1,0



Na podstawie 1 opinii
Marshmallow Fluff - 454g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,01 zł
83,72 zł / 1kg
+ 64,34 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe smarowidła na chleb i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pasta migdałowa 900g Brat.pl22,50 zł/1kg
64,59 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Pasta z nerkowców 900g59,43 zł/1l
53,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Krem Pistacjowy 300g40 890,00 zł/1l
40,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Pasta waniliowa 50g36 290,00 zł/1l
36,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Marshmallow Fluff Strawberry - 213g
89,11 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Stadtstreicher Cookies & Cream 250 g | Krem mleczny z bezglutenowymi kawałkami ciastek kakaowych
77,72 zł/1l
19,43 zł
Sprzedawca: Lemke

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Mandelmus (pasta migdałowa) 200g | DR. GOERG
173,40 zł/1kg
34,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Ekstrakt drożdżowy
224,64 zł/1kg
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Tahini bez soli 225g
61,64 zł/1kg
13,87 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel 305566, Orzechy macadamia, 40 g, 57,4 g, 24,7 g, 24,4 g, 3,7 g
173,25 zł/1kg
6,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Lotus - Speculoos Crunchy Creme - 700 g
79,84 zł/1kg
55,89 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Cheesana - Jalapeño 170g
76,41 zł/1kg
13,64 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Ovomaltine Crunchy Cream 380g
178,18 zł/1kg
69,40 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,71 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Bolletje – Schuddebuikjes Speculaas – 300 g
73,43 zł/1kg
22,03 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Organiczne tahini w płynie
145,03 zł/1l
43,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada gorzka Choco Zartbitter, 45g | RAPUNZEL
128,44 zł/1kg
5,78 zł
Sprzedawca: taleoo

A. Tatlici | TADIBU Pasta kakaowo-orzechowa 330 g
115,97 zł/1l
42,57 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,27 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Masło pistacjowe Pisti 200 g
142,25 zł/1l
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
130,60 zł/1kg
19,59 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Marshmallow Fluff – 454 g
Legendarny Marshmallow Fluff z USA! Lekki, kremowy i słodki krem marshmallow, który od lat 20. XX wieku cieszy się kultowym statusem. Czy to jako pasta do smarowania pieczywa, dip czy składnik wypieków – Fluff jest niezwykle wszechstronny i stanowi absolutny must-have dla wszystkich miłośników amerykańskich słodyczy.
Zalety i najważniejsze cechy
️ Oryginalny krem marshmallow – lekki, puszysty i słodki
Wszechstronne zastosowanie – jako pasta do smarowania, do pieczenia lub do deserów
Idealny do ciast, babeczek, tortów i s'mores
Kultowy produkt z USA – popularny od ponad 100 lat
Duży słoik 454 g – idealny dla całej rodziny
Preferencje i chwile przyjemności
Dla fanów słodkich past do smarowania i amerykańskiej kuchni
Nieodzowny składnik słynnej kanapki Fluffernutter
Idealny jako dodatek do deserów lub do kreatywnych przepisów
Popularny również jako pomysł na prezent dla miłośników amerykańskiej kuchni
Składniki: syrop kukurydziany, cukier, BIAŁKO, sztuczny aromat.
Zawiera: jajko.
| Wartość energetyczna: | 1394 kJ / 333 kcal |
| Tłuszcz: | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 0 g |
| Węglowodany: | 83 g |
| w tym cukry: | 50 g |
| Białko: | 0 g |
| Sól: | 0,04 g |
| Kraj pochodzenia | USA / Stany Zjednoczone Ameryki |
- Lista składników
- Syrop kukurydziany, cukier, białko jaja, sztuczny aromat, zawiera jajko: Jajka.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych na 100g Energia: 1394 kJ / 333 kcal Tłuszcz: 0 g w tym nasycone tłuszcze: 0 g Węglowodany: 83 g w tym cukry: 50 g Białko: 0 g Sól: 0,04 g Kraj pochodzenia: USA / Stany Zjednoczone Ameryki
- Waga
- 454 g
- Firma spożywcza
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Nazwa handlowa
- Krem Marshmallow
- Producent
- MARSHMALLOW FLUFF
- Numer producenta
- 10052600112161
- EAN
- 005260011216452600112164
- Lista składników
- Syrop kukurydziany, cukier, białko jaja, sztuczny aromat, zawiera jajko: Jajka.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych na 100g Energia: 1394 kJ / 333 kcal Tłuszcz: 0 g w tym nasycone tłuszcze: 0 g Węglowodany: 83 g w tym cukry: 50 g Białko: 0 g Sól: 0,04 g Kraj pochodzenia: USA / Stany Zjednoczone Ameryki
- Waga
- 454 g
- Firma spożywcza
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Nazwa handlowa
- Krem Marshmallow
- Producent
- MARSHMALLOW FLUFF
- Numer producenta
- 10052600112161
- EAN
- 005260011216452600112164
Pasuje również do tego

KoRo MUS_005, Afganistan, Australia, Chile, Włochy, Pakistan, Portugalia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
170,20 zł/1kg
85,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Valsoia Spreadable cream No Added Sugar, 200 g, Słoik, Brązowy, Gluten, Olej palmowy, Laktoza, 462 kcal, 1915 kJ
119,95 zł/1kg
23,99 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Rapunzel 120105, Masło orzechowe, Orzech laskowy, 250 g, Orzechy, Niemcy, 692 kcal
142,40 zł/1kg
46,51 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Krem pistacjowy 60% Velveti, 180 g - 100% naturalny, bez emulgatorów, barwników i oleju palmowego
208,33 zł/1l
37,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

POWIDŁA ZE ŚLIWEK WĘGIEREK BEZ DODATKU CUKRU220 g - TARPA
99,18 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Galaretka pomarańczowa Chivers
61,91 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NATURAVIT-KOKOS, 100% tłuszcz kokosowy, 250 g
85 480,00 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Novi Crema, Masło orzechowe, Orzech laskowy, 200 g, Mleko, Orzechy, Gluten, Hazelnuts ( 45%), sugar, low-fat cocoa (9%), skimmed milk powder, cocoa butter
138,45 zł/1l
27,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Bautzen musztarda do smarowania z jajkiem, kremowa, łagodna i zrównoważona 200ml
55,15 zł/1l
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

R Ekstrakt drożdżowy do smarowania Classic mały 125g
238,00 zł/1kg
29,75 zł
Sprzedawca: taleoo

Argeta Meatless Chicken Spread 95g - wegański, bogaty w białko, bezglutenowy
176,74 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ovomaltine Crunchy Cream 380g
178,18 zł/1kg
69,40 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,71 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Tahini – naturalny, bez soli, 500g | TERRASANA
0,07 zł/1kg
32,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta orzechowa 900g Brat.pl
20,10 zł/1l
18,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pasta sezamowa bez soli, 500g | LIMA FOOD
69,74 zł/1kg
34,87 zł
Sprzedawca: taleoo

Plastry Eszet 8 tabliczek gorzkiej czekolady 75 g
124,53 zł/1kg
9,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czyste powidła śliwkowe 800g
81,47 zł/1kg
65,18 zł
Sprzedawca: taleoo

Optima Frying Gold o smaku masła półpłynny tłuszcz roślinny 2000ml
29,59 zł/1l
59,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PASTA KREMOWA Z AWOKADO BEZGLUTENOWA140 g - ALLOS
108,00 zł/1kg
15,12 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Łubin słodki Demeter 340g
35,44 zł/1kg
12,05 zł
Sprzedawca: taleoo

Migdały - Kakao 100g | ROSENGARTEN
185,70 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Masło pistacjowe Pisti 200 g
142,25 zł/1l
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
46,48 zł/1kg
28,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zwergenwiese Bio Wie Leberwurst 140g
99,43 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Grashoff biała belgijska czekolada cream de chocolat blanc 250g
110,72 zł/1kg
27,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Organiczne masło kokosowe 1 kg
120,83 zł/1kg
120,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
41,18 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ekstrakt drożdżowy
224,64 zł/1kg
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czuję się oszukany.
Reklama mówiła o 12 x 454 gramach, więc powinno być 12 puszek, ale dostarczono tylko jedną. Sprzedawca napisał, że cena wynosiła 50 euro, co oznaczałoby zniżkę w wysokości 84%, ale pojedyncza puszka nie może kosztować 50 euro. Chcę zwrotu pieniędzy; to zdecydowanie za drogo jak na jedną puszkę.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Novi Crema, Masło orzechowe, Orzech laskowy, 200 g, Mleko, Orzechy, Gluten, Hazelnuts ( 45%), sugar, low-fat cocoa (9%), skimmed milk powder, cocoa butter
27,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
138,45 zł/1l

Pasta z orzechów laskowych 900g Brat.pl
90,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
34,96 zł/1kg

Pasta pistacjowa 500g Brat.pl
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,38 zł/1l

Sycylijska Pasta Pistacjowa Włoskie Świeże Naturalne Pistacje 100% 200G
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Miseczki waflowe Hellma do smarowania Dekoracyjne i pyszne
214,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
164,65 zł/1kg

Pasta migdałowa 900g Brat.pl
64,59 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,50 zł/1kg

Pasta z orzechów laskowych 500g Brat.pl
52,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,77 zł/1kg

Pasta z nerkowców 900g
53,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,43 zł/1l

Pasta orzechowa zestaw 3 x 900g
51,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
51 490,00 zł/1l

Bautzen musztarda do smarowania z jajkiem, kremowa, łagodna i zrównoważona 200ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,15 zł/1l

Krem pistacjowy z czekoladą z pistacji sycylijskich Crema al pistacchio 190g - Gusto Etna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,27 zł
Sprzedawca: Heartforcards
259,32 zł/1l

Krem Pistacjowy 300g
40,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
40 890,00 zł/1l

Rydze solone 720ml GórWit
42,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,01 zł/1l

Masło pistacjowe Pisti 200 g
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
142,25 zł/1l

Pasta Pistacjowa Pistacje Surowe 170G Targroch
35,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
211,12 zł/1l

Chałwa pistacjowa bez cukru 300g TAR-GROCH
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
61,65 zł/1kg

Pasta z orzechów laskowych 300g TAR-GROCH
32,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
60,61 zł/1kg

Pasta z pistacji ekstra gładka 200g
37,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
37 290,00 zł/1l

Pasta waniliowa 50g
36,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
36 290,00 zł/1l

Pasta migdałowa CRUNCH 500g
40,39 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 990,00 zł/1l