KRĄŻKI KUKURYDZIANE Z POMIDORAMI I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWE50 g - FIORENTINI
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,71 zł
134,20 zł / 1kg
+ 21,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Orzechy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pistacje prażone 1kg (2x500g)75,83 zł/1kg
76,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Migdały blanszowane 1kg Brat.pl55,93 zł/1kg
56,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Edamame, prażony i solony 250g200,08 zł/1kg
50,02 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Orzeszki piniowe100g BIOPLANET275,36 zł/1kg
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

TALARKI GRYCZANE55 g - BIOMINKI
154,18 zł/1kg
8,48 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Helcom Bakalie Rodzynki 200 G
38,05 zł/1kg
14,04 zł
-45%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

ORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE W ŁUPINACH330 g - TERRASANA
74,55 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CHRUPKI KUKURYDZIANO - JAGLANE DELFINKI80 g - GRANEX
361,25 zł/1kg
28,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

DAKTYLE MEDJOOL ŚWIEŻE BEZGLUTENOWE120 g - ORGANICHOUSE
227,83 zł/1kg
27,34 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Beskidzkie Orzeszki Z Solą 70 G
77,43 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Beskidzkie Orzeszki O Smaku Papryki 70 G
75,57 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nicnac?S Orzeszki Ziemne W Chrupiącej Panierce Prażone 40 G
133,75 zł/1kg
5,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chrumky Chrupki kukurydziane z orzeszkami 60 g
66,17 zł/1kg
3,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SEEBERGER 392667003 SEEBERGER Walnusskerne 500,0 g
852,60 zł/1kg
127,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Migdały blanszowane350g BIOPLANET
110,25 zł/1kg
39,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

MIGDAŁY BLANSZOWANE100 g - NATURAVENA
16,20 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
WARTOŚĆ ODŻYWCZAW 100 g
Wartość energetyczna 1939kJ / 461kcal
Tłuszcz: 16,3g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2g;
Węglowodany: 71,1g;
w tym cukier: 1,5g;
Błonnik: 2,3g;
Białko: 6,4g;
Sól: 1,0g
INFORMACJA ALERGENNA
Produkt może zawierać MLEKO (łącznie z LAKTOZĄ) oraz SOJĘ.
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem.
Wafle zbożowe w kształcie małych krążków stanowią najlepszy zamiennik tradycyjnych batonów. Poręczna paczka zmieści się do torby treningowej, plecaka czy torebki. Miej je zawsze przy sobie i chrup na okrągło! To przekąska idealna do pracy, szkoły, na spacer czy wycieczkę górską.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Chronić przed światłem.
- Lista składników
- kukurydza* (75 %), oleje roślinne* (kukurydziany*, słonecznikowy*), pomidory* (3,4 %), skrobia kukurydziana*, sól, sacharoza*, ekstrakt drożdżowy, cebula*, bazylia* (0,3 %), regulator kwasowości: kwas mlekowy, naturalne aromaty (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna 1939 kJ/461 kcal Tłuszcz: 16,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2 g Węglowodany: 71,1 g w tym cukry: 1,5 g Błonnik: 2,3 g Białko: 6,4 g Sól: 1,0 g
- Waga
- 50 g
- Firma spożywcza
- FIORENTINI ALIMENTARI SPA, STRADA DEL FRANCESE 156, 10156 TORINO
- Nazwa handlowa
- KRĄŻKI KUKURYDZIANE Z POMIDORAMI I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWE 50 g - FIORENTINI
- Producent
- Fiorentini & Baker
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- Numer producenta
- DW4398
- EAN
- 8002885007138
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Chronić przed światłem.
- Lista składników
- kukurydza* (75 %), oleje roślinne* (kukurydziany*, słonecznikowy*), pomidory* (3,4 %), skrobia kukurydziana*, sól, sacharoza*, ekstrakt drożdżowy, cebula*, bazylia* (0,3 %), regulator kwasowości: kwas mlekowy, naturalne aromaty (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna 1939 kJ/461 kcal Tłuszcz: 16,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2 g Węglowodany: 71,1 g w tym cukry: 1,5 g Błonnik: 2,3 g Białko: 6,4 g Sól: 1,0 g
- Waga
- 50 g
- Firma spożywcza
- FIORENTINI ALIMENTARI SPA, STRADA DEL FRANCESE 156, 10156 TORINO
- Nazwa handlowa
- KRĄŻKI KUKURYDZIANE Z POMIDORAMI I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWE 50 g - FIORENTINI
- Producent
- Fiorentini & Baker
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- Numer producenta
- DW4398
- EAN
- 8002885007138
Pasuje również do tego

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,24 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Dipple Mais-Chips Sour Cream & Onion 90 g Przekąski Knabbern Dippen
78,00 zł/1kg
7,02 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
230,00 zł/1kg
41,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Buty sportowe Nike Kumpel 39
535,50 zł
Sprzedawca: Plusjevoordeel-fashiondome

Odtwarzacz MP3/MP4 32 GB 1,8-calowy ekran Przenośny odtwarzacz MP3 z radiem FM i dyktafonem dla dzieci i dorosłych
121,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

funny fresh donuts peanut caramel style sweet and savoury 110g
105,91 zł/1kg
11,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Taccos Texas Barbecue wegetariańskie wegańskie Chrupiący pierścień 75g
125,00 zł/1kg
12,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRĄŻKI RYŻOWE Z ROZMARYNEM BEZGLUTENOWE40 g - FIORENTINI
194,00 zł/1kg
7,76 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lorenz Crunchips WOW Chipsy z papryką i kwaśną śmietaną 110g
120,18 zł/1kg
13,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dziecięce 4008400280127 Dziecięce Schoko-Bons Schoko-Bons, BIG PACK 300 g
202,43 zł/1kg
60,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Chipsy chlebowe Dovgan Smak z czosnkiem 120 g
468,17 zł/1kg
76,43 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

XOX Bacon Snack pikantny chrupiący z dymną nutą do przekąsek 100g
79,60 zł/1kg
7,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Alka Słonie Wyciskane Precle Pomidorowe z Ziołami 70g
82,00 zł/1kg
5,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

KRĄŻKI KUKURYDZIANE Z OLIWĄ Z OLIWEK EXTRA VIRGIN BEZGLUTENOWE50 g - FIORENTINI
150,80 zł/1kg
7,54 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Superbon Chips Piments chipsy ziemniaczane gorące i pikantne chrupiące 135g
88,60 zł/1kg
13,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Frit Sticks węgierska papryka chrupiąca świeża 100g
106,20 zł/1kg
10,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bio orzechy paranasskie, 1 kg
198,19 zł/1kg
198,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Funny świeże kangury Jumpys o delikatnym smaku papryki 75g
112,53 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lestello wafle z soczewicy 135g
53,14 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Herr's Carolina Reaper cheese flips (bardzo pikantne) 113g
181,77 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon
217,00 zł/1kg
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

XOX Skórki wieprzowe smażone w głębokim tłuszczu 100g
111,80 zł/1kg
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Orzechy pinii 500g Brat.pl
85,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
164,98 zł/1kg

Pistacje łuskane 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
147,98 zł/1kg

Pistacje prażone 1kg Brat.pl
76,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
75,41 zł/1kg

Pistacje prażone niesolone 1kg
74,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,07 zł/1kg

Migdały prażone solone 1kg Brat.pl
63,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
62,96 zł/1kg

Orzechy macadamia 500g Brat.pl
60,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
104,79 zł/1kg

Orzechy włoskie POLSKIE 1kg Brat.pl
55,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
54,14 zł/1kg

MĄKA MIGDAŁOWA400 g -PLANET
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
113,47 zł/1kg

ORZECHY MACADAMIA200 g -PLANET
38,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
191,95 zł/1kg

KASZTANY JADALNE CAŁE (GOTOWANE)320 g - DANIVAL
53,33 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
166,66 zł/1kg

Pistacje łuskane 200g Brat.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
161,86 zł/1kg

Orzechy włoskie 1kg Brat.pl



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
34,77 zł/1kg

Pestki z dyni łuskane - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,34 zł/1kg

Orzeszki piniowe100g BIOPLANET
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
275,36 zł/1kg

Maryland polepszacz do sałatek z orzeszkami pinii 3 ziarna mix Zawartość 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,77 zł/1kg

Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g
75,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka studencka 1kg (2x500g)
25,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
24,84 zł/1kg

ültje 457149006 ültje Bar Mix geröstet & gesalzen Nüsse 1,0 kg, 1 St.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
72,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,51 zł/1kg

Groszek zielony z Wasabi 140g - Khao Shong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,40 zł/1kg

MAX Premium, pistacje prażone i solone, opakowanie 225g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
40,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
178,67 zł/1kg