyżeczkę kawy na 1 szklankę wody, wlać do naczynia i gotować przez ok. 2-3 minuty
przez około 2-3 minuty. odstawić na 5-10 minut i przelać do filiżanek. Można
Dodać mleko lub śmietankę lub posłodzić według własnych preferencji
SKŁADNIKI
Upieczone i zmielone kłącze topinamburu
Kłącze topinamburu* 60 %, prażone i mielone korzenie mniszka lekarskiego* 37 %,
Kardamon*, cynamon*, goździki* w różnych proporcjach
*produkt rolnictwa ekologicznego
️ Kawa z topinamburu z korzeniem mniszka EKOOLOGICZNA Dary Natury 200g ZDROWA KAWA Z TOPINAMBURU Z DODATKIEM KORZENIA MNISZKA200 g - DARY NATURY Ekologiczna kawa z topinamburu z dodatkiem mniszka lekarskiego. Nie zawiera kofeiny. Jako kawa bezkofeinowa, stanowi zdrowy zamiennik tradycyjnej kawy. Wspaniale komponuje się z mlekiem, miodem czy cukrem brzozowym. SKŁADNIKI prażone kłącze topinamburu* (60%), prażony korzeń mniszka lekarskiego* (37%), kardamon*, cynamon*, goździki* (3%) SPOSÓB PRZYGOTOWANIA Jedną czubatą łyżeczkę kawy w przeliczeniu na 1 szklankę wody, wsypać do naczynia i gotować około 2-3 minuty. Odstawić na 5-10 minut, przelać do filiżanek. Można dodać mleko lub śmietankę lub posłodzić wg upodobań ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym miejscu. ️Produkt używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Ekologiczna kawa z topinamburu z dodatkiem mniszka lekarskiego. Polecana jako alternatywa dla klasycznej kawy.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu.
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- prażone kłącze topinamburu* (60 %), prażone korzenie mniszka lekarskiego* (37 %), kardamon*, cynamon*, goździki*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- w 100 g Wartość energetyczna: 1362 kJ/323 kcal Tłuszcz: 1,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g Węglowodany: 58 g w tym cukry: 39 g Błonnik: 22 g Białko: 9,6 g Sól: 0 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Dary Natury Sp. z o.o. Koryciny 73, 17-315 Grodzisk
- Nazwa handlowa
- KAWA Z TOPINAMBURU Z KORZENIEM MNISZKA LEKARSKIEGO 200 g - DARY NATURY
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 200 g
- Liczba sztuk
- 14
- EAN
- 5902741007582
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu.
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- prażone kłącze topinamburu* (60 %), prażone korzenie mniszka lekarskiego* (37 %), kardamon*, cynamon*, goździki*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- w 100 g Wartość energetyczna: 1362 kJ/323 kcal Tłuszcz: 1,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g Węglowodany: 58 g w tym cukry: 39 g Błonnik: 22 g Białko: 9,6 g Sól: 0 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Dary Natury Sp. z o.o. Koryciny 73, 17-315 Grodzisk
- Nazwa handlowa
- KAWA Z TOPINAMBURU Z KORZENIEM MNISZKA LEKARSKIEGO 200 g - DARY NATURY
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 200 g
- Liczba sztuk
- 14
- EAN
- 5902741007582
Pasuje również do tego

KAWA ŻOŁĘDZIÓWKA200 g - DARY NATURY
108,95 zł/1kg
21,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mini gofrownica Bestron AMW500M 550 W miętowa zieleń
169,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kawa Z Korzenia Mniszka Lekarskiego Eko 200G Dary Natury
206,15 zł/1kg
41,23 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KAWA Z NASION KONOPI200 g - DARY NATURY
162,35 zł/1kg
32,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KAWA Z KORZENIA CYKORII200 g - DARY NATURY
90,05 zł/1kg
18,01 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

KAWA ZIOŁOWO - ZBOŻOWA200 g - DARY NATURY
408,90 zł/1kg
81,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Kawa z mniszka z ekstraktem z korzenia mniszka 150g
157,32 zł/1kg
29,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Bomann KH 3077, Radiator, Podłoga, Biały, 2000 W, 750 W, 230 V
208,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
363,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
476,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Zasłona sznurkowa, biała, 140 x 250 cm – zasłona sznurkowa z poliestru z otworem na karnisz, z możliwością skrócenia, przepuszczająca światło, do zastosowania jako zasłona drzwiowa lub parawan
27,92 zł/1m
69,80 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Siemens VS06A111, 600 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 4 l, Mikro
567,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Designerskich krzeseł do jadalni z aksamitną, beżową tapicerką | Wohnling
649,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de

tillvex Fotel wiszący beżowy 150kg do zawieszenia | Fotel wiszący do wewnątrz i na zewnątrz | Kosz wiszący odporny na warunki atmosferyczne | Kosz bujany z poduszką
187,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DWD-Company

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Sokowirówka Grafner Express do owoców i warzyw, 400 W, 3 ustawienia prędkości, duży zsyp 65 mm, pojemnik 450 ml, soki bogate w witaminy, elektryczna sokowirówka ze stali nierdzewnej
344,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
267,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Walizka narzędziowa KANWOD na 1452 części | Skrzynka narzędziowa, zestaw narzędzi w walizce na kółkach | Zestaw narzędzi do domu, garażu i warsztatu
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Przybory kuchenne 12-częściowy zestaw nieprzywierających przyborów kuchennych Silikonowe przybory kuchenne Zestawy przyborów kuchennych
106,67 zł
-2,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Parazytek 100ml
55 590,00 zł/1l
55,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Deerma DX115C, Pionowy odkurzacz, Bez worka, Czarny, 1,2 l, Suchy, HEPA
127,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Eilles Gourmet Coffee Bean
220,76 zł/1kg
110,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Clatronic KM 3646, 1 l, Przezroczysty, obrotowy, Stal nierdzewna, 500 W, Miksowanie
536,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Wysyłka była szybsza niż oczekiwano, smak kawy żołędziowej jest przyjemny. Opisałbym go jako ciepły, ziemisty i słodki, niepodobny do niczego, co znam. Pyszna!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kawa Crema e Gusto 3x250g- Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
79,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,65 zł/1kg

Kawa filtrowana Jacobs Krönung Signature o pełnym smaku 500 g, opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
666,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa Mielona 500g x2 BRAZYLIA / KOLUMBIA 100% ARABICA Świeża 1kg + GRATIS
69,62 zł
Sprzedawca: SKIMACOFFEE
68 254,90 zł/1kg

Kawa mielona Gold Medal 400g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,41 zł/1kg

Illy 7191, 250 g, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm, 91,2 mm
48,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
193,48 zł/1kg

Kimbo Espresso Napoletano, Kapsułka kawy, Espresso, Medium-dark roast, 10/13, 50 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,40 zł/1kg

Kawa mielona Seg Deca 250 g



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
159,22 zł/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
69,96 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
559,68 zł/1kg

KAWA ZIELONA MIELONA250 g -PLANET
57,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
230,88 zł/1kg

Kawa mielona Caffe' Crema e Gusto Dolce 2x250g - Lavazza
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
124,96 zł/1kg

Kawa mielona Gran Aroma 500g - Caffe Vergnano
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,29 zł/1kg

Kawa mielona Gold Medal 250g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg

Kawa mielona Passalaqua Mexico 250g - Gusto Tondo
34,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,65 zł/1kg

Kawa mielona Macinato Fresco 250g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
101,75 zł/1kg

Kawa mielona Peru Macinato Arabica 250g - Segafredo
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
153,81 zł/1kg

Kawa mielona bezkofeinowa Decaf 250g - Kimbo
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
111,12 zł/1kg

Kawa Mielona 500g BRAZYLIA 100% ARABICA Świeżo Palona SkimaCoffee + GRATIS
36,29 zł
Sprzedawca: SKIMACOFFEE
69,79 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, mielona kawa Arabica 100%, organiczna, 250g, przeznaczona do ekspresów przelewowych, kawy americano i french press
59,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,41 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
217,64 zł/1kg

Kawa mielona Qualita Rossa 2x250g - Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
54,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,98 zł/1kg

Zabielacz ("śmietanka") do kawy Rioba w saszetka 150szt pakowane pojedynczo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,00 zł/1l