4,8



Na podstawie 4 opinii
Krüger Family Chocolate Dream Drinking Chocolate Mixed Drink 250g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,08 zł
80,32 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolady do picia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Jacobs Cocoa Fantasy Dark Sticks Cocoa Beans Czekolada do picia 100x24g206,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Callebaut Czekolada mleczna do picia 200 g – naturalna rozkosz z Bukowiny174,95 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Callebaut Ciemna czekolada do picia 200 g – wyjątkowa jakość dla autentycznej przyjemności184,95 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Biała czekoladowa kulka z płatkami róży do picia 42 g – Schronisko Bukowina579,80 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Czekolada do picia HEARTS 1kg w proszku do sporządzania napojów instant
32,99 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Katomix

Biała czekolada do picia Massimo (10 x 25 g)
165,24 zł/1kg
41,31 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Finest SELECTION Getränkepulver Dunkle Schokolade 9202 300g
25,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER 560367 KRÜGER Schokotrunk Trinkschokolade 1,0 kg
45,50 zł/1kg
45,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gorąca czekolada 350g | NATURATA
91,43 zł/1kg
32,00 zł
Sprzedawca: taleoo

Kaba oryginalne kakao z dekstrozą w torebce 400g
55,47 zł/1l
22,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger napój kakaowy marcepan czekolada pitna 250g
114,32 zł/1kg
28,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada do picia Sarotti czekoladowa przyjemność 250g opakowanie 5 sztuk
108,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Finest SELECTION Getränkepulver Weiße Schokolade 9476 300g
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wyśmienita czekolada do picia - Cacao 250g
96,04 zł/1kg
24,01 zł
Sprzedawca: taleoo

BioBengelchen - Ulubiona czekolada do picia z kakao 300g
102,17 zł/1kg
30,65 zł
Sprzedawca: taleoo

Cameo 8003000127519, Gorąca czekolada, 115 g, Kakao, 358 kcal, 1497 kJ, 602 kJ
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nestlé 12598321 Nestlé Choco Trinkschokolade, mild, 10 Stück
373,68 zł/1kg
82,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ciemna czekolada - marakuja, 65% kakao, 85g | CZEKOLADA I MIŁOŚĆ
316 235,30 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Trinkschokolade Chili-Birds-Eye 110g
34,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Napój instant czekoladowy Decomorreno 1 kg
39,92 zł/1kg
54,54 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,31 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krüger Family Chocolate Dream Drinking Chocolate Mixed Drink 250g
Napoje na bazie kakao Krüger Uczucie szczęścia do picia Kakao stało się nieodzowną częścią domowej szafki. Pyszne warianty kakao Krüger oraz klasyczne kakao do pieczenia i picia uzupełniają naszą ofertę o produkty, których nie powinno zabraknąć na Twoich półkach.
Krüger GmbH & Co KG.Senefelderstraße 4451469 Bergisch GladbachCzekolada typu cup firmy Krüger (okrągła puszka 250 g)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, słodka serwatka w proszku (32,3%), kakao w proszku (25,5%), odtłuszczone MLEKO w proszku (6%), sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość opałowa w kJ 1559 Wartość opałowa w kcal 369 Tłuszcz w g 5,7 w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g 3,5 Węglowodany w g 64,8 w tym cukier w g 62,6 Białko w g 10,8 Sól w g 1,16
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Krüger GmbH & Co. KG.Senefelderstraße 44 51469 Bergisch Gladbach
- Nazwa handlowa
- Filiżanka czekolady, napój kakaowy w proszku z zawartością mleka
- Producent
- Krüger Family
- Numer producenta
- 24673-2
- EAN
- 4052700079899
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, słodka serwatka w proszku (32,3%), kakao w proszku (25,5%), odtłuszczone MLEKO w proszku (6%), sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość opałowa w kJ 1559 Wartość opałowa w kcal 369 Tłuszcz w g 5,7 w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g 3,5 Węglowodany w g 64,8 w tym cukier w g 62,6 Białko w g 10,8 Sól w g 1,16
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Krüger GmbH & Co. KG.Senefelderstraße 44 51469 Bergisch Gladbach
- Nazwa handlowa
- Filiżanka czekolady, napój kakaowy w proszku z zawartością mleka
- Producent
- Krüger Family
- Numer producenta
- 24673-2
- EAN
- 4052700079899
Pasuje również do tego

Massimo Biała czekolada do picia, opakowanie zawierające 16 sztuk po 10 batoników (25 g każdy) – biała czekolada
99,24 zł/1kg
406,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
396,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER 1073155000 KRÜGER Zitrone Getränkepulver 1,0 kgJednorazowe
66,72 zł/1kg
66,72 zł
Sprzedawca: somnia24

ML-Design stolik pod laptopa do łóżka/sofy, 60x40 cm, biały, wykonany z MDF, składany, stolik z 4 portami USB do ładowania i lampką, szuflada, wentylator, podstawka pod tablet, uchwyt na kubek, podstawka pod laptopa Lapdesks Notebook
135,42 zł
-11,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
124,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
319,56 zł/1kg
57,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rapunzel Milch Michl Schokolade mit Milchfüllung 100g
109,90 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: taleoo

KuchenMeister ciasto cytrynowe wilgotny biszkopt z cytryną 400g
35,57 zł/1kg
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger napój kakaowy marcepan czekolada pitna 250g
114,32 zł/1kg
28,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,31 zł/1kg
55,77 zł
Sprzedawca: somnia24

KRÜGER 711473007 KRÜGER Wildfrucht Getränkepulver 1,0 kgJednorazowe
63,53 zł/1kg
63,53 zł
Sprzedawca: somnia24

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
102,46 zł/1kg
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cadbury Curly Wurly Squirlies
106,00 zł/1kg
11,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada do picia HEARTS 1kg w proszku do sporządzania napojów instant
32,99 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Katomix

MASSIMO 3w1 kawa rozpuszczalna typu Café Latte 16 pudełek po 10 paluszków x 125g / opakowanie do przechowywania kawy rozpuszczalnej
185,48 zł/1kg
380,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
370,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
138,48 zł/1kg
69,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel)
46,04 zł/1kg
26,41 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027833 Caramel-Krokant 500g
155,00 zł/1kg
77,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic w kubkach 10 x 2g
448,00 zł/1kg
8,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
142,38 zł/1kg
26,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Baton czekoladowy Cadbury Wunderbar z kremem karmelowym i orzeszkami ziemnymi 1s
139,18 zł/1kg
6,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze smakuje
Lubimy ją pić, szybka w przygotowaniu.
Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Jacobs Cocoa Fantasy Dark Sticks Cocoa Beans Czekolada do picia 100x24g
206,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Callebaut Ciemna czekolada do picia 200 g – wyjątkowa jakość dla autentycznej przyjemności
36,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
184,95 zł/1l

Callebaut Czekolada mleczna do picia 200 g – naturalna rozkosz z Bukowiny
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l

Biała czekoladowa kulka z płatkami róży do picia 42 g – Schronisko Bukowina
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
579,80 zł/1kg

Finest SELECTION Getränkepulver Dunkle Schokolade 9202 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER 560367 KRÜGER Schokotrunk Trinkschokolade 1,0 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,50 zł/1kg

Kula czekoladowa z kit kat 70g - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
349,88 zł/1kg

Kula czekoladowa z żelkami Haribo 60g- Schronisko Bukowina
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,90 zł/1kg

Kula czekoladowa z lentilkami 60g - Schronisko Bukowina
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
433,17 zł/1kg

Cameo 8003000127519, Gorąca czekolada, 115 g, Kakao, 358 kcal, 1497 kJ, 602 kJ
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Czekolada do picia Sarotti czekoladowa przyjemność 250g opakowanie 5 sztuk
108,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kula czekoladowa z Oreo 50g - Schronisko Bukowina
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
449,83 zł/1kg

Kula czekoladowa z bananami i truskawami 45g - Schronisko Bukowina
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
499,80 zł/1kg

Kula czekoladowa z bezami 45g Schronisko Bukowina
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
433,17 zł/1kg

Kula czekoladowa z malinami liofilizowanymi 45g - Schronisko Bukowina
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
288,78 zł/1kg

Krüger Family Chocolate Dream Drinking Chocolate Mixed Drink 250g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,32 zł/1kg

Mokate Gorąca Czekolada do Picia - Słony Karmel Hot Chocolate Salated Caramel 10 Saszetek
60,43 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
335,72 zł/1l

Niederegger napój kakaowy marcepan czekolada pitna 250g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
28,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,32 zł/1kg

Kaba oryginalne kakao z dekstrozą w torebce 400g



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
22,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,47 zł/1l

Finest SELECTION Getränkepulver Weiße Schokolade 9476 300g
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies