MAKARON (ŻYTNI RAZOWY) RURKA400 g -PLANET
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,09 zł
22,72 zł / 1kg
+ 21,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Makaron bezglutenowy Caserecce 400g - Garofalo11 370,00 zł/1kg
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron Casarecce n88 500g - Rummo12,69 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Barilla makaron razowy Integrale Fusilli oryginalny z Włoch 500g25,46 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g27,47 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAKARON (2-JAJECZNY) WSTĄŻKI250 g -PLANET
43,36 zł/1kg
10,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Makaron spaghetti bezglutenowy250g BIOPLANET
44,29 zł/1kg
12,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

MAKARON (SEMOLINOWY) ORZO400 g - LAIDEA
42,70 zł/1kg
17,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Nudeln - Hirse Vollkorn glutenfrei 200g | WERZ
61,04 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

MAKARON (ORKISZOWY RAZOWY) GNIAZDA250 g - BARTOLINI
28,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

MAKARON (ORKISZOWY RAZOWY) ŚWIDERKI250 g - BARTOLINI
108,16 zł/1kg
27,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Makaron Pennoni 76 500g - Garofalo
17,37 zł/1kg
8,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron penne z pszenicy durum ekologicznej, 500g | PURAL
23,78 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: taleoo

MAKARON (OWSIANY) ŚWIDERKI BEZGLUTENOWY250 g - BARTOLINI
71,08 zł/1kg
17,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lubella Makaron Krajanka 400 G
16,67 zł/1kg
6,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
25,37 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAKARON (SEMOLINOWY JAJECZNY) TAGLIATELLE250 g - LAIDEA
54,04 zł/1kg
13,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Makaron gryczany ramen bezglutenowy280g BIOPLANET
61,13 zł/1kg
21,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Lubella 5-Jajeczna Makaron Krajanka 400 G
21,05 zł/1kg
8,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MAKARON (KUKURYDZIANY) KRAJANKA BEZGLUTENOWY250 g - BARTOLINI
47,76 zł/1kg
12,38 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,94 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKŁADNIKI
PRZYGOTOWANIE
Makaron gotować w osolonej wodzie przez 5 - 8 minut, w proporcji 100 g makaronu na 1 litr wody.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 1430 kJ / 340 kcal
Tłuszcz: 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g
Węglowodany: 70 g
w tym cukier: 8,2 g
Błonnik: 12 g
Białko: 12 g
Sól: 0 g
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w ciemnym, suchym miejscu.
PRZYGOTOWANIE
Makaron gotować w osolonej wodzie przez 5 - 8 minut, w proporcji 100 g makaronu na 1 litr wody.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 1430 kJ / 340 kcal
Tłuszcz: 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g
Węglowodany: 70 g
w tym cukier: 8,2 g
Błonnik: 12 g
Białko: 12 g
Sól: 0 g
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w ciemnym, suchym miejscu.
- Lista składników
- ekologiczna mąka ŻYTNIA razowa typ 1850
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 1430 kJ / 340 kcal Tłuszcz: 1,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g Węglowodany: 70 g w tym cukry: 8,2 g Błonnik: 12 g Białko: 6,8 g Sól: 0 g
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- BIO PLANET S.A., WILKOWA WIEŚ 7, 05-084 LESZNO
- Nazwa handlowa
- MAKARON (ŻYTNI RAZOWY) RURKA 400 g - PLANET
- Producent
- Bio Planet
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- EAN
- 5907738155802
- Lista składników
- ekologiczna mąka ŻYTNIA razowa typ 1850
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g Wartość energetyczna: 1430 kJ / 340 kcal Tłuszcz: 1,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g Węglowodany: 70 g w tym cukry: 8,2 g Błonnik: 12 g Białko: 6,8 g Sól: 0 g
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- BIO PLANET S.A., WILKOWA WIEŚ 7, 05-084 LESZNO
- Nazwa handlowa
- MAKARON (ŻYTNI RAZOWY) RURKA 400 g - PLANET
- Producent
- Bio Planet
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- EAN
- 5907738155802
Pasuje również do tego

Barilla makaron razowy Integrale Fusilli oryginalny z Włoch 500g
25,46 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAKARON (ŻYTNI RAZOWY) ŚWIDERKI400 g -PLANET
25,32 zł/1kg
10,13 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sideboard >Lissy< in Weiß aus Kunststoff - 118x70x30cm (BxHxT)
568,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Czarny
2 029,00 zł
-110,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 919,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Smartiee

SoBuy - szafka na buty, ławka na buty, półka na buty z siedziskiem i miejscem do przechowywania, stabilna skrzynia na buty do przedpokoju, salonu, oszczędzająca miejsce, biała, model FSR25-W
249,95 zł
-5,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
244,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Apple iPhone 8, 11,9 cm (4.7"), 1334 x 750 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Szary
Odnowiony
588,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

smartstore 3476070 pudełko do przechowywania smartstore CLASSIC 45, 47 litrów
230,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Mediashop 34840, Ręczny, 8 mm, Czarny, Biały, Tworzywo sztuczne ABS, Polipropylen (PP), 0,5 mm, 280 mm
210,50 zł
Sprzedawca: Di-Life

zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
482,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

relaxdays 10021850_312 12 relaxdays Kleiderbügel braun
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Yaheetech stolik kawowy z regulacją wysokości blatu stolik kawowy rozkładany stolik do salonu stolik rozkładany do salonu, biura
362,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Delverde Penne Rigate Integrale makaron pełnoziarnisty razowy 500g
4,43 zł/1kg
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BETTSO Szafa przesuwna elegancka szafa do sypialni ze złotymi listwami TIARA 250 Zielony
2 809,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bettso

TecTake 402226, 1 szt.
739,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

EMSA 508547, Pudełko, Prostokątny, Przezroczysty, Niemcy, 230 mm, 328 mm
74,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

tillvex markiza balkonowa 400 cm niebieska/biała markiza ze składanym ramieniem markiza zaciskowa markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
583,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

TRAMPOLINA OGRODOWA STAMM SPORTS Ø 244 cm z siatką zabezpieczającą i zabezpieczeniem przed przewróceniem, sprawdzone bezpieczeństwo!
Używany
726,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Składany pawilon 3x3m Pop Up Składany pawilon z 4 ścianami bocznymi, wodoodporny, ochrona UV 50+ namiot ogrodowy, namiot imprezowy, pawilon ogrodowy, z torbą, czarny
560,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Hermia Concept, MOD24Y2730P01, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), niebieski, porcelana, 27 x 27 x 2,5 cm
540,67 zł
-93,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
447,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Dr Oetker żytnia razowa mieszanka do pieczenia na zakwasie 15g
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla Lampa stołowa biała [43 x Ø 25cm] Lampa stołowa Lampka nocna Lampka do czytania [lux.pro]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/80cb28892551a680561b16ba963e72be.webp)
Lampa stołowa biała [43 x Ø 25cm] Lampa stołowa Lampka nocna Lampka do czytania [lux.pro]
176,23 zł
-4,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
171,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

De’Longhi Icona Vintage ECOV 311.BG, Ekspres do espresso, 1,4 l, Podstawka pod kawę, Kawa mielona, 1100 W, Beżowy
804,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Łóżko piętrowe Merax 90x200 cm ze schodami i zabezpieczeniem przed wypadnięciem, dachem i stelażem z listew, łóżko na poddaszu z drewna sosnowego łóżko dziecięce dla 2 dzieci, białe
1 554,99 zł
-32,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 522,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Beats by Dr. Dre Beats EP, Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Czerwony
413,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Dr.Oetker 130559007 Dr.Oetker Puddingpulver 3 Pack
61,40 zł/1l
61,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg

Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg

Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg

Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg