5,0



Na podstawie 2 opinii
MAKARON (KONJAC) TAGLIATELLE BEZGLUTENOWY385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,83 zł
30,73 zł / 1kg
+ 21,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata32,11 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron bezglutenowy Caserecce 400g - Garofalo11 370,00 zł/1kg
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Makaron Casarecce n88 500g - Rummo12,69 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD103,59 zł/1kg
27,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

MAKARON PROTEINOWY (Z SOI ZIELONEJ I QUINOA) FETTUCCINE BEZGLUTENOWY200 g - MAXSPORT
107,65 zł/1kg
21,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Keto Pasta Konjac Konjac USUI bezglutenowy organiczny ryż konjac w zalewie | 270 g (5 kcal, 0 g węglowodanów)
225,52 zł/1kg
60,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
100,93 zł/1kg
27,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

DIET-FOOD Rice Konjac Noodles - ryż błyskawiczny o niskiej zawartości węglowodanów - 270 g (1 opakowanie)
73,75 zł/1kg
27,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

USUI Makaron konjac nitki bez węglowodanów | 270 g (5 kcal)
225,52 zł/1kg
60,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Shirataki - makaron spaghetti konjac 294 g
30,07 zł/1kg
17,68 zł
Sprzedawca: taleoo

MAKARON (KONJAC) PENNE BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
9,86 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (SEMOLINOWY JAJECZNY) TAGLIATELLE250 g - LAIDEA
54,04 zł/1kg
13,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Konjac tagliatelle 250g
0,05 zł/1kg
13,08 zł
Sprzedawca: taleoo

Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
28,97 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAKARON (GRYCZANY) ŚWIDERKI BEZGLUTENOWY250 g - APOTHEKE
142,32 zł/1kg
35,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

OSTROVIT Diet Spaghetti Konjac Noodles (400g)
73,95 zł/1kg
29,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

MAKARON (OWSIANY) ŚWIDERKI BEZGLUTENOWY250 g - BARTOLINI
71,08 zł/1kg
17,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (ORKISZOWY RAZOWY) ŚWIDERKI250 g - BARTOLINI
108,16 zł/1kg
27,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Czaniecki Makaron 5 Jajeczny Łazanka 250 G
19,16 zł/1kg
4,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKŁADNIKI
OPIS
STARK >
Makaron tagliatelle konjac nie zawiera tłuszczu, cukru ani soli. Jest wytwarzany z korzenia rośliny o nazwie konjac (uprawianej w Chinach i Japonii).
Jest to tradycyjny azjatycki produkt, znany w lokalnej kuchni od wieków. Makaron nie ma szczególnego smaku, ale łatwo wchłania aromat dodanych przypraw i składników. Odpowiedni dla wegan i wegetarian
. WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość kaloryczna 35 kJ / 9 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy nasycone: 0 g Tłuszcz: 0 g W tym kwasy nasycone: 0 g kwasy nasycone: 0 g
Węglowodany: 0 g
w tym cukier: 0 g
Błonnik: 4 g
Białko: 0,2 g
Sól: 0 g
INFORMACJA ALERGENNA
Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym SOJĘ, OWIES i SULFIT
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Sposób przygotowania I: Odcedzić na durszlaku, przepłukać zimną wodą, dodać do ulubionego dania.
Sposób przygotowania II: Gotować przez minutę, odcedzić, dodać do ulubionego dania.
Sposób przygotowania III: Smażyć na patelni przez minutę, dodać do ulubionego dania.
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w chłodnym miejscu. Nie zamrażać. Po otwarciu przechowywać makaron
przez maksymalnie 2 dni
Makaron Better Than Foods nie zawiera PSZENICY, tłuszczu, cukru i soli. Nadaje się do wielu diet, w tym wegańskiej, bezglutenowej, keto i FODMAP. Jest wykonany z ekologicznej mąki konjac, która jest bogata w glukomannan, rozpuszczalny błonnik, który nie jest wchłaniany przez organizm. Dlatego zawiera tak mało kalorii i zero węglowodanów. Co to jest mąka konjac? Mąka konjac jest wytwarzana z korzenia rośliny uprawianej w Azji Południowo-Wschodniej. Mąkę miesza się wodą, aby uzyskać makaron, który ma neutralny smak, ale po dodaniu do innych składników dania, makaron wchłania ich smak, dzięki czemu możesz cieszyć się zdrowym i pysznym posiłkiem. Opakowanie zawiera 2-3 sugerowane porcje produktu do spożycia.
- Lista składników
- woda oczyszczona 95,6 %, mąka konjac* 3,4 %, błonnik OWSIANY* 1 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g po odsączeniu Wartość energetyczna 35 kJ / 9 kcal Tłuszcz: 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 0 g w tym cukry: 0 g Błonnik: 4 g Białko: 0,2 g Sól: 0 g
- Waga
- 385 g
- Firma spożywcza
- CALORIE WATCHERS LTD, WATKIN ROAD /5A, HA9 0NL WEMBLEY, MIDDLESEX
- Nazwa handlowa
- MAKARON (KONJAC) TAGLIATELLE BEZGLUTENOWY 385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- EAN
- 703556630775
- Lista składników
- woda oczyszczona 95,6 %, mąka konjac* 3,4 %, błonnik OWSIANY* 1 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- W 100 g po odsączeniu Wartość energetyczna 35 kJ / 9 kcal Tłuszcz: 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 0 g w tym cukry: 0 g Błonnik: 4 g Białko: 0,2 g Sól: 0 g
- Waga
- 385 g
- Firma spożywcza
- CALORIE WATCHERS LTD, WATKIN ROAD /5A, HA9 0NL WEMBLEY, MIDDLESEX
- Nazwa handlowa
- MAKARON (KONJAC) TAGLIATELLE BEZGLUTENOWY 385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- szt
- EAN
- 703556630775
Pasuje również do tego

MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
30,73 zł/1kg
11,83 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (KONJAC) THAI STYLE BEZGLUTENOWY385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
30,73 zł/1kg
11,83 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
30,73 zł/1kg
11,83 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (KONJAC) ANGEL HAIR BEZGLUTENOWY385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
85,51 zł/1kg
32,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Keto Pasta Konjac Konjac USUI bezglutenowy organiczny ryż konjac w zalewie | 270 g (5 kcal, 0 g węglowodanów)
225,52 zł/1kg
60,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
36,52 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Barilla Tagliatelle Collection ze szpinakiem Pasta aus Hartweizen 500g
26,50 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAKARON PROTEINOWY (Z SOI ZIELONEJ I QUINOA) FETTUCCINE BEZGLUTENOWY200 g - MAXSPORT
107,65 zł/1kg
21,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Seitz bezglutenowy makaron wstążki szeroki makaron bez jajek torebka 500g
25,12 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
80,68 zł/1kg
31,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
100,93 zł/1kg
27,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

USUI Makaron konjac nitki bez węglowodanów | 270 g (5 kcal)
225,52 zł/1kg
60,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

DIET-FOOD Rice Konjac Noodles - ryż błyskawiczny o niskiej zawartości węglowodanów - 270 g (1 opakowanie)
73,75 zł/1kg
27,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

MAKARON (KONJAC) TAGLIATELLE BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
36,52 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON PROTEINOWY (Z SOI I FASOLI CZERWONEJ ADZUKI) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY200 g - MAXSPORT
107,65 zł/1kg
21,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (KONJAC) FETTUCCINE BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
9,86 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MAKARON (KONJAC) GOTOWY NA WOKA BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
36,52 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Makaron Shirataki Udon Style 270g - Miyata
22,87 zł/1kg
7,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MAKARON (KONJAC) UDON BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
36,52 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Bułka hamburgerowa 4 sztuki x60g
58,00 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
103,59 zł/1kg
27,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
84,40 zł/1kg
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
34,95 zł/1kg
7,77 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

20 * 4,0 cala LCD Składany rower elektryczny E-Rower górski Rower elektryczny 13Ah 100km SHIMANO 7 25km/h E-Rower składany z koszykiem, rower elektryczny składany dla mężczyzn kobiet
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
100,93 zł/1kg
27,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Hisense H20MOWP1, Blat, Mikrofalówka Solo, 20 l, 700 W, Przyciski, Obrotowy, Biały
382,24 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
top
super
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg

Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg

Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg

Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,38 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,76 zł/1kg

Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg

Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg

Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg

MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
59,09 zł
Sprzedawca: superbrandshop
59,09 zł/1kg

Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg

Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg

Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg

Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg

Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg

Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,59 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg

Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg

Makaron ryżowy Farmer Brand o szerokości 3 mm, 400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,62 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,40 zł/1kg

Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg

Makaron bezglutenowy Orecchiette 250g - Farabella



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12 990,00 zł/1kg