Ostropest Plamisty Mielony 1Kg Targroch

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

19,90 zł

19,90 zł / 1kg

+ 21,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Polleo Maca, 60 kapsułek
Polleo Maca, 60 kapsułek
789,38 zł/1kg
69,86 zł
Sprzedawca: PolleoSport
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Oregano Intercell, 60 kapsułek
Kapsułki Oregano Intercell, 60 kapsułek
1 473,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
122,32 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Ostropest3% + Karczoch2,5% 400 mg 50kap BEORGANIC
Ostropest3% + Karczoch2,5% 400 mg 50kap BEORGANIC
336,58 zł/1kg
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla kapsułki z ekstraktem z ostropestu plamistego vitamaze 500 mg, 90 kapsułek
kapsułki z ekstraktem z ostropestu plamistego vitamaze 500 mg, 90 kapsułek
1 657,22 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
89,49 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Spirulina w proszku 1000g Targroch
Spirulina w proszku 1000g Targroch
57 900,00 zł/1kg
57,90 zł
Sprzedawca: Bionic
Zdjęcie produktu dla OSTROPEST PLAMISTY MIELONY100 g - DARY NATURY
OSTROPEST PLAMISTY MIELONY100 g - DARY NATURY
148,50 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
OSTROPEST PLAMISTY MIELONY 100 g - NATURAVENA
OSTROPEST PLAMISTY MIELONY 100 g - NATURAVENA
94,40 zł/1kg
9,44 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla OSTROPEST PLAMISTY MIELONY200 g - DARY NATURY
OSTROPEST PLAMISTY MIELONY200 g - DARY NATURY
101,40 zł/1kg
20,28 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
OSTROPEST PLAMISTY MIELONY BIO 200 g - BIO PLANET SUPERFOODS
OSTROPEST PLAMISTY MIELONY200 g -PLANET SUPERFOODS
92,25 zł/1kg
18,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
BŁONNIK WITALNY NATURALNY 1KG TARGROCH
Błonnik Witalny Naturalny 1Kg Targroch
42,61 zł/1kg
42,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Ostrovit kozieradka BI9210
Ostrovit kozieradka BI9210
550,00 zł/1l
55,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla BŁONNIK WITALNY 250 g - NATURAVENA
BŁONNIK WITALNY 250 g - NATURAVENA
84,08 zł/1kg
21,02 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Nopal w proszku z nasionami Chía 5:1 250g
Nopal w proszku z nasionami Chía 5:1 250g
414,04 zł/1l
103,51 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla FLOHSAMEN mielony, 400 g PUL
FLOHSAMEN mielony, 400 g PUL
154,68 zł/1kg
63,73 zł
Sprzedawca: apohealth
KOZIERADKA BIO (330 mg) 120 KAPSUŁEK - PURASANA
KOZIERADKA(330 mg) 120 KAPSUŁEK - PURASANA
68,48 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla gasterodoc® SILYMARIN - 180 tabletek ostropestu plamistego
gasterodoc® SILYMARIN - 180 tabletek ostropestu plamistego
915,83 zł/1kg
124,57 zł
-14,67 zł
109,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Reishi 90tbl
Reishi 90tbl
1 399,00 zł/1l
139,90 zł
Sprzedawca: Emerosa
Zdjęcie produktu dla ALLPHARM Lecytyna granulowana, 400 g proszku
ALLPHARM Lecytyna granulowana, 400 g proszku
172,22 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
80,60 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla BioTech Ostropest plamisty 60 kapsułek
BioTech Ostropest plamisty 60 kapsułek
334 500,01 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ostropest plamisty - gatunek rośliny należący do rodziny astrowatych (Asteraceae).
Pochodzi z regionu śródziemnomorskiego: Europy Południowej i Południowo-Wschodniej, Afryki Północnej, Azji Zachodniej i niektórych regionów Azji Środkowej (Indie, Pakistan). Jako gatunek introdukowany rozprzestrzenił się w wielu regionach świata. Obecnie rośnie dziko, poza swoim rodzimym zasięgiem, w innych częściach Afryki i Europy, Australii, Nowej Zelandii, Ameryce Północnej i Południowej.

Wartość odżywcza 100g
Wartość energetyczna1657 kJ/402 kcal
Tłuszcz34g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe4,8g
Węglowodany1,5g
w tym cukier1,1g
Białko20g
Błonnik41g
Sól0,02g

Opakowanie:
1000 g

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Informacje o alergenach:

W zakładzie pakowane były również: nasiona sezamu, migdały, produkty z dwutlenkiem siarki SO2, produkty zawierające gluten, różne orzechy. Pomimo wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć śladowych ilości tych surowców.



ZALECANA DZIENNA DAWKA 10 gramów (2 łyżki). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. łyżki) przed posiłkiem. Wsypać do szklanki i zalać ciepłą wodą, odczekać 5-10 minut. Mielony ostropest można użyć również jako dodatek do musli, owsianki kasz, sałatek, pieczywa, zup, sosów. DODATKOWE INFORMACJE Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. PRZECIWWSKAZANIA Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży oraz matek karmiących. WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci. /* Globalny uklad danych nutrition dla kart produktow Swojskiej Piwniczki. */ (function () { 'use strict' var PANEL_ID = 'product-details-nutrition' var STYLE_ID = 'product-details-nutrition-style' var START_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_START' var END_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_END' function markerIndex(nodes, marker, afterIndex) { for (var i = Math.max(0, afterIndex || 0); i
Lista składników
Mielone ziarna ostropestu ZALECANA DZIENNA DAWKA 10 gramów (2 łyżki). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia.
Informacja o wartościach odżywczych
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość Energetyczna: 1657 kJ / 402 kcal TŁUSZCZE: Tłuszcz: 34g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,8g WĘGLOWODANY: Węglowodany: 1,5g w tym cukry 1,1g BIAŁKO: Białko: 20g SÓL: Sól: 0,02g
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Prowend.com
Nazwa handlowa
OSTROPEST PLAMISTY MIELONY 1Kg TARGROCH
Producent
Targroch
Liczba sztuk
1
Zalecany sposób podawania
Zaleca się stosować dwa razy dziennie po 5 gramów (2 łyżki) przed posiłkiem. Wsypać do szklanki i zalać ciepłą wodą, odczekać 5-10 minut. Mielony ostropest można użyć również jako dodatek do musli, owsianki, kasz, sałatek, pieczywa, zup, sosów. DODATKOWE INFORMACJE Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. PRZECIWWSKAZANIA Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży oraz matek karmiących. WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. /* Globalny uklad danych nutrition dla kart produktow Swojskiej Piwniczki. */ (function () { 'use strict'; var PANEL_ID = 'product-details-nutrition'; var STYLE_ID = 'product-details-nutrition-style'; var START_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_START
EAN
5903229001481

Lista składników
Mielone ziarna ostropestu ZALECANA DZIENNA DAWKA 10 gramów (2 łyżki). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia.
Informacja o wartościach odżywczych
WARTOŚĆ ENERGETYCZNA NA 100g: Wartość Energetyczna: 1657 kJ / 402 kcal TŁUSZCZE: Tłuszcz: 34g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,8g WĘGLOWODANY: Węglowodany: 1,5g w tym cukry 1,1g BIAŁKO: Białko: 20g SÓL: Sól: 0,02g
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Prowend.com
Nazwa handlowa
OSTROPEST PLAMISTY MIELONY 1Kg TARGROCH
Producent
Targroch
Liczba sztuk
1
Zalecany sposób podawania
Zaleca się stosować dwa razy dziennie po 5 gramów (2 łyżki) przed posiłkiem. Wsypać do szklanki i zalać ciepłą wodą, odczekać 5-10 minut. Mielony ostropest można użyć również jako dodatek do musli, owsianki, kasz, sałatek, pieczywa, zup, sosów. DODATKOWE INFORMACJE Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. PRZECIWWSKAZANIA Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży oraz matek karmiących. WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. /* Globalny uklad danych nutrition dla kart produktow Swojskiej Piwniczki. */ (function () { 'use strict'; var PANEL_ID = 'product-details-nutrition'; var STYLE_ID = 'product-details-nutrition-style'; var START_MARKER = 'SUBIEKT_NUTRITION_START
EAN
5903229001481
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
OSTROPEST PLAMISTY MIELONY 500g TARGROCH
Ostropest Plamisty Mielony 500G Targroch
24,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,05 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Telefon bezprzewodowy Philips D165B – telefon stacjonarny bezprzewodowy – telefon DECT – telefon z wyświetlaczem o przekątnej 1,6 cala – 50 kontaktów – telefon domowy z czasem rozmów do 10 godzin – czas czuwania do 200 godzin – czarny
Telefon bezprzewodowy Philips D165B – telefon stacjonarny bezprzewodowy – telefon DECT – telefon z wyświetlaczem o przekątnej 1,6 cala – 50 kontaktów – telefon domowy z czasem rozmów do 10 godzin – czas czuwania do 200 godzin – czarny
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 307
326,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla MONZANA - Torba sportowa i podróżna, 90 litrów, 70x35x35 cm, kolor: szary
MONZANA - Torba sportowa i podróżna, 90 litrów, 70x35x35 cm, kolor: szary
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
99,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 991
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Ostropest Plamisty, ziarno, 200 g
Ostropest Plamisty, ziarno, 200 g
5 900,00 zł/1kg
5,90 zł
Sprzedawca: Bionic
Zdjęcie produktu dla OSTROPEST PLAMISTY MIELONY100 g - DARY NATURY
OSTROPEST PLAMISTY MIELONY100 g - DARY NATURY
148,50 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Tefal Easy Fry EY1018, Frytkownica na gorące powietrze, 1,6 l, 30 min, Czarny, Przyciski, Suwak, 265 mm
Tefal Easy Fry EY1018, Frytkownica na gorące powietrze, 1,6 l, 30 min, Czarny, Przyciski, Suwak, 265 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
416,88 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Organiczne nasiona szczypiorku - organicznie uprawiane nasiona ziół kuchennych idealne do domowego ogródka ziołowego, na balkon i do ogrodu (125 nasion)
Organiczne nasiona szczypiorku - organicznie uprawiane nasiona ziół kuchennych idealne do domowego ogródka ziołowego, na balkon i do ogrodu (125 nasion)
16 584,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
165,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Ostropest plamisty ziarno 1kg Brat.pl
Ostropest plamisty ziarno 1kg Brat.pl
10,88 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
12,09 zł
-8%
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla SAFLAX - Ostropest Plamisty - 75 Nasiona - Silybum marianum
SAFLAX - Ostropest Plamisty - 75 Nasiona - Silybum marianum
1 960,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX
Zdjęcie produktu dla kapsułki z ekstraktem z ostropestu plamistego vitamaze 500 mg, 90 kapsułek
kapsułki z ekstraktem z ostropestu plamistego vitamaze 500 mg, 90 kapsułek
1 657,22 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
89,49 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 413
45,49 zł
-23%
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Biotiva Ashwagandha w proszku 250g z upraw ekologicznych
Biotiva Ashwagandha w proszku 250g z upraw ekologicznych
778,56 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
194,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 192
96,92 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
79,80 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Smartfon Samsung Galaxy A20e 14,82 cm (5,8 cala), 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci masowej, kolor: czarny
Smartfon Samsung Galaxy A20e 14,82 cm (5,8 cala), 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci masowej, kolor: czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
2 671,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
501,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta
A white kitchen unit with cabinets and an oven, set against a marble-patterned backsplash.
nabbi Kuchnia Montella 260 - biała
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
2 942,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nabbi
Zdjęcie produktu dla Lenovo IdeaPad Duet Chromebook, niebiesko-szary, 4 GB/64 GB, 26,4 cm (10,1 cala), klawiatura QWERTY, NOWY
Lenovo IdeaPad Duet Chromebook, niebiesko-szary, 4 GB/64 GB, 26,4 cm (10,1 cala), klawiatura QWERTY, NOWY
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
1 937,40 zł
Sprzedawca: Elektrolocke
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 4607
552,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
1 745,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1962
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 252
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan
Zdjęcie produktu dla Zestaw mebli kuchennych ISABEL 2,0x2,6 szary mat/dąb artisan
Zestaw mebli kuchennych ISABEL 2,0x2,6 szary mat/dąb artisan
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 252
2 188,94 zł
Sprzedawca: MIRAT
Zdjęcie produktu dla Wózek wielofunkcyjny 3w1 Kiduku
Wózek wielofunkcyjny 3w1 Kiduku
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 257
879,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 poduszek hotelowych 80x80 cm, wykonanych z mikrofibry, przeznaczonych do spania, idealne dla alergików, certyfikat ÖKO-TEX
Zestaw 2 poduszek hotelowych 80x80 cm, wykonanych z mikrofibry, przeznaczonych do spania, idealne dla alergików, certyfikat ÖKO-TEX
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 58
130,86 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 2 lutego 2023 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 czerwca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,31 zł
Sprzedawca: apohealth
1 697,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,20 zł
Sprzedawca: apohealth
114 199,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
203,73 zł
Sprzedawca: apohealth
1 886,39 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
389,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
2 510,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
239,79 zł
Sprzedawca: apohealth
2 694,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg