5,0



Na podstawie 1 opinii
Acana Heritage Adult Large Breed 17 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
363,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
344,49 zł-19,50zł
20,26 zł / 1kg
+ 10,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera Festival 12,5 kg27,02 zł/1kg
337,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Acana Singles Grass-Fed Lamb 11,4kg342,99 zł/1kg
342,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Orijen Six Fish, Dorosły, Ryba, 6 kg46,95 zł/1kg
281,72 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

ACANA Classics Prairie Poultry - sucha karma dla psów - 9,7 kg
20,50 zł/1kg
214,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
202,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Acana Puppy Large Breed 11,4kg
248,99 zł/1kg
273,99 zł
-25,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
248,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Acana Puppy Small Breed 6kg
39,36 zł/1kg
236,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Eukanuba Adult Large Breed Chicken 15 kg
39,67 zł/1kg
595,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Acana Dog Adult Dog
176,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

ACANA Puppy Large Breed sucha karma dla szczeniąt z kurczakiem 2 kg
35,98 zł/1kg
89,94 zł
Sprzedawca: Surtep

EUKANUBA Adult Small Breed 3 kg
67,66 zł/1l
202,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Eukanuba Growing Puppy Large Breed 15 kg
45,27 zł/1kg
679,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

ACANA Pacifica Dog 6kg
31,39 zł/1kg
212,79 zł
-19,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
193,69 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

ORIJEN Adult Large Breed sucha karma dla psa 11.4KG
35,30 zł/1kg
405,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Orijen 2kg Senior Dog
205,79 zł
-80,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,23 zł
Sprzedawca: Surtep

Karma IAMS Dog Puppy Large Kurczak 3 kg
20,34 zł/1kg
61,72 zł
Sprzedawca: VISO

ORIJEN Small breed dog sucha karma dla psa 4,5kg
47,00 zł/1kg
216,20 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Acana Dog Senior
93,84 zł
Sprzedawca: Surtep

Purina Dog Chow Puppy Large Breed, Szczenięta, Indyk, 14 kg
10,18 zł/1kg
142,55 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina DOG CHOW Large Breed Adult, Dorosły, Indyk, 14 kg
9,35 zł/1kg
130,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Jedzenie ACANA DOG przygotowane jest zgodnie z naszymi Biologicznie Odpowiednimi standardami w naszej wielokrotnie nagradzanej kuchni NorthStar w Albercie, Kanada od 1985 roku. Myślimy, że je pokochasz, a co ważniejsze - pokocha je również Twój pies.
Psy to mięsożercy. Są przystosowane do diety bogatej w białko zwierzęce, które zapewnia im szczytową kondycję i zdrowie.
ACANA Adult Large Breed zawiera pełnowartościowe białko zwierzęce: kurczaka oraz morszczuka. Składniki te dostarczane są do naszej kuchni ŚWIEŻE lub SUROWE.
WSZYSTKO O MIĘSIE
Układ pokarmowy współczesnych psów jest zbudowany tak jak ich przodków. Uważamy, że powinny jeść tak jak oni. Psy i wilki zaspokajają swoje potrzeby żywieniowe poprzez spożywanie całych zdobyczy: mięso mięśniowe dostarcza białko, wątroba i żołądki dostarczają witamin i minerałów, a kości i chrząstki wapń oraz fosfor.
Całkowicie wolna od glutenu, ACANA Adult Large Breed jest w 60% przepełniona składnikami zwierzęcymi wysokiej jakości – to prawie dwukrotność tego, co zawiera większość specjalistycznych karm dla psów.
JAKA JEST RÓŻNORODNOŚĆ MIĘS?
- Kurczak - mięso, wątroba, serce, i chrząstki - dostarczane świeże z farm.
- Morszczuk - cały.
- Jaja - odżywcze, dostarczane z farm preriowych.
Skład:
Świeży kurczak (16%), dehydratyzowany kurczak (15%), cała czerwona soczewica, cały groch zielony, dehydratyzowany indyk (7%), cała ciecierzyca, świeże organy kurczaka (wątroba, serce) (4%), tłuszcz z kurczaka (4%), świeże jaja (4%), surowy morszczuk (4%), olej rybny (3%), dehydratyzowany śledź (2,5%), cała zielona soczewica, cały groch żółty, włókno z ciecierzycy, skrobia grochowa, surowa wątroba indyka (0,5%), sól, suszony kelp, świeża cała dynia, świeża cała dynia piżmowa, świeża cała marchew, świeże całe jabłka, świeże całe gruszki, świeża cała cukinia, suszony korzeń cykorii, świeży jarmuż, świeży szpinak, świeże liście rzepy, świeże liście buraków, cała żurawina, całe borówki, całe jagody saskatoon, kurkuma, ostropest plamisty, korzeń łopianu, lawenda, korzeń prawoślazu lekarskiego, owoce dzikiej róży. DODATKI (na kg): dodatki technologiczne: 1b306(i) ekstrakt tokoferolu z olejów roślinnych: 121 mg, E330 kwas cytrynowy: 40 mg. Dodatki sensoryczne: ekstrakt z rozmarynu: 80 mg. Dodatki żywieniowe: 3a890 chlorek choliny (cholina): 700 mg, 3b606 (cynk): 112,5 mg, 3b406 (miedź): 11 mg, 3a821 witamina B1: 100 mg, 3a825i witamina B2: 20 mg, 3a314 niacyna: 200 mg, 3a841 D-pantotenian wapnia: 60 mg, 3a831 witamina B6: 35 mg, 3a316 kwas foliowy: 7 mg, witamina B12: 0,2 mg, 3a672a witamina A: 5625 IU, 3a671 witamina D3: 750 IU, 3a700 witamina E: 450 IU, 3a300 witamina C: 0,15 mg. Dodatki zootechniczne: 4b1707 Enterococcus faecium DSM 10663/NCIMB 10415: 1x109 CFU.
Analiza:
| Białko surowe | 31% |
| Oleje i tłuszcze surowe | 15% |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókno surowe | 6% |
| Wilgotność | 12% |
| Wapń | 1,4% |
| Fosfor | 1,1% |
| Omega-6 | 2,4% |
| Omega-3 | 0,8% |
| DHA | 0,1% |
| EPA | 0,1% |
Dawkowanie:
| Waga psa (kg) | Pies aktywny (g/dzień) | Pies mniej aktywny (g/dzień) |
| 30 | 400 | 270 |
| 40 | 510 | 330 |
| 50 | 600 | 390 |
| 60 | 660 | 450 |
| 70 | 750 | 510 |
| 80 | 840 | 560 |
Acana Heritage Adult Large Breed 17kgACANA
Acana Heritage Adult Large Breed 17kg - Opis Produktu
ACANA HERITAGE Adult Large Breed zawiera pełnowartościowe białko zwierzęce: kurczaka z chowu bezklatkowego oraz flądrę poławianą w naturalnym środowisku. Składniki te dostarczane są do naszej kuchni ŚWIEŻE w proporcjach diety WholePrey. Bezzbożowa karma Acana dla dorosłych psów dużych ras, powyżej 25kg masy ciała.
Psy to mięsożercy. Są przystosowane do diety bogatej w białko zwierzęce, które zapewnia im szczytową kondycję i zdrowie. Jedzenie ACANA jest przygotowywane w naszej nagradzanej kuchni NorthStar z najlepszych składników pozyskiwanych regionalnie. Jesteśmy przekonani, że je pokochasz, a co ważniejsze, pokocha je również Twój pies.
Skład
- Świeże mięso kurczaka 11 %
- Dehydratyzowane mięso kurczaka 10 %
- Dehydratyzowane mięso indyka 10 %
- Czerwona soczewica
- Cały groch zielony 9 %
- Bób 8 %
- Świeże organy kurczaka (wątroba, serce, nerki) 6 %
- Dehydratyzowane mięso śledzia 5 %
- Tłuszcz z kurczaka 5 %
- Zielona soczewica 5 %
- Cały groch żółty 4 %
- Świeże całe jaja 4 %
- Świeże mięso storni 4 %
- Olej ze śledzia 3 %
- Lucerna 3 %
- Włókno grochu
- Świeże chrząstki kurczaka 2 %
- Brązowy suszony kelp
- Świeża cała dynia
- Świeża cała dynia piżmowa
- Świeży cały pasternak
- Świeży jarmuż
- Świeży szpinak
- Świeża kapusta sitowa
- Świeże liście rzepy
- Świeża cała marchew
- Świeże jabłka Red Delicious
- Świeże gruszki Barlett
- Liofilizowana wątroba kurczaka
- Liofilizowana wątroba indyka
- Świeża cała żurawina
- Świeże całe borówki
- Korzeń cykorii
- Kurkuma
- Osropest plamisty
- Korzeń łopianu
- Kwiat lawendy
- Korzeń prawoślazu lekarskiego
- Owoce dzikiej róży
Analiza Składu
- Białko surowe (min.) 31 %
- Oleje i tłuszcze surowe (min.) 15 %
- Popiół surowy (max.) 7 %
- Włókno surowe (max.) 6 %
- Wilgotność (max.) 12 %
- Wapń (min.) 1.4 %
- Fosfor (min.) 1.1 %
- Omega-6 (min.) 2.4 %
- Omega-3 (min.) 1.2 %
- DHA (min.) 0.4 %
- EPA (min.) 0.4 %
- Glukozamina (min.) 1500 mg/kg
- Chondroityna (min.) 900 mg/kg
- Kwas linolowy (min.) 2.2 %
- Węglowodany (NFE) 29 %
Dodatki
- Cynk
Dawkowanie
| waga psa | dawka dzienna | |
|---|---|---|
| aktywny | mniej aktywny | |
| 30 kg | 400g | 270g |
| 40 kg | 510g | 330g |
| 50 kg | 600g | 400g |
| 60 kg | 680g | 450g |
| 70 kg | 760g | 510g |
| 80 kg | 840g | 570g |
Dodatkowe Informacje
Całkowicie wolna od glutenu, ACANA HERITAGE Adult Large Breed jest w 60% przepełniona mięsem – to prawie dwukrotność tego, co zawiera większość specjalistycznych karm dla psów.
1/3 mięsa w jedzeniu ACANA jest ŚWIEŻA, dostarczając niezbędnych składników w najbardziej odżywczej formie, a 2/3 to mięso dehydratyzowane, aby zapewnić bogate źródło białka mięsnego.
ACANA HERITAGE Adult Large Breed zawiera świeże składniki mięsne w proporcjach WholePrey - mięso, organy, chrząstki lub kości, aby dostarczać składniki odżywcze w pełni i naturalnie.
Kurczak z wolnego wybiegu - mięso, wątroba, serce, nerki i chrząstki - dostarczane świeże z lokalnych farm.
Flądra - cała, poławiana w naturalnym środowisku z północnych wybrzeży wyspy Vancouver.
Jaja ściółkowe - całe i świeże, dostarczane z lokalnych farm preriowych.
W naturze nie ma syntetycznych suplementów, a psy i wilki zaspokajają swoje potrzeby żywieniowe poprzez spożywanie całych zwierząt: mięso mięśniowe dostarcza białko, wątroba, nerki i żołądki dostarczają witamin i minerałów, a kości i chrząstki wapń oraz fosfor.
- Waga: 17000
- Faza życia: Dorosły
- Wielkość pupila: Rasy duże|Rasy olbrzymie
- Smak: Kurczak z flądrą i jajkami
- Smak(filtr): Kurczak|Flądra|Jajka
17 kg
W karmie Acanar każdy składnik jest ważny. Właśnie dlatego nasza receptura dla dorosłych psów dużych ras została starannie opracowana, aby zaspokoić specyficzne potrzeby psów dużych ras. Bogata w 60% w wysokiej jakości składniki pochodzenia zwierzęcego, takie jak świeży kanadyjski kurczak i surowe kości, oraz w 40% w owoce, warzywa i składniki roślinne, receptura ta zapewnia odżywianie i białko zwierzęce, których pies dużej rasy potrzebuje, aby żyć jak najlepiej. Dzięki wysokiej jakości składnikom zwierzęcym zbilansowanym z codziennie dostarczanymi owocami, warzywami i składnikami roślinnymi, każdy posiłek Acana Adult Large Recipe jest jak z targu. 1. Składnikiem jest świeży kanadyjski kurczak. Nasze świeże składniki wykorzystują chłodzenie jako jedyną metodę konserwacji, a nasze surowe składniki są mrożone dla maksymalnej świeżości. Odpowiednia dla psów od dużych do olbrzymichOpis
Acana Dog Adult Large Breed
- Waga
- 17000 g
- Zawartość
- 17 l
- Zawartość wilgoci
- inna
- Nazwa handlowa
- Acana
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Hund
- Dodatki
- 1
- Liczba sztuk
- 7
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 006499252117206499252117264992521172
- Numer producenta
- 9116154
- Producent
- Numer zezwolenia
- 064992521172
- Waga
- 17000 g
- Zawartość
- 17 l
- Zawartość wilgoci
- inna
- Nazwa handlowa
- Acana
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Hund
- Dodatki
- 1
- Liczba sztuk
- 7
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 006499252117206499252117264992521172
- Numer producenta
- 9116154
- Producent
- Numer zezwolenia
- 064992521172
Pasuje również do tego

ACANA Classics Prairie Poultry - sucha karma dla psów - 9,7 kg
20,50 zł/1kg
214,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
202,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Acana Puppy Large Breed 11,4kg
248,99 zł/1kg
273,99 zł
-25,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
248,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Acana Adult Dog 17kg
369,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

ACANA sucha karma dla psa Adult Large Breed duże rasy 11,4kg
20,78 zł/1kg
244,80 zł
-5,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
238,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

BELCANDO Senior Sensitive, 12,5 kg
39,46 zł/1kg
493,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Josera Salmon & Potato, Dorosły, Każda rasa, Ziemniak, Łososiowy, 12,5 kg
54,86 zł/1kg
685,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Belcando 557825, Dorosły, Jagnięcina, Ryż, 12,5 kg, Bezglutenowe
50,09 zł/1kg
626,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Adult Iberico & Rice 12,5 kg
43,19 zł/1kg
629,00 zł
-89,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
539,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Acana Adult Dog 11,4kg
562,80 zł/1kg
562,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 3Waga 1 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,95 zł/1kg

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
206,97 zł
Sprzedawca: Unizoo
27,60 zł/1kg

alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
184,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
15,41 zł/1kg

Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
94,03 zł
Sprzedawca: Unizoo
47,02 zł/1kg

Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
525,13 zł
Sprzedawca: superbrandshop
42,01 zł/1kg

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
403,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
26,90 zł/1kg

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Lamb Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

Josera Festival 12,5 kg
337,72 zł
Sprzedawca: superbrandshop
27,02 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,22 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Sprzedawca: Unizoo
24,17 zł/1kg