[150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

64,83 zł

432,20 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 8 – wt. 13 października
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe wyroby cukiernicze i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Płatki drożdżowe 250g Brat.pl
Płatki drożdżowe 250g Brat.pl
60,19 zł/1kg
18,09 zł
-12%
15,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla ÖZ – Świeże nitki ciasta kadayif – „anielskie włosy” – künefe (400 g)
ÖZ – Świeże nitki ciasta kadayif – „anielskie włosy” – künefe (400 g)
230,65 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
46,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Maretti Bruschette Chips Warzywa Śródziemnomorskie feine Brotchips 150g
Maretti Bruschette Chips Warzywa Śródziemnomorskie feine Brotchips 150g
69,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lambertz Kräuter Printen pikantne oryginały z Akwizgranu 200g
Lambertz Kräuter Printen pikantne oryginały z Akwizgranu 200g
69,05 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
13,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lambertz Best Dominos Aachen Printen and Gingerbread Mix 250g
Lambertz Best Dominos Aachen Printen and Gingerbread Mix 250g
214,92 zł/1kg
53,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr Quendt wafle orzechowe z nadzieniem 6 sztuk 150g
Dr Quendt wafle orzechowe z nadzieniem 6 sztuk 150g
85,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekolada Del Piern z nadzieniem owocowym 200 g
Czekolada Del Piern z nadzieniem owocowym 200 g
57 550,00 zł/1kg
14,18 zł
-18%
11,51 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Wafle norymberskie piernikowe glazurowane 200g
Wicklein Meistersinger Wafle norymberskie piernikowe glazurowane 200g
113,70 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
179 818,18 zł/1kg
19,78 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Wicklein Mini Elisen piernik z chrupiącymi migdałami 150g
Wicklein Mini Elisen piernik z chrupiącymi migdałami 150g
210,07 zł/1kg
31,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haeberlein finest Nuremberg Obladen piernik w puszce 200g
Haeberlein finest Nuremberg Obladen piernik w puszce 200g
376,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
75,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lambertz Gebäck Unsere Besten 39282 sort 500g
Lambertz Gebäck Unsere Besten 39282 sort 500g
124,07 zł/1kg
79,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haldiram Murukku 200 g
Haldiram Murukku 200 g
41,95 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Precle maślane 150g opakowanie 6 sztuk
Precle maślane 150g opakowanie 6 sztuk
108,33 zł/1kg
97,50 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla WED Chałwa sezamowa Waniliowa Król 250 g
WED Chałwa sezamowa Waniliowa Król 250 g
25,04 zł
-8%
23,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Choco Brownie 150g
Choco Brownie 150g
460,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
69,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla 7 Days Max Croissant Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 110 G
7 Days Max Croissant Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 110 G
38,36 zł/1kg
4,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla FruchtBarFrucht Tasche Dinkel, Erdbeere, Apfel, Snack bars, 132 g, Laktoza, 1612 kJ, 382 kcal, 85 kcal
FruchtBarFrucht Tasche Dinkel, Erdbeere, Apfel, Snack bars, 132 g, Laktoza, 1612 kJ, 382 kcal, 85 kcal
73,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Laurieri Scrocchi z oliwkami 175 g
Laurieri Scrocchi z oliwkami 175 g
102,53 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Krakersy ryżowe Original 150g
Krakersy Ryżowe Oryginalny Smak

Składniki: Ryż 64,8%, olej palmowy (zawiera przeciwutleniacz: E319), cukier, modyfikowana skrobia z tapioki, sos sojowy w proszku(soja, pszenica, sól, maltodekstryna), wzmacniacz smaku: E621, E627, E631.

Alergeny: soja, pszenica.

Zawartość: 150g

Pochodzenie: Tajlandia

Importer: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202, 6370KE Landgraaf - Holandia

Durchschnittliche Nährwertangaben pro 100g / Średnie wartości odżywcze na 100g:
Wartość kaloryczna / Energia 2037 kJ / 485 kcal.
Tłuszcz 18g.
w tym nasycone kwasy tłuszczowe /
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,5g.
Węglowodany 75g.
davon Zucker / w tym cukier 9,5g.
Eiweiß / Białko 5,2g.
Salz / Sól 0,57g.
Lista składników
Zobacz opis
Informacja o wartościach odżywczych
zobacz opis
Alergeny
Soja i produkty pochodne
Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodne
Waga
150 g
Firma spożywcza
Bin Bin
Nazwa handlowa
Reiscracker
Producent
Bin Bin
Numer producenta
8926
EAN
4710247000478

Lista składników
Zobacz opis
Informacja o wartościach odżywczych
zobacz opis
Alergeny
Soja i produkty pochodne
Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodne
Waga
150 g
Firma spożywcza
Bin Bin
Nazwa handlowa
Reiscracker
Producent
Bin Bin
Numer producenta
8926
EAN
4710247000478
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
80,88 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Krakersy ryżowe z wodorostami / Przekąska
[150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Krakersy ryżowe z wodorostami / Przekąska
426,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
63,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Want Want Senbei – krakersy ryżowe słodko-słone 112 g
Want Want Senbei – krakersy ryżowe słodko-słone 112 g
271,96 zł/1kg
30,46 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Mrs Muffin Mini muffinki z nadzieniem truskawkowym puszyste i soczyste 200g
Mrs Muffin Mini muffinki z nadzieniem truskawkowym puszyste i soczyste 200g
84,35 zł/1kg
18,05 zł
-6%
16,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
60,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
44,65 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny materac z zimnej pianki 180 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
Ergonomiczny materac z zimnej pianki 180 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1905
459,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 182
150,00 zł
-24,76 zł
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio
Zdjęcie produktu dla Coppenrath bezcukrowe kruche herbatniki waniliowe 200g
Coppenrath bezcukrowe kruche herbatniki waniliowe 200g
81,05 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
16,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla XOX Asia Lounge Mix o pikantnym smaku idealny do podjadania i dzielenia się 500g
XOX Asia Lounge Mix o pikantnym smaku idealny do podjadania i dzielenia się 500g
95,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla TARO Barbecue Fish Snack 52g | Przekąska z owoców morza o smaku BBQ | pikantna przekąska rybna
TARO Barbecue Fish Snack 52g | Przekąska z owoców morza o smaku BBQ | pikantna przekąska rybna
339,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
19,07 zł
-7%
17,67 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Chleb razowy orkiszowy 375g
Chleb razowy orkiszowy 375g
27,39 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chipsy Algi morskie solone prażone  Nori Snack 3,5g - Dongwon
Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon
217,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
50,77 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oreo Wafer Roll Vanilla Rurki Wafelkowe Z Kremem Waniliowym 54 G
Oreo Wafer Roll Vanilla Rurki Wafelkowe Z Kremem Waniliowym 54 G
338,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
2 171,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla CHLEB BIAŁY MAESTRO KROJONY BEZGLUTENOWY 300 g - SCHAR
CHLEB BIAŁY MAESTRO KROJONY BEZGLUTENOWY 300 g - SCHAR
102,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla XOX Skórki wieprzowe smażone w głębokim tłuszczu 100g
XOX Skórki wieprzowe smażone w głębokim tłuszczu 100g
111,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Recenzje klientów

Na podstawie 6 opinii
Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Po prostu pyszneeeee – idealna przekąska!
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Smakuje bardzo dobrze
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 stycznia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 października 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 października 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Pektyna cytrusowa 500g Brat.pl
Pektyna cytrusowa 500g Brat.pl
65,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
127,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Płatki drożdżowe 250g Brat.pl
Płatki drożdżowe 250g Brat.pl
18,09 zł
-12%
15,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
60,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Żelatyna spożywcza wieprzowa 280 Bloom 1kg Brat.pl
Żelatyna spożywcza wieprzowa 280 Bloom 1kg Brat.pl
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
39,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Granulat sojowy 1kg
Granulat sojowy 1kg
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Loacker Wafle Czekoladowe Double Choc 175 g
Loacker Wafle Czekoladowe Double Choc 175 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Loacker Gran Pasticceria White Coconut drobne ciasteczka waflowe 100g
Loacker Gran Pasticceria White Coconut drobne ciasteczka waflowe 100g
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
232,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Żelatyna spożywcza wieprzowa 180 Bloom 1kg Brat.pl
Żelatyna spożywcza wieprzowa 180 Bloom 1kg Brat.pl
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
32,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,66 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Agar 200g Brat.pl
Agar 200g Brat.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
168,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel glazurowane kruche ciasto 250g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel glazurowane kruche ciasto 250g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drożdże suszone (instant) 500g Brat.pl
Drożdże suszone (instant) 500g Brat.pl
32,29 zł
-6%
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Krakersy ryżowe z wodorostami / Przekąska
[150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Krakersy ryżowe z wodorostami / Przekąska
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
63,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
426,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska
[150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
64,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
432,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Wafle norymberskie piernikowe glazurowane 200g
Wicklein Meistersinger Wafle norymberskie piernikowe glazurowane 200g
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Klasyczne włoskie paluszki chlebowe 270g - GrissinBon
Klasyczne włoskie paluszki chlebowe 270g - GrissinBon
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Boy Bawang Cornick Smażona kukurydza z czosnkiem 90 g
Boy Bawang Cornick Smażona kukurydza z czosnkiem 90 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
52,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
580,56 zł/1kg
WAFLE KUKURYDZIANE Z QUINOA I SOLĄ MORSKĄ BIO 100 g - NATURAVENA
WAFLE KUKURYDZIANE Z QUINOA I SOLĄ MORSKĄ100 g - NATURAVENA
6,24 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
62,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Hey Mini Elisen Gingerbread Salted Caramel Milk 150g
Wicklein Hey Mini Elisen Gingerbread Salted Caramel Milk 150g
27,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
180,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Mini Elisen piernik z chrupiącymi migdałami 150g
Wicklein Mini Elisen piernik z chrupiącymi migdałami 150g
31,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
210,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Gebäck Unsere Besten 39282 sort 500g
Lambertz Gebäck Unsere Besten 39282 sort 500g
79,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,07 zł/1kg