4,0



Na podstawie 1 opinii
alpro® 4897949004 alpro® THIS IS NOT M*LK 1,8% Haferdrink 1,0 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
18,40 zł
18,40 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Napoje roślinne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Alpro napój sojowy z wanilią Bogaty w białko roślinne 1000mlJednorazowe3,07 zł/1l
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Napój Owsiano - Migdałowy Bez Dodatku Cukrów1 L - NatumiJednorazowe17,06 zł/1l
17,06 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Napój Owsiany Bez Dodatku Cukrów1 L - NatumiJednorazowe11,68 zł/1l
11,68 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Napój Owsiany Bez Cukru Bezglutenowy1 L - NatumiJednorazowe14,27 zł/1l
14,27 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Alpro Barista napój owsiany czysto roślinny bez dodatku cukru 1000mlJednorazowe
12,90 zł/1l
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpro napój owsiany bez cukru UHT wegański i bez laktozy 1000 mlJednorazowe
11,84 zł/1l
11,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Oatly Oat Drink Barista Edition roślinna alternatywa 1000mlJednorazowe
14,97 zł/1l
14,97 zł
Sprzedawca: taleoo

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorazowe
171,74 zł
Sprzedawca: somnia24

alpro® 4040854009 alpro® BARISTA Haferdrink 8x 1,0 lJednorazowe
17,74 zł/1l
141,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Alpro napój proteinowy sojowy czekoladowy z wapniem opakowanie 1000ml
65,73 zł/1l
65,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alpro Napój migdałowy Original z wapniem i witaminami, wegański, 1000 mlJednorazowe
17,24 zł/1l
17,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Open Food 5411188116905, 1 ml, calcium_carbonate, Soya base (water, 8%)), 2%), vitamins (b2, sugar, calcium carbonate, gellan gum), acidity..., 58 kcal, 1,8 g, 7,3 gJednorazowe
26,16 zł/1l
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

alpro soy Napój sojowy Original 8003687 1l 12sztJednorazowe
21,36 zł/1l
256,33 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Napój Owsiano - Sojowy Barista Bez Dodatku Cukrów1 L - NatumiJednorazowe
33,77 zł/1l
33,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Napój Migdałowy Bez Dodatku Cukrów Bezglutenowy1 L - NatumiJednorazowe
17,21 zł/1l
17,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukrów1 L - BeriefJednorazowe
31,10 zł/1l
31,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Natrue Barista | Napój owsiany Matcha – 1 l – wegańska alternatywa dla mleka – bezglutenowy – napój roślinnyJednorazowe
27,10 zł/1l
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

alpro® 2530689009 alpro® OHNE ZUCKER Mandeldrink 8 x 1,0 lJednorazowe
15 790,00 zł/1l
126,32 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Alpro Oat Drink Shh This is not MLK niskotłuszczowy napój roślinny 1000 ml
W świecie roślinnych alternatyw mleka istnieje stale rosnąca różnorodność produktów, które próbują wypełnić lukę między tradycyjnym mlekiem krowim a produktami roślinnymi. Wraz z "Alpro Not Milk 1,8%", Alpro prezentuje interesującą innowację, która ośmiela się dokonać właśnie tego równoważącego aktu. Ale co odróżnia ten napój od innych alternatyw?
Odrobina tradycji w nowoczesnym wydaniu
"Alpro Not Milk 1.8%" to nie tylko kolejna roślinna alternatywa mleka. Jest to napój, który jest bardzo zbliżony do tradycyjnego mleka pod względem smaku i konsystencji, ale bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego. Już sama nazwa daje wskazówkę: nie jest to mleko w tradycyjnym znaczeniu, ale jest zaskakująco zbliżone do oryginału.
Środkowa droga w odżywianiu
Z zawartością tłuszczu na poziomie 1,8%, "Alpro Not Milk" jest pozycjonowany w zakresie, który jest prawdopodobnie znany wielu konsumentom mleka częściowo odtłuszczonego. Oferuje zrównoważony smak, który nie jest ani zbyt ciężki, ani zbyt lekki - idealny do codziennego użytku.
Uniwersalne zastosowanie w kuchni
Wszechstronny charakter Alpro Not Milk 1,8% pozwala na stosowanie go w różnych przepisach i napojach. Niezależnie od tego, czy chodzi o kawę, musli, gotowanie czy pieczenie - może być używane w taki sam sposób jak konwencjonalne mleko krowie i zachwyca autentycznym smakiem.
Danone Germany GmbHAm Hauptbahnhof 1860329 Frankfurt nad Menem- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- BAZA OWSIANA (woda, owies (8,7%)), olej słonecznikowy, włókna korzenia cykorii, białko grochu, węglan wapnia, regulator kwasowości (fosforany potasu), naturalne aromaty, sól morska, emulgator (lecytyny (słonecznikowe)), stabilizator (gellan), witamina D2. Naturalnie nie zawiera laktozy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 44 kilokalorie (kcal) Wartość kaloryczna: 183 kilodżule (kJ) Węglowodany: 5,6 g Węglowodany, w tym cukier: 0 g Tłuszcz: 1,8 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,2 g Błonnik: 1 g Białko: 0,7 g Sól: 0,1 g
- Firma spożywcza
- Danone Deutschland GmbHAm Hauptbahnhof 18 60329 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Napój owsiany wzbogacony wapniem i witaminą D
- Producent
- Alpro
- Numer producenta
- ALPRNMSEMI
- EAN
- 5411188135005
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- BAZA OWSIANA (woda, owies (8,7%)), olej słonecznikowy, włókna korzenia cykorii, białko grochu, węglan wapnia, regulator kwasowości (fosforany potasu), naturalne aromaty, sól morska, emulgator (lecytyny (słonecznikowe)), stabilizator (gellan), witamina D2. Naturalnie nie zawiera laktozy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 44 kilokalorie (kcal) Wartość kaloryczna: 183 kilodżule (kJ) Węglowodany: 5,6 g Węglowodany, w tym cukier: 0 g Tłuszcz: 1,8 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,2 g Błonnik: 1 g Białko: 0,7 g Sól: 0,1 g
- Firma spożywcza
- Danone Deutschland GmbHAm Hauptbahnhof 18 60329 Frankfurt am Main
- Nazwa handlowa
- Napój owsiany wzbogacony wapniem i witaminą D
- Producent
- Alpro
- Numer producenta
- ALPRNMSEMI
- EAN
- 5411188135005
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

alpro® 4040854009 alpro® BARISTA Haferdrink 8x 1,0 lJednorazowe
17,74 zł/1l
141,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Alpro Barista napój owsiany czysto roślinny bez dodatku cukru 1000mlJednorazowe
12,90 zł/1l
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5411188116905, 1 ml, calcium_carbonate, Soya base (water, 8%)), 2%), vitamins (b2, sugar, calcium carbonate, gellan gum), acidity..., 58 kcal, 1,8 g, 7,3 gJednorazowe
26,16 zł/1l
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Alpro napój owsiany bez cukru UHT wegański i bez laktozy 1000 mlJednorazowe
11,84 zł/1l
11,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Alpro napój sojowy z wanilią Bogaty w białko roślinne 1000mlJednorazowe
3,07 zł/1l
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorazowe
76,16 zł/1kg
19,04 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Oatly Oat Drink Barista Edition roślinna alternatywa 1000mlJednorazowe
14,97 zł/1l
14,97 zł
Sprzedawca: taleoo

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorazowe
171,74 zł
Sprzedawca: somnia24

alpro soya Sojadrink Original 8003687 1l
12,00 zł/1l
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Oat Drink Original czysto roślinny bez dodatku cukru 1000mlJednorazowe
13,17 zł/1l
13,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpro napój kokosowy z ryżem z wapniem wegański oryginalny 1000 ml
17,24 zł/1l
17,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Napój Owsiany Bez Dodatku Cukrów1 L - NatumiJednorazowe
11,68 zł/1l
11,68 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Alpro napój proteinowy sojowy czekoladowy z wapniem opakowanie 1000ml
65,73 zł/1l
65,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

alpro® 3973465001 alpro® OHNE ZUCKER Kokosnussdrink 1,0 l
65,73 zł/1l
65,73 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Alpro Napój migdałowy Original z wapniem i witaminami, wegański, 1000 mlJednorazowe
17,24 zł/1l
17,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alpro Soya Drink bez cukru czysto roślinny całkowicie niesłodzony 1000ml
17,39 zł/1l
17,39 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

Oatly 482501, Napój owsiany, 1 l, 37 kcal, 157 kJ, 1 g, 0,5 g
21,51 zł/1l
21,51 zł
Sprzedawca: taleoo

wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

Napój Owsiano - Migdałowy Bez Dodatku Cukrów1 L - NatumiJednorazowe
17,06 zł/1l
17,06 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw 4 krzeseł barowych, obity materiałem przypominającym aksamit, z regulowaną wysokością, podnóżkiem i oparciem. Napój owsiany
2 400,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Alpro napój sojowy z wanilią Bogaty w białko roślinne 1000ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3,07 zł/1l

Mleczko kokosowe 400ml - Valcom
8,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,15 zł/1l

Kier Ekstrakt Z Kokosa 400 Ml
8,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
21,22 zł/1kg

Napój Sojowy O Smaku Waniliowym Bezglutenowy1 L - The Bridge



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,19 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
15,19 zł/1l

Mleczko kokosowe Aroy-D 1 litr do curry i deserów



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,69 zł/1l

COCONUT MILK - NAPÓJ KOKOSOWY BEZ GUMY GUAR (17 % TŁUSZCZU) BEZGLUTENOWY400 ml -ZENTRALE
19,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,52 zł/1l

Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce z mleczkiem kokosowym 185g - Khao Shong
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,90 zł/1kg

Napój Migdałowy Bez Cukru Bezglutenowy1 L - Berief
33,51 zł
Sprzedawca: superbrandshop
33,51 zł/1l

Coconut Milk - Napój Kokosowy Do Picia 2 % Tłuszczu Bez Dodatku Cukrów Fair Trade1 L - Coco (Dr Martins)
16,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
16,45 zł/1l

Coconut Milk - Napój Kokosowy (17 % Tłuszczu)1 L - Cocomi
24,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
24,65 zł/1l

Mleczko kokosowe KKP 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,13 zł/1l

Mleko kokosowe 17-19% 400 ml Asia Kitchen
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,22 zł/1l

Mleko kokosowe 5-7% 400ml - Asia Kitchen
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,97 zł/1l

Alpro Barista napój owsiany czysto roślinny bez dodatku cukru 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,90 zł/1l

Alpro Oat Drink Original czysto roślinny bez dodatku cukru 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,17 zł/1l

Mleczko kokosowe 82% ekstraktu 400ml - Diamond
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,22 zł/1l

NEKTAR GRUSZKOWY200 ml - ALCE NERO
7,23 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
36,15 zł/1l

Mleko kokosowe tł.17-18% 1L
19,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
19,99 zł/1l

alpro® 4897949004 alpro® THIS IS NOT M*LK 1,8% Haferdrink 1,0 l



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
18,40 zł/1l