5,0



Na podstawie 1 opinii
Ocet z kwadratowej butelki po sherry
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,00 zł
170,00 zł / 1l
+ 55,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Octy winne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mazzetti Rotweinessig40,86 zł/1l
20,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Masło klarowane bez barwników 1 kg - Schronisko Bukowina97,88 zł/1kg
92,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Varvello Weissweinessig L Ocet z białego wina 1000ml8,56 zł/1l
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Masło truflowe 180 g – Schronisko Bukowina111,74 zł/1kg
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ocet winny Clovis Jerez
61,42 zł/1kg
61,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SURIG 290903 SURIG Essigessenz 2,0 l
15,01 zł/1kg
30,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet z białego wina 500ml
33,84 zł/1l
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Ocet balsamiczny - Bianco 500ml
54,18 zł/1l
27,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Wyśmienity ocet z czerwonego wina
32,54 zł/1l
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Condimento Bianco - 250ml
107,52 zł/1l
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Kühne Surol 5% kanister 10 l
6,73 zł/1l
67,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet z białego wina - 6% kwasowości 500ml
19,30 zł/1kg
15,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Ocet Ponti winny biały 6% 500 ml
23,68 zł/1l
18,47 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ocet z czerwonego wina Deluxe 250ml
125,48 zł/1l
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Condimento - Rosso 500ml
54,74 zł/1l
27,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Cebula marynowana w czerwonym winie, 314 ml - Mariolino
120,61 zł/1l
37,87 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Ocet czerwony, dojrzewany, 7% kwasowości, 500 ml
157,52 zł/1l
78,76 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Ocet winny Aceto di Vino Bianco 1l - Ponti
9,97 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Giuseppe Cremonini Rotweinessig Ocet z czerwonego wina PET 1000ml
10,79 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet balsamiczny biały DOLCETO Due Vittorie 250ml
144,36 zł/1l
36,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
La Chinata Vinagre de Jerez Sherry Vinegar D.O. Vinagre de Jerez
Mocny ocet z sherry o kwasowości 6% w atrakcyjnej kwadratowej butelce.
Ten ocet z sherry był pierwszym hiszpańskim octem z nazwą pochodzenia.
Jego mocny smak można wykorzystać do wzbogacenia wielu potraw. Produkt odgrywający ważną rolę w diecie śródziemnomorskiej.
Asortyment La Chinata jest wyjątkowy i piękny dla oka.
Rzadko można znaleźć przysmaki o tak różnorodnych smakach i aromatach wykonane z czysto naturalnych składników.
La Chinata rozpoczęła produkcję wysokiej jakości oliwy z oliwek wiele lat temu. Do tej pory brano pod uwagę tylko wyselekcjonowane oliwki z Sierra de Gata-Hurdes na północy Cáceres. Są to słodkie i owocowe oliwki "Manzanilla Cacereña", które produkują oliwę z oliwek szczególnie bogatą w nienasycone kwasy tłuszczowe, bardziej niż inne odmiany. Oliwki są zbierane i selekcjonowane ręcznie. Druga selekcja ma miejsce na krótko przed tłoczeniem, które odbywa się tylko przy delikatnym nacisku. Oliwa z oliwek "En Rama" jest specjalnym produktem premium i bardzo tradycyjnym, ponieważ jest niefiltrowana! Rzadko można znaleźć bardziej autentyczną oliwę z oliwek o takiej czystości z miąższem oliwek. Aromatyzowane oliwy La Chinata są również uzyskiwane z odmiany "Manzanilla Cacereña". Naturalne aromaty są dodawane do miękkiej oliwy z oliwek z borowikami, skórką cytryny, papryczkami chili lub śródziemnomorskimi przyprawami. Rezultat: elegancka symbioza, która pozwala doświadczyć typowości oliwy z oliwek i naturalnych składników w nieskazitelnym pięknie.
Inne typowe hiszpańskie przysmaki były stopniowo dodawane do asortymentu w celu ożywienia hiszpańskich tradycji kulinarnych. Asortyment jest szeroki.
Obejmuje zarówno tradycyjne produkty, jak i niezwykłe przysmaki. Na przykład całkowicie nieoczyszczone kryształy soli morskiej, które tak cudownie trzeszczą, gdy posypie się nimi sałatki i zupy. Słodko-słony dżem z zielonych oliwek to nowy rodzaj doznań smakowych. Wykorzystując własną cenną oliwę z oliwek, La Chinata produkuje również pasztety mięsne i warzywne, które stały się integralną częścią kuchni hiszpańskiej: Kombinacje warzyw z dodatkiem oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia dają delikatne, bardzo aromatyczne pasztety. Pasztety mięsne mają bardzo delikatny smak. Używane są typowe hiszpańskie składniki, takie jak wieprzowina iberyjska lub Perdo Ximénez.
Zawartość:100 ml
Opis produktu spożywczego:Ocet
Wykaz składników:Ocet Sherry (zawiera SULFIT), barwnik (karmel AMMONIUMSULFIT), przeciwutleniacz (E-220) DWUTLENEK SIARKI
Informacje o alergenach:Zawiera: Siarczyny, dwutlenek siarki
Obowiązkowe informacje prawne:Zawiera: Barwnik (karmel amonowo-siarczynowy)
Podmiot odpowiedzialny:Companía Oleícola Siglo XXi S.L., Avda. Alemania 9, ES-106 00 Plasencia (Cáceres), Hiszpania
Kraj pochodzenia:Hiszpania
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić butelkę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- Ocet Sherry, barwnik(karmel amonowo-siarczynowy), przeciwutleniacz(dwutlenek siarki)(siarczyny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna 14 kJ 3 kcal, tłuszcze 0,1 g, w tym nasycone 0,03 g. Węglowodany 0,4 g, w tym cukier 0,2 g, białka 0,16 g, sól 0,014 g.
- Alergeny
- Dwutlenek siarki i siarczyny
- Firma spożywcza
- Companía Oleícola Siglo XXi S.L., Avda. Alemania 9, ES-106 00 Plasencia (Cáceres), Spanien
- Nazwa handlowa
- Essig
- Producent
- La Chinata
- EAN
- 8436578481781
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić butelkę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- Ocet Sherry, barwnik(karmel amonowo-siarczynowy), przeciwutleniacz(dwutlenek siarki)(siarczyny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna 14 kJ 3 kcal, tłuszcze 0,1 g, w tym nasycone 0,03 g. Węglowodany 0,4 g, w tym cukier 0,2 g, białka 0,16 g, sól 0,014 g.
- Alergeny
- Dwutlenek siarki i siarczyny
- Firma spożywcza
- Companía Oleícola Siglo XXi S.L., Avda. Alemania 9, ES-106 00 Plasencia (Cáceres), Spanien
- Nazwa handlowa
- Essig
- Producent
- La Chinata
- EAN
- 8436578481781
Pasuje również do tego

Culinaria delikatesowy ocet z sherry Vinagre de Jerez Premium 1000g
64,38 zł/1l
64,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg ocet sherry o charakterystycznym smaku butelka 500ml
140,24 zł/1l
70,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oliwa z oliwek/włoska z pierwszego tłoczenia 100 ml
274,70 zł/1l
27,47 zł
Sprzedawca: taleoo

Capirete Jerez Vinegar Acd. 7%, ocet z sherry 375 ml.
80,75 zł/1l
30,28 zł
Sprzedawca: artbook-service

Ocet winny Clovis Jerez
61,42 zł/1kg
61,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Giuseppe Cremonini Rotweinessig Ocet z czerwonego wina PET 1000ml
10,79 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biały
1 661,47 zł
-60,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 600,79 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix

SURIG 290903 SURIG Essigessenz 2,0 l
15,01 zł/1kg
30,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Lenta Lavorazione Spaghetti nr 3, opakowanie 1000 g (makaron)
32,81 zł/1kg
32,81 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Beko BBIM12300X, Średni, Kuchenka elektryczna, 72 l, 2500 W, 72 l, Para kombi
1 195,37 zł
-57,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 137,75 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Eoshop

Rio Mare Paté Salmon/Rose Lachscreme 100 gr.
167,50 zł/1kg
16,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Małże na ostro z piri piri, 110 g
109,53 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
434,26 zł
-8,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kałamarnica (nadziewana) w oleju 115g VIGILANTE
120,69 zł/1kg
19,31 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Ceramika CTB Miska gliniana Cazuela z dołączonymi uchwytami szkło ceramiczne o średnicy 20 cm
30,60 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Arebos 4252023110389, Czarny, 2 szt.
230,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Hengstenberg Balsamico Bianco Łagodny słodki biały ocet winny 500ml
39,34 zł/1l
19,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Brasilia | gemahlen | 250g
96,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Caputo Classica Doppio Zero 1kg włoska mąka pszenna typ 00
6,97 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

tepro Gasgrill Toronto
908,87 zł
-66,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
842,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), antracyt, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 24,5 cm
175,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Varvello Weissweinessig L Ocet z białego wina 1000ml
8,56 zł/1l
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Czarny
Odnowiony
3 467,04 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: JANADO

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena Italian classic 500ml
39,34 zł/1l
19,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niestety dostępny tylko w sprzedaży internetowej
Jestem bardzo zadowolony z jakości i smaku!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mazzetti Rotweinessig
20,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,86 zł/1l

Varvello Weissweinessig L Ocet z białego wina 1000ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,56 zł/1l

Ocet balsamiczny biały DOLCETO Due Vittorie 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,36 zł/1l

Acetosur Vinegar Acid 80% wysokiej jakości kanister 1000ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
33,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,33 zł/1kg

Ponti Aceto di Vino Rosso, rubinowy kolor, klasyk, 1 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,99 zł/1l

Ocet winny Aceto di Vino Bianco 1l - Ponti



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,97 zł/1l

Giuseppe Cremonini Rotweinessig Ocet z czerwonego wina PET 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,79 zł/1l

Giuseppe Cremonini Condimento Bianco Cremoso süß sauren Trauben 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
261,48 zł/1l

SURIG 290903 SURIG Essigessenz 2,0 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
30,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,01 zł/1kg

SURIG Esencja octowa 400 ml z 25% kwasem octowym 100% ocet roślinny do czyszczenia i odkamieniania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,40 zł/1l

Ocet winny Clovis Jerez
61,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,42 zł/1kg

Włoski ocet z czerwonego wina Mengazzoli 6%
37,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,18 zł/1l

Ocet stołowy Kühne z brandy do uniwersalnego użytku 10% kwasowości 10l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,11 zł/1l

Varvello Rotweinessig L ocet z czerwonego wina 1000ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,56 zł/1l

Kühne Surol 5% kanister 10 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 zł/1l

Ocet winno-cytrynowy Kühne 750ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17,81 zł/1l

Ocet ziołowy Kühne SUROL 7 o delikatnym ziołowym smaku (szklana butelka 0,75 l)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,01 zł/1l

Ocet z białego wina Hengstenberg Exquisite Harmony w butelce 500 ml
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,58 zł/1l

Organiczny ocet z białego wina Mazzetti
20,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,86 zł/1l

Esencja octowa Kühne 20%
8,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,85 zł/1kg