5,0



Na podstawie 1 opinii
Porcje kawy Hag (opakowanie 25x1,8 g)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
22,58 zł
501,78 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kawy rozpuszczalne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Nescafe Cappuccino bezkofeinowa kawa rozpuszczalna 10 x 12,5 g157,20 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Starbucks Multiserve Cappuccino 750ml29,93 zł/1l
22,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Vendingline SCHO Expert Selection No 204 Śmietanka do kawy Kaffeeplus 1000g24,70 zł/1kg
24,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Instant Arabica Café - entkoffeiniert 25 Sticks 50g | MOUNT HAGEN
436,40 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Jacobs 4035 Kawa rozpuszczalna Gold 200 g
404,50 zł/1kg
80,90 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,55 zł/1kg
88,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Nescafe Frappe (10 x 14 g) – 140 g
270,71 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa zbożowa Neuroca 250g
197,28 zł/1kg
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Zichorienkaffee, kawa rozpuszczalna - opakowanie 110g, zestaw 2 sztuki
309,59 zł/1kg
68,11 zł
Sprzedawca: taleoo

Kawa rozpuszczalna Bohnenkaffee - ziarna, 100g, opakowanie zbiorcze (12 sztuk)
431,05 zł/1kg
517,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Nescafé Crema Kawa Rozpuszczalna 200 G
283,40 zł/1kg
56,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Completa - Śmietanka do kawy - 6x 440g
429,93 zł/1kg
189,17 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Wassermelonen Instantkaffee 500g
294,14 zł/1l
147,07 zł
Sprzedawca: Crownseller

Nektarinen Instantkaffee 500g
316,52 zł/1l
158,26 zł
Sprzedawca: Crownseller

Douwe Egberts – kawa rozpuszczalna, bezkofeinowa, 1,5 g, pudełko zawierające 200 sztuk
1 032,87 zł/1kg
413,15 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Jacobs Kronung, 200 g, Kawa, 1 szt., Słoik
261,65 zł/1kg
52,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Birnen Instantkaffee 500g
294,14 zł/1l
147,07 zł
Sprzedawca: Crownseller

Jacobs Crema Sticks (20 sztuk)
1 124,72 zł/1kg
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Aprikosen Instantkaffee 500g
294,22 zł/1l
147,11 zł
Sprzedawca: Crownseller
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kawa Hag w porcjach (opakowanie 25 x 1,8 g)
- aromatyczny smak
- pełny aromat
- bezkofeinowa
- klasyczna łagodność
JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstraße 4 - 20, 28199 Brema
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem i światłem słonecznym.
- Bezkofeinowa
- Tak
- Lista składników
- Kawa ziarnista bezkofeinowa rozpuszczalna, liofilizowana. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
- Waga
- 45 g
- Firma spożywcza
- Jacobs Douwe Egberts Oosterdoksstraat 80 1011 DK Amsterdam Niederlande
- Nazwa handlowa
- Kawa Hag klasyczna łagodna
- Producent
- Numer producenta
- 4031680
- EAN
- 8711000505861
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem i światłem słonecznym.
- Bezkofeinowa
- Tak
- Lista składników
- Kawa ziarnista bezkofeinowa rozpuszczalna, liofilizowana. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
- Waga
- 45 g
- Firma spożywcza
- Jacobs Douwe Egberts Oosterdoksstraat 80 1011 DK Amsterdam Niederlande
- Nazwa handlowa
- Kawa Hag klasyczna łagodna
- Producent
- Numer producenta
- 4031680
- EAN
- 8711000505861
Pasuje również do tego

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Instant Arabica Café - entkoffeiniert 25 Sticks 50g | MOUNT HAGEN
436,40 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
1 408,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C, z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan

IDEE Kawa drobno aromatyczna bezkofeinowa mielona 500g
138,40 zł/1kg
69,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Gold kawa rozpuszczalna aromatyczna drobna w słoiku 200g
311,15 zł/1kg
62,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
363,70 zł/1kg
72,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Żaluzje plisowane bez wiercenia 60x200cm Biały Napinana roleta przeciwsłoneczna Nieprzezroczysta Ochrona przed światłem Żaluzje plisowane Rolety do okien i drzwi
68,03 zł
Sprzedawca: Sekeymall

Lifetime Air Mini Air Cooler – przenośny klimatyzator bez węża odprowadzającego powietrze, wentylator z chłodzeniem wodnym – nawilżacz powietrza z 3 stopniami prędkości i 2 elementami chłodzącymi – 16 x 16 x 16,5 cm
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,55 zł/1kg
88,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Pudełko na tabletki Relaxdays z etui, 7 dni, 4 przegródki, tygodniowy pojemnik na tabletki na co dzień i w podróży, etui na tabletki, czarne
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

COSTWAY Mobilny klimatyzator 3 w 1, 75 W, 3 stopnie regulacji, w zestawie pilot, zbiornik o pojemności 6 l, 8-godzinny timer i 2 wkłady chłodzące, nawilżacz powietrza, oczyszczacz powietrza, wentylator, chłodnica powietrza
Używany
456,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Frytkownica beztłuszczowa dwukomorowa KDF5511D, 12 litrów XXL air fryer, dwie niezależne komory, funkcja synchronicznego gotowania, 2600 W
434,26 zł
-8,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 380,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FlatPrime

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 831,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn
218,00 zł/1kg
5,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tineco Floor ONE STRETCH S6, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Biały, 0,8 l, 0,72 l, Suchy i Mokry
1 515,90 zł
-468,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 047,60 zł
Sprzedawca: Digiexpert
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To było naprawdę szybkie.
Nikt nie sprzedaje tego opakowania. Dziękuję Kaufland. Teraz podzielę się z 3 przyjaciółmi.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Nescafe frappe kawa mrożona orzeźwiająca mieszanka kawy 275g 8-pak



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
158,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cappuccino Classic 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Jacobs Espresso, 20 saszetek po 1,8 g, 36 g, opakowanie zawierające 4 sztuki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
84,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Satro klasyczne cappuccino o delikatnym smaku kakao 500g 5-pak



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
164,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,06 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,07 zł/1kg

Caro Kaffee Instant 500g
81,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Stracciatella Cappuccino, 5er Pack (5 x 500 g Beutel)
132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Cappuccino kremowy smak z kawą ziarnistą 250g 5-pak



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
48,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krüger, karmelowe kruche cappuccino o delikatnym karmelowym smaku 500 g, opakowanie 5 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa zbożowa Solubile 120g - Orzo bimbo
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
81,06 zł/1kg

KAWA ZBOŻOWA INSTANT Z JĘCZMIENIEM I CYKORIĄ100 g - CLIPPER
24,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Jacobs napój instant 3 w 1 typu Ice Coffee 10x12,7g opakowanie 127g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
18,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs kawa rozpuszczalna 2 w 1 Classic 10x12,4g opakowanie 124g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,58 zł/1kg

Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut napój w proszku 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,75 zł/1kg

Porcje kawy Hag (opakowanie 25x1,8 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
501,78 zł/1kg

Kawa Jacobs napój rozpuszczalny 3 w 1 typu Caramel 10x11,2g opakowanie 112g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
65,06 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
580,89 zł/1kg

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
34,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
69,44 zł/1kg