5,0



Na podstawie 1 opinii
CHIPSY Z MANIOKU SOLONE BEZGLUTENOWE60 g - EL ORIGEN
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,42 zł-5%
107,00 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Chipsy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang23,52 zł/1kg
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style wegetariańskie bezglutenowe 150g77,07 zł/1kg
11,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chipsy ziemniaczane Superbon z solą, opakowanie 125 g108,62 zł/1kg
14,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Crunchips Solone 150g87,47 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CHIPSY Z MANIOKU O SMAKU ŚMIETANKOWO - CEBULOWYM WEGAŃSKIE BEZGLUTENOWE60 g - EL ORIGEN
108,00 zł/1kg
6,69 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,48 zł
Sprzedawca: taleoo

CHIPSY ZIEMNIACZANE SMAŻONE NA OLIWIE Z OLIWEK100 g - TRAFO
109,20 zł/1kg
10,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
902,25 zł/1kg
36,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chipsy solone BEZGL.125 g
52,88 zł/1kg
11,12 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,61 zł
Sprzedawca: taleoo

XOX Asia Krupuk chrupki z kraba azjatyckie chrupki krabowe przekąska 100g
103,60 zł/1kg
10,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chipsy o smaku paprykowym BEZGL. B/C125 g
52,88 zł/1kg
11,59 zł
-42%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,61 zł
Sprzedawca: taleoo

funny fresh popchips przekąska ziemniaczana z czerwoną papryką 80g
167,63 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Skórki wieprzowe smażone w głębokim tłuszczu 100g
111,80 zł/1kg
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Superbon Chips Piments chipsy ziemniaczane gorące i pikantne chrupiące 135g
88,60 zł/1kg
13,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PALUSZKI PAPRYKOWE BEZGLUTENOWE45 g - BIOPONT
209,56 zł/1kg
9,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CHIPSY Z CIECIERZYCY PAPRYKOWO - CZOSNKOWE75 g - TRAFO
217,20 zł/1kg
16,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
99,89 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Aksam Prażymki Beskidzkie Solone 80 G
79,63 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tak smaczne i chrupiące, że nie będziesz chciał przestać ich podjadać i stanowią świetną alternatywę dla konwencjonalnych chipsów ziemniaczanych.
- Egzotyczna alternatywa dla chipsów ziemniaczanych
- Bezpośredni handel z Ekwadoru
- w 100% naturalna receptura z 3 składników
- Organiczne i wegańskie
- Bez oleju palmowego, bezglutenowe
Jako przekąska w podróży, w biurze, na kanapie, z przyjaciółmi i rodziną - nasze super smaczne, chrupiące organiczne chipsy z babki lancetowatej smakują świetnie przy każdej okazji. Najlepiej jeść je od razu! Polecamy również pokruszone jako dodatek do sałatek lub pikantnych dań.
Instrukcja obsługi i przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem
SKŁADNIKI
OPIS
Pakowane w atmosferze ochronnej.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Energia 2152 kJ / 516 kcal
Tłuszcz: 29 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,0 g
Węglowodany: 59 g
w tym cukry: 1,0 g
Błonnik: 7,0 g
Białko: 2,0 g
Sól: 0,2 g
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
W Europie maniok nadal jest stosunkowo mało znany, chociaż jest jednym z najważniejszych roślin spożywczych na świecie. Maniok głównie jest uprawiany w Ameryce Południowej, Indiach, Azji, Afryce i na Karaibach. Aby otrzymać tę super pyszną przekąskę, kroimy korzenie manioku w cienkie plasterki i następnie mieszamy je z olejem słonecznikowym i solą morską. Zalety produktu Ekstra chrupiące Egzotyczna alternatywa dla chipsów ziemniaczanych 100% naturalny przepis z 3 składnikami Organiczne i wegańskie Bez oleju palmowego, bezglutenowe
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- maniok* (70 %), olej słonecznikowy*, sól morska (1,5 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 2082 kJ / 498 kcal Tłuszcz: 24 g w tym kwasy nasycone: 2,8 g Węglowodany: 64 g w tym cukry: 1,1 g Błonnik: 5,1 g Białko: 1,4 g Sól: 0,63 g
- Waga
- 60 g
- Firma spożywcza
- el origen food GmbH, Körnerstraße 1, 22301 Hamburg
- Nazwa handlowa
- CHIPSY Z MANIOKU SOLONE BEZGLUTENOWE 60 g - EL ORIGEN
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- EAN
- 4270000598227
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- maniok* (70 %), olej słonecznikowy*, sól morska (1,5 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 2082 kJ / 498 kcal Tłuszcz: 24 g w tym kwasy nasycone: 2,8 g Węglowodany: 64 g w tym cukry: 1,1 g Błonnik: 5,1 g Białko: 1,4 g Sól: 0,63 g
- Waga
- 60 g
- Firma spożywcza
- el origen food GmbH, Körnerstraße 1, 22301 Hamburg
- Nazwa handlowa
- CHIPSY Z MANIOKU SOLONE BEZGLUTENOWE 60 g - EL ORIGEN
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- EAN
- 4270000598227
Pasuje również do tego

CHIPSY Z PLANTANA SOLONE BEZGLUTENOWE80 g - EL ORIGEN
80,25 zł/1kg
6,77 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,42 zł
Sprzedawca: taleoo

CHIPSY Z MANIOKU O SMAKU ŚMIETANKOWO - CEBULOWYM WEGAŃSKIE BEZGLUTENOWE60 g - EL ORIGEN
108,00 zł/1kg
6,69 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,48 zł
Sprzedawca: taleoo

MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Bezglutenowe ciasto cytrynowe RUF
33,11 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Salviardi oryginalne włoskie biszkopty do herbaty 400g
43,75 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowe paluszki precla 45 g
185,00 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
902,25 zł/1kg
36,09 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MrPackage

Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
25,64 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rurki Kukurydziane Z Kremem Kakaowym 18G Alaska
931,67 zł/1kg
16,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Kringel - owsiano-cytrynowy bezglutenowy 125g
92,72 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

RURKI KUKURYDZIANE Z KREMEM MLECZNYM BEZGLUTENOWE 18 g - ALASKA
931,67 zł/1kg
16,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Chipsy o smaku paprykowym BEZGL. B/C125 g
52,88 zł/1kg
11,59 zł
-42%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,61 zł
Sprzedawca: taleoo

Kasza jaglana pełnoziarnista - bezglutenowa 250g
55,68 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Donuts waniliowe bezglutenowe pieczywo ciastka 3x37g
156,50 zł/1kg
15,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CHIPSY Z PLANTANA PAPRYKOWE BEZGLUTENOWE80 g - EL ORIGEN
80,25 zł/1kg
6,62 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,42 zł
Sprzedawca: taleoo

PŁATKI KUKURYDZIANE W POLEWIE Z CZEKOLADY CIEMNEJ BEZGLUTENOWE250 g - TURTLE
116,16 zł/1kg
38,25 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr Oetker Schokino Ciasto ekstra wilgotne i puszyste 480g
50,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Shibanuma Tamari sos sojowy tradycyjny japoński opakowanie 1000ml
29,13 zł/1l
29,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA200 g - BAUCK HOF
51,00 zł/1kg
10,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Ekologiczny tort marmurkowy Bauck bezglutenowy 4
48,12 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo

SPODY DO PIZZY BEZGLUTENOWE (3 szt.) 230 g - INCOLA
66,35 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

YumYum Torebka błyskawicznej azjatyckiej zupy makaronowej o smaku kaczki 60g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

CHIPSY Z PLANTANA O SMAKU TRUFLI BEZGLUTENOWE80 g - EL ORIGEN
176,50 zł/1kg
14,12 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Coppenrath Mini Spice Speculoos bez glutenu i laktozy 150g
91,00 zł/1kg
13,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Govinda Natur 378694, Puder, Tapioka, 330 g, 338 kcal, 1415 kJ, 9,4 g
37,94 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Spielberger Mühle organiczna drożdżowa mieszanka do pieczenia warkoczy 500g
37,14 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

CHIPSY ZIEMNIACZANE SMAŻONE NA OLIWIE Z OLIWEK100 g - TRAFO
109,20 zł/1kg
10,92 zł
Sprzedawca: taleoo

BindeFix gorące dania - mączka chleba świętojańskiego 50g
758 600,02 zł/1kg
37,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Bezglutenowa mąka z manioku 450 g
41,60 zł/1kg
25,56 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,72 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg

Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,52 zł/1kg

Nachosy o smaku serowym - worek 750 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg

Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg

Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,98 zł/1kg

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg

CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg

CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg

Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg

San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg

Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg

Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,67 zł/1kg

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg

Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,10 zł/1kg

Snyder's Pieces, paluszki brezelowe z jalapeno, 110g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
109,45 zł/1kg

Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
12,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
120,10 zł/1kg

Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,93 zł/1kg