Royal Canin 3182550799768, Dorosły, Drób, 3 kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

83,80 zł

27,93 zł / 1kg

+ wysyłka od 12,99 zł

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
31,72 zł/1kg
396,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Josera Festival 12,5 kg
Josera Festival 12,5 kg
27,02 zł/1kg
337,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg
Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg
24,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Renal, Dorosły, 2 kg
Royal Canin Renal, Dorosły, 2 kg
34,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
69,36 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Hepatic, Dorosły, Kukurydza, Ryż, 1,5 kg
Royal Canin Hepatic, Dorosły, Kukurydza, Ryż, 1,5 kg
40,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
60,72 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Josera 200044, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
Josera 200044, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
11,04 zł/1kg
137,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Brit 8595602526352, Dorosły, Kurczak, 3 kg
Brit 8595602526352, Dorosły, Kurczak, 3 kg
17,00 zł/1kg
51,00 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Josera 200 041, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
Josera 200 041, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
15,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
187,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Royal Canin 3182550747820, Dorosły, Chihuahua, 3 kg
Royal Canin 3182550747820, Dorosły, Chihuahua, 3 kg
41,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
123,83 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Josera JosiDog 15 kg dorosły drób
Josera JosiDog 15 kg dorosły drób
8,61 zł/1kg
129,13 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Brit 8595602530748, Dorosły, Kurczak, 2,5 kg
Brit 8595602530748, Dorosły, Kurczak, 2,5 kg
28,26 zł/1kg
70,65 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Adult Medium, Dorosły, Średnie (11 - 25 kg), Kukurydza, Drób, 4 kg
Royal Canin Adult Medium, Dorosły, Średnie (11 - 25 kg), Kukurydza, Drób, 4 kg
24,28 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
97,10 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Orijen 0064992714765, Dorosły, Kurczak, Indyk, 1,8 kg
Orijen 0064992714765, Dorosły, Kurczak, Indyk, 1,8 kg
59,99 zł/1kg
107,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Brit 8595602559169, Dorosły, Królik, Ryż, 12 kg
Brit 8595602559169, Dorosły, Królik, Ryż, 12 kg
15,83 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
189,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Bozita 41232, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 12 kg
Bozita 41232, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 12 kg
8,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Josera 200112, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
Josera 200112, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
46,17 zł/1kg
577,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla animonda 4017721864152, Dorosły, Drób, 4 kg
animonda 4017721864152, Dorosły, Drób, 4 kg
19,90 zł/1kg
79,59 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Josera 200059, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
Josera 200059, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
12,62 zł/1kg
157,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Josera 200131, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
Josera 200131, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
13,02 zł/1kg
162,70 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Royal Canin BHN Yorkshire Terrier Adult 3kg Karma Sucha Dla Psów Dorosłych
Rasy Yorkshire Terrier Do 8 Roku Życia

• Zdrowie sierści

• Zaspokojenie wybrednego apetytu

• Zachowanie witalności

• Specjalnie opracowany krokiet - higiena jamy ustnej

Yorshire terrier to pies bardzo energiczny, aktywny i inteligentny. Każda rasa ma specjalne wymogi, dlatego aby wspierać zdrowie psów rasowych powstała linia specjalistycznych karm

ROYAL CANIN®’s Breed Health Nutrition pokrywająca specyficzne potrzeby pokarmowe poszczególnych ras.

Karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult, przeznaczona dla psów rasy yorkshire terrier powyżej 10 miesiąca życia, została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb Twojego dorosłego psa.

Imponująca sierść yorkshire terierra to najbardziej charakterystyczna cecha tej rasy. Bardzo delikatny i długi włos stale rośnie, jest delikatny, nie ulega łatwo spilśnieniu, a jego poprawny wzrost wymaga wielu składników pokarmowych.

Karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult sprzyja utrzymaniu zdrowia długiej sierści psów rasy yorkshire terrier. Unikalna receptura została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA) i omega 6, oraz olej z ogórecznika i biotynę.

Yorkshire teriery często bywają wybredne i odmawiają jedzenia, dlatego konieczna jest karma o bardzo wysokiej smakowitości. Dzięki kombinacji wyjątkowych aromatów karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult odpowiada nawet najbardziej wybrednym psom.

Psy tej rasy są wyjątkowo długowieczne, żyją średnio 15 lat, co oznacza, że są silnie narażone na pojawianie się efektów starzenia już po 10 roku życia. Karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult zawiera składniki pokarmowe wspomagające utrzymanie witalności i zdrowia u psów starszych.

Odpowiednia higiena jamy ustnej jest szczególnie ważna przy wyborze karmy dla twojego psa. Krokiety ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult sprzyjają ograniczaniu powstawania kamienia nazębnego dzięki obecności związków wiążących wapń.

Aby zaspokoić indywidualne preferencje psów karma ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult jest również dostępna w formie mokrej, jako delikatny pasztet o wysokiej smakowitości. Jeśli chcesz swojemu psu mieszać karmę suchą i mokrą skorzystaj z naszych tabel dawkowania i upewnij się, że stosujesz właściwe proporcje obu typów karm, aby uzyskać najlepsze korzyści zdrowotne.

  W firmie ROYAL CANIN® intensywnie pracujemy nad dostarczaniem rozwiązań żywieniowych najlepiej dostosowanych do potrzeb zwierząt. Wszystkie nasze produkty przechodzą dokładny proces kontroli jakości, gwarantujący najwyższą jakość karmy oraz pełne pokrycie zapotrzebowania pokarmowego, odpowiednio do trybu życia Twojego psa. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult dostarczasz mu kompletną i doskonale zbilansowaną dietę.

Skład: suszone białka drobiowe, mąka kukurydziana, ryż, tłuszcze zwierzęce, gluten pszenny*, pszenica, kukurydza, gluten kukurydziany, hydrolizowane białka zwierzęce, włókno roślinne, wysłodki buraczane, minerały (w tym trifosforan pentasodowy (0,35%)), olej z ryb, olej sojowy, produkty drożdży, fruktooligosacharydy, drożdże (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika (0,1%), mączka z aksamitki, glukozamina uzyskana z fermentacji, hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny). 
*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.

Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 29500 UI, Witamina D3: 800 UI, Witamina C: 300 mg, Żelazo (3b103): 43 mg, Jod (3b201, 3b202): 4,3 mg, Miedź (3b405, 3b406): 13 mg, Mangan (3b502, 3b504): 56 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 139 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,09 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.

Składniki analityczne:  Białko surowe: 28,0% - Włókno surowe: 2,8% - Oleje i tłuszcze surowe: 18,0% - Popiół surowy: 5,1% - Kwasy tłuszczowe omega-3: 0,7% - Kwasy tłuszczowe omega-6: 3,4% - EPA/DHA: 0,3% - Biotyna: 3,1 mg/kg.

Sposób użycia: patrz tabela. Najlepiej wykorzystać przed: patrz data ważności. Data ważności, numer partii i numer rejestracyjny zakładu znajdują się z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.



Wiek zwierzęcia:
Dorosły
Smak karmy:
Drób
Waga produktu:
3 kg
Zawiera witaminy:
Witamina A, Witamina D3
Ilość na paczkę:
1 szt.
Białko:
29%
Zawartość tłuszczu:
18%
Popiół surowy:
5,1%
Włókna surowe:
2,8%
Zawartość witaminy A:
29500 IU/kg
Zawartość witaminy D3:
800 IU/kg


  • Dzięki unikalnej recepturze przyczynia się do zdrowej, długiej sierści york&scaron,&iacute,rsk&eacute,ho teri&eacute,ra. Wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega 3 (EPA i DHA), kwasy tłuszczowe omega 6, olej z brutn&oacute,ku l&oacute,kra&oacute,u i biotynę.
  • Kształt i konsystencja granulek&aacute, zostały zaprojektowane tak, aby zachęcić psa do żucia&aacute, k&aacute, n&iacute, co pomaga&aacute, h&aacute, więc wyeliminować tworzenie się płytki międzyzębowej. Zawiera polifosforan sodu, który przyczynia się do zdrowia zębów.
  • Połączenie wyselekcjonowanych środków aromatyzujących zaspokaja nawet najbardziej wybredne gusta.

Skład,
Odwodnione&eacute, kurczak&eacute, białka, kukurydza&eacute, mączka, r&yacute, składniki odżywcze&scaron,n&eacute, tłuszcze, izolowane&aacute t białka roślinne*, kukurydza, kukurydza&eacute, gluten, hydrolizowane&eacute, sk&adniki odżywcze&scaron,n&eacute, białko, warzywa&aacute, wełna&aacute, buraki&eacute, buraki&yacute, minerały&aacute, ln&aacute, l&aacute, ryby&aacute, tłuszcz, drożdże, soja&yacute, olej, fruktooligosacharydy, hydroliza drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z grochu krowiego (0,1%), ekstrakt z zielonej herbaty i winogron (źródło polifenoli),

DODATKI, L&Aacute,TKY (w 1 kg):
Suplementy diety: witamina A: 29500 j.m., witamina D3: 800 j.m, Biotyna: 3,07 mg, E1 (Żelazo): 47 mg, E2 (Jód): 4,7 mg, E4 (Miedź): 9 mg, E5 (Mangan): 61 mg, E6 (Cynk): 183 mg, E8 (Selen): 0,1 mg - Technologi&eacute, dodatk&oacute w, látky: Pentasodn&yacute, trifosforan: 3,5 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.

ANALITYCZNE&EACUTE, SKŁADNIKI:
Białko: 28% - Zawartość tłuszczu: 18% - Popiół surowy: 5% - Tłuszcz surowy: 3,1% - W 1 kg: Kwasy tłuszczowe Omega 3: 6,8 g w tym EPA & DHA: 3 g - Kwasy tłuszczowe Omega 6: 33,7 g. *L.I.P.: Wysokostrawne, b&iacute, białko.



Kompletna karma dla dorosłych psów od 10 miesiąca życia. Połączenie oleju z ogórecznika i biotyny wzmacnia miękkość i połysk sierści. Opatentowana formuła \intensive color\ wzmacnia jej kolor. Struktura sierści jest zapewniona dzięki optymalnej zawartości aminokwasów siarkowych, które odgrywają istotną rolę w syntezie keratyny. ZDROWIE ZĘBÓW Pomaga ograniczyć powstawanie kamienia nazębnego dzięki polifosforanom sodu, które wychwytują wapń obecny w ślinie oraz dostosowanej strukturze granulek, która mechanicznie czyści zęby. DOSKONAŁY SMAK: Zaspokaja wymagające podniebienia nawet najbardziej wybrednych Yorkshire Terrierów dzięki wyselekcjonowanym naturalnym aromatom oraz dostosowanemu rozmiarowi i kształtowi granulek. Program długowieczności KOMPLEKS DLA ZDROWEGO STARZENIA SIĘ Pomaga utrzymać witalność psów rasy Yorkshire Terrier, które słyną z wysokiej długowieczności. SKŁADNIKI: odwodnione białko drobiowe, mąka kukurydziana, ryż, tłuszcze zwierzęce, izolat białka roślinnego*, kukurydza, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, włókno roślinne, suszona pulpa buraczana, sole mineralne, olej rybny, drożdże, olej sojowy, fruktooligosacharydy, hydrolizowane drożdże (źródło mannan-oligosacharydów), olej z ogórecznika (0,1%), ekstrakt z zielonej herbaty i winogron (źródło polifenoli), ekstrakt z nagietka (źródło luteiny), hydrolizowane skorupiaki (źródło glukozaminy), hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny). Dodatki odżywcze: Witamina A: 29500 IU, Witamina D3: 800 IU, Biotyna: 3,07 mg, E1 (Żelazo): 47 mg, E2 (Jod): 4,7 mg, E4 (Miedź): 9 mg, E5 (Mangan): 61 mg, E6 (Cynk): 183 mg, E8 (Selen): 0,1 mg - Dodatki technologiczne: trifosforan pentasodu: 3,5 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: N-substancje: 28 % - Oleje i tłuszcze: 18 % - Popiół: 5 % - Błonnik: 3,1 % - Na 1 kg: Kwasy tłuszczowe Omega 3: 6,8 g, w tym EPA i DHA: 3 g - Kwasy tłuszczowe Omega 6: 33,7 g. *L.I.P.: białka wybrane ze względu na ich wysoką strawność.

Granulki dla psów - dla dorosłych psów małych ras o normalnej aktywności, smak drobiowy, waga opakowania 3 kg, suche, białko surowe 28 %, tłuszcze (ryby), specyfikacja składu z przeciwutleniaczami - 190 CZK/1 kg
Waga
3000 g
Zawartość wilgoci
NA
Rodzaj paszy
Pasza sucha
Dodatki
Brak
Liczba sztuk
1
EAN
3182550799768
Numer producenta
NEW-418
Producent
Numer zezwolenia
NA

Waga
3000 g
Zawartość wilgoci
NA
Rodzaj paszy
Pasza sucha
Dodatki
Brak
Liczba sztuk
1
EAN
3182550799768
Numer producenta
NEW-418
Producent
Numer zezwolenia
NA
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1106
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 1,5 kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 1,5 kg
36,16 zł/1kg
54,24 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Rösle Rösle Pendelschäler aus Edelstahl Ergonomisch 12732 120732 4004293127327
Rösle Rösle Pendelschäler aus Edelstahl Ergonomisch 12732 120732 4004293127327
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
99,77 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Zdjęcie produktu dla Einhell TC-DW 225, 600 RPM, 1500 RPM, Prąd przemienny, 230-240 V, 4 m, 215 mm
Einhell TC-DW 225, 600 RPM, 1500 RPM, Prąd przemienny, 230-240 V, 4 m, 215 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
752,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Hailo L60, 2,6 m, 150 kg, 4,4 kg
Hailo L60, 2,6 m, 150 kg, 4,4 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
405,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Joseph Joseph - Zestaw 5 narzędzi na karuzeli Elevate Sage
Joseph Joseph - Zestaw 5 narzędzi na karuzeli Elevate Sage
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
303,09 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Zdjęcie produktu dla wolfcraft GmbH 5467000, Pojedyńczy, Wiertarka, Płyty gipsowo-kartonowe, Metale nieżelazne, Plastik, Sklejka, Stal, Drewno, Czerwony, Bimetaliczny, Stal szybkotnąca (HHS)
wolfcraft GmbH 5467000, Pojedyńczy, Wiertarka, Płyty gipsowo-kartonowe, Metale nieżelazne, Plastik, Sklejka, Stal, Drewno, Czerwony, Bimetaliczny, Stal szybkotnąca (HHS)
54,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla Proxxon 28840, 2 cm, Srebrny, Metal
Proxxon 28840, 2 cm, Srebrny, Metal
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,96 zł
Sprzedawca: KARBA
Zdjęcie produktu dla Opony CONTINENTAL 245/45 R20 103V PremiumContact™ 6 XL
Opony CONTINENTAL 245/45 R20 103V PremiumContact™ 6 XL
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 010,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: A.
Zdjęcie produktu dla Müller-Licht 20000097
Müller-Licht 20000097
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
178,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla ABUS BORDO 6200K/120, Specjalna blokada, Czarny, Czerwony, Stal, Klucz, 85,5 mm, 1,63 kg
ABUS BORDO 6200K/120, Specjalna blokada, Czarny, Czerwony, Stal, Klucz, 85,5 mm, 1,63 kg
538,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Kochtopf-Set Milano Color 4-tlg. LILA
Kochtopf-Set Milano Color 4-tlg. LILA
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
529,07 zł
-11,06 zł
518,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Gedore 2297302, 60 mm, 40 mm, 81 g
Gedore 2297302, 60 mm, 40 mm, 81 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
146,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla Hailo XXL, 3,05 m, 150 kg, 6,7 kg, 13 cm
Hailo XXL, 3,05 m, 150 kg, 6,7 kg, 13 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
1 226,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Gloria Haus und Garten 000058.0000 Pro 1300 Backpack sprayer 13 l
Gloria Haus und Garten 000058.0000 Pro 1300 Backpack sprayer 13 l
943,51 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla WMF 1280026040, 25 mm, 215 mm, 155 mm, 270 g
WMF 1280026040, 25 mm, 215 mm, 155 mm, 270 g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
143,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla EGLO Chester, Czarny, Miedziany, Sypialnia, Salon, Stal, IP20, II, ENEC
EGLO Chester, Czarny, Miedziany, Sypialnia, Salon, Stal, IP20, II, ENEC
444,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ilove-lighting
Zdjęcie produktu dla tesa 40234-00000-00 tesa Ekkro Handtuchhalter
tesa 40234-00000-00 tesa Ekkro Handtuchhalter
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
316,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla kwb 599100, Otwornica zestaw, Wiertarka, Plastik, Drewno, Stal nierdzewna, 4 cm, 6,3 cm
kwb 599100, Otwornica zestaw, Wiertarka, Plastik, Drewno, Stal nierdzewna, 4 cm, 6,3 cm
300,00 zł/1m
54,00 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Paulmann URail LED Schienenspot Circle Einzelspot
Paulmann URail LED Schienenspot Circle Einzelspot
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
226,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PaulmannLicht
Zdjęcie produktu dla Brennenstuhl 1161800, 5 m, 2.5 A
Brennenstuhl 1161800, 5 m, 2.5 A
6,77 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
33,85 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Opony LAUFENN 185/65 R14 86H G FIT LH71 4 SEASONS M+S
Opony LAUFENN 185/65 R14 86H G FIT LH71 4 SEASONS M+S
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
278,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.
Zdjęcie produktu dla Fischer Universal two-component plug DuoPower 10 x 50 S, FISCHER, 25 pcs.
Fischer Universal two-component plug DuoPower 10 x 50 S, FISCHER, 25 pcs.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
54,42 zł
Sprzedawca: KARBA
Zdjęcie produktu dla Sola Poziomnica Aluminiowa 120Cm Azb 120
Sola Poziomnica Aluminiowa 120Cm Azb 120
208,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla Stanley 0-42-130, 0,8 m, Żółty, Syntetyk, 139,7 mm, 20,3 mm, 114,3 mm
Stanley 0-42-130, 0,8 m, Żółty, Syntetyk, 139,7 mm, 20,3 mm, 114,3 mm
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,84 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla CONTINENTA Vorratsdose Keramik 1200ml, weiß 10x10x20,5 cm 3914 4017167391403
CONTINENTA Vorratsdose Keramik 1200ml, weiß 10x10x20,5 cm 3914 4017167391403
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
170,71 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Zdjęcie produktu dla WENKO Uchwyt na szczotkę toaletową Zestaw WC FLAKON Czarne Ceramiczne Butelki Łazienka
WENKO Uchwyt na szczotkę toaletową Zestaw WC FLAKON Czarne Ceramiczne Butelki Łazienka
2,8Średnia ocena: 2,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
117,59 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Kübler Activiq Shorts anthrazit Gr. 56
Kübler Activiq Shorts anthrazit Gr. 56
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
371,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Kleber 175/60 R15 81H Quadraxer 3 A/S M+S
Kleber 175/60 R15 81H Quadraxer 3 A/S M+S
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
536,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.
Zdjęcie produktu dla Continental PremiumContact™ 6 245/45 R17 95 Y FR
Continental PremiumContact™ 6 245/45 R17 95 Y FR
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
720,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Karma dla psów
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg
Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
206,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
27,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg
alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
184,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
15,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
94,00 zł
Sprzedawca: Unizoo
47,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak
Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
525,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
42,01 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg
Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
403,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
26,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera 15kg JosiDog Lamb Basic
Josera 15kg JosiDog Lamb Basic
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg
Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
324,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera Festival 12,5 kg
Josera Festival 12,5 kg
337,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
27,02 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia
Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe
Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera 15kg JosiDog Master Mix
Josera 15kg JosiDog Master Mix
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg
Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
24,17 zł/1kg