4,7



Na podstawie 3 opinii
Versele Laga Tropical Finches Premium 800g - pokarm dla ptaków egzotycznych
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,99 zł
27,49 zł / 1kg
+ 15,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Pokarm podstawowy dla ptaków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Versele Laga Tropical Finches 4kg - pokarm dla małych ptaków egzotycznych
12,65 zł/1kg
50,59 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Tropical Finches 1kg - pokarm dla małych ptaków egzotycznych
17,59 zł/1kg
17,59 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga PREMIUM PRESTIGE Canaries 800g - pokarm dla kanarków
22,99 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vitapol Karmeo Premium - Mieszanka dla nimf 500g
21,98 zł/1kg
13,19 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Orlux Lori 700g - pokarm dla lorys
60,78 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Parrots 1kg - pokarm dla dużych papug
21,99 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Prestige Premium Budgies - 20 kg
345,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Versele-Laga 5410340217825, 750 g, Papuga, Witamina A, Witamina D, Witamina E
41,05 zł/1kg
32,90 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Deli Nature Budgies 1kg - pokarm dla papużek falistych
25,54 zł/1kg
25,54 zł
Sprzedawca: VISO

Versele Laga Oropharma Calci-lux 500g wysokojakościowe wapno dla ptaków
175,98 zł/1kg
87,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol VITALINE Gadu Gadu 20g
4,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga - Słonecznik dla papug 1,5kg
26,83 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol VITALINE - Tropikalne owoce dla wszystkich papug 200g
18,98 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

LoLo Pets PREMIUM 1kg pokarm dla KANARKA
21,99 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Kula Versele-Laga łojowa 500g
13,45 zł
Sprzedawca: VISO

Vitapol Premium Mieszanka dla Nimf 1 kg - Pełnoporcjowa Karma z Owocami, Warzywami i Ekstrudatem
24,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol Karmeo Life - Owocowy pokarm dla papug 750g
41,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga NutriBird Treats Forti Patee 250g - Przysmak kondycjonujący dla papug
17,59 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Lafeber Gourmet Pellets - Tropical Fruit -Budgies - Zbilansowana karma: Pellet z owocami dla papużek 567G
110,92 zł
-33,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol VITALINE - Mix bakaliowy dla wszystkich papug 200g
20,89 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Versele Laga Tropical Finches Premium 800g - pokarm dla ptaków egzotycznych
Versele Laga Tropical Finches Premium 800g - pokarm dla ptaków egzotycznychTROPICAL FINCHES PREMIUM to mieszanka najwyższej jakości ziaren, zbilansowana tak, aby w pełni zaspokajać potrzeby żywieniowe drobnych ptaków tropikalnych.
- Zawiera granulki z owocami i kompleksem VAM pełne witamin, aminokwasów i minerałów.
- Wzbogacona we Florastimul, zapewniający doskonałą kondycję i optymalną pracę jelit.
- Dodatek oczyszczonych muszli ostryg zapewnia dobrą pracę mięśni żołądkowych i właściwą równowagę wapnia i fosforu.
- Nasiona chia stanowią dodatkowe źródło kwasów tłuszczowych Omega-3.
Skład: Panicum żółte 35%, proso żółte 35%, kanar 15%, V.A.M. granulki 8%, panicum czerwony 4%, ostrygi 2%, chia 1%
Analiza chemiczna: Białko 13%, zawartość tłuszczu 5%, włókno surowe 7,5%, popiół surowy 6%, wapń 0,9%, fosfor 0,40%, lizyna 0,30%, metionina 0,38%, treonina 0,40%
Dodatki/kg:Dodatki żywieniowe: Witamina A 8800 IU, witamina D3 1600 IU, witamina E 20 mg, 3b103 (żelazo) 20 mg, 3b202 (jod) 1,5 mg, 3b405 (miedź) 7 mg, 3b502 (mangan) 48 mg, 3b603 (cynk) 45 mg
Dodatki technologiczne: Konserwanty | Przeciwutleniacze
Dodatki sensoryczne:Barwniki
Dawkowanie: dzienne zapotrzebowanie ptaków tropikalnych na pokarm może być różne w zależności od wieku i gatunku. Na początku stosowania należy podawać duże porcje karmy,
a po pewnym czasie określić jej idealną dzienną dawkę .
Należy codziennie wymieniać karmę i wodę do picia na świeżą.
Opakowanie Aroma Pack
Waga 800g
TROPICAL FINCHES PREMIUM to mieszanka najwyższej jakości ziaren, zbilansowana tak, aby w pełni zaspokajać potrzeby żywieniowe drobnych ptaków tropikalnych.
- Zawiera granulki z owocami i kompleksem VAM pełne witamin, aminokwasów i minerałów.
- Wzbogacona we Florastimul, zapewniający doskonałą kondycję i optymalną pracę jelit.
- Dodatek oczyszczonych muszli ostryg zapewnia dobrą pracę mięśni żołądkowych i właściwą równowagę wapnia i fosforu.
- Nasiona chia stanowią dodatkowe źródło kwasów tłuszczowych Omega-3.
Skład: Panicum żółte 35%, proso żółte 35%, kanar 15%, V.A.M. granulki 8%, panicum czerwony 4%, ostrygi 2%, chia 1%
Analiza chemiczna: Białko 13%, zawartość tłuszczu 5%, włókno surowe 7,5%, popiół surowy 6%, wapń 0,9%, fosfor 0,40%, lizyna 0,30%, metionina 0,38%, treonina 0,40%
Dodatki/kg:Dodatki żywieniowe: Witamina A 8800 IU, witamina D3 1600 IU, witamina E 20 mg, 3b103 (żelazo) 20 mg, 3b202 (jod) 1,5 mg, 3b405 (miedź) 7 mg, 3b502 (mangan) 48 mg, 3b603 (cynk) 45 mg
Dodatki technologiczne: Konserwanty | Przeciwutleniacze
Dodatki sensoryczne:Barwniki
Dawkowanie: dzienne zapotrzebowanie ptaków tropikalnych na pokarm może być różne w zależności od wieku i gatunku. Na początku stosowania należy podawać duże porcje karmy,
a po pewnym czasie określić jej idealną dzienną dawkę .
Należy codziennie wymieniać karmę i wodę do picia na świeżą.
Opakowanie Aroma Pack
Waga 800g
Versele-Laga Prestige Premium Tropical Bird 800 gr
Versele-Laga Prestige Premium Tropical Bird 800 gr to w pełni kompletna karma dla tropikalnych ptaków ozdobnych, takich jak zięby i astryldy, wzbogacona mieszanką nasion z witaminami i minerałami. Karma bardzo wysokiej jakości, skomponowana we współpracy z najlepszymi europejskimi hodowcami! Karma składa się z szerokiej gamy nasion wzbogaconych granulatem VAM. Granulki VAM zawierają wszystkie niezbędne witaminy, aminokwasy i minerały, których ptak potrzebuje, aby pozostać w optymalnej kondycji. Florastimul i muszle ostryg zapewniają zdrowe funkcjonowanie jelit i trawienie. Dla zdrowych ptaków z pięknymi piórami!
- Karma dla ptaków żywiących się nasionami tropikalnymi, takich jak zięby i astryldy
- Opracowana we współpracy z najlepszymi europejskimi hodowcami
- Mieszanka nasion wzbogacona witaminami, aminokwasami i minerałami w wygodnych granulkach
- Bez pokarmu jajecznego
- Duża różnorodność nasion
Skład: panis żółty 35%, proso żółte 35%, nasiona kanaru 15%, granulat V.A.M. 8%, panis czerwony 4%, muszle ostryg 2%, chia 1%
Składniki analityczne: białko 13%, zawartość tłuszczu 5%, włókno surowe 7,5%, popiół surowy 6%, wapń 0,9%, fosfor 0,40%, lizyna 0,30%, metionina 0,35%, treonina 0,40%
Dodatki: witamina A 8800 IU, witamina D3 1600 IU, witamina E 20 mg, 3b103 (żelazo) 20 mg, 3b202 (jod) 1,5 mg, 3b405 (miedź) 7 mg, 3b502 (mangan) 48 mg, 3b603 (cynk) 45 mg konserwanty, przeciwutleniacze, barwniki.
Sposób użycia: Podawać swobodnie, regularnie wymieniać. Zawsze podawać świeżą wodę pitną.
Zawartość: 800 g
Mieszanka nasion z ekstrudowanymi granulkami VAM dla małych egzotyków. Kompletna karma dla małych egzotyków. Wzbogacona mieszanka nasion: witaminy, aminokwasy i minerały = dla optymalnej kondycji. Instrukcja karmienia: wsypać do karmnika i pozostawić do dyspozycji. Składniki: proso perłowe 32%, proso żółte 26%, nasiona kanaru 14%, granulki VAM 8%, proso japońskie 7%, czerwone proso perłowe 4%, chia 2%, ostrygi 2%, herbatniki dla smakoszy 5%.
Cechy jakościowe: białko surowe 13%, oleje i tłuszcze surowe 5%, popiół surowy 6%, włókno surowe 6,5%, wapń 0,9%, fosfor 0,40%, lizyna 0,3%, metionina 0,38%, treonina 0,4%, witamina A 8800 m.i/kg, witamina D3 1600 I/kg, witamina E 20 mg/kg, żelazo 20 mg/kg, jod 1,5 mg/kg, miedź 7 mg/kg, mangan 48 mg/kg, selen 0,15 mg/kg.
- Rozmiar: 800 g
- Waga: 0.8000
- Dostawca
Prestige Premium Exotics 800g
Mieszanka nasion z ekstrudowanymi ziarnami VAM
- Najwyższa jakość, opracowana z najlepszymi hodowcami
- Zapewnia optymalną florę jelitową i kondycję
- Zawiera wszystkie ważne witaminy i minerały
Angereicherte Samenmischung mit extrudierten VAM Körnchen - Exoten
Versele-Laga Prestige Prem Tropical Birds
- Waga
- 800 g
- Zawartość
- 0.8 l
- Zawartość wilgoci
- 12%
- Rodzaj paszy
- Specyfikacja nie jest wymagana.
- Określone gatunki zwierząt
- Ptak
- Dodatki
- proso palczaste 32%, proso żółte 26%, nasiona kanaru 14%, granulat VAM 8%, proso japońskie 7%, proso czerwone palczaste 4%, chia 2%, ostrygi 2%, herbatniki dla smakoszy 5%.
- Liczba sztuk
- 4
- EAN
- 5410340215128
- Numer producenta
- 421512
- Producent
- Numer zezwolenia
- 1
- Waga
- 800 g
- Zawartość
- 0.8 l
- Zawartość wilgoci
- 12%
- Rodzaj paszy
- Specyfikacja nie jest wymagana.
- Określone gatunki zwierząt
- Ptak
- Dodatki
- proso palczaste 32%, proso żółte 26%, nasiona kanaru 14%, granulat VAM 8%, proso japońskie 7%, proso czerwone palczaste 4%, chia 2%, ostrygi 2%, herbatniki dla smakoszy 5%.
- Liczba sztuk
- 4
- EAN
- 5410340215128
- Numer producenta
- 421512
- Producent
- Numer zezwolenia
- 1
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Versele Laga European Finches Premium 800g - pokarm dla łuszczaków europejskich
26,11 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Tropical Finches 4kg - pokarm dla małych ptaków egzotycznych
12,65 zł/1kg
50,59 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Budgies Premium 2,5kg pokarm dla papużek falistych
24,20 zł/1kg
48,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Klatka dla ptaków Yaheetech ze stojakiem, woliera dla ptaków z 3 drewnianymi grzędami i 4 miskami do karmienia, klatka dla papużek na 4 kółkach, woliera dla papug, czarna
429,00 zł
-60,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
369,00 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Versele Laga Tropical Finches 1kg - pokarm dla małych ptaków egzotycznych
17,59 zł/1kg
17,59 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Budgies Premium 800g pokarm dla papużek falistych
24,70 zł/1kg
19,76 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Oryginalny kabel do transmisji danych Samsung USB-C - 1,5 m - biały KP31222
25,87 zł/1m
25,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TRIXIE 5876, Kanarek, Drewno, Drewno, Drewno, 200 mm
15,39 zł
Sprzedawca: Parrot_Planet

Wiklinowe gniazdo dla ptaków Nobby 8 x 12 cm
16,47 zł
Sprzedawca: VISO

Versele Laga Shell Sand MARINE ANISE 5kg - piasek ANYŻKOWY dla ptaków 40% MUSZLI
3,91 zł/1kg
19,57 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

JR Farm Pojedyncze zięby 1 kg
23,90 zł/1kg
95,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kapcie filcowe Ciepłe lekkie kapcie damskie kapcie męskie kapcie filcowe 42
59,10 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,95 zł
Sprzedawca: ABA-Grupa

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Lampa wisząca Lopar E27 lampa sufitowa Lampa wisząca 30 cm metalowa tkanina biało-srebrna
153,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Versele-Laga Prestige Canaries 1kg, Nasiona, 1 kg, Papuga, Witamina A, Canary seed 53%, shelled oats 14%, rapeseed 13%, turnip rape 13%, linseed 5%, niger seed 2%, 1 kg
19,79 zł/1kg
19,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
8,56 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: boni-shop

Bazooka Przenośny głośnik Bluetooth boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 bryzgoszczelny/złącze radia/microSD/Aux-In/USB/oświetlenie/mikrofon
163,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Woliera dla ptaków metalowa klatka dla ptaków domek dla zwierząt klatka dla ptaków woliera dla papug
365,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Feel2Home

Yaheetech klatka dla ptaków z zabawkami, 99 × 46 × 35,5 cm, dla nimf, zeberek i papug, czarna
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Papier biurowy SYMBIO COPY A4/80g/500 arkuszy
27,03 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

De’Longhi Dedica Arte EC9155.MB, Ekspres do espresso, 2,5 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1400 W, Czarny, Stal nierdzewna
1 633,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Bezworkowy odkurzacz podłogowy Tesla AeroStar T300 - 600W, czyszczenie na sucho, do wszystkich rodzajów podłóg, do dywanów i podłóg twardych, 80dB, filtr hepa/epa
269,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TESLA

Jr Farm pokarm dla amazonek, żako i innych dużych papug wzbogacony o muszle ostryg 1kg
27,49 zł/1kg
27,49 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Lampa Biurkowa Lampa Stołowa LED Z Dotykowym Ściemniaczem 3 Jasności Lampa Biurkowa Światło Biurowe Poziomy Jasności Lampka Nocna Do Czytania Biała Retoo
11,89 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Retoo

CLATRONIC Akku Nass-/Trockensauger AKS 828 weiß / blau
144,47 zł
Sprzedawca: Sotel

Esperanza EA149W, Wentylator domowy z łopatkami, Biały, Stół, 14 cm, USB, 2,5 W
105,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LEGO Bukiet kwiatów, Zestaw Konstrukcyjny dla Dorosłych Fanów Kolekcji Botanicznej, Pomysł na Dekoracje do Domu, Pomysł na Prezent, 10280
221,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nóż szefa kuchni zestaw 5 noży Nóż kuchenny Laserowy wzór OstryNóż w stylu japońskim Santoku Tasak Uniwersalny nóż Ultra ostre ostrza Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Pasabahce Keyif 55411 Zestaw szklanek do herbaty 6 szt
23,11 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Mała damska portmonetka z zamkiem błyskawicznym i paskiem z imitacji skóry, niebieska, A0402
85,69 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,01 zł
Sprzedawca: Trendhaus-Hamburg
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zbilansowana karma.
Liczba sztuk 1Waga 2 kgZawartość 2,5 l
Podaję tę karmę moim papużkom od lat i tylko ją jedzą, trochę pachnie, ale nie przeszkadza mi to, najważniejsze jest to, że im smakuje, jest droższa, ale nie obchodzi mnie to, ponieważ ważne jest dla mnie, aby czuły się dobrze i były zdrowe.
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 4Waga 0,8 kgZawartość 0,8 l
Oceniono dnia 6 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 2 kgZawartość 2,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
139,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
10,72 zł/1kg

Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
59,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,49 zł
Sprzedawca: PremiumKarmy
3,70 zł/1l

Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
240,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
74,99 zł
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
90,58 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
152,97 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,12 zł/1kg

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,46 zł/1kg

Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
81,95 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Posh

POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
69,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
102,06 zł
Sprzedawca: Agrarzone
20,41 zł/1kg

Słonecznik czarny dla ptaków 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Słonecznik czarny dla ptaków 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL