4,9



Na podstawie 8 opinii
Filet śledziowy Appel Delikatne filety w sosie toskańskim 200 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,55 zł
47,75 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Konserwy mięsne, parówki i ryby w puszce i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Filety z anchois Zarotti 380 g77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Appel delikatesowe filety śledziowe w śmietanie z ziołami i koperkiem 200g59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Filety śledziowe Appel Bałkański sos pomidorowy z dodatkami warzywnymi 200g47,75 zł/1l
9,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Appel Filet śledziowy śniadanie na kaca w pikantnym sosie musztardowym 200g47,90 zł/1l
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jabłko - Filet śledziowy - Krem pieprzowy - puszka 200 g
1 899,95 zł/1kg
379,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Appel Delikatne filety śledziowe na ostro z pomidorami i curry 200g
59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w śmietanie z pomidorów dojrzewających na słońcu 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Rugia śledzie pieczone w pikantnej marynacie, pikantne i soczyste 500g
53,16 zł/1kg
26,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filet śledziowy Rügenfisch w m sosie pomidorowo-śmietanowym 200g
1 782,36 zł/1kg
384,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Filety śledziowe w śmietanie z pikantną papryką 200g
54,48 zł/1kg
12,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen Filety śledziowe w pikantnym sosie szaszłykowym 200g
56,10 zł/1l
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel filet śledziowy krem pomidorowy z dojrzałych na słońcu pomidorów 100g
71,20 zł/1l
7,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie Filety śledziowe z mango i curry 200g
48,50 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jabłkowe śniadanie na kaca w sosie pomidorowym z korniszonami i cebulą 200g
47,90 zł/1l
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel salsa picante w ostrym sosie 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Filety śledziowe Appel z pomidorami po burgundzku o delikatnym smaku czerwonego wina 200 g
48,60 zł/1l
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuna naturale bez oleju tuńczyk w kawałkach puszka 185g
104,86 zł/1kg
19,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w sosie pomidorowym z mozzarellą i bazylią 200g
60,35 zł/1l
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Appel filet śledziowy Delikatne filety w sosie toskańskim 200g
Delikatne filety śledziowe w aromatycznym sosie pomidorowym z oregano i rozmarynem.
Appel Feinkost GmbH & Co KGNeufelder Schanze
27472 Cuxhaven
Delikatne filety śledziowe Appel w stylu toskańskim w praktycznej puszce 200 g to prawdziwa gratka dla wszystkich smakoszy. Zanurz się w śródziemnomorskim świecie Toskanii i ciesz się wyjątkowym smakiem tego delikatnego rybnego specjału. Delikatne filety śledziowe są starannie marynowane w aromatycznym toskańskim sosie, uszlachetnionym wybranymi śródziemnomorskimi ziołami i przyprawami. Nadaje im to niepowtarzalny smak, który sprawia, że każdy kęs staje się kulinarnym doznaniem. Bogate w cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i naturalne źródło białka, filety te oferują nie tylko przyjemność, ale także zdrową opcję żywieniową. Jako produkty z certyfikatem MSC można mieć pewność, że pochodzą ze zrównoważonych połowów. Ciesz się delikatnymi filetami śledziowymi Appel w stylu toskańskim jako pyszną przystawką, w sałatkach lub jako danie główne i daj się oczarować ich niezrównanemu smakowi.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- PIECZARKI (Clupea harengus) (60%), przecier pomidorowy (13%), woda, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, sól, przyprawy, skrobia, ekstrakty przypraw, substancja zagęszczająca - guma guar, oregano, rozmaryn.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kcal) 229,44 kcal Tłuszcz 16,7 g, w tym: - Nasycone kwasy tłuszczowe 3,5 g Węglowodany 7,2 g, w tym: - Cukier 6,2 g Białko 11,8 g Sól 1,12 g
- Alergeny
- Ryby i produkty pochodne
- Waga
- 230 g
- Firma spożywcza
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Nazwa handlowa
- Filety śledziowe w sosie toskańskim
- Producent
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Zakres dostawy
- 200g
- Numer producenta
- 2285
- EAN
- 4020500922851
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- PIECZARKI (Clupea harengus) (60%), przecier pomidorowy (13%), woda, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, sól, przyprawy, skrobia, ekstrakty przypraw, substancja zagęszczająca - guma guar, oregano, rozmaryn.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kcal) 229,44 kcal Tłuszcz 16,7 g, w tym: - Nasycone kwasy tłuszczowe 3,5 g Węglowodany 7,2 g, w tym: - Cukier 6,2 g Białko 11,8 g Sól 1,12 g
- Alergeny
- Ryby i produkty pochodne
- Waga
- 230 g
- Firma spożywcza
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Nazwa handlowa
- Filety śledziowe w sosie toskańskim
- Producent
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Zakres dostawy
- 200g
- Numer producenta
- 2285
- EAN
- 4020500922851
Pasuje również do tego
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14Bestseller




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Appel Delikatne filety śledziowe na ostro z pomidorami i curry 200g
59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rugia śledzie pieczone w pikantnej marynacie, pikantne i soczyste 500g
53,16 zł/1kg
26,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w śmietanie z pomidorów dojrzewających na słońcu 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Appel Feuer Röllchen Filety śledziowe w pikantnym sosie szaszłykowym 200g
56,10 zł/1l
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe w śmietanie z pikantną papryką 200g
54,48 zł/1kg
12,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel delikatesowe filety śledziowe w śmietanie z ziołami i koperkiem 200g
59,55 zł/1l
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel MSC filety śledziowe w śmietanie z chrzanem 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Filety śledziowe Appel w pikantnym kremie paprykowym 200g
43,45 zł/1l
8,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Filet śledziowy Appel słodkie chilli z warzywami azjatyckimi słodko-ostry 200g
61,95 zł/1l
12,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w sosie skyr z aromatycznymi ziołami 190g
50,89 zł/1l
9,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel salsa picante w ostrym sosie 200g
85,90 zł/1l
17,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Appel filet śledziowy krem pomidorowy z dojrzałych na słońcu pomidorów 100g
71,20 zł/1l
7,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Filety śledziowe Appel Bałkański sos pomidorowy z dodatkami warzywnymi 200g
47,75 zł/1l
9,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w owocowym, pikantnym kremie piri mango 200g
43,35 zł/1l
8,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Apple curry roladki z filetów śledziowych w pikantnym ketchupie curry 200g
47,75 zł/1l
9,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie Filety śledziowe z mango i curry 200g
48,50 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel z pomidorami po burgundzku o delikatnym smaku czerwonego wina 200 g
48,60 zł/1l
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
88,18 zł/1l
88,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
62,21 zł/1kg
49,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Bifi Carazza Pizza Snack wypełniona sosem do pizzy Ciasto pszenne 40g
134,50 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Meica Deutschländer (360g)
93,67 zł/1kg
33,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w klasycznej pikantnej śmietanie z jajkiem i musztardą 200 g
60,10 zł/1l
12,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Filety śledziowe Appel w sosie pomidorowym z mozzarellą i bazylią 200g
60,35 zł/1l
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
doskonały
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
bardzo dobry. przyjaźń
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 7 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 31 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 18 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 28 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg

Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,20 zł/1l

Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,28 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,14 zł/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,83 zł/1kg

Filet z anchois Monte Mare 720 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,72 zł/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
292,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
88,50 zł/1kg

Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,19 zł/1kg

Suszona ikra z cefala Bottarga di Muggine 75g - Smeralda



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
612,38 zł/1kg

Filety z anchois Zarotti 380 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,59 zł/1kg

Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
150,00 zł/1kg

Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,29 zł/1kg

Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,83 zł/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,64 zł/1kg

Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,96 zł/1kg

Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
389,90 zł/1kg

Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
529,90 zł/1l

Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,00 zł/1kg

Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,87 zł/1kg

Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l