4,7



Na podstawie 3 opinii
Varvello Rotweinessig L ocet z czerwonego wina 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,56 zł
8,56 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Octy winne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mazzetti Rotweinessig40,86 zł/1l
20,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Masło klarowane bez barwników 1 kg - Schronisko Bukowina97,88 zł/1kg
92,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Masło klarowane bez barwników 700ml - Schronisko Bukowina63,15 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Masło truflowe 180 g – Schronisko Bukowina111,74 zł/1kg
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ponti Aceto di Vino Rosso, rubinowy kolor, klasyk, 1 l
9,99 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Giuseppe Cremonini Rotweinessig Ocet z czerwonego wina PET 1000ml
10,79 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet z czerwonego wina - 6% kwasowości 500ml
34,11 zł/1kg
28,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Ocet z białego wina Hengstenberg Exquisite Harmony w butelce 500 ml
29,58 zł/1l
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet winny Aceto di Vino Bianco 1l - Ponti
9,97 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Włoski ocet z czerwonego wina Mengazzoli 6%
37,18 zł/1l
37,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SURIG 290903 SURIG Essigessenz 2,0 l
15,01 zł/1kg
30,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet z czerwonego wina Kühne
48,60 zł/1l
12,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cebula marynowana w czerwonym winie, 314 ml - Mariolino
120,61 zł/1l
37,87 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Ocet biały, 500 ml | NATURATA
33,84 zł/1l
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Ocet winno-cytrynowy Kühne 750ml
17,77 zł/1l
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet czerwony, dojrzewany, 7% kwasowości, 500 ml
157,52 zł/1l
78,76 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Ocet winny z czerwonego wina Rioja 0,75l
25,13 zł/1l
18,85 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Delikatny ocet czerwonego wina, 250 ml | AMAN PRANA
125,48 zł/1l
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Ocet Ponti winny biały 6% 500 ml
23,68 zł/1l
18,47 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Varvello Aceto Di Vino Rosso Ocet z czerwonego wina L Aceto Reale 1000 ml
Ocet z czerwonego wina z Włoch Aceto Di vino Rosso – włoska historia o wyjątkowym smaku.Ocet winny do codziennego użytku. Aromatyczny ocet do sałatek, sosów i marynat.
Küper Feinkost & Fleischmanufaktur GmbHRevierstraße 7-946145 Oberhausen- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Wino, przeciwutleniacz: DWUTLENEK SIARKI. Zawiera SULFIT.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 90 kJ / 21 kcal Tłuszcz: 0 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g Węglowodany: 0,5 g w tym cukier: 0,5 g Błonnik: 0 g Białko: 0,05 g Sól: 0,04 g
- Firma spożywcza
- Küper Feinkost & Fleischmanufaktur GmbHKüper Feinkost & Fleischmanufaktur GmbH
- Nazwa handlowa
- Ocet z czerwonego wina
- Producent
- Küper Horst GmbH
- Zakres dostawy
- 1000 ml
- Numer producenta
- 846168
- EAN
- 8004250090028
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Wino, przeciwutleniacz: DWUTLENEK SIARKI. Zawiera SULFIT.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 90 kJ / 21 kcal Tłuszcz: 0 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g Węglowodany: 0,5 g w tym cukier: 0,5 g Błonnik: 0 g Białko: 0,05 g Sól: 0,04 g
- Firma spożywcza
- Küper Feinkost & Fleischmanufaktur GmbHKüper Feinkost & Fleischmanufaktur GmbH
- Nazwa handlowa
- Ocet z czerwonego wina
- Producent
- Küper Horst GmbH
- Zakres dostawy
- 1000 ml
- Numer producenta
- 846168
- EAN
- 8004250090028
Pasuje również do tego

Ponti Aceto di Vino Rosso, rubinowy kolor, klasyk, 1 l
9,99 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Varvello Weissweinessig L Ocet z białego wina 1000ml
8,56 zł/1l
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg 804332008 Hengstenberg Altmeister Kräuter Essig 0,75 l
85,25 zł/1l
63,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ocet ziołowy Hengstenberg w praktycznej butelce 500 ml
29,58 zł/1l
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Giuseppe Cremonini Rotweinessig Ocet z czerwonego wina PET 1000ml
10,79 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet z czerwonego wina - 6% kwasowości 500ml
34,11 zł/1kg
28,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Hengstenberg ocet winny czerwony mocny korzenny smak 500ml
29,58 zł/1l
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet z czerwonego wina 500ml - Colavita
27,34 zł/1l
13,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ocet z białego wina Hengstenberg Exquisite Harmony w butelce 500 ml
29,58 zł/1l
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1050400, Ocet z czerwonego wina, 500 ml, Szklana butelka, Sałatka, Włochy, 79 kJ
31,32 zł/1l
15,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Ocet winny Aceto di Vino Bianco 1l - Ponti
9,97 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Giuseppe Cremonini Creme mit Balsamic Vinegar Erdbeer Aroma 250ml
79,88 zł/1l
19,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Włoski ocet z czerwonego wina Mengazzoli 6%
37,18 zł/1l
37,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet winny czerwony Andrea Milano 1 l
6,99 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bertolli White Balsamic Condiment fruchtig leichter Essig 500ml
48,08 zł/1l
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti Rotweinessig
40,86 zł/1l
20,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet winny z czerwonego wina Hengstenberg o mocnym korzennym smaku 2000ml
18,76 zł/1l
37,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tall RATO antracyt 58 cm
94,70 zł
Sprzedawca: potz-tech

Culinaria czysty olej z pestek winogron Olej jadalny neutralny smak 1000ml
59,39 zł/1l
59,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bomann GB 341, 31 l, 2,5 kg/24h, N-ST, 39 dB, E, Biały
453,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

SURIG 290903 SURIG Essigessenz 2,0 l
15,01 zł/1kg
30,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem balsamiczny z Modeny, marka Buonitalia, 0,5l
90,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Tefal TL4308, 2 kaw., Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Przyciski, Obrotowy, 1000 W, Chiny
307,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

La Brocherie Pascal Rouge czerwone wino półwytrawne Francja 1000ml
33,19 zł/1l
33,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
103,20 zł/1l
25,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm Szlifierka do cięcia Szlifierka z 2 akumulatorami + ładowarka
280,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Pistacje Kluth prażone i lekko solone, jakość premium 150g
153,07 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Ten ocet nie jest zbyt dominujący.
Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa w przystępnej cenie.
Jeszcze nie próbowałem, ale jeśli chodzi o Varvello, to wszystko powinno być w porządku.
Oceniono dnia 9 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mazzetti Rotweinessig
20,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,86 zł/1l

Varvello Weissweinessig L Ocet z białego wina 1000ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,56 zł/1l

Ocet balsamiczny biały DOLCETO Due Vittorie 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,36 zł/1l

Ocet stołowy Kühne z brandy do uniwersalnego użytku 10% kwasowości 10l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,11 zł/1l

Ocet winny Clovis Jerez
61,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,42 zł/1kg

Włoski ocet z czerwonego wina Mengazzoli 6%
37,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,18 zł/1l

Ponti Aceto di Vino Rosso, rubinowy kolor, klasyk, 1 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,99 zł/1l

Ocet winny Aceto di Vino Bianco 1l - Ponti



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,97 zł/1l

Giuseppe Cremonini Rotweinessig Ocet z czerwonego wina PET 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,79 zł/1l

Giuseppe Cremonini Condimento Bianco Cremoso süß sauren Trauben 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
261,48 zł/1l

SURIG 290903 SURIG Essigessenz 2,0 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
30,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,01 zł/1kg

Acetosur Vinegar Acid 80% wysokiej jakości kanister 1000ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
33,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,33 zł/1kg

SURIG Esencja octowa 400 ml z 25% kwasem octowym 100% ocet roślinny do czyszczenia i odkamieniania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,40 zł/1l

Varvello Rotweinessig L ocet z czerwonego wina 1000ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,56 zł/1l

Kühne Surol 5% kanister 10 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 zł/1l

Ocet winno-cytrynowy Kühne 750ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17,77 zł/1l

Ocet ziołowy Kühne SUROL 7 o delikatnym ziołowym smaku (szklana butelka 0,75 l)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,01 zł/1l

Organiczny ocet z białego wina Mazzetti
20,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,86 zł/1l

Esencja octowa Kühne 20%
8,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,85 zł/1kg

Wyśmienity ocet z czerwonego wina
16,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,96 zł/1l