4,0



Na podstawie 1 opinii
Günthart róże cukrowe z kwiatami 24 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,73 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Dekoracje tortów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wenburg 16150, Biały56,38 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Więcej informacji o reklamie
Topper na tort Chrzest Święty złoty, 24x21 cm26,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Więcej informacji o reklamie
Günthart zestaw cukru syrenka 16 g14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Günthart wafelki stokrotki kwiaty 6 g14,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart wafelki kwiaty róży 11 g
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart pastelowe kwiaty cukrowe 20 g
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Róże marcepanowe Günthart, złote 54 g
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Sugar Hearts Small 10 g
15,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pszczoły cukrowe Günthart 20 g
19,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PartyDeco KPT57-100, Ciasto, Drewno, Drewno, Urodziny, 1 szt., 16,5 cm
12,50 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Wygładzacz do lukru Wilton
69,84 zł
Sprzedawca: VISO

Dekoracja tortu Chrzciny Tort Figurka tortowa Cukier różowy
108,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Güthart Back Decor figurki cukrowe tęcza i jednorożce 17g
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Topper na tort Mr & Mrs / Hochzeit 25,5 cm, złoty
150,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Waflowe Niebieskie KWIATKI RÓŻE na tort - OZDOBA DEKORACJA Jadalna - 32 szt
12,50 zł
Sprzedawca: DODOCAKES

Günthart słodka dekoracja cukrowa z marchewki wykonana z drobnego lukru 36g
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Topper na tort Avengers wykonany z jadalnego papieru
48,72 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,57 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Cukier Günthart ABC i liczby 27 g
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frozen 15,5cm
10 011,00 zł/1kg
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Stitch cake topper - opłatek 20 cm
454,26 zł/1kg
50,22 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,88 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nadaj swoim ciastom lub tortom klasycznej elegancji dzięki tym delikatnym różom wykonanym z lukru. Motywy te są nie tylko piękne dla oka, ale mogą być również wykorzystywane na wiele sposobów do dekoracji tortów, ciast i babeczek. Obejmują one czerwone róże z zielonymi liśćmi i pojedyncze kwiaty w kolorach czerwonym, białym i różowym.
Wszystkie wykonane z delikatnego i pysznego lukru. Zawartość: 15 sztuk w opakowaniu Rozmiar: 10,2 x 1,7 x 18,5 cmDekoruj i ozdabiaj swoje desery tymi delikatnymi lukrowymi różami. Motywy te są nie tylko piękne, ale także uniwersalne do dekoracji ciast, babeczek i babeczek. Obejmują one czerwone róże z zielonymi liśćmi i pojedyncze kwiaty w kolorach czerwonym, białym i różowym.
Wszystkie wykonane z delikatnego i pysznego lukru. Zawartość: jedno opakowanie 15 sztuk Rozmiar: 10,2 x 1,7 x 18,5 cm
Günthart róże cukrowe z kwiatami 24 g - dekoracje cukrowe - Producent: Günthart & Co. KG, Hauptstraße 37, 79801 Hohentengen a.H. 1 opakowanie
- Lista składników
- Cukier, substancja zagęszczająca E 414, trawione BIAŁKO MLEKA, substancja zakwaszająca E 330, koncentrat kartamusa, barwniki: E 120, E 132, E 160a. Może zawierać śladowe ilości jaj.
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1681 kj Energia kcal 396 kcal Tłuszcz 0.5GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.1GRM Węglowodany 98GRM Węglowodany, w tym cukier 96GRM Białko 1GRM Sól 0.01GRM
- Producent
- Günthart
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4049583116230
- Nazwa handlowa
- Dekoracja cukrowa
- Numer producenta
- 01623-0
- Lista składników
- Cukier, substancja zagęszczająca E 414, trawione BIAŁKO MLEKA, substancja zakwaszająca E 330, koncentrat kartamusa, barwniki: E 120, E 132, E 160a. Może zawierać śladowe ilości jaj.
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1681 kj Energia kcal 396 kcal Tłuszcz 0.5GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.1GRM Węglowodany 98GRM Węglowodany, w tym cukier 96GRM Białko 1GRM Sól 0.01GRM
- Producent
- Günthart
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4049583116230
- Nazwa handlowa
- Dekoracja cukrowa
- Numer producenta
- 01623-0
Pasuje również do tego

Günthart pastelowe kwiaty cukrowe 20 g
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart wafelki kwiaty róży 11 g
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart wafelki stokrotki kwiaty 6 g
14,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart róże marcepanowe czerwone z 33 g
213,86 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker mini kwiaty dekoracyjne 40 sztuk
169,00 zł/1kg
16,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Sugar Hearts Small 10 g
15,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pszczoły cukrowe Günthart 20 g
19,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DR. Oetkter Marzipan Blanket 300g
107,50 zł/1kg
32,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Enchanting Sea World Zestaw 3 posypek cukrowych 70g
312,14 zł/1kg
21,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
585,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Mikser ręczny Philips HR 3741/00
157,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

wycinarka do ciast relaxdays ze stali nierdzewnej
171,57 zł
-18,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
153,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
315,88 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Róże marcepanowe Günthart, złote 54 g
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
777,00 zł/1kg
194,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Topper na tort Mr & Mrs / Hochzeit 25,5 cm, złoty
150,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pisaki cukrowe Dr. Oetker, 4 kolory - niebieski, żółty, czerwony, zielony
126,40 zł/1kg
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
649,95 zł/1kg
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr. Oetker czarujące motyle w trzech kolorach 12 sztuk
632,33 zł/1kg
18,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Günthart słodka dekoracja cukrowa z marchewki wykonana z drobnego lukru 36g
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Lukier gotowy zielony 100 g
61,10 zł/1kg
6,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Figurka Spidermana na tort
177,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Mata pod tort biała 25cm grubość 1,2cm - Decora
27,10 zł
Sprzedawca: VISO

PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm
116,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Vilde | Patera na ciasto stal nierdzewna na nóżce 33 cm - Talerz do tortu - Stojak na tort
49,99 zł
Sprzedawca: Vilde

PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
116,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart wafelki kwiaty róży 11 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart słodka dekoracja cukrowa z marchewki wykonana z drobnego lukru 36g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pszczoły cukrowe Günthart 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Sugar Dinos 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Funny Faces z delikatnego lukru plastycznego żółty 17g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart wafelki stokrotki kwiaty 6 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart zestaw cukru syrenka 16 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart pastelowe kwiaty cukrowe 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Komiksowe oczy Günthart wykonane z drobnego lukru cukrowego 10g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier Günthart ABC i liczby 27 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart szczęśliwe żuki i koniczynki w czekoladzie do dekoracji 14 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Güthart Back Decor figurki cukrowe tęcza i jednorożce 17g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Back und Decor sugar mini footballs black white 40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,27 zł/1kg

Róże marcepanowe Günthart, złote 54 g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Sugar Hearts Small 10 g
15,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart posypka dekoracyjna, serce mix 100 g
15,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Nonpareilles Blue 85 g
8,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthert Fondant Bunt 500 g
28,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,02 zł/1kg