5,0



Na podstawie 1 opinii
Ryż basmati India Gate Classic 1 kg – extra long dojrzewający 2 lata
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
26,39 zł
23,99 zł / 1kg
+ 10,49 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Ryże i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Watani Premium Ryż Basmati 5kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki18,86 zł/1kg
94,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Watani

Więcej informacji o reklamie
Ryż krótkoziarnisty do sushi 1kg - Kobasuki13,16 zł/1kg
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
RYŻ PARBOILED DŁUGOZIARNISTY500 g -PLANET65,76 zł/1kg
32,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Ryż do Risotto Arborio 1kg - Curtiriso20,08 zł/1kg
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ryż basmati India Gate Premium 1 kg – długoziarnisty sypki aromatyczny
19,19 zł/1kg
19,19 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ryż basmati India Gate Premium Basmati Rice 10kg - extra long aromatyczny
14,40 zł/1kg
143,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ryż Tilda Pure Original Basmati 1000 g
29,69 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

LAILA Basmati Rice 5kg | Najwyższa jakość | Najlepszy stary i dojrzały ryż basmati
16,56 zł/1kg
82,80 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ryż basmati India Gate Premium Basmati Rice Classic 5kg - 2 lata starzony
19,20 zł/1kg
95,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ryż basmati India Gate Premium 5 kg – długoziarnisty sypki aromatyczny
16,15 zł/1kg
83,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ryż Annam Creamy Sella Basmati 5 kg – extra long parboiled aromatyczny
26,35 zł/1kg
131,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ryż basmati Hasina Extra Long Basmati Rice 5kg - aromatyczny do biryani
10,80 zł/1kg
53,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ryż basmati Annam Premium Basmati Rice Darbari 5 kg - extra długi
13,20 zł/1kg
65,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

India Gate Sona Masoori – ryż 10 kg
10,56 zł/1kg
105,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Włoski ryż Carnaroli, dojrzewający przez 12 miesięcy, 500 g
51,40 zł/1kg
25,70 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Ryż basmati Daawat Extra Long Basmati Rice 20kg - długie ziarna do biryani
15,60 zł/1kg
311,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: India_Bazaar

Ryż basmati Annam Premium Basmati Rice 10 kg – długoziarnisty aromatyczny
13,16 zł/1kg
131,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Ryż do Ristto Arborio 1 kg
15,59 zł/1kg
15,59 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Cenos Ryż Parboiled 1 Kg
15,22 zł/1kg
22,56 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

ROYAL THAI RICE - Pachnący ryż jaśminowy długoziarnisty - 1 X 20 KG
23,36 zł/1kg
467,27 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ryż basmati India Gate Classic 1 kg – extra long, dojrzewający 2 lata, aromatyczny ryż premium
India Gate Classic Basmati Rice to flagowy, premium ryż basmati o wyjątkowo długich, smukłych ziarnach i intensywnym, charakterystycznym aromacie. Ziarna są starannie selekcjonowane i dojrzewają przez około 2 lata, dzięki czemu po ugotowaniu stają się puszyste, sypkie i wyraźnie oddzielone, a jednocześnie zachowują delikatną teksturę. To idealny wybór na biryani, pulao i odświętne dania, gdy chcesz uzyskać efekt restauracyjnej jakości na domowym stole.
- Extra long premium basmati – bardzo długie, perłowo-białe ziarna po ugotowaniu wyraźnie się wydłużają i zachowują smukły kształt.
- Dojrzewany około 2 lata – leżakowanie pomaga wydobyć głębszy aromat, pełniejszy smak i lepszą, bardziej sypką strukturę.
- Intensywny, klasyczny aromat basmati – bogaty, ale elegancki zapach ryżu podkreśla smak dań, dodając im szlachetnego charakteru.
- Idealny na specjalne okazje – świetny do biryani, wykwintnych pulao, dań bankietowych oraz eleganckich obiadów.
- Przed gotowaniem ryż kilkukrotnie przepłukać w zimnej wodzie, opcjonalnie namoczyć 20–30 minut, następnie gotować około 10–12 minut w proporcji 1 część ryżu na 2 części wody, po ugotowaniu odstawić na kilka minut i spulchnić widelcem.
Ryż basmati India Gate Classic 1 kg pomaga zamienić zwykły posiłek w odświętne danie – to wybór dla osób, które cenią długie, sypkie ziarna, intensywny aromat i powtarzalną jakość premium przy daniach inspirowanych kuchnią indyjską i nie tylko.
- Lista składników
- 100% ryż basmati.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g: Wartość energetyczna: 1485 kJ / 350 kcal Tłuszcz: 0,8 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g Węglowodany: 78 g w tym cukry: 0,2 g Białko: 7 g Sól: 0 g
- Waga
- 1100 g
- Firma spożywcza
- India Gate
- Nazwa handlowa
- Ryż
- Producent
- KRBL
- Numer producenta
- a300428
- EAN
- 6902253023400690225302340
- Lista składników
- 100% ryż basmati.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g: Wartość energetyczna: 1485 kJ / 350 kcal Tłuszcz: 0,8 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g Węglowodany: 78 g w tym cukry: 0,2 g Białko: 7 g Sól: 0 g
- Waga
- 1100 g
- Firma spożywcza
- India Gate
- Nazwa handlowa
- Ryż
- Producent
- KRBL
- Numer producenta
- a300428
- EAN
- 6902253023400690225302340
Pasuje również do tego

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Ryż basmati India Gate Premium 1 kg – długoziarnisty sypki aromatyczny
19,19 zł/1kg
19,19 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

LAILA Basmati Rice 5kg | Najwyższa jakość | Najlepszy stary i dojrzały ryż basmati
16,56 zł/1kg
82,80 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

TILDA Ryż Basmati ekstra długoziarnisty, waga spożywcza: 5 kg
19,20 zł/1kg
95,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Ryż basmati India Gate Premium Basmati Rice 10kg - extra long aromatyczny
14,40 zł/1kg
143,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

TABWEE T20 Tablet z Androidem 16, 10,1 cala, 24+256 GB z akcesoriami, Tablet PC, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8 MP + 5 MP, GPS
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: BVODEShop

Ariete 0909/10, 1 pizza(e), Czerwony, 32 cm, Mechaniczny, 400 °C, 0,5 h
410,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop

Tefal YS22Q25, 6 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Czarny, Stal nierdzewna, 22 cm, Stal nierdzewna, 6 os.
334,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Czarny
2 029,00 zł
-110,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 919,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Smartiee

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wentylator biurowy wykonany z ABS (zasilany przez USB), bezłopatkowy, cichy i przenośny, z dwoma poziomami prędkości – idealny do domu i sypialni
142,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

Ryż basmati łamany Tilda Superior Basmati Brokens 20 kg – aromatyczny sypki
8,19 zł/1kg
167,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Oryginalny kabel do ładowania danych Apple 2m Lightning USB MD819ZM/A do iPhone iPod iPad
81,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Miniaturowy piec tandoor ze stali, pojemność 13 litrów, moc 2100W, wymiary: 22 cm (wysokość) x 40,5 cm (długość) x 36,5 cm (szerokość)
1 029,83 zł/1m
417,08 zł
Sprzedawca: MonsterShop

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biały, Prosty, Prosty
49,95 zł/1m
49,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 321,50 zł/1l
132,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Żeliwna patelnia wok BBQ-Toro Ø 35,5 cm, już upieczona, patelnia żeliwna
174,39 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Tefal CY7548, 5 l, Czarny, Polipropylen (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
623,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wkład filtrujący AquaFloow 10x – zamiennik dla filtrów BRITA MAXTRA+, kompatybilny z dzbankami filtrującymi BRITA MAXTRA PRO All-in-1
110,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Organizer na drobiazgi z 5 szufladkami, 13 x 16 x 26 cm
29,37 zł
Sprzedawca: Fernity

Kemper | Gas Stove Camping | S2009 | 1200 W
158,55 zł
-17,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,35 zł
Sprzedawca: PolisElectro

GOURMETmaxx Kompaktowy ryżowar i gotowanie na parze, pojemność 1 litr, w zestawie: wkład do gotowania na parze, garnek, łyżka do ryżu i miarka, funkcja utrzymywania ciepła, idealny dla małych rodzin i osób mieszkających samotnie, można myć w zmywarce
130,86 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Apple iPhone 13 Pro Max, 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 512 GB, 12 MP, iOS 15, Grafitowy
Odnowiony
2 467,43 zł
Sprzedawca: NESATEC

Sztuczne drzewko bożonarodzeniowe ALIGHTUP, 150 cm, z 350 końcówkami z PVC, zielone, z podstawą
259,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Watani Premium Ryż Basmati 10kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
128,77 zł
Sprzedawca: Watani
12,88 zł/1kg

Ryż jaśminowy 1kg
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
10,82 zł/1kg

Ryż biały 25kg
249,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
10,00 zł/1kg

Kasza jaglana 25kg
224,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,99 zł/1kg

Watani Premium Ryż Basmati 5kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
94,31 zł
Sprzedawca: Watani
18,86 zł/1kg

Tilda Pure Original Basmati Rice 10 Kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
174,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,29 zł/1kg

Kasza jęczmienna średnia 25kg
148,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
5,96 zł/1kg

Ryż basmati Tilda Pure Original 2 kg – długoziarnisty sypki aromatyczny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,75 zł/1kg

Lukull pudding ryżowy waniliowy gotowy do podania opakowanie zbiorcze dla cateringu 1950g
116,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,54 zł/1kg

RYŻ DZIKI250 g -PLANET
42,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
170,76 zł/1kg

Curtiriso Carnaroli włoski ryż do risotto 1kg
24,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,86 zł/1kg

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,38 zł/1kg

Ryż Arborio 1kg - Gallo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,98 zł/1kg

RYŻ BASMATI BIAŁY BEZGLUTENOWY1 kg -PLANET
23,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,89 zł/1kg

Scotti Risotti Cremosi włoski ryż risotto 800g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,72 zł/1kg

Ryż do Risotto Arborio 1kg - Curtiriso
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
20,08 zł/1kg

Ryż do Arancine 1kg - Scotti



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,59 zł/1kg

Ryż czarny pełnoziarnisty Gallo 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,78 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,41 zł/1kg

OISHII YAMATO Oryginalny ryż do sushi 1 KG
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,75 zł/1kg