Red Band guma owocowa lukrecja duos w 3 słodkich, pysznych odmianach 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,93 zł
27,86 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Lukrecje i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g92,40 zł/1kg
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lukrecja Red Band monety aromatyczne intensywne bez barwnika 500g27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja mieszanka cukiernicza aromatyczno-owocowa 450g
31,80 zł/1kg
14,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Red Band guma owocowa lukrecja duos, worek 500 g, 12 szt
67,66 zł/1kg
405,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Haribo Konfekt, Miękkie cukierki, 3 kg, Lukrecja, Wielobarwny, 1622 kJ, 383 kcal
56,85 zł/1kg
170,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g
50,00 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Zure Staafjes 500g – owocowo-kwaśne paluszki lukrecjowe, pyszne
82,32 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Venco Dropmix Fruity Lukrecja Mix 400g – Owocowo-słodka odmiana lukrecji
81,80 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

6x Śledzie solone Red Band 100 sztuk
440,64 zł/1kg
519,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band solone diamenty mini słodzone i bez barwnika 400g
34,82 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Kolorowe pałeczki lukrecji - 1kg
83,01 zł
Sprzedawca: Candyspot

Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Venco Tikkels cukierki lukrecjowo-owocowe, 245 g - owocowo-słodka mieszanka
99,14 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Klene Snoepdrop Dropfruit Smakkers 200g – owocowo-słodkie cukierki lukrecjowe
126,10 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mieszanka lukrecji kolorowa mieszanka odmian lukrecji słona słodka pikantna 175g
64,86 zł/1kg
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Red Band guma owocowa lukrecja duos w 3 słodkich, pysznych odmianach 500g
Duety gum owocowych Red Band z lukrecją oferują wiele przyjemności w 3 różnych smakach. Kolorowe duety smakowe łączą pyszne gumy owocowe z holenderską miękką lukrecją.
Cloetta Deutschland GmbH Neutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana, żelatyna, ekstrakt z lukrecji, sól salmiakowa, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), cukier karmelizowany, aromaty, koncentrat z (marchew, czarna porzeczka), substancja glazurująca (wosk pszczeli), barwniki (ekstrakt z papryki, kurkumina).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 328,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 384,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,20 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,20 Węglowodany: 79,00 Węglowodany, w tym cukier: 54,00 Białko: 5,00 Sól: 0,03
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbH
- Nazwa handlowa
- Lukrecja i wyroby cukiernicze o smaku owocowym
- Producent
- Cloetta
- Zakres dostawy
- 500g.
- Numer producenta
- 98922
- EAN
- 4251753771273
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana, żelatyna, ekstrakt z lukrecji, sól salmiakowa, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), cukier karmelizowany, aromaty, koncentrat z (marchew, czarna porzeczka), substancja glazurująca (wosk pszczeli), barwniki (ekstrakt z papryki, kurkumina).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 328,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 384,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,20 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,20 Węglowodany: 79,00 Węglowodany, w tym cukier: 54,00 Białko: 5,00 Sól: 0,03
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbH
- Nazwa handlowa
- Lukrecja i wyroby cukiernicze o smaku owocowym
- Producent
- Cloetta
- Zakres dostawy
- 500g.
- Numer producenta
- 98922
- EAN
- 4251753771273
Pasuje również do tego

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja mieszanka cukiernicza aromatyczno-owocowa 450g
31,80 zł/1kg
14,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Zombie Smile guma owocowa i lukrecja 3 różne 1200g
47,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g
41,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja gwiazdki mocna lukrecja ze słoną polewą veggie 1000g
32,17 zł/1kg
35,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8713800114748, 500 g, D, 342 kcal, 46 g, 0,2 g, 0,2 g
28,22 zł/1kg
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,38 zł/1kg
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g
50,00 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Lukrecja Red Band monety aromatyczne intensywne bez barwnika 500g
27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Klene Dropgums Suikervrij 110g – żelki z lukrecją bez cukru, pyszne i idealne
220,82 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma winna 500g
28,58 zł/1kg
14,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g
52,34 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
344,29 zł/1kg
60,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
43,27 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salmiakdragees powlekane pastylki salmiak z polewą cukrową 1000g
54,57 zł/1kg
54,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Sallos Black Soft Sweet Salty Miękka lukrecja z cukrem piankowym 200g
31,60 zł/1kg
6,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band guma owocowa lukrecja duos w 3 słodkich, pysznych odmianach 200g
35,80 zł/1kg
7,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band guma owocowa lukrecja duos, worek 500 g, 12 szt
67,66 zł/1kg
405,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g
27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Konfekt, Miękkie cukierki, 3 kg, Lukrecja, Wielobarwny, 1622 kJ, 383 kcal
56,85 zł/1kg
170,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

3500W 200Bar bezszczotkowa elektryczna myjka ciśnieniowa 6 IN1 myjnia samochodowa pistolet na wodę ogrodowy pistolet natryskowy
288,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Wunderland kwaśne wegańskie gumy owocowe magicznie pyszne 175g
38,89 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Haribo 125062, Twarda gumowaty, 175 g, Lukrecja, Czarny, 1343 kJ, 317 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,61 zł/1kg

Bubs guma owocowa o smaku malinowym z lukrecją 4000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
152,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Katinchen łagodna lukrecja ze słodką nutą wege 175g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,17 zł/1kg

Cukierki Haribo 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,98 zł/1kg

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,92 zł/1kg

Haribo Liquorice Snails Minis pikantne zwijane sznureczki 100 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,60 zł/1kg

Haribo Liquorice Parade mix z lukrecją i drażetkami 175g



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
9,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,34 zł/1kg

Liście ziela lukrecji mocna lukrecja w liściach bez cukru 1000g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
79,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukrecja bez cukru łagodna pikantna lukrecja bez cukru 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
92,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,40 zł/1kg

Haribo Sali Kritz drażetki lukrecjowe różne miękkie 160g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,00 zł/1kg

Rheila lukrecja guma drops lukrecja mocne słone cukierki gumowe 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,24 zł
Sprzedawca: apohealth
180,44 zł/1kg

Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
41,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rheila lukrecja kapelusze solone lukrecja guma krople lukrecja pastylki 90g
22,56 zł
Sprzedawca: apohealth
250,67 zł/1kg

Sallos X Tra Cherry cukierki lukrecjowe z płynnym nadzieniem wiśniowym 150g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Sallos X Presso twarde karmelki o smaku lukrecji z nadzieniem 135g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,52 zł/1kg

Rheila Salmiak pastylki ekstra mocne bez laktozy 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,91 zł
Sprzedawca: apohealth
176,78 zł/1kg

Villosa Sallos Oryginalne twarde karmelki o smaku lukrecji 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,27 zł/1kg

Lukrecja Hexenbesen słodzona lukrecja z nadzieniem cukierniczym 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,23 zł/1kg

Lukrecja Brussels Man miękka lukrecja w kształcie Männeken Pis 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,63 zł/1kg