Heinz majonez truflowy z kawałkami trufli wyciskany butelka 875ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

65,72 zł

76,87 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Łap promocję, póki trwa!
Majonezy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla zestaw 2 sztuk - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
zestaw 2 sztuk - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
89,02 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
60,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Hamker Majonez Sałatkowy kremowy delikatny pikantny z olejem rzepakowym 875 ml 6-pak
Hamker Majonez Sałatkowy kremowy delikatny pikantny z olejem rzepakowym 875 ml 6-pak
25,55 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g
Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g
50,42 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Remia – Legendarna, naprawdę smaczna majonez z czarną truflą – 2,5 l
Remia – Legendarna, naprawdę smaczna majonez z czarną truflą – 2,5 l
67,47 zł/1kg
168,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Majonez truflowy Heinz 220 ml
Majonez truflowy Heinz 220 ml
92,68 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Letni majonez truflowy, 80 g
Letni majonez truflowy, 80 g
337,50 zł/1l
27,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Hellmanns Prawdziwy Majonez do maczania Oryginał do frytek 430ml
Hellmanns Prawdziwy Majonez do maczania Oryginał do frytek 430ml
48,21 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Remia Wie! majonez wegański 80 cl x 3
Remia Wie! majonez wegański 80 cl x 3
19,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
39,52 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
135,75 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
143,15 zł
-34,55 zł
108,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
176,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
75,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Heinz majonez średnio gęsty słodko-kremowy pikantny łagodny sos 875ml
Heinz majonez średnio gęsty słodko-kremowy pikantny łagodny sos 875ml
55,81 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,83 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Homann Majonez sałatkowy delikatny kremowy i łagodny 500ml
Homann Majonez sałatkowy delikatny kremowy i łagodny 500ml
25,28 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Appel Delikatess majonez kremowy z wartościowym olejem rzepakowym 250ml
Appel Delikatess majonez kremowy z wartościowym olejem rzepakowym 250ml
32,31 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
12,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Winiary Majonez Dekoracyjny 300 Ml
Winiary Majonez Dekoracyjny 300 Ml
39,73 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Majonez Homann Salat, delikatnie pikantny, klasyczny, kremowy i smaczny, 875 ml
Majonez Homann Salat, delikatnie pikantny, klasyczny, kremowy i smaczny, 875 ml
31,82 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
27,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 250ml
Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 250ml
56,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Majonez truflowy Heinz z kawałkami trufli, butelka dozująca 875ml

Opis produktu

Majonez truflowy Heinz z kawałkami trufli w butelce dozującej o pojemności 875ml łączy wyjątkową, kremową konsystencję z wyrafinowanym aromatem prawdziwych kawałków trufli, zapewniając niezwykłe doznania smakowe. Starannie opracowana receptura nadaje klasycznym daniom, takim jak burgery, frytki lub kanapki, elegancki i pełny smak. Praktyczna butelka dozująca o pojemności 875ml sprawia, że ten wysokiej jakości majonez idealnie nadaje się do gastronomii, konceptów street food oraz dla wymagających smakoszy.

Najważniejsze cechy

Kremowa receptura łączy bogaty smak klasycznego majonezu z delikatnymi kawałkami trufli, tworząc intensywny i wyrafinowany aromat. Szczególnie dobrze komponuje się z wytrawnymi potrawami, podnosząc walory smakowe burgerów, steków lub dań z ziemniaków.

Dzięki gładkiej konsystencji, majonez truflowy łatwo się rozprowadza i dozuje. Szczególnie na burgerach, kanapkach lub wrapach, dodaje kremowości i przyjemnego, wyrafinowanego charakteru.

Produkt wytwarzany jest bez użycia sztucznych barwników i aromatów, co świadczy o sprawdzonej jakości Heinz. Duża butelka dozująca o pojemności 875ml idealnie nadaje się do częstego użytku w gastronomii, kuchni grillowej lub w domu, dla wyjątkowych chwil przyjemności.

Wskazówki dotyczące stosowania

Majonez truflowy Heinz najlepiej rozwija swój wyrafinowany, pikantny aromat, szczególnie w połączeniu z burgerami, stekami lub chrupiącymi frytkami truflowymi. Kremowa konsystencja doskonale komponuje się z grillowanym mięsem, dodając smaku wysokiej jakości daniom z grilla.

Majonez idealnie pasuje również do kanapek, wrapów lub grillowanych warzyw, dodając subtelnej nuty trufli. Szczególnie w przypadku street foodu lub nowoczesnych przekąsek, sos ten zapewnia wyjątkowy i wysokiej jakości smak.

Oprócz klasycznych zastosowań, majonez truflowy doskonale nadaje się jako baza do sosów lub dressingów. Osoby, które lubią eksperymentować w kuchni, mogą również użyć go do wzbogacenia smaku burgerów, potraw z ziemniaków lub wykwintnych przystawek.

Często zadawane pytania

Jak smakuje majonez truflowy Heinz?

Majonez charakteryzuje się kremowym, pełnym smakiem z delikatnym aromatem trufli i prawdziwymi kawałkami trufli.

Do jakich potraw sos ten jest szczególnie odpowiedni?

Doskonale pasuje do burgerów, steków, frytek z truflowym smakiem, kanapek i potraw z grilla.

Czy butelka z dozownikiem jest praktyczna w codziennym użytkowaniu?

Butelka umożliwia czyste i łatwe dozowanie podczas każdego użycia.

Czy majonez można używać jako dip?

Kremowa konsystencja idealnie nadaje się jako dip do przekąsek, potraw z ziemniaków lub warzyw.

Czy majonez zawiera sztuczne dodatki?

Produkcja odbywa się bez użycia sztucznych barwników i aromatów.

H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Skrytka pocztowa 14 05 5540075 DüsseldorfNiemcy

Heinz majonez truflowy z kawałkami trufli butelka 875ml

Kremowy majonez z dodatkiem prawdziwych kawałków trufli zapewnia bogaty i przyjemny smak.

H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)PO Box 14 05 5540075 DüsseldorfNiemcy

Składniki:Olej słonecznikowy 68%, woda, pasteryzowane żółtko jaja kurzego 5%, ocet spirytusowy*, cukier, skrobia, sól, melasa, trufla letnia (Tuber aestivum vitt) 0,4%, suszone grzyby 0,2%, cebula, czosnek, pieprz, naturalne aromaty

Informacje o wartościach odżywczych na 100 ml:



Wartość kaloryczna kj 2666 kj Wartość kaloryczna kcal 648 kcal Tłuszcz 70 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone.



8,7 g Węglowodany 3,7 g w tym cukier 2,4 g Białko 0,9 g Sól 1 g

Alergeny: JAJKA i produkty z nich wytworzone

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Heinz Truffle Sauce 855 gramów

Majonez Truflowy Heinz jest niezwykle gładki, kremowy i pełen smaku. Dodaj wyjątkowy smak do wszystkich swoich klasycznych przepisów dzięki temu pysznemu majonezowi z kawałkami prawdziwych trufli! Smak jest jedną z najważniejszych wartości w Heinz. Dlatego Henry J. Heinz stworzył niepowtarzalny smak Heinz; smak, który znasz i kochasz. Majonez Truflowy Heinz jest niezwykle gładki, kremowy i pełen smaku. Dodaj wyjątkowy akcent do wszystkich swoich klasycznych przepisów dzięki temu pysznemu majonezowi z prawdziwymi kawałkami trufli! Smak jest jedną z najważniejszych wartości w Heinz. Dlatego Henry J. Heinz stworzył niepowtarzalny smak Heinz; smak, który znasz i kochasz.


Najbardziej wyrafinowana i autentyczna trufla jest mieszana z gładkim i kremowym majonezem Heinz, aby dodać odrobinę elegancji i wzmocnić smak większości dań dla smakoszy. Doskonale komponuje się z grillowanymi mięsami, tostami lub kanapkami, a także różnymi serami.



Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
H. J. Heinz GmbH
P.O. Box 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Niemcy

Nazwa środka spożywczego
Sos o smaku truflowym, 0,4% trufli letniej i grzybów

Wykaz składników
Składniki: olej słonecznikowy 68%, woda, pasteryzowane żółtko jaja kurzego 5%, ocet brandy*, cukier, skrobia, sól, melasa, trufla letnia (Tuber Aestivum Vitt) 0,4%, suszone grzyby 0,2%, cebula, czosnek, pieprz, naturalne aromaty. *austria: ocet spirytusowy

Ilość netto w opakowaniu jednostkowym
875,00 ml

Specjalne wskazówki dotyczące przechowywania
Spożyć w ciągu 4 tygodni po otwarciu.

Wskazanie zawartości alkoholu dla napojów zawierających więcej niż 1,2% alkoholu objętościowo
0,00

Średnie wartości odżywcze na 100 g
Wartość kaloryczna w kJ 2666
Wartość kaloryczna w kcal 648
Tłuszcz w g 70,00
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 8.70
Węglowodany w g 3,70
Węglowodany, w tym cukier w g 2,40
Białko w g < 0,90
Sól w g 1,00

Zawarte alergeny
Jaja i produkty pochodne

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Zawartość
0.875 l
Lista składników
Olej słonecznikowy 68%, woda, pasteryzowane żółtko jaja kurzego 5%, ocet brandy*, cukier, skrobia, sól, melasa, trufla letnia (Tuber aestivum vitt) 0,4%, suszone grzyby 0,2%, cebula, czosnek, pieprz, naturalne aromaty
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna kj 2666 kj Wartość kaloryczna kcal 648 kcal Tłuszcz 70 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,7 g Węglowodany 3,7 g w tym cukier 2,4 g Białko 0,9 g Sól 1 g
Waga
855 g
Firma spożywcza
H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55 40075 Düsseldorf Deutschland
Nazwa handlowa
Majonez truflowy
Producent
Numer producenta
76017193
EAN
8715700120768

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Zawartość
0.875 l
Lista składników
Olej słonecznikowy 68%, woda, pasteryzowane żółtko jaja kurzego 5%, ocet brandy*, cukier, skrobia, sól, melasa, trufla letnia (Tuber aestivum vitt) 0,4%, suszone grzyby 0,2%, cebula, czosnek, pieprz, naturalne aromaty
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna kj 2666 kj Wartość kaloryczna kcal 648 kcal Tłuszcz 70 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,7 g Węglowodany 3,7 g w tym cukier 2,4 g Białko 0,9 g Sól 1 g
Waga
855 g
Firma spożywcza
H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55 40075 Düsseldorf Deutschland
Nazwa handlowa
Majonez truflowy
Producent
Numer producenta
76017193
EAN
8715700120768
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Severin ES 3566, Sokowirówka odśrodkowa, Czarny, Stal nierdzewna, 19000 RPM, 1,5 l, 0,5 l, 1,21 m
Severin ES 3566, Sokowirówka odśrodkowa, Czarny, Stal nierdzewna, 19000 RPM, 1,5 l, 0,5 l, 1,21 m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
172,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Bloomique - Zestaw 2 sztuk - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa z Wysp Kanaryjskich - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 50-70 cm wysokości - Doniczka 15 cm
Bloomique - Zestaw 2 sztuk - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa z Wysp Kanaryjskich - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 50-70 cm wysokości - Doniczka 15 cm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
178,85 zł
Sprzedawca: Bloomique
Zdjęcie produktu dla Oliwa truflowa, 100 ml - Frantoio Bartolini
Oliwa truflowa, 100 ml - Frantoio Bartolini
428,70 zł/1l
42,87 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla DAMASCINE ROSE FLOWER HYDROLATE 100% NATURAL 100ml WODA RÓŻANA 0,1L Naturalna woda różana do picia do pieczenia 100ml Woda różana
DAMASCINE ROSE FLOWER HYDROLATE 100% NATURAL 100ml WODA RÓŻANA 0,1L Naturalna woda różana do picia do pieczenia 100ml Woda różana
1 399,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Zdjęcie produktu dla Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 411
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce
Zdjęcie produktu dla Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantny sos przyprawowy z chili 2000ml
41,24 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
82,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
36,92 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
79,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Zlewozmywak ze stali nierdzewnej KuKoo
Zlewozmywak ze stali nierdzewnej KuKoo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
500,51 zł
Sprzedawca: MonsterShop
Zdjęcie produktu dla Zestaw 3 sztuk, pudełka prezentowe z podświetleniem LED, 60 diod LED, idealne na prezent świąteczny, dekoracja świąteczna
Zestaw 3 sztuk, pudełka prezentowe z podświetleniem LED, 60 diod LED, idealne na prezent świąteczny, dekoracja świąteczna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
141,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
14,69 zł
-6%
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
130,12 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 440
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g
Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g
495,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 8000850210422, Oliwa z oliwek, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
Open Food 8000850210422, Oliwa z oliwek, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
88,58 zł/1kg
44,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Homann Snack Sauce Holland Classic o kremowo-pikantnym smaku 875ml
Homann Snack Sauce Holland Classic o kremowo-pikantnym smaku 875ml
34,23 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla DeVlaendere – Sos Samurai – 1 l
DeVlaendere – Sos Samurai – 1 l
63,66 zł/1kg
63,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla PAPSTAR papierowa słomka do picia 200 mm różne kolory 200 sztuk
PAPSTAR papierowa słomka do picia 200 mm różne kolory 200 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
137,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Rapunzel - Sos orzechowy Saté - 330ml
Rapunzel - Sos orzechowy Saté - 330ml
53,45 zł/1l
17,64 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Doniczka z wkładem Prosperplast Rato Square DRTS170-S433 - Antracyt 7,2 litra
Doniczka z wkładem Prosperplast Rato Square DRTS170-S433 - Antracyt 7,2 litra
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
42,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Skarpety piłkarskie 6 par skarpet sportowych antypoślizgowe skarpety sportowe gr.39-46
Skarpety piłkarskie 6 par skarpet sportowych antypoślizgowe skarpety sportowe gr.39-46
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 343
117,60 zł
-2,36 zł
115,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund
Zdjęcie produktu dla Czekolada dubajska ELIT - 90g
Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Bloomique - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa kanaryjska - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 100-120 cm wysokości - Doniczka 21 cm
Bloomique - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa kanaryjska - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 100-120 cm wysokości - Doniczka 21 cm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
213,75 zł
Sprzedawca: Bloomique
Zdjęcie produktu dla Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
Zdjęcie produktu dla Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 137
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop
Zdjęcie produktu dla Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 205
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1004
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 955
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2194
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Recenzje klientów

Na podstawie 9 opinii
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Majonez Heinz
Oceniono dnia 13 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Jak dotąd dobrze
Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 listopada 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Heinz majonez śmietankowo-pikantny w torebce z dozownikiem 3 x 5 litrów 1500ml
Heinz majonez śmietankowo-pikantny w torebce z dozownikiem 3 x 5 litrów 1500ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
428,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Majonez sałatkowy Homann delikatny kremowy z 50% oleju w wiaderku 10kg
Majonez sałatkowy Homann delikatny kremowy z 50% oleju w wiaderku 10kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
233,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kraft Salad Mayonnaise Premium kremowy majonez w wiaderku 10000ml
Kraft Salad Mayonnaise Premium kremowy majonez w wiaderku 10000ml
215,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
21,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla zestaw 2 sztuk - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
zestaw 2 sztuk - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
60,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
89,02 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 100 ml opakowanie 15 sztuk
Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 100 ml opakowanie 15 sztuk
151,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
101,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thomy ostry chrzan kremowy z korzenia chrzanu 85g opakowanie 15 sztuk
Thomy ostry chrzan kremowy z korzenia chrzanu 85g opakowanie 15 sztuk
141,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hamker Majonez Sałatkowy kremowy delikatny pikantny z olejem rzepakowym 875 ml 6-pak
Hamker Majonez Sałatkowy kremowy delikatny pikantny z olejem rzepakowym 875 ml 6-pak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,55 zł/1l
Zdjęcie produktu dla neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
117,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,19 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Majonez sałatkowy Homann z 50% oleju roślinnego w wiaderku 5000g
Majonez sałatkowy Homann z 50% oleju roślinnego w wiaderku 5000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
125,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Majonez truflowy Heinz 220 ml
Majonez truflowy Heinz 220 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Majonez sałatkowy Le Picant Rozkosz dla wszechstronnej kuchni 875ml
Majonez sałatkowy Le Picant Rozkosz dla wszechstronnej kuchni 875ml
22,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Majonez klasyczny Calvé 250 ml Top Down
Majonez klasyczny Calvé 250 ml Top Down
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,56 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g
Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
50,42 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Danish Remoulade Dressing Original z kawałkami warzyw 900ml
Danish Remoulade Dressing Original z kawałkami warzyw 900ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sałatka Nadler z majonezem – kremowa, łagodna, klasyczna, delikatna, pyszna – 875 ml
Sałatka Nadler z majonezem – kremowa, łagodna, klasyczna, delikatna, pyszna – 875 ml
25,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Appel Delikatess majonez kremowy z wartościowym olejem rzepakowym 250ml
Appel Delikatess majonez kremowy z wartościowym olejem rzepakowym 250ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
12,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,31 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,52 zł/1l
MAJONEZ JAJECZNY BIO 250 ml - VITAQUELL
MAJONEZ JAJECZNY250 ml - VITAQUELL
23,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
94,04 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Miracel Whip Dressing gotowy do spożycia kremowy smak wegański 250ml
Miracel Whip Dressing gotowy do spożycia kremowy smak wegański 250ml
17,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,60 zł/1l