4,0



Na podstawie 2 opinii
Smak:
Serwatka Iso bezbarwna (1,02 kg)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
273,68 zł
268 313,73 zł / 1kg
+ 55,23 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)219,71 zł/1l
395,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Kazeina micelarna (2,27 kg)175 443,47 zł/1kg
403,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Serwatka Iso zero (1816 g)202 472,47 zł/1kg
441,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)223 223,10 zł/1kg
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Iso Whey Zero (908G)
323,92 zł/1l
294,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

ISO-100 hydrolizowane (932 g)
406 276,83 zł/1kg
378,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

100% Czystej Serwatki (454 G)
259,43 zł/1l
117,78 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Iso Whey Zero (908G)
219 455,35 zł/1kg
245,79 zł
Sprzedawca: VISO

100% złota serwatka (2,27 kg)
425 413,38 zł/1kg
1 080,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Iso Whey Zero (908G)
219 455,35 zł/1kg
245,79 zł
Sprzedawca: VISO

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (2,27 kg)
359,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Iso Whey Zero (908G)
323,92 zł/1l
294,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

100% serwatka złota (2,02 kg)
316,56 zł/1l
639,45 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Iso Whey Zero (908G)
323,92 zł/1l
294,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Iso whey zero (454g)
416,15 zł/1l
188,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Izolat serwatki (900g)
280,04 zł/1l
252,04 zł
Sprzedawca: FITADIUM

ISO-100 Clear (512 g)
310 236,00 zł/1kg
210,34 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Iso Whey Zero (908G)
340,93 zł/1l
309,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

WHEY HARDCORE (2 kg)
203,87 zł/1l
407,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)
147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Scitec IsoClear Protein 1025 g w proszku
Tabela wartości odżywczych
| Wartość odżywcza | na 100 g | na porcję (30 g) |
|---|---|---|
| Wartość kaloryczna | 1650 kJ / 390 kcal | 495 kJ / 117 kcal |
| Tłuszcz | 1,0 g | 0,3 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,5 g | 0,15 g |
| Węglowodany | 2,0 g | 0,6 g |
| - w tym cukier | 0,5 g | 0,15 g |
| Białko | 85 g | 25,5 g |
| Sól | 0,2 g | 0,06 g |
Składniki
Składniki:
Izolat białka serwatkowego, aromat, substancja słodząca (sukraloza), emulgator (lecytyny, głównie sojowe).
Zawiera mleko i soję.
Ilość netto
1025 g proszku
Przechowywanie
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła.
Zalecane spożycie
wymieszać 30 g proszku (ok. 1 miarka) z 250-300 ml wody lub mleka i natychmiast wypić.
Ostrzeżenia
Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci.
Szukasz lekkiej, orzeźwiającej alternatywy białkowej dla tradycyjnych kremowych koktajli?Iso Whey Clear (1,025 kg) od Scitec Nutrition łączy w sobie jakośćizolatu serwatki z klarowną, gaszącą pragnienie konsystencją przypominającą napój owocowy. Dzięki zawartości do 21 g białka na porcję, ta klarowna serwatka jest idealną alternatywą dla sportowców, którzy chcą zwiększyć spożycie białka bez gęstej konsystencji tradycyjnej serwatki.Jej świeży smak i mieszalność sprawiają, że jest to doskonała opcja po treningu, w upalne dni lub po prostu, gdy szukasz lżejszego koktajlu białkowego. Bez cukru, bez laktozy, bez glutenu i bez oleju palmowego, Iso Whey Clear można łatwo zintegrować z wieloma programami żywieniowymi. Po zmieszaniu z wodą powstaje klarowny, owocowy napój, który jest bliższy mrożonej herbacie lub orzeźwiającemu napojowi niż tradycyjnemu shake'owi białkowemu. Formuła ta opiera się głównie na wysokiej jakości izolacie białka serwatkowego. Każda porcja 25 g dostarcza około 20-21 g białka w zależności od smaku, z mniej niż 1 g węglowodanów i bardzo małą ilością tłuszczu.Białko pomaga budować i utrzymywać masę mięśniową oraz prawidłową strukturę kości. Dzięki wysoce wyrafinowanemu profilowi odżywczemu, Iso Whey Clear jest idealny dla sportowców poszukujących wysokiego spożycia białka przy minimalnej ilości cukru i tłuszczu. Jego lekka, przezroczysta konsystencja odróżnia go od konwencjonalnej serwatki. Po wymieszaniu i kilku minutach odpoczynku piana znika, pozostawiając klarowny napój, który jest szczególnie przyjemny do picia. w różnych smakach: Blueberry, Green Tea Kiwi i Mango Peach.
- Producent
- Scitec Nutrition
- Waga
- 1.02 g
- Liczba sztuk
- 1
- Zawartość
- 1020 ml
- Lista składników
- Składniki Zielona herbata Kiwi: Izolat białka serwatkowego 93%, aromaty, substancja zakwaszająca (kwas jabłkowy), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), barwniki (karmel amoniakalny, kompleksy miedziowo-chlorofilowe i miedziowo-chlorofilinowe), substancja przeciwpieniąca [antimoussant (polydiméthylsiloxane, dioxyde de silicium)]. Składniki mango brzoskwiniowego: izolat białka serwatkowego 95%, aromaty, substancja zakwaszająca (kwas jabłkowy), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), ekstrakt pieprzu kajeńskiego w proszku (Capsicum annuum) [maltodextrine, extrait de poivre, émulsifiant (esters citriques des mono- et diglycérides d'acides gras), humectant (glycérol), Antioxydants (esters d'acides gras d'acide ascorbique, alpha-tocophérol)], substancja przeciwpieniąca [antimoussant (Polydiméthylsiloxane, dioxyde de silicium)], ekstrakt kurkumy [épaississant (Gomme arabique), Extrait de rhizome de curcuma (Curcuma longa), Anti-agglomérant (Dioxyde de silicium)].
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza: 25 g / 100 g, Energia: 88 kcal (368,2 kJ) / 352 kcal (1472,8 kJ), Tłuszcz: 0,5 g / 2 g, Węglowodany: 0,6 g / 2,4 g, Białko: 21 g / 84 g
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać jedną dawkę (25 g), tj. 3/4 kapsułki, z 275 ml wody. Dobrze wstrząsnąć i odstawić na około 1 minutę, aż nie będzie piany.
- Firma spożywcza
- Scitec Nutrition
- Nazwa handlowa
- Clear whey
- EAN
- 5999100026193
- Numer producenta
- 326714-002
- Producent
- Scitec Nutrition
- Waga
- 1.02 g
- Liczba sztuk
- 1
- Zawartość
- 1020 ml
- Lista składników
- Składniki Zielona herbata Kiwi: Izolat białka serwatkowego 93%, aromaty, substancja zakwaszająca (kwas jabłkowy), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), barwniki (karmel amoniakalny, kompleksy miedziowo-chlorofilowe i miedziowo-chlorofilinowe), substancja przeciwpieniąca [antimoussant (polydiméthylsiloxane, dioxyde de silicium)]. Składniki mango brzoskwiniowego: izolat białka serwatkowego 95%, aromaty, substancja zakwaszająca (kwas jabłkowy), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), ekstrakt pieprzu kajeńskiego w proszku (Capsicum annuum) [maltodextrine, extrait de poivre, émulsifiant (esters citriques des mono- et diglycérides d'acides gras), humectant (glycérol), Antioxydants (esters d'acides gras d'acide ascorbique, alpha-tocophérol)], substancja przeciwpieniąca [antimoussant (Polydiméthylsiloxane, dioxyde de silicium)], ekstrakt kurkumy [épaississant (Gomme arabique), Extrait de rhizome de curcuma (Curcuma longa), Anti-agglomérant (Dioxyde de silicium)].
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza: 25 g / 100 g, Energia: 88 kcal (368,2 kJ) / 352 kcal (1472,8 kJ), Tłuszcz: 0,5 g / 2 g, Węglowodany: 0,6 g / 2,4 g, Białko: 21 g / 84 g
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać jedną dawkę (25 g), tj. 3/4 kapsułki, z 275 ml wody. Dobrze wstrząsnąć i odstawić na około 1 minutę, aż nie będzie piany.
- Firma spożywcza
- Scitec Nutrition
- Nazwa handlowa
- Clear whey
- EAN
- 5999100026193
- Numer producenta
- 326714-002
Pasuje również do tego

for you power protein double pack
241,47 zł/1l
362,20 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

Moc białka (4 kg)
129,28 zł/1l
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Karmel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
214,73 zł/1kg
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej białka: 360g
381,64 zł/1l
137,39 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Activlab 100% Whey Premium 2000 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada Mleczna
94,50 zł/1kg
189,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% białka w suchej masie | białko serwatkowe w proszku 850 g | 55% izolatu serwatki CFM i 45% koncentratu CFM | naturalne białko w proszku
527,14 zł/1l
448,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Weider Protein 80 Plus 500g
475,40 zł/1l
237,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Super Mass Gainer (2943g)
65 731,25 zł/1kg
210,34 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Fresenius Kabi Fresubin Protein Powder bez laktozy i bezglutenowy 300g
143,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Mutant Mass, Gainer 6800g 17868
1 612,35 zł/1l
322,47 zł
Sprzedawca: VISO

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
175,33 zł/1kg
350,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g wanilia / Biaka rolinne / Pyszne wieloskadnikowe biako rolinne o hipoalergicznym skadzie
211,29 zł/1l
158,47 zł
Sprzedawca: taleoo

100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)
147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Nustino – Masło orzechowe w proszku Pure 400 g – 100% orzechów ziemnych, o 90% mniej tłuszczu – bogate w białko – bez cukru – o niskiej zawartości tłuszczu – bez oleju palmowego
106,72 zł/1l
42,69 zł
Sprzedawca: MateMundo

MyProtein | Impact Whey Protein Natural Chocolate
193,19 zł/1l
193,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Mars Snickers White HiProtein Powder 875 g biaa czekolada-karmel-orzech ziemny / Biako serwatkowe / Pyszne biako serwatkowe o niepowtarzalnym smaku batonw Snickers White
238,74 zł/1kg
208,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Immortal Nutrition Protein 2000 g proszek WPC 66 porcji – truskawkowy – białko wieloskładnikowe
43,00 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

DYMATIZE Whey Protein Powder Shake ISO 100 Hydrolyzed Protein Gourmet Chocolate 576 g
545,64 zł/1kg
314,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Suplement masowy "Gainer Mass Weight Complex" z proteinami, o smaku banana, 2270g. (Produkt wspomagający przyrost masy mięśniowej)
87,77 zł
-3,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,55 zł
Sprzedawca: Katomix

smap® + peptide 300 g – Bezsmakowy proszek białkowy
565,60 zł/1l
181,03 zł
-11,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,68 zł
Sprzedawca: WR-Products

BrainMax, naturalny białek z kozy, bez smaku, 500 g
446 716,65 zł/1kg
268,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kazeina micelarna - 900g : wanilia I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

KBruShop Czekoladowy Shake Zastępujący Posiłek 520 g Farmasi Nutriplus Whey Protein Vegan
46,15 zł/1l
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KBruSHOP

Open Food 4260121341741, 1000 ml, 40 kcal, 2,2 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,44 g
89,40 zł/1l
89,40 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czekoladowo-orzechowy, 396 g PUL
110,48 zł/1kg
49,44 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,75 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Olimp Nutrition Whey Protein Complex 100 %, Proszek, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Czekolada, L-alanina, L-Arginina, L-aspartic acid, L-Cysteina, Kwas L-glutaminowy, L-glycine, L-Histidina,..., Stosuj 1-3 porcji dziennie – po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem...., 26 g
229,81 zł/1kg
521,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

Rule1 | R1 Protein | 100% Izolat Serwatki i Hydrolizat Serwatki Truskawka i Banan
767,03 zł
Sprzedawca: FIT1EU

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,29 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,78 zł/1l

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,33 zł/1l

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
393,42 zł
Sprzedawca: PolleoSport
173,31 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Whey Protein Isolate Snickers
572,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
286,05 zł/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - torba Snickers



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
501,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU
71,65 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
350,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU
175,33 zł/1kg

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
289,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
277,86 zł/1l

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg