5,0



Na podstawie 2 opinii
Develey Original Mayonnaise cremig mild im Geschmack 500ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,08 zł
42,16 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Majonezy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 250ml55,96 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko78,35 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml39,52 zł/1l
9,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g50,42 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Develey The Light MYO wegański krem sałatkowy kremowy łagodny 500ml
35,38 zł/1l
17,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Majonez Nadler – kremowy, pełny w smaku, klasyczny, delikatny, pyszny, 875 ml
36,15 zł/1l
31,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
135,75 zł/1l
143,15 zł
-34,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
177,12 zł/1l
76,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Heinz majonez truflowy z kawałkami trufli wyciskany butelka 875ml
76,87 zł/1kg
65,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Appel Delikatess majonez kremowy z wartościowym olejem rzepakowym 250ml
32,31 zł/1kg
12,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Majonez Delikatesowy tuba 100ml
84,80 zł/1l
8,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Majonez cytrynowy 250 ml
65,95 zł/1l
13,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Remia Sos do frytek Zero (500 ml)
41,08 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 500ml
35,46 zł/1l
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Majonez Dekoracyjny 300 Ml
39,73 zł/1l
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Majonez Hellmann's Light 405ml
54,74 zł/1l
22,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Thomy Remoulade 80% 200ml
74,35 zł/1l
14,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Original Majonez 340 ml
49,47 zł/1l
16,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Händlmaier Ajoli Sauce Vegetarian Piquant w butelce 200ml
37,50 zł/1l
7,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Majonez Delikatesowy 250ml
74,28 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Majonez Develey Original o kremowej konsystencji i łagodnym smaku, 500 ml
Przegląd produktu
Majonez Develey Original o kremowej konsystencji i łagodnym smaku 500 ml to klasyczny dodatek do wielu potraw, który przekonuje swoją wyjątkowo delikatną konsystencją i zrównoważonym smakiem. Ten majonez o kremowej konsystencji i łagodnym smaku idealnie pasuje do codziennych posiłków i zapewnia harmonijne doznania smakowe zarówno w przypadku dań na zimno, jak i na ciepło.
Najważniejsze cechy majonezu
Majonez ten wyróżnia się wyjątkowo kremową konsystencją, dzięki czemu łatwo się go nakłada i równomiernie rozprowadza. Jej łagodny smak sprawia, że ma wszechstronne zastosowanie i idealnie nadaje się do różnych potraw, od sałatek po przekąski. W praktycznej butelce o pojemności 500 ml łatwo ją dozować, co pozwala na czystą aplikację w kuchni. Jako sprawdzony majonez do sałatek i kanapek jest wegetariański, bezglutenowy i bezlaktozowy, dzięki czemu oferuje szerokie możliwości zastosowania w wielu dietach.
Wskazówki dotyczące stosowaniamajonezu „
” Ten majonez do kuchni i grillowania doskonale nadaje się jako baza do sałatek ziemniaczanych, makaronowych lub kremowych dipów, nadając im delikatną konsystencję. Również na kanapkach, burgerach lub wrapach zapewnia przyjemną kremowość i doskonale dopełnia smak. Ponadto może służyć jako baza do sosów i dressingów, nadając wielu potrawom łagodny smak. Nawet jako dip do frytek lub warzyw jest popularnym wyborem na co dzień.
Często zadawane pytania dotyczące majonezu „
” Wiele osób zastanawia się, czy majonez ten ma bardzo intensywny smak, a przekonuje on swoją łagodną i zrównoważoną nutą, która pasuje do wielu potraw. Często pojawia się również pytanie, czy ma on wszechstronne zastosowanie, a właśnie to jest jedną z jego największych zalet, ponieważ można go stosować zarówno w kuchni zimnej, jak i ciepłej. Ważna jest również jego tolerancja, ponieważ jest on bezglutenowy i bezlaktozowy, dzięki czemu nadaje się do wielu rodzajów diety.
Opakowanie 1 szt.
Odkąd hamburgery, frytki i spółka rozpoczęły swój triumfalny marsz w Niemczech w latach 70-tych, w Develey zajmujemy się wszystkim, co sprawia, że sos jest naprawdę dobry. Jesteśmy szczególnie dumni z naszej oryginalnej receptury majonezu z 1972 roku opartej na modelu amerykańskim. Kremowy, treściwy, wyjątkowy w smaku - po prostu trzeba go pokochać!
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- 80% oleje roślinne (olej sojowy, olej rzepakowy), JAJKA, ocet spirytusowy¹, cukier, sól, przyprawy (z MUSZTARDĄ), koncentrat soku z cytryny. (¹ dla AT: ocet spirytusowy winny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 2903 kj Energia kcal: 706 kcal - Węglowodany: 2,1 GRM - Węglowodany, w tym cukier: 2,1 GRM - Białko: 1 GRM - Tłuszcz: 76,5 GRM - Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 7,3 GRM
- Waga
- 510 g
- Firma spożywcza
- Develey Senf und Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/München
- Nazwa handlowa
- Majonez
- Producent
- Develey Senf & Feinkost
- Numer producenta
- 59145
- EAN
- 4006824003759
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- 80% oleje roślinne (olej sojowy, olej rzepakowy), JAJKA, ocet spirytusowy¹, cukier, sól, przyprawy (z MUSZTARDĄ), koncentrat soku z cytryny. (¹ dla AT: ocet spirytusowy winny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 2903 kj Energia kcal: 706 kcal - Węglowodany: 2,1 GRM - Węglowodany, w tym cukier: 2,1 GRM - Białko: 1 GRM - Tłuszcz: 76,5 GRM - Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 7,3 GRM
- Waga
- 510 g
- Firma spożywcza
- Develey Senf und Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/München
- Nazwa handlowa
- Majonez
- Producent
- Develey Senf & Feinkost
- Numer producenta
- 59145
- EAN
- 4006824003759
Pasuje również do tego

Develey Original Ketchup pomidorowy owocowy łagodny smak 500ml
31,14 zł/1l
15,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Develey 3312221004 Develey American Style Hotdog Senf 250,0 ml, 1 St.
34,65 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpen Jodsalz 500g
6,46 zł/1kg
3,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Original Curry Ketchup fruchtig wuerzig mild 500ml
31,46 zł/1l
15,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli makaron z klopsikami w sosie pomidorowym 800g 3-pak
29,82 zł/1kg
71,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Eden 22050, 160 g, 1 szt., 72 kcal, 304 kJ, 160 g
91,88 zł/1kg
14,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Wedo 205 20101, Suchy, Czarny, Biały
108,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Develey Sos hamburgerowy 840 g
28,51 zł/1kg
25,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml
40,42 zł/1l
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pampers 81688059, Mokra chusteczka dla dzieci, Przetestowane dermatologicznie, Hipoalergiczny, Neutralnym pH, Bezzapachowy
19,55 zł/1kg
134,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Heinz Ketchup Łagodny 570 G
28,79 zł/1kg
16,41 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Abricome Judias con Chorizo Fasola z kiełbasą paprykową 420g
25,62 zł/1kg
10,76 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Kuehne Barbecue Sauce dymny pikantny smak barbecue 250ml
39,16 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
34,45 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml
35,68 zł/1l
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VALLSERO zestaw walizka na kółkach (M, L, XL) + torba, kosmetyczka, walizka na kółkach, walizka na kółkach, bagaż podręczny czarny
467,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mindsupply

Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Tex Mex Salsa Sauce smaczny sos pomidorowy z chili 250ml
34,65 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

La Fattoria di Parma - Prosciutto di Parma DOP 24 miesiące - Połówka - 2,9/3,4 kg
182,27 zł/1kg
619,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko dobrze
super
Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Heinz majonez śmietankowo-pikantny w torebce z dozownikiem 3 x 5 litrów 1500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
428,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,58 zł/1l

Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,52 zł/1l

Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,96 zł/1l

Majonez sałatkowy Homann delikatny kremowy z 50% oleju w wiaderku 10kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
233,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,40 zł/1kg

Kraft Salad Mayonnaise Premium kremowy majonez w wiaderku 10000ml
215,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
21,33 zł/1l

zestaw 2 sztuk - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
60,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
89,02 zł/1kg

Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 100 ml opakowanie 15 sztuk
151,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
101,21 zł/1l

Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,35 zł/1kg

neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
117,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,19 zł/1l

Hamker Majonez Sałatkowy kremowy delikatny pikantny z olejem rzepakowym 875 ml 6-pak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,55 zł/1l

Thomy ostry chrzan kremowy z korzenia chrzanu 85g opakowanie 15 sztuk
141,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,39 zł/1kg

Majonez sałatkowy Homann z 50% oleju roślinnego w wiaderku 5000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
125,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,09 zł/1kg

Appel Delikatess majonez kremowy z wartościowym olejem rzepakowym 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42
12,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,31 zł/1kg

Majonez truflowy Heinz 220 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,68 zł/1l

Appel kremowy majonez delikatesowy z wartościowym olejem rzepakowym 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41
10,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
109,50 zł/1l

Appel Delikatess Remoulade z cennym olejem rzepakowym do rafinacji 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42
12,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,26 zł/1kg

Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
50,42 zł/1l

Danish Remoulade Dressing Original z kawałkami warzyw 900ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,97 zł/1l

Majonez sałatkowy Le Picant Rozkosz dla wszechstronnej kuchni 875ml
22,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,21 zł/1l

Majonez klasyczny Calvé 250 ml Top Down
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,56 zł/1l